Witaj
Gość

Wątek: Mały online?  (Przeczytany 10391 razy)

  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2012, 05:31:34 pm »
To sobie PKuj 3rd proff i czerp przyjemność z gry w inny sposób aniżeli farma, farma, farma skoro widzisz to tak, a nie inaczej.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2012, 05:32:12 pm »
farmi sie tylko do 97 lvlu, potem tylko epiki i pvp all day


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2012, 06:00:24 pm »
Ja powiem tyle, Tęsknie za jakimś starym dobrym interlude czy C5. GOD nie jest dla mnie, nie ma tu praktycznie żadnego problemu ze zdobyciem sprzętu (w porównaniu do np interlude bądź C5) gdzie masowo składało się PL'ki czy Karmiany, a potem coraz wyżej, walka na siegach była o wiele przyjemniejsza niż teraz.

P.S
Jeżeli ktoś zna jakiś dobry serwer na interlude który ma powstać lub stoi od niedawna proszę o kontakt.


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2012, 06:02:09 pm »
Ja powiem tyle, Tęsknie za jakimś starym dobrym interlude czy C5. GOD nie jest dla mnie, nie ma tu praktycznie żadnego problemu ze zdobyciem sprzętu (w porównaniu do np interlude bądź C5) gdzie masowo składało się PL'ki czy Karmiany, a potem coraz wyżej, walka na siegach była o wiele przyjemniejsza niż teraz.

P.S
Jeżeli ktoś zna jakiś dobry serwer na interlude który ma powstać lub stoi od niedawna proszę o kontakt.
Ja nie wiem co ludzie mają z tym craftem naprawde was to rajcuje składanie jakis recek, matsów? Co w tym fajnego jest?


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 15, 2012, 06:05:05 pm »
Człowiek który tego nie spróbował nie będzie wiedział o co chodzi. Nie będę tu pisał o dalszych kronikach czy to c3 czy c4. :)


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 15, 2012, 06:12:15 pm »
Człowiek który tego nie spróbował nie będzie wiedział o co chodzi. Nie będę tu pisał o dalszych kronikach czy to c3 czy c4. :)
Po czym wnosisz, że nie spróbowałem i nie grałem na kronikach niższych? Grałem w l2 od c3 i dla mnie kraft i pieprzenie się z tym to jest najgorsza część tej gry ;P


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 15, 2012, 06:13:24 pm »
Online jakiś jest,jak dla mnie ta nowa instancja to złoto dlatego bo mało gram wchodzę na 2-3 godzinki dziennie i samymi instacjami nabijam więcej %  niż farmiąc na Harnaku lub SoA,aczkolwiek po 2 dniach rzygać mi się chce jak patrzę jak ta instancję się robi zbyt monotonna ;p i zrobiona tak na "odpierol się graczu ciesz się że masz nowy update"  :o


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 15, 2012, 06:32:47 pm »
jak wam się nudzą, to na nie chodźcie, tylko złóżcie party i idźcie na PvP na waszym lvlu.  A jak nei macie czasu na grę, albo chcecie tylko %%% to nie płaczcie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 15, 2012, 07:51:45 pm »
2 pytania
Czy naprawdę ciągle będziecie narzekać ?? Czy jest coś co jest w stanie Wam dogodzić ?

Server: Core
Othell Rogue


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 15, 2012, 09:24:42 pm »
emo quiterom z privow? nie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 15, 2012, 09:33:31 pm »
pamietaj ze  z 70% serwera to ludzie z priva  :oops:
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 15, 2012, 09:46:41 pm »
jak widać serwera nie wolno opuścić z powodu braku czasu, lipnej kroniki, za słabego sprzętu bo zaraz hejterzy zaszufladkują taką osobę jako emo quitera.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 15, 2012, 11:18:07 pm »
Grałem w c1,c2,c3,c4 i teraz w God... c4 to wypas kronika :) ostatnio miał powstać priv na c4 ale jakoś plan upadł.

W God najbardziej zjebane jest "unbind" jakby to skasowali byłoby super.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 15, 2012, 11:26:40 pm »
jak widać serwera nie wolno opuścić z powodu braku czasu, lipnej kroniki, za słabego sprzętu bo zaraz hejterzy zaszufladkują taką osobę jako emo quitera.

opuścić wolno, czemu nie, ale narzekanie na forum miłośników gry że gra jest do dupy to czysta lamerka. GoD Ci sie nie podoba? To idź grać w coś innego, znajdź sobie forum o tej grze i tam sobie spamuj.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 16, 2012, 04:39:54 am »
  Czyl jesli jestem milosnikiem L2 musze wyrazac tylko opinie pozytywne. Forum jak sama nazwa wskazuje jest miejscem wymiany mysli informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach tak krytycznych jak i pozytywnych.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 16, 2012, 07:18:44 am »
emo quiterom z privow? nie
Do mnie ciśniesz?


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 16, 2012, 07:49:00 am »
2000-3000

    hahah ty to mnie rozbrajasz wszedzie wklejasz te swoje magiczne liczby. Mozesz mi podac stronke gdzie to sprawdzasz? btw 3k to spora liczba graczy na lancerze zawsze bylo jakies 3,5k.

Witam, zapoznaj się z tym tematem: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,48494.0.html

Online z 6 lutego? dla mnie wazne jest jak to sprawdziłeś? albo chociaz podaj info z wczoraj, przedwczoraj.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 16, 2012, 09:12:29 am »
  Czyl jesli jestem milosnikiem L2 musze wyrazac tylko opinie pozytywne. Forum jak sama nazwa wskazuje jest miejscem wymiany mysli informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach tak krytycznych jak i pozytywnych.

No własnie krytycznych i pozytywnych, a ja czytam same negatywne. Współczuje Wam, że jesteście tacy biedni że musicie grać w taką "lamerską" grę, ale ile można.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 16, 2012, 09:41:55 am »
jak widać serwera nie wolno opuścić z powodu braku czasu, lipnej kroniki, za słabego sprzętu bo zaraz hejterzy zaszufladkują taką osobę jako emo quitera.
Pewnie że można przestać grać, tylko po cholere później wchodzić na dział Core i płakać jaki serwer i nowa kronika są do niczego? W maju ide grać w diablo albo tere i nie będe tu wchodzil zeby pisac jakie te gry sa zajebiste a god ssie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 16, 2012, 10:14:07 am »
emo quiterom z privow? nie
Do mnie ciśniesz?

nie wiem czy quitnąłeś, mam na myśli dosyć wyraziste przypadki na naszym forum osób, które ledwo dobiły do 85 (a wiele nawet tego nei zrobiła), quitneły, a teraz płaczą na lewo i prawo, żeby .. no właśnie co?  Ludzie im napisali "ok ok, fajnie że odeszliście, wszystko spoko" ?


PS. Nie wierzę, QQshen napisał 1 mądrego posta od wieeelu na tym forum : O
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 16, 2012, 10:29:04 am »
  Czyl jesli jestem milosnikiem L2 musze wyrazac tylko opinie pozytywne. Forum jak sama nazwa wskazuje jest miejscem wymiany mysli informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach tak krytycznych jak i pozytywnych.

+1

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 16, 2012, 11:05:45 am »
jak widać serwera nie wolno opuścić z powodu braku czasu, lipnej kroniki, za słabego sprzętu bo zaraz hejterzy zaszufladkują taką osobę jako emo quitera.

Oczywiście że można ale nie potrzeba do tego pisać posta typu:
-beznadziejny server nie ma wolnych spotów na kox
-na dodatek mały online
-nie ma nigdzie pvp
-wszędzie nas bija
-itp

Skończyłeś to gratulacje ale nie musisz teraz pisać pierdyliona postów że server jest beznadziejny.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 16, 2012, 11:37:20 am »
jak widać serwera nie wolno opuścić z powodu braku czasu, lipnej kroniki, za słabego sprzętu bo zaraz hejterzy zaszufladkują taką osobę jako emo quitera.

Oczywiście że można ale nie potrzeba do tego pisać posta typu:
-beznadziejny server nie ma wolnych spotów na kox
-na dodatek mały online
-nie ma nigdzie pvp
-wszędzie nas bija
-itp

Skończyłeś to gratulacje ale nie musisz teraz pisać pierdyliona postów że server jest beznadziejny.

server jest z a j e b i s t y, gra jest beznadziejna )

Judgement day! 10%
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2012, 08:42:42 pm wysłana przez Apocalyptik »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 16, 2012, 11:45:04 am »
tera niestety na end game jest tym samym czym był aion na starcie ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 16, 2012, 11:45:10 am »
jak widać serwera nie wolno opuścić z powodu braku czasu, lipnej kroniki, za słabego sprzętu bo zaraz hejterzy zaszufladkują taką osobę jako emo quitera.

Oczywiście że można ale nie potrzeba do tego pisać posta typu:
-beznadziejny server nie ma wolnych spotów na kox
-na dodatek mały online
-nie ma nigdzie pvp
-wszędzie nas bija
-itp

Skończyłeś to gratulacje ale nie musisz teraz pisać pierdyliona postów że server jest beznadziejny.

server jest z a j e b i s t y, gra jest beznadziejna )
Gra jest z a j e b i s t a, optymalizacja i silnik są do luftu ))
Judgement day! 10%
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2012, 08:42:51 pm wysłana przez Apocalyptik »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.