Witaj
Gość

Wątek: Dual Box bez PA  (Przeczytany 7152 razy)

  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Dual Box bez PA
« dnia: Maj 10, 2012, 02:39:49 pm »
Czy jest jakiś sposób na odpalenie dual boxa na Core bez PA? Próbowałem przez bramki proxy ale ich strona logowania jest zabezpieczona. Ktoś zna jakieś działające tricki na boxa bez pa? xD  :afro:


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2012, 04:19:54 pm »
Wystarczą dwa różne komputery (np drugie konto na laptopie) lub zalogowanie z innego konta użytkownika windows (tworzysz drugie konto użytkownika windows, odpalasz grę na pierwszym koncie >> przełącz użytkownika >> odpalasz gre na drugim koncie. Przy przełączaniu użytkowników aplikacje pozostają uruchomione, może to być problematyczne jeżeli chcesz ciagnać za plecami buffbota, ale na postawienie sklepiku w mieście w zupełności starcza.
:D


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2012, 05:12:52 pm »
Wystarczą dwa różne komputery (np drugie konto na laptopie) lub zalogowanie z innego konta użytkownika windows (tworzysz drugie konto użytkownika windows, odpalasz grę na pierwszym koncie >> przełącz użytkownika >> odpalasz gre na drugim koncie. Przy przełączaniu użytkowników aplikacje pozostają uruchomione, może to być problematyczne jeżeli chcesz ciagnać za plecami buffbota, ale na postawienie sklepiku w mieście w zupełności starcza.
Bardzo dobra porada. Sam o tym nie widziałem i zgłaszam kolegę do plusa.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2012, 05:44:12 pm »
Doskonałą porada. Ban za logowanie z 1 IP oraz 1 Mac adresu poleci do tygodnia.

Ludzie macie zainstalowany program szpiegujący na kompie i myślicie że takie żałosne tricki przejdą na dłużej ?
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2012, 07:29:29 pm »
Porada dobra. Nic nie poradzisz na to, że jest trochę ryzykowna.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2012, 08:58:56 pm »
Innova bardzo dba o to, żeby nie można było odpalić 2 kont na 1 PC bez PA, insektorpl się o tym już przekonał  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2012, 07:27:22 am »
Wystarczą dwa różne komputery (np drugie konto na laptopie) lub zalogowanie z innego konta użytkownika windows (tworzysz drugie konto użytkownika windows, odpalasz grę na pierwszym koncie >> przełącz użytkownika >> odpalasz gre na drugim koncie. Przy przełączaniu użytkowników aplikacje pozostają uruchomione, może to być problematyczne jeżeli chcesz ciagnać za plecami buffbota, ale na postawienie sklepiku w mieście w zupełności starcza.
Porada dobra, ale mi trzeba aktywnego boxa na follow ze swobodnym przełączaniem okienek  :P. PA mi się skończyło, a ostatnio gram raz na 3 dni więc nie opłaca mi się kupować nowego. Myślałem, że można to jakość obejść. WTB hackers  :afro:


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2012, 04:29:42 pm »
mogę strzelać, że wystarczy postawienie wirtualnej maszyny(np. przy użyciu VMplayera), ale samemu nie chce mi się tego testować.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2012, 05:32:35 pm »
O ile masz sprzęt pozwalający na utrzymanie 2 Wind jednocześnie + 2 klientów L2.. No chyba że masz kompa z NASA jak Alarion ;o


No i cały czas pozostaje kwestia legalności takiego czegoś :]


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2012, 06:12:42 pm »
odpalanie kolejnych okienek o dziwo jakoś drastycznie nie obciążą kompa

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dual Box bez PA
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2012, 03:41:24 pm »
Jeżeli ktoś potrzebuje dodać takiego box'a do party to może spróbować zrobić to na macro w grze.
np Chce dodać buffera do pt
/delay 20
/invite buffbox
Nie wiem ile trwa przełączanie użytkowników więc strzeliłem, że zajmie to około 20 sekund. Uruchomić macro i w tym czasie przełączyć na drugiego użytkownika i dołączyć do pt zrobić swoje - dać buff sonaty whateva.

Sam tego nie testowałem więc może to kompletnie nie działać :P

Co do VM to kiedyś na ru sprawdzałem i wywalało komunikat "Application Cannot run under a virtual machine" czy coś w ten deseń. Myślę, że tutaj będzie podobnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 03:44:06 pm wysłana przez roli »