Witaj
Gość

Wątek: High Five Part 5 Patch Notes  (Przeczytany 8538 razy)

  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

High Five Part 5 Patch Notes
« dnia: Marzec 15, 2011, 03:24:42 pm »
Cytuj
Modifications to the Game World

Since the Blood Rain appeared, unidentified fog and plagues are spreading across the world. The following changes have occurred:

Fog of Plague
  • A mysterious Fog will now appear following the Blood Rain.

The Destruction has begun.
  • A few towns and villages are starting to crumble due to the fog and monster invasions.
  • The following locations are affected: Dwarven Village, Gludio, Dion and Giran.

Lords of Destruction invasion.
  • Some old forgotten monsters have resurfaced more powerful than ever and are threatening the safety of Aden.
  • These monsters will appear around the Altars of Sacrifice near each of the following locations: Dark Elven Village, Dwarven Village, Orc Village, Schuttgart, Gludin, Gludio, Dion, Heine, Giran, Aden.

Hunting Zone
  • You will now be returned to Hunter’s Village when you use a Scroll of Escape in Antharas’ Lair.

Skills
  • The acquisition level for the following skills has been changed:
    • Summon life cubic (Temple Knight): From 40 to 43.
    • Summon vampiric cubic (Shilen Knight): From 40 to 43.

Items
  • Changed the following item names:
    • ‘Spellbook – Meteor’ is now ‘Forgotten Scroll – Meteor’
    • ‘Spellbook – Star Fall’ is now ‘Forgotten Scroll – Star Fall’
  • Refined Black Skeleton Circlet has been replaced with the intended Regular Black Skeleton Circlet at the Rune & Giran Territory Manager
    shops.
  • When 2 or more Necklaces of Freya exist in the Player inventory, the lowest enchanted necklace will be used to exchange for a Blessed Necklace of Freya.
  • Vitality items, including the Revita-Pop and Chocolate Cookie, now share the same 60min re-use timer.

Olympiad
  • The number of Olympiad Tokens required to purchase Forgotten Scrolls has been changed as follow:
    • Previously: 52,000 Olympiad token, 1950 Fame and 12,000,000 adena
    • Now: 30,000 Olympiad token, 800 Fame and 12,000,000 adena
  • The Forgotten Scrolls that can be purchased from the Olympiad Manager can now be traded and exchanged.

« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 03:53:53 pm wysłana przez Futerko »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2011, 03:35:17 pm »
part 5?:O

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2011, 03:36:38 pm »
part 5?:O

to co dzisiaj wprowadzili na rusku, nie wiem czy byly gdzies patch notesy to daje...

ps. odpisz mi w grze


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2011, 03:46:44 pm »

  • When 2 or more Necklaces of Freya exist in the Player inventory, the lowest enchanted necklace will be used to exchange for a Blessed Necklace of Freya.

jak to rozumiec:O

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2011, 03:57:58 pm »
Potrzebujesz mieć necklace z trudniejszej freyi, żeby przerobić go na Blessed necklace

PS. Następny przystanek update: Goddess of Destruction
PS2. NCsoft zareagował albo w NA albo u rusków, bo update wchodzą w tym samym dniu(patrz: H5 P4 i H5 P5).
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 03:59:36 pm wysłana przez Futerko »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2011, 04:55:44 pm »

  • When 2 or more Necklaces of Freya exist in the Player inventory, the lowest enchanted necklace will be used to exchange for a Blessed Necklace of Freya.

jak to rozumiec:O
Ja to rozumiem tak, że jeśli masz w plecaku powiedzmy 2 naszyjniki Freya +0 i Freya +3, to jak pójdziesz wymienić na Blessed, to zamieni TYLKO +0, a nie +3.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2011, 08:52:17 pm »
ale gdzie to wymienic:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 15, 2011, 08:56:00 pm »
No tego nie napisali :) Ino, że się da :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 15, 2011, 09:05:24 pm »
no i nie mozna juz kupowac potek nevita od priesta - probowalem na 2 kontach i pokazuje sie tylko jakis bialy dialog (po rusku wiec hgw co tam pisze) a nie ma juz opcji zakupu muszelki za 100k i potki na nevita - ktos ma jakies info na ten temat?
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 15, 2011, 11:34:36 pm »
no i nie mozna juz kupowac potek nevita od priesta - probowalem na 2 kontach i pokazuje sie tylko jakis bialy dialog (po rusku wiec hgw co tam pisze) a nie ma juz opcji zakupu muszelki za 100k i potki na nevita - ktos ma jakies info na ten temat?
za ruble je mozesz kupic:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 16, 2011, 03:51:37 pm »
no tak ale chodzi o priesta :)
retired


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2011, 09:57:34 pm »
no i nie mozna juz kupowac potek nevita od priesta - probowalem na 2 kontach i pokazuje sie tylko jakis bialy dialog (po rusku wiec hgw co tam pisze) a nie ma juz opcji zakupu muszelki za 100k i potki na nevita - ktos ma jakies info na ten temat?
jakbyś grał na retailu to byś wiedział,jest tam napisane dlaczego tak się dzieje...więc zostaje Ci nauczyć się ruskiego ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2011, 10:26:06 pm »
lf screen z retaila :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 16, 2011, 11:47:23 pm »
Jakis biedny ten up XD Ciekawe kiedy na eu/na naprawia te bugi które są  od freay XD w h5 doszły nowe i teraz na oly nie da się prawie grać summonerami :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 16, 2011, 11:53:22 pm »
no i nie mozna juz kupowac potek nevita od priesta - probowalem na 2 kontach i pokazuje sie tylko jakis bialy dialog (po rusku wiec hgw co tam pisze)

Zapodaj screena w wysokiej rozdzielczości z tym co mówi priest.

Mam kilku Ukraińców na roku to powinni mi to przetłumaczyć jak się do nich ładnie (%o) uśmiechnę  :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2011, 12:43:51 am »
Jakis biedny ten up XD Ciekawe kiedy na eu/na naprawia te bugi które są  od freay XD w h5 doszły nowe i teraz na oly nie da się prawie grać summonerami :D
chyba już nie grasz na retailu i nie wiesz co mówisz :)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 17, 2011, 12:53:54 am »
no i nie mozna juz kupowac potek nevita od priesta - probowalem na 2 kontach i pokazuje sie tylko jakis bialy dialog (po rusku wiec hgw co tam pisze) a nie ma juz opcji zakupu muszelki za 100k i potki na nevita - ktos ma jakies info na ten temat?
jakbyś grał na retailu to byś wiedział,jest tam napisane dlaczego tak się dzieje...więc zostaje Ci nauczyć się ruskiego ;)
natomiast niedlugo Tobie juz nie bedzie sie pokazywal wybór serwerow bo zostanie 1)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 17, 2011, 07:19:04 am »
Mam kilku Ukraińców na roku to powinni mi to przetłumaczyć jak się do nich ładnie (%o) uśmiechnę  :P

z tego co pamiętam to w Rz studiujesz nie?


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 17, 2011, 09:35:22 am »
Dobrze pamiętasz, ale to nie temat o tym. (jak masz jakieś na ten temat pytania to PW albo ten topic z hydeparku/offtopicu). Poproszę screena bo uśmiech już przygotowany
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 17, 2011, 02:47:26 pm »
Nie uzywam tego typu potionow, ale czy przypadkiem nie jest tak, ze potionow nie mozna kupowac w momencie kiedy w miastach pojawia sie mgla?


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 18, 2011, 08:48:06 pm »
retired


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: High Five Part 5 Patch Notes
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 18, 2011, 09:13:33 pm »
Nie jest to całe tłumaczenie, tylko fragment. Ale wyjaśniający wszystko.

"W ostatnim czasie w cerkwi zaczęli stosować błogosławieństwo Newitta dla leczenia pacjentów. W związku z tym było acceptowano wstrzymać wydanie takich przedmiotów, które przedtem wydawały się w jakości nagrody za darowizny. "

edit 1
zapytałem czy jest tam coś o przywróceniu tego ale nie ma ani słowa (wg osoby co tłumaczyła)
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2011, 09:15:14 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3: