Witaj
Gość

Wątek: Gdzie jest Hb ?  (Przeczytany 10770 razy)

  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 12, 2012, 02:51:24 pm »
Przykład czego? Fałszywej tezy nie popartej zadnymi dowodami, powtarzanej cały czas przez kolko wzajemnej adoracji na tym forum?

A co do slow Lempartusa, ktory twierdzi, ze nikt nas nigdzie nie spotyka, to chyba zapomnial jak pare dni temu przyszlo mu polezec z calym cp pod altarem  :shock: Nie mowiac juz o paru pt full HB 96+ z 98lvl Gravediggerem na czele czy jak mu tam, ktore pala pr na o3 szybciej niz huntersi. Im sie akurat nie dziwie tego,  iz twierdza, ze nas nie spotykaja, tez bym sie wstydzil na ich miejscu przyznac.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 12, 2012, 03:10:31 pm »
lol judasz wasze cp spaliło wtedy pr i dostałem pmki ze miss clik poszedł więc proszę cię ....
Moje party nie jest jakieś uber pro i nigdy się na takich nie kreujemy.
Czasem przegrywamy czasem wygrywamy, a jesli wtedy leżeliśmy cóż rzadko kiedy palimy pra nawet walcząć z 2 party, wolimy zginąć niż uciekać.
Wyjątek ruskie hero party, bo na ten moment nie ta liga.

A i jak coś dzik już z pracywrocił więc uwazajcie na hs i harnaku
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 12, 2012, 03:35:45 pm »
No spoko, wcale tak nie uwazam, ze macie sie za nie wiadomo kogo :) Fajnie tez, ze przypomnialo sie Tobie, ze gdzies nas jednak spotkales moze innym tez sie udzieli ;) No coz pr faktycznie wtedy poszedl, ale u was zyl tylko tank z polowa hp, a u nas wszyscy wiec, prawie jakby go w ogole nie bylo :P Przynajmniej mial Was kto szybko reznac :D

Dzieki, za ostrzezenie juz napisalem na klanowym ze HS Closed :P


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 12, 2012, 03:44:24 pm »
Prosi się autora o aktualizacje pierwszego posta bo status wojny po 1 dniu się zmienił.
Nom trzeba bedzie, DzikPL wykonal wczoraj dobra robote zabijajac pól dnia suby na Hot Springs. Another victory of HB ? :)

a wy co robicie ? twój argument jest inwalidą.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 12, 2012, 04:04:51 pm »
Prosi się autora o aktualizacje pierwszego posta bo status wojny po 1 dniu się zmienił.
Nom trzeba bedzie, DzikPL wykonal wczoraj dobra robote zabijajac pól dnia suby na Hot Springs. Another victory of HB ? :)

a wy co robicie ? twój argument jest inwalidą.

Fajnego zwrotu sie nauczyles, gratuluje. Proponuje jeszcze nauczyc sie go stosowac w odpowiednim momencie. Pomijajac to, ze Twoje zdanie jest kompletnie nielogiczne, to musze Cie zmartwic, ale nie podalem tam zadnego argumentu  :oops:  Jesli tak bardzo Ci na tym zalezy moge to zrobic w postaci screenow, ktorych Ty zapewne nie masz. Jesli jest inaczej to z checia przyznam Ci racje :)


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 12, 2012, 04:58:37 pm »
Prosi się autora o aktualizacje pierwszego posta bo status wojny po 1 dniu się zmienił.
Nom trzeba bedzie, DzikPL wykonal wczoraj dobra robote zabijajac pól dnia suby na Hot Springs. Another victory of HB ? :)

a wy co robicie ? twój argument jest inwalidą.

Fajnego zwrotu sie nauczyles, gratuluje. Proponuje jeszcze nauczyc sie go stosowac w odpowiednim momencie. Pomijajac to, ze Twoje zdanie jest kompletnie nielogiczne, to musze Cie zmartwic, ale nie podalem tam zadnego argumentu  :oops:  Jesli tak bardzo Ci na tym zalezy moge to zrobic w postaci screenow, ktorych Ty zapewne nie masz. Jesli jest inaczej to z checia przyznam Ci racje :)

No to zaczynam.

Napisałeś że DzikPL wykonał dobrą robotę na HS zabijając suby z aurory, więc rozłóżmy to zdanie :

stwierdziłeś że "DzikPL wykonał dobrą robotę", gdzie argument składa się ze stwierdzenia, przykładu lub rozwinięcia.

Dziękuje dobranoc.

Czy dalej mam Ci udowadniać, to że próbowałeś, ale Ci nie wyszło ?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2012, 05:06:01 pm wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 12, 2012, 05:40:12 pm »
Nie wiem skąd wziąłeś definicje słowa "argument" ale według Słownika Języka Polskiego jest to "wypowiedź potwierdzająca lub obalająca czyjś sąd o czymś, zdanie uzasadniające tezę, dowód", a Judasz pisząc "DzikPL wykonał dobrą robotę" tylko stwierdził fakt , a gdybyśmy dodali do tego dalszy ciąg "zabijając suby na HS" można by to było uznać za tezę. Tak wiec nie widzę tutaj nigdzie argumentu i pozostaje mi tylko napisać 

"Dziękuję dobranoc."
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 12, 2012, 06:13:28 pm »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 12, 2012, 07:41:35 pm »
Przykład czego? Fałszywej tezy nie popartej zadnymi dowodami, powtarzanej cały czas przez kolko wzajemnej adoracji na tym forum?

A co do slow Lempartusa, ktory twierdzi, ze nikt nas nigdzie nie spotyka, to chyba zapomnial jak pare dni temu przyszlo mu polezec z calym cp pod altarem  :shock: Nie mowiac juz o paru pt full HB 96+ z 98lvl Gravediggerem na czele czy jak mu tam, ktore pala pr na o3 szybciej niz huntersi. Im sie akurat nie dziwie tego,  iz twierdza, ze nas nie spotykaja, tez bym sie wstydzil na ich miejscu przyznac.

To tak jak wy z tym paleniem przez Huntersow bsoe na kazdym kroku... a juz sie nie pamieta jak wam 2 czy 3 pt na raz jechalismy i nie przegrywalismy zadnej akcji przy pierwszej wojnie? Teraz odskoczyliscie z lvlem i tylko dlatego jestescie "mocniejsi"...
AyGo


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2012, 09:12:19 pm »
Przykład czego? Fałszywej tezy nie popartej zadnymi dowodami, powtarzanej cały czas przez kolko wzajemnej adoracji na tym forum?

A co do slow Lempartusa, ktory twierdzi, ze nikt nas nigdzie nie spotyka, to chyba zapomnial jak pare dni temu przyszlo mu polezec z calym cp pod altarem  :shock: Nie mowiac juz o paru pt full HB 96+ z 98lvl Gravediggerem na czele czy jak mu tam, ktore pala pr na o3 szybciej niz huntersi. Im sie akurat nie dziwie tego,  iz twierdza, ze nas nie spotykaja, tez bym sie wstydzil na ich miejscu przyznac.

To tak jak wy z tym paleniem przez Huntersow bsoe na kazdym kroku... a juz sie nie pamieta jak wam 2 czy 3 pt na raz jechalismy i nie przegrywalismy zadnej akcji przy pierwszej wojnie? Teraz odskoczyliscie z lvlem i tylko dlatego jestescie "mocniejsi"...


 :shock:
eeee .... halo pobudka, koniec tych marzeń.
Tak się składa, że doszedłem do tego klanu tuż przed wojną z Huntersami i:
po1
ten klan nie posiadał tylu ludzi żeby zrobić 2 pełne klanowe party (to co było wówczas w klanie to pozostałości po wcześniejszej aurorze).

po2
nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek akcja oprócz tej na fortece w pierwszy dzień wojny (niezły zerg wysłaliście na nas) zakończyła się dla Was "zwycięsko"

BTW jak czytam z tym, że wygrywamy bo mamy wyższe lvl'e ... aż mi sie rzygać chce. u nas nie ma jeszcze żadnego full 95+lvl CP i nigdy nie płaczemy, że dostaniemy po dupie od 97-98 lvli (a nie raz udało sie wygrać). No i oczywiście moje party jest otwarte na propozycje 7 vs 7. Bo chyba nic innego nie uczy zgrania i skilla jak takie ustawki.

I jeszcze dla tych co ciągle twierdzą, że Aurora bije suby albo lata na low lokacjach. Nie wiem jak inni z tego klanu, ale ja osobiście nie zabijam sub gdziekolwiek spotkam (wyjatek klan theRichest który specjalizuje sie w biciu subclass i wpuszczaniu czujek do klanu żeby później zabić ją 200 razy kilka godzin przed końcem wara xD) ale do czego zmierzam ... nie przyszło Wam do głowy że skoro w klanie są prawie 4 CP  w tym 2 poniżej 90 to oni tez gdzieś muszą expić? Nie biegają bić low lvle tylko EXPIĆ ... no i może nawet spalą PR'a gdy zobaczą party ubrane w seraphy.

I na koniec wytłumaczę co miał prawdopodobnie mithen na myśli zakładając ten ... topic. Nie chodziło o naśmiewanie się z jakiegokolwiek z klanu, że przegrywa wara z aurorą a jedynie pokazanie, że status wojny mało odzwierciedla "siłę" klanu. A przy statusu wojny to raczej duży online wpływa na niekorzyść (nie wliczając akcje clan vs clan). Taka odpowiedz dla tych co tej wojny nie mogli się doczekać.
Server: Core
w00dy - Feoh Wizard
CP: [sQam sQuad] Party Leader


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 12, 2012, 09:41:16 pm »
A przy statusu wojny to raczej duży online wpływa na niekorzyść (nie wliczając akcje clan vs clan). Taka odpowiedz dla tych co tej wojny nie mogli się doczekać.

z tym muszę się zgodzić. Gdyby ruskie same były w HI i gankowały non stop, to byliby zawsze na + przeciw dowolnemu graczowi. Dzięki temu, że nabrali od groma zergu, gdzie połowa nie umie pvp poprawnie przeprowadzić i dzięki temu po wczorajsze akcji udało się przekręcić licznik wojny po tym mass pvp.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 13, 2012, 08:20:24 pm »
Przykład czego? Fałszywej tezy nie popartej zadnymi dowodami, powtarzanej cały czas przez kolko wzajemnej adoracji na tym forum?

A co do slow Lempartusa, ktory twierdzi, ze nikt nas nigdzie nie spotyka, to chyba zapomnial jak pare dni temu przyszlo mu polezec z calym cp pod altarem  :shock: Nie mowiac juz o paru pt full HB 96+ z 98lvl Gravediggerem na czele czy jak mu tam, ktore pala pr na o3 szybciej niz huntersi. Im sie akurat nie dziwie tego,  iz twierdza, ze nas nie spotykaja, tez bym sie wstydzil na ich miejscu przyznac.

To tak jak wy z tym paleniem przez Huntersow bsoe na kazdym kroku... a juz sie nie pamieta jak wam 2 czy 3 pt na raz jechalismy i nie przegrywalismy zadnej akcji przy pierwszej wojnie? Teraz odskoczyliscie z lvlem i tylko dlatego jestescie "mocniejsi"...


 :shock:
eeee .... halo pobudka, koniec tych marzeń.
Tak się składa, że doszedłem do tego klanu tuż przed wojną z Huntersami i:
po1
ten klan nie posiadał tylu ludzi żeby zrobić 2 pełne klanowe party (to co było wówczas w klanie to pozostałości po wcześniejszej aurorze).

po2
nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek akcja oprócz tej na fortece w pierwszy dzień wojny (niezły zerg wysłaliście na nas) zakończyła się dla Was "zwycięsko"

BTW jak czytam z tym, że wygrywamy bo mamy wyższe lvl'e ... aż mi sie rzygać chce. u nas nie ma jeszcze żadnego full 95+lvl CP i nigdy nie płaczemy, że dostaniemy po dupie od 97-98 lvli (a nie raz udało sie wygrać). No i oczywiście moje party jest otwarte na propozycje 7 vs 7. Bo chyba nic innego nie uczy zgrania i skilla jak takie ustawki.

I jeszcze dla tych co ciągle twierdzą, że Aurora bije suby albo lata na low lokacjach. Nie wiem jak inni z tego klanu, ale ja osobiście nie zabijam sub gdziekolwiek spotkam (wyjatek klan theRichest który specjalizuje sie w biciu subclass i wpuszczaniu czujek do klanu żeby później zabić ją 200 razy kilka godzin przed końcem wara xD) ale do czego zmierzam ... nie przyszło Wam do głowy że skoro w klanie są prawie 4 CP  w tym 2 poniżej 90 to oni tez gdzieś muszą expić? Nie biegają bić low lvle tylko EXPIĆ ... no i może nawet spalą PR'a gdy zobaczą party ubrane w seraphy.

I na koniec wytłumaczę co miał prawdopodobnie mithen na myśli zakładając ten ... topic. Nie chodziło o naśmiewanie się z jakiegokolwiek z klanu, że przegrywa wara z aurorą a jedynie pokazanie, że status wojny mało odzwierciedla "siłę" klanu. A przy statusu wojny to raczej duży online wpływa na niekorzyść (nie wliczając akcje clan vs clan). Taka odpowiedz dla tych co tej wojny nie mogli się doczekać.

No czyli wychodzi na to ze i my i wy mamy opowiesci wyssane z palca.
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:00:49 am »
no my dziś mieliśmy 7 vs 7 z evanderami. Gf panowie, party na pvp z 3 x healer jest P R Z E R Ą B A N E . Trwało 19 minut, z czego początek strasznie zrypaliśmy i mało co pvp nei skończyłoby się po 1 minucie. a najlepsze, ze zorientowaliśmy się, że macie 3 x healer gdzieś po 6-7 minutach : D

jednak zagraliście nieźle i trzeba docenić.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:46:49 am »
Temat do byłych członków Klanu HB...
Jest nam bardzo przykro ,że wasz klan przestał istnieć.
Zostało jeszcze tyle dni wojny o którą Lampartus tak prosił:
Cytat By Lampartus:
 "dobra zaakceptuj wojnę bo od wczoraj czekamy. Tylko znów się nie poddawaj po 2 dniach płaczu.
Dla mnie super więcej fragów będzie do zabicia i tyle.
"
Na szczęście z BS też mamy wojnę, więc jeszcze się z wami pobawimy ;p

Bo Aurora bije tylko lov lvl'e ! ;p


A wojnę Hordzie oddacie bo ja już od 3 dni widzę nad wami jeden mieczyk czy też będziecie czekać aż sama się włączy?

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:00:52 am »
Temat do byłych członków Klanu HB...
Jest nam bardzo przykro ,że wasz klan przestał istnieć.
Zostało jeszcze tyle dni wojny o którą Lampartus tak prosił:
Cytat By Lampartus:
 "dobra zaakceptuj wojnę bo od wczoraj czekamy. Tylko znów się nie poddawaj po 2 dniach płaczu.
Dla mnie super więcej fragów będzie do zabicia i tyle.
"
Na szczęście z BS też mamy wojnę, więc jeszcze się z wami pobawimy ;p

Bo Aurora bije tylko lov lvl'e ! ;p


A wojnę Hordzie oddacie bo ja już od 3 dni widzę nad wami jeden mieczyk czy też będziecie czekać aż sama się włączy?

Co za brednie piszesz człowieku? Proszę cię zastanów się następnym razem ...
Żadnej wojny nam nie daliście. Mam dać screena? (niech tylko server wstanie)
Jak chcecie wara to proszę bardzo dajcie, bo nam szkoda troche slotów ;p
Server: Core
w00dy - Feoh Wizard
CP: [sQam sQuad] Party Leader


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:03:07 pm »

Co za brednie piszesz człowieku? Proszę cię zastanów się następnym razem ...
Żadnej wojny nam nie daliście. Mam dać screena? (niech tylko server wstanie)
Jak chcecie wara to proszę bardzo dajcie, bo nam szkoda troche slotów ;p

nooo sloty na nas trzymacie  :D
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:23:27 pm »
Temat do byłych członków Klanu HB...
Jest nam bardzo przykro ,że wasz klan przestał istnieć.
Zostało jeszcze tyle dni wojny o którą Lampartus tak prosił:
Cytat By Lampartus:
 "dobra zaakceptuj wojnę bo od wczoraj czekamy. Tylko znów się nie poddawaj po 2 dniach płaczu.
Dla mnie super więcej fragów będzie do zabicia i tyle.
"
Na szczęście z BS też mamy wojnę, więc jeszcze się z wami pobawimy ;p

Bo Aurora bije tylko lov lvl'e ! ;p


A wojnę Hordzie oddacie bo ja już od 3 dni widzę nad wami jeden mieczyk czy też będziecie czekać aż sama się włączy?

Co za brednie piszesz człowieku? Proszę cię zastanów się następnym razem ...
Żadnej wojny nam nie daliście. Mam dać screena? (niech tylko server wstanie)
Jak chcecie wara to proszę bardzo dajcie, bo nam szkoda troche slotów ;p
ale skoro on widzi nad waszymi głowami mieczyk to chyba nie podejrzewasz go, że ma omamy?  :shock:


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:31:58 pm »
Temat do byłych członków Klanu HB...
Jest nam bardzo przykro ,że wasz klan przestał istnieć.
Zostało jeszcze tyle dni wojny o którą Lampartus tak prosił:
Cytat By Lampartus:
 "dobra zaakceptuj wojnę bo od wczoraj czekamy. Tylko znów się nie poddawaj po 2 dniach płaczu.
Dla mnie super więcej fragów będzie do zabicia i tyle.
"
Na szczęście z BS też mamy wojnę, więc jeszcze się z wami pobawimy ;p

Bo Aurora bije tylko lov lvl'e ! ;p


A wojnę Hordzie oddacie bo ja już od 3 dni widzę nad wami jeden mieczyk czy też będziecie czekać aż sama się włączy?

Co za brednie piszesz człowieku? Proszę cię zastanów się następnym razem ...
Żadnej wojny nam nie daliście. Mam dać screena? (niech tylko server wstanie)
Jak chcecie wara to proszę bardzo dajcie, bo nam szkoda troche slotów ;p
ale skoro on widzi nad waszymi głowami mieczyk to chyba nie podejrzewasz go, że ma omamy?  :shock:

Omamy? mało powiedziane, jak widzi nad nami mieczyk to naprawdę jest z nim już bardzo źle .... daj sobie już spokój z L2  ;)
Żeby widzieć mieczyk trzeba najpierw dać wojnę ;p Tak mi się wydaje xD
Server: Core
w00dy - Feoh Wizard
CP: [sQam sQuad] Party Leader


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:52:08 pm »
no my dziś mieliśmy 7 vs 7 z evanderami. Gf panowie, party na pvp z 3 x healer jest P R Z E R Ą B A N E . Trwało 19 minut, z czego początek strasznie zrypaliśmy i mało co pvp nei skończyłoby się po 1 minucie. a najlepsze, ze zorientowaliśmy się, że macie 3 x healer gdzieś po 6-7 minutach : D

jednak zagraliście nieźle i trzeba docenić.

GF! Bardzo dużo wniosków wyciągnęliśmy z tego pvp także dzięki bardzo. A co do tych 19 min to gdyby nie nasze 2 duże błędy mogło by to potrwać kolejne 19 :P
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 14, 2012, 02:38:32 pm »
Temat do byłych członków Klanu HB...
Jest nam bardzo przykro ,że wasz klan przestał istnieć.
Zostało jeszcze tyle dni wojny o którą Lampartus tak prosił:
Cytat By Lampartus:
 "dobra zaakceptuj wojnę bo od wczoraj czekamy. Tylko znów się nie poddawaj po 2 dniach płaczu.
Dla mnie super więcej fragów będzie do zabicia i tyle.
"
Na szczęście z BS też mamy wojnę, więc jeszcze się z wami pobawimy ;p

Bo Aurora bije tylko lov lvl'e ! ;p


A wojnę Hordzie oddacie bo ja już od 3 dni widzę nad wami jeden mieczyk czy też będziecie czekać aż sama się włączy?

Co za brednie piszesz człowieku? Proszę cię zastanów się następnym razem ...
Żadnej wojny nam nie daliście. Mam dać screena? (niech tylko server wstanie)
Jak chcecie wara to proszę bardzo dajcie, bo nam szkoda troche slotów ;p
ale skoro on widzi nad waszymi głowami mieczyk to chyba nie podejrzewasz go, że ma omamy?  :shock:

Omamy? mało powiedziane, jak widzi nad nami mieczyk to naprawdę jest z nim już bardzo źle .... daj sobie już spokój z L2  ;)
Żeby widzieć mieczyk trzeba najpierw dać wojnę ;p Tak mi się wydaje xD




W kwestii sprostowania..

Od GoDa w L2 nie potrzeba "oddawać wojny".. Przecież już gdzieś tam było wachlowane, że po wypowiedzeniu wojny przez klan X wojna rozpoczyna się po 3 dniach. Dodatkowo klan X widzi mieczyk nad klanem Y (któremu wypowiedział wojne) ale klan Y nie widzi nad klanem X, do czasu aż wojna się rozpocznie, no ale wtedy już mamy dwa mieczyki ;]


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 14, 2012, 02:56:30 pm »
W kwestii sprostowania..

Od GoDa w L2 nie potrzeba "oddawać wojny".. Przecież już gdzieś tam było wachlowane, że po wypowiedzeniu wojny przez klan X wojna rozpoczyna się po 3 dniach. Dodatkowo klan X widzi mieczyk nad klanem Y (któremu wypowiedział wojne) ale klan Y nie widzi nad klanem X, do czasu aż wojna się rozpocznie, no ale wtedy już mamy dwa mieczyki ;]

Oczywiście masz racje, lecz zapomniałeś dodać, że każda wojna jest dokładnie odliczana w zakładce "war info", zarówno ta wypowiedziana, otrzymana jak i rozpoczęta (różnią się kolorkami ;p).
A wracając do wielkiego oczekiwania pana z Hordy na akceptacje przez nas wojny to muszę Cię rozczarować, bo żadnej wojny nie otrzymaliśmy  :oops:. Ale coś czuję, że to się zmieni w najbliższym czasie ;)
Server: Core
w00dy - Feoh Wizard
CP: [sQam sQuad] Party Leader