Witaj
Gość

Wątek: Aeore Healer tauti Summon Lumi  (Przeczytany 5987 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Aeore Healer tauti Summon Lumi
« dnia: Czerwiec 18, 2012, 07:18:09 pm »
Przeglądając forum znalazłem informację dotyczącą update Summon Lumi w Tauti. Według niej servitor healera funkcjonuje podobnie jak Summon Soul Reaper wynn summonera. Prosił bym o więcej informacji na ten temat (fotki filmiki mile widziane).


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer tauti Summon Lumi
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2012, 09:42:33 am »
Cytuj
The Aeore Healer's servitor "Unison of Light" has been changed as follows: The attack method has been changed from the current melee physical attack to long-range physical attack. The PvE battle abilities have been strengthened to allow easier hunting

Czyli po prostu zmienia mu się sposób zadawania obrażeń. Zamiast meele jest range. Dodatkowo jego umiejętności w walce PvE zostały zwiększone aby umożliwić jakotakie solowanie (chociaż na dobrą sprawę to nie ma gdzie solować tym healerem, no chyba że swamp na 85).

Na EU jest teraz maintanace więc nie mam jak wejść na PTS żeby sprawdzić, ale w ciągu kilku godzin potwierdze jak to wygląda ;]


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer tauti Summon Lumi
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2012, 01:04:38 pm »
Update:
Na Unisonie enchantnientym na +10. Iss buff lvl 4 + wizard + sonaty wyciąga się 16.1k  p.ataku i 21.5k m.ataku. Faktycznie nasz summon przerzuca się na range atak, który jest stosunkowo dość mocny (w moby na Cocra 10k kryt bez sonat). Wciąż jednak nie pozwala to solować sobie daily Q :P.

Range ataków mniej/więcej tyle co Dark Veil u nas (900 range).

Dość ciekawie wyglądają statystyki samego Aeore, który w Eternalu Robe na w/w buffie wyciąga 1900 casta (broń z acu w łapie) bez Frantic Healing, bez wsadzonych dye.  14.2k MP

W tym samym setupie w Eternalu Hvy trochę ponad 1600 casta. Na Franticu wyciągnięty max (1999). Ile MP dokładnie nie zobaczyłem ale ponad 12k było na pewno.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer tauti Summon Lumi
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2012, 05:56:56 pm »
Dziękuje za odpowiedź. 16.1k p.ataku ładnie. Szkoda że żadnych skili opartych o m.atak nie dostał, ale może to kiedyś się zmieni.
Cytuj
Dość ciekawie wyglądają statystyki samego Aeore, który w Eternalu Robe na w/w buffie wyciąga 1900 casta (broń z acu w łapie) bez Frantic Healing, bez wsadzonych dye.  14.2k MP

Bez dye to naprawdę imponująca liczba.
Mam nadzieje że z nastaniem glory days będzie więcej innowacji. Bo ogłoszone zmiany dla naszej klasy bilansują się wg mnie na zero. No może ten buf/toggle ( nie wiem jak to będzie wyglądać Great Inquisitor) da nam możliwość by poszaleć przynajmniej na mobkach

Kiedyś zadałem pytanie jak sprawuje się ten ulepszony summon u healerea niedawno znalazłem na yt film  http://www.youtube.com/watch?v=ldwDfO7tSjQPostanowiłem się podzielić
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 04:12:44 pm wysłana przez Lore »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer tauti Summon Lumi
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2012, 05:14:44 pm »
po cholerę on leczy te npc? W ogóle co za non skill, wszystko z myszki klika ; s
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer tauti Summon Lumi
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2012, 07:55:33 pm »
Dobrze że zauważyłeś,  może trzeba  coś w takim razie Azjatyckiemu koledze poradzić na kanale.
A tak poza tym to wydaje mi się że ten film ma być rodzajem "poradnika/demonstracji" jednego ze sposobów zrobienia instancji.
Sam od niego trochę rzeczy się nauczyłem /oduczyłem.  Jak to mówią zepsuty zegar dwa razy na dobę pokaże doba godzinę.