Witaj
Gość

Wątek: Black Desert Online  (Przeczytany 74182 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Black Desert Online
« dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:58:03 am »
Co prawda gry jeszcze nie ma i nawet nie ma daty wydania bety etc, ale z trailera wygląda całkiem rzeczowo. Na moje oko to stary poczciwy source engine od valve. Duże podobieństwo do Vindictus z tym, że z trailera wygląda na open world :) Nie wiem czy tak w rzeczywistości jest i czy silnik daje takie możliwości, ale mam nadzieje że tak.
Trudno coś więcej powiedzieć, ponieważ informacji po angielsku jak na lekarstwo, jednakże pocieszam się faktem, że na końcu filmiku widać coś jak siege. Czy to jest oblężenie czy też nie, trzeba będzie poczekać na dokładniejsze informacje.

Tutaj wspomniany trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=TNtB5DoJ6OI
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 12:01:56 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:51:45 pm »
Ciekawie sie zapowiada

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2013, 02:06:55 pm »
Gra zapowiada się kozacko, ale to samo było z Tera a wyszedl sredniak.

http://blackdesert.pl/  sporo info


trailery
http://youtu.be/f2DCNJx_0aQ


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2013, 03:58:35 pm »
tez bardzo liczne na to :D fakt ze stawiaja na grind 50+ lv podoba mi sie :P ciekawe czy bedzie open pvp
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2013, 10:46:00 pm »
tez bardzo liczne na to :D fakt ze stawiaja na grind 50+ lv podoba mi sie :P ciekawe czy bedzie open pvp
Akurat ostry grind taki jak był kiedyś w l2 może zabić tę gre, czasy się zmieniły i teraz mało kto już złapie się za gre gdzie trzeba codziennie długie godziny poświęcać żeby coś zdobyć. Większość starych mmo istniejących jeszcze na rynku dąży właśnie aby wszystko było szybkie łatwe i przyjemne, nowe tytuły są robione też w ten sposób, więc jeśli zrobią gre gdzie będzie trzeba grindować dzień i noc to wielkiej kariery raczej nie zrobi na rynku europejskim.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2013, 01:39:27 am wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2013, 03:46:19 am »
tez bardzo liczne na to :D fakt ze stawiaja na grind 50+ lv podoba mi sie :P ciekawe czy bedzie open pvp
Akurat ostry grind taki jak był kiedyś w l2 może zabić tę gre, czasy się zmieniły i teraz mało kto już złapie się za gre gdzie trzeba codziennie długie godziny poświęcać żeby coś zdobyć. Większość starych mmo istniejących jeszcze na rynku dąży właśnie aby wszystko było szybkie łatwe i przyjemne, nowe tytuły są robione też w ten sposób, więc jeśli zrobią gre gdzie będzie trzeba grindować dzień i noc to wielkiej kariery raczej nie zrobi na rynku europejskim.
Krzywa logika

Patrz dark souls > best game od lat
Jest trudna, trzeba znać sztuczki i mechanikę przeciwników bo inaczej kaput w 2 sekundy ;)
Ofc. dużo łatwiej jak już się wie co i jak no ale przecież wiadomo..

LinTerVin pls (lineage, tera, vindictus ^^ )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2013, 12:07:06 pm »
tez bardzo liczne na to :D fakt ze stawiaja na grind 50+ lv podoba mi sie :P ciekawe czy bedzie open pvp
Akurat ostry grind taki jak był kiedyś w l2 może zabić tę gre, czasy się zmieniły i teraz mało kto już złapie się za gre gdzie trzeba codziennie długie godziny poświęcać żeby coś zdobyć. Większość starych mmo istniejących jeszcze na rynku dąży właśnie aby wszystko było szybkie łatwe i przyjemne, nowe tytuły są robione też w ten sposób, więc jeśli zrobią gre gdzie będzie trzeba grindować dzień i noc to wielkiej kariery raczej nie zrobi na rynku europejskim.

zdaje sobie z tego oczywiscie sprawe, dla tego mam nadzieje ze te j-_- casuale beda sobie pytakc w smierdzocego GW2, a reszta w BD!  :afro:

p.s.
ostatnio widzialem gamplay ale nie najlepszej jakosci wiec powiedzcie ze sie nie myle -> bedzie nom target ?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 08, 2013, 01:24:32 pm »
Cytuj
dla tego mam nadzieje ze te j-_- casuale beda sobie pytakc w smierdzocego GW2
Żebyś się nie zdziwił ile ludzi pujdzie grać w farmerską gre a ile zostanie dalej przy gw2, i jako że jest to obecnie najbardziej zaludnione nowe mmo po wowie, ostatnie informacje jakie podało nc soft i arena net pokazują tylko że obecnie gra w to ponad 4x tyle ludzi co w SWTOR, aiona i tere razem wziętych, dla mnie właśnie balans jest idealny między grindem a luźną grą tam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2013, 01:26:37 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2013, 04:30:34 pm »
GW2 byloby E P I C K I E gdyby dodali open pvp :)  albo chociaz dali wybor jak w TERA - server {pvp} i {pve} :) Black Desert na pewno czesc ludzi przyciagnie ale czy utrzyma? to sie okaze :)

btw
przytaczasz dane tylko o europejskim rynku :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 08, 2013, 11:26:25 pm »
GW2 byloby E P I C K I E gdyby dodali open pvp :)  albo chociaz dali wybor jak w TERA - server {pvp} i {pve} :) Black Desert na pewno czesc ludzi przyciagnie ale czy utrzyma? to sie okaze :)

btw
przytaczasz dane tylko o europejskim rynku :)
grałem w tere na serwerze pvp, znajomy gra już kilka miesięcy na serwie pve i tak naprawde pvp w tej grze jest tak mało że te dwa typy serwerów się niczym nie różnią. A co do gw2 to dane z rynku europejskiego i amerykańskiego, w chinach premiera gw2 dopiero będzie za pare miesięcy.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 08, 2013, 11:49:47 pm »
GW2 byloby E P I C K I E gdyby dodali open pvp :)  albo chociaz dali wybor jak w TERA - server {pvp} i {pve} :) Black Desert na pewno czesc ludzi przyciagnie ale czy utrzyma? to sie okaze :)

btw
przytaczasz dane tylko o europejskim rynku :)
grałem w tere na serwerze pvp, znajomy gra już kilka miesięcy na serwie pve i tak naprawde pvp w tej grze jest tak mało że te dwa typy serwerów się niczym nie różnią. A co do gw2 to dane z rynku europejskiego i amerykańskiego, w chinach premiera gw2 dopiero będzie za pare miesięcy.
A Ty w GW2 i tak nie grasz bo jest nudneeeeeee
EOT.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2013, 12:20:58 am »
GW2 byloby E P I C K I E gdyby dodali open pvp :)  albo chociaz dali wybor jak w TERA - server {pvp} i {pve} :) Black Desert na pewno czesc ludzi przyciagnie ale czy utrzyma? to sie okaze :)

btw
przytaczasz dane tylko o europejskim rynku :)
grałem w tere na serwerze pvp, znajomy gra już kilka miesięcy na serwie pve i tak naprawde pvp w tej grze jest tak mało że te dwa typy serwerów się niczym nie różnią. A co do gw2 to dane z rynku europejskiego i amerykańskiego, w chinach premiera gw2 dopiero będzie za pare miesięcy.
A Ty w GW2 i tak nie grasz bo jest nudneeeeeee
EOT.
Obecnie mam prawie 2k godzin już przegranych w gw2 i ta liczba będzie rosła dopóki nie wyjdzie jakieś sensowne mmo. Jak na razie to tylko archeage zapowiada się ciekawie.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2013, 07:09:30 pm »
Blade & Souls tez dam szanse
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2015, 12:50:38 pm »
Grał ktoś?  Coś czytałem że ruskie servery w drodze, a angielska wersja w przyszłym roku.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2015, 07:31:57 pm »
Grał ktoś?  Coś czytałem że ruskie servery w drodze, a angielska wersja w przyszłym roku.
ru closed beta ma być na wrzesień i start jesienią a wersja EU pewnie 2016
blade and soul zimą wyjdzie ENG


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2015, 11:53:26 pm »
Zastanawiam się czy jest tam ciekawe pvp. Jakieś informacje czytałem że chcą wydać gre na ps4, a z mmo jest tam do wyboru tylko biedne final fantasy i elder scrolls


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Black Desert
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2015, 09:13:27 am »
Grał ktoś? Aktualnie trwa OBT na RU. Jak wrażenia? Ma szanse stać sie alternatywa dla innych mmo?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Black Desert
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2015, 11:14:33 am »
grindfest bez pvp
jak kogoś pkniesz to masz dosłownie prze-je-ba-ne

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2015, 05:01:18 pm »
cos czytalem ze od 20 lvl jest open pvp normalne ale nie jestem pewny jak to dziala w praktyce
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2015, 08:34:21 pm »
Gra bedzie buy to play http://black-desert.com/news/press-release-black-desert-west-will-be-b2p/

wystartowała oficjalna strona, na której prawie nic nie ma http://www.blackdesertonline.com/


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 15, 2015, 09:45:15 pm »
ruskie ponoć robią 2 rodzaje serwerów, p2p i f2p, na f2p market z ciuszkami runkami do expa za kasiorke, a na p2p serverach to wszystko za kaes z gry będzie można kupić.

http://black-desert.com/news/p2p-and-f2p-server/
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2015, 09:47:39 pm wysłana przez Clovery »


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 17, 2015, 11:11:13 pm »
Ja pogrywam na ROsyjskim serverze z ENG łatką i gra jest dosc oryginalna , gra sie przyjemnie na poczataku zobaczymy co bedzie dalej :) Dali IP block ale zwykly WTFast omija pingi mam okolo 85 wiec mozna grac spokojnie.Jakas szansa na przetestowanie gry i klaj , jezlei ktos sie skusi kupic w EU bo system B2P bedzie moim zdaniem najlepszy :)
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 18, 2015, 04:01:55 am »
zapodaj link do eng łatki :P
może sobie ściągnę dzisiaj i pozabijam parę mobków


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 18, 2015, 09:46:03 am »
W skrócie bo nie chcę mi się przebijać przez milion recenzji na 15 stron.
Czy będą tutaj jakieś cele dla gildii, będzie o co walczyć? Czy bedą to luźne battlegroundy o pietruchę.
Typu bossy, zamki jak w L2? Czy wyjdzie kolejne gówniane MMO z grindowaniem biliona instancji? Grafa całkiem, całkiem, bez pastelowych kolorków.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 18, 2015, 10:49:12 am »
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)