Witaj
Gość

Wątek: Domysły, pogłoski i teorie spiskowe Innova.RU  (Przeczytany 2269 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Domysły, pogłoski i teorie spiskowe Innova.RU
« dnia: Wrzesień 12, 2012, 08:30:10 pm »
Dostałem maila z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej powodu zaprzestania gry na ruoffie.
Cytat: byGoogleTranslator
Why did you stop playing the official Lineage 2?

     1. Friends left out of the game
     2. The game has become more casual
     3. Tired
     4. Other Please enter an 'other' value for this selection.

Where do you play now?

     1. On pirate servers Lineage 2: Goddes of Destruction
     2. On pirate servers Lineage 2 with the old chronicles
     3. At a European or American official server
     4. I do not play Lineage 2
     5. Other Please enter an 'other' value for this selection.

   Intrygujące jest drugie pytanie, które między innymi odnosi się do prywatnych serwerów (2 spośród 5 odpowiedzi i to w dodatku na "pierwszych" pozycjach) być może planują lub w zależności od wyników ankiety ruszą z inicjatywą i postawią serwer działający na starszej kronice.
   Być może jest to odzew na ankietę z rpg club, w której (patrząc na suche statystki) oddano ponad 25000 głosów ( tiaa... pewnie z 30/40% to rzetelne głosy, ale nie ma się czego spodziewać po głosowaniu w Rosji : D ). Dla porównania jest to mniej więcej rząd wielkości populacji na ruoffie.
   Czy otworzenie nowego serwera na starszej kronice przez korporację taką jak innova byłoby dobrym pomysłem ?
Wydaje mi się, że ze względów finansowych na pewno wyszli by na swoje, aczkolwiek co dalej? Co się stanie z takim serwerem po kilku miesiącach jeśli nie będzie updatowany ? Nnawet jeśli by postawili powiedzmy interlude i szli aż do H5 i tak wszystko się rozbije o GoD, na którym wyjadacze interlude* nie chcą grać.
   Zobaczymy jak się to potoczy, najprawdopodobniej to co tu napisałem to stek bzdur, ale gdyby jednak coś z tego wyszło zagrał bym.

* Nie mam na celu nikogo obrażać, a ten zwrot miał się odnosić do wszystkich ludzi nie przepadających za GoD, tauti itd.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Domysły, pogłoski i teorie spiskowe Innova.RU
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2012, 09:21:09 pm »
Z tym ewentualnym pomysłem na taki serwer byliby trochę spóźnieni. Sezon długich wieczorów tuż tuż, a ciepły fotel wydaje się zajęty przez RPG, który byłby ich naturalnym konkurentem. + nie wiadomo czy licencja NC pozwalałaby im uruchomić taki serwer.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Domysły, pogłoski i teorie spiskowe Innova.RU
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:56:09 pm »
Ja się ogólnie dziwię dlaczego jeszcze nie wypuścili jakiegoś serwera ze starszą kroniką, choćby do sprawdzenia ilu ludzi taki serwer by przyciągnął.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Domysły, pogłoski i teorie spiskowe Innova.RU
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2012, 11:06:38 am »
Gra na privach z kroniką Awakening (które wcześniej były nawet bardziej dopracowane niż off  hahaha ) jest zbyt kusząca. Oczywiście Innova jak zwykle ma czas reakcji 90 letniego dziadka z parkinsonem, więc cokolwiek nie wymyślą, już dawno będą poza konkurencją ;) No chyba, że będzie to sporo większy XP rate na nowszej kronice.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2012, 11:44:38 am wysłana przez Kamal »