Witaj
Gość

Wątek: Powrót na server  (Przeczytany 3305 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Powrót na server
« dnia: Październik 02, 2012, 09:10:07 am »
Hej,

Piszę, bo swego czasu grałem tankiem na Core. Sprzęt był kozak a i parę epików się nosiło. No właśnie - nosiło. Konto sprzedałem, wakacje w robocie i szukam gry do której mógłbym wrócić. Jak na typowego gracza L2, chcę wrócić. Szczególnie, że niby teraz bonusy dla nowych no i w końcu mentora włączyli.

Tylko czy warto? Co jakiś czas dostaję maila od 4game, że będzie nowy server a na Core podejrzewam już zostały same koksy a i podejrzewam, wiele klanów zdążyło już zrobić EmoQuit. Nie chcę by po nabiciu lvla okazało się, że na servie zostały 4 klany na krzyż i całuj się w tyłek ;p To jak tam teraz wygląda sytuacja na servie? A i czy na tym forum znajdzie się jakiś ogarnięty klan, co by wspomógł na czas lvlowania, najlepiej w jakimś alt klanie - chciałbym móc nabić jakiś normalny lvl zanim mnie war będzie ścigać.

To w sumie tyle, pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

[edit] A i dodam, że mam 24lata i w L2 gram od C2. Mieszkam z dziewczyną, także nolife jak za czasów dzieciaka średnio uświadczę. Mam nadzieję, że to nie problem ;p
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 09:23:37 am wysłana przez shadowsof2 »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2012, 09:36:56 am »
Sporo jest osób 97+, praktycznie większość która się wypowiada. Na tym lvlu przestaje się już patrzyć na tych co są pod Tobą tylko patrzysz bardziej do przodu, stąd wg. mnie panuje opinia, że na serwerze nikt nie gra. Prawda jest taka, że biega sporo osób w przedziale 85-95, a nawet niższe lvle. Sęk też w tym, że sporo tych ludzi to są subklasy/dual klasy.

Czy warto zaczynać? Zależy co tak naprawdę chcesz osiągnąć.
Jeżeli chcesz ownić serwer jako number 1 to jest już trochę za późno - musiałbyś wydać sporo € na adenę i inne duperele by dogonić czołówkę z ich obfarmieniem, nie wspominając już o sporym onlinem żeby zredukować różnicę lvli.

Jeżeli chcesz grać i obawiasz się, że na pewnym etapie zabraknie Ci ludzi do party to raczej nie ma się czego bać. Ludzie na podobnym lvlu zawsze są - suby, dual classy albo nowi gracze.
Emoquity leciały, lecą i będą lecieć :P
Z tymi klanami to tak jest, że liczy się tylko garstka, a na resztę nikt nie patrzy bo są to klany przejściowe natomiast jeżeli chodzi o PvP to zawsze będzie ktoś z kim można powalczyć na mniej więcej równym poziomie.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2012, 10:57:10 am »
W klanach stricte pvp (BS, OOC, HI) pvp masz caly czas o ile tylko ruszysz sie z miasta. Balans sily na serwerze zmienia sie co jakis czas jak to w L2 bywa. Jest duzo klanow posrednich 90-95 pvpve jak i sa te dla poczatkujacych 85+, ktore wiekszosc osob traktuje jako przejsciowe. Nie bede ci w tym topicu opisywal co kto sadzi o jakim klanie, bo zaraz sie zrobi z tego typowy flame topic.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2012, 05:42:07 pm »
No to decyzja podjęta, wracam na serwer. Pewnie znów będę grał Tankiem. Pure DD są trochę nudne a support za duży opi***** zbiera ;) Zresztą, zawsze łatwo o pt było, więc w sumie, czemu nie. Z PvP to różnie bywało, ale jak się jak się miało na całe pt 2 gimbusów to i tak szło ugrać, więc tragedii nie będzie.

Z tego co widzę mentor niby już działa. Jak to na serwie wygląda? Idzie dostać za darmo? Czy może gracze nawet płacą za "trenowanie" low lvla? A i byłbym wdzięczny za podanie klanów, mogą być newbie, które rekrutują i dotychczas was nie odstraszyły zachowaniem. Nicki sobie w community znajdę jak coś.

Granie tankiem do przebudzenia jest masakrą, także sobie odpowiedni grunt pod grę przygotowuję.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2012, 05:53:13 pm »
Dobrze się zastanów którego tanka robisz bo znowu wracają do różnorodności klas więc każdy tank będzie miał tam jakieś skille inne

Tyle mogę poradzić

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2012, 06:01:02 pm »
Planowałem standardowo robić panterkę, ewentualnie pal'a. Jak masz może link do info z tym co kombinują to chętnie zobaczę. Dzięki z góry.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2012, 06:05:51 pm »
Dobrze się zastanów którego tanka robisz bo znowu wracają do różnorodności klas więc każdy tank będzie miał tam jakieś skille inne

Tyle mogę poradzić
Do tego czasu to się dawno przebudzi, a już przebudzeni bedą mogli wybrać tanka po podziale.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2012, 09:26:48 pm »
Od c2 grałem niemal zawsze DD, jednakże support ma o wiele większą szansę na pt także od jakiegoś czasu bawię się Tankiem. A panterkę wybiorę tak, czy siak. Nie mam zwyczaju robić rerollów a jak będzie lipa to koniec, końców i tak wyjdzie patch, który mi wszystko zmieni, także nie ma sensu się zastanawiać.

Pamiętam jak za c2, czy c3 dagger brał tanka na 3 blowy. Wszyscy wtedy robili reroll. Później c4. Wszyscy magów, bo sleep. Za stary jestem na pajacowanie z postaciami ;p Będzie tank koks i wsjo. Szkoda tylko, że epiki sprzedałem, ale podejrzewam, że teraz i tak są już -_-' warte więc niema o co się spinać.

OB się do mnie odezwało, także już wiem, gdzie prawdopodobnie będę dogorywał do końca serwera :) Jak jutro nie będzie jaj na uczelni to dam znać, jaki będę miał nick. Chętnie też posłucham porad a propo aktualnego stanu ekonomii/polityki serwera.

Pozdrawiam.

[edit] Mój nick to NihilNovi
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 04:26:33 pm wysłana przez shadowsof2 »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2012, 04:42:20 pm »
gratuluje wyboru klanu, bardzo fajnie trafiłeś. Mam nadzieje, że jeszcze jest tam taki klimat jak kiedyś. Pozdro.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2012, 05:10:41 pm »
Cytuj
Nie bede ci w tym topicu opisywal co kto sadzi o jakim klanie, bo zaraz sie zrobi z tego typowy flame topic.


BS - znienawidzeni przez wszystkich. 2 side servera, nikt z nimi nie może wygrać.
HI - Ruskie na programach. Nie graj z nimi. 1 side.
OOC - dickholderzy, retardy, pr,pr,pr,pr,pr. Nie polecam. Sama cienizna tam gra.  III Linga Core.


Następny klan jaki Ci polecam to BS.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 05:13:38 pm wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2012, 05:20:11 pm »
Cytuj
BS - znienawidzeni przez wszystkich. 2 side servera, nikt z nimi nie może wygrać.
HI - Ruskie na programach. Nie graj z nimi. 1 side.
OOC - dickholderzy, retardy, pr,pr,pr,pr,pr. Nie polecam. Sama cienizna tam gra.  III Linga Core.

uwielbiam ten hate  :P


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2012, 05:26:00 pm »
Kiedy Doomciu frapsa zapodasz? :D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2012, 05:35:16 pm »
Kiedy Doomciu frapsa zapodasz? :D


Jesteśmy w etapie przeglądania frapsów i konwertowania ich.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2012, 05:40:11 pm »
Z czyjej perspektywy, jeśli można zapytać?
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2012, 05:46:31 pm »
Z czyjej perspektywy, jeśli można zapytać?

Prawdopodobnie Tank Pov będzie, aczkolwiek myślimy nad wprowadzeniem multi pov
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2012, 07:42:25 pm »
Jako, że nie mogłem złapać lidera OB to doszedłem do jakiegoś Primal Fear do aka, niby 10kk za aka. Skończę to się pomyśli :) Mentora już znalazłem. Pewnie Alleyesonmypony miał coś z tym do czynienia xd No, w każdym razie jest mentor 24 na dobe online, więc pocisk :) Na ten moment 4x jako, że właśnie zacząłem. Podejrzewam, że jeszcze razem pogramy :) Szczególnie, że tanków i healerów zawsze brakuje ;)


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 04, 2012, 11:58:49 am »
z tankami to tak, ale helerów to ostatnio jak nasrał  :D, ciężej issa znaleźć hahaha (jak te role się odwróciły)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2012, 12:54:07 pm »
na mentora wybrales sobie najwiekszego ze scmaerow na serwie :) chyba nikt nie ma bardziej zrytej opini niz alleyesonmypony  :)
retired


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2012, 01:16:54 pm »
przecież on się z nim nie żeni... dla niego ważne jest tylko, że jest online i daje buffa :P


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót na server
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2012, 03:12:26 pm »
Mam innego mentora :) A kocyk to mój stary znajomy. Ta, wiem, jak doszedł do tego co nosił i nosi teraz ;)