Witaj
Gość

Wątek: Event "Festiwal Piwny" od 23.10.2012 do 13.11.2012  (Przeczytany 1997 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Event "Festiwal Piwny" od 23.10.2012 do 13.11.2012
« dnia: Październik 23, 2012, 08:25:34 pm »


Zadzwonił dzwonek do drzwi, niski, krępy mężczyzna wszedł do sklepu. Adamantha natychmiast rozpoznała w nim ojca swojej przyjaciółki Aya- to był Gus, uczeń i dzielny przedstawiciel rasy Krasnoludów. Starzec przebył długą drogę, aby dostać się do stolicy z północnej osady królestwa Aden. Grzejąc się przy odrobinie ognistego rumu stary krasnolud podniósł ostry głos:
- Nieszczęście na nas spadło Adamantha. Nieszczęście, które może zhańbić całą rodzinę Gusa. Wiesz, że krasnoludzkie wesele bez piwa to prawdziwa hańba dla naszej rodziny. Podczas przygotowań do małżeństwa mojej córki z synem wojowniczego rzemieślnika Dika, ja zaopatrywałem we wszystko. Specjalnie na tę uroczystość sprowadziłem chmiel i słód z południowych pól, aby zrobić napój z pianką, który tradycyjnie ważony jest na dzień ślubu. A jeśli choć jeden z gości opuści ucztę na własnych nogach, każda z dwóch łączących się rodzin może okryć się wstydem.
- Nie płacz, wujku Gus, zamiast tego powiedz nam co się stało i dlaczego tu jesteś!
- Płacząc w niczym nie pomogę... Umieściłem wszystkie przepisy dotyczące piwa w stodole, zabarykadowałem drzwi i poszedłem spać. Nasze wesele byłoby największym weselem na północy, gdyby nie te przeklęte potwory, które się zakradły na mój teren. Pod osłoną nocy te dziwadła ukradły cały chmiel i słód. Więc nie miałem innego wyjścia, tylko przybyć do stolicy i poprosić każdą współczującą osobę o pomoc. Od 23 października pozwólcie każdemu, kto zabije paskudnego potwora pozyskać składnik skradziony z mojej stodoły. Poprzez ich zmieszanie, wojownik otrzyma trzy rodzaje piwa o smaku zbyt delikatnym, aby opisać je słowami, a ci, którzy zbiorą najwięcej piw zostaną zaproszeni na ślub. Nie mamy czasu na picie rumu Adamanta, czas działać!
Mówiąc to stary Gus opuścił sklep, zostawiając Adamthe z myślami o dziwnych zwyczajach krasnoludów oraz o sukni jaką chciałaby ubrać na ślub.


Czas eventu: od 23.10.2012 do 13.11.2012
23.10 - 06.11 - w tym czasie z mobów będą dropić składniki
06.11 - 13.11 - to czas, kiedy można już tylko wymieniać piwa

W czasie eventu recepty na piwo będzie można odbierać od NPC Queen of Hearts, natomiast składniki będą dropić z mobów. Poprzez przygotowanie odpowiedniego stylu piwa, gracz zdecyduje o otrzymanej nagrodzie.

Event:
1. Zdobądź Recipe: Elven Radler od NPC Queen of Hearts. Zostanie ona dodana do twojej książki recept (możesz ją otworzyż poprzez onko ze skilami).
2. Pokonane moby mogą wydropić składniki potrzebne do przygotowania piwa.
3. Możesz przygotować:
- Elven Radler
- Dion Pilsner
- Dwarven Royal Blue Coctail
- Aden White Beer
- Gran Kain Delight*
4. Po przygotowaniu, otwórz piwo poprzez dwukrotne kliknięcie.


Elven Radler

Malt- 10 szt.
Hops- 10 szt.
Yeast - 5 szt.
Koszt stworzenia: 50 MP, szansa 95%

Nagroda:
Transformation Scroll: Unicorn
Transformation Scroll: Dragon Bomber
Blessed Scroll of Resurection
Superior Quick Healing Potion
Elixir of Life (R-grade)
Elixir of MP (R-grade)
Elixir of CP (R-grade)
Dion Pilsner


Dion Pilsner

Scroll: Enchant Weapon (A-Grade)
Scroll: Enchant Armor (A-Grade)
High-Grade Life Stone (R-Grade)
Dwarven Royal Blue Cocktail


Dvarven Royal Blue Coctail

Scroll: Enchant Armor (S-Grade)
Blessed Scroll: Enchant Armor (S-Grade)
Top-Grade Life Stone (R-Grade)
Aden White Beer


Aden White Beer

Blessed Scroll: Enchant Weapon (S-Grade)
Scroll: Enchant Weapon (S-Grade)
Scroll: Enchant Weapon (R-Grade)
Scroll: Enchant Armor (R-Grade)


Gran Kain Delight*

Beer Tankard (można kupić w L2Store)
Aden White Beer

Nagroda:
Ring of Baium (3-dniowy / 7-dniowy / bez ograniczenia czasowego)
Antharas's Earring (3-dniowy / 7-dniowy / bez ograniczenia czasowego)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 09:03:17 pm wysłana przez Shanique »