Witaj
Gość

Wątek: Przerobienie klienta ru na angielskiego  (Przeczytany 2635 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Przerobienie klienta ru na angielskiego
« dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:24:45 pm »
Witam.
Kilka osob na serwerze mowilo mi ze jest mozliwosc przerobienia klienta na angielski. Czy ktos wie jak to zrobic?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Przerobienie klienta ru na angielskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:27:22 pm »
Komuś musiało by się chcieć zrobić aktualne zangielszczenie  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Przerobienie klienta ru na angielskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2013, 11:58:07 pm »
nie wiem, czy to ma sens.
logując się przez stronę server sprawdza aktualna wersję klienat (zapewne sumy kontrolne plików) i jak coś nie gra, aktualizuje - zamienia spowrotem na ruski, czy tam polski.
A nawet jak zmienisz po updejcie, to Ci frost moze wykryć modyfikację klient i możesz wyłapać bana.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Przerobienie klienta ru na angielskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2013, 10:00:30 am »
Wcześniej też sprawdzał. Pliki są kodowane przez NCsoft i jeżeli były oryginalne to dało radę zrobić podmiankę, dlatego zawszę trzeba było czekać na zangielszczenie bo ruoff miał wcześniej updaty niż NCwest.

Co do zangielszczenia na dziś dzień to nikt tego raczej nie zrobi, a podejrzewam, że zamierzasz pobawić się na PTS, do którego tym bardziej nie będzie się dało zrobić zangielszczenia z ww powodu.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Przerobienie klienta ru na angielskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2013, 12:16:29 am »
Wcześniej też sprawdzał. Pliki są kodowane przez NCsoft i jeżeli były oryginalne to dało radę zrobić podmiankę, dlatego zawszę trzeba było czekać na zangielszczenie bo ruoff miał wcześniej updaty niż NCwest.
imo frost po prostu wcześniej ignorował podmianę tych plików.
Gdyby dało się teraz modyfikować pliki z nazwami itemów/skillów, to można by było też dodać zoomhacki, własne sysmsg czy inne zmiany w options/l2 ini, a jak wiemy nie jest to możliwe.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Przerobienie klienta ru na angielskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2013, 01:07:49 am »
Wcześniej też sprawdzał. Pliki są kodowane przez NCsoft i jeżeli były oryginalne to dało radę zrobić podmiankę, dlatego zawszę trzeba było czekać na zangielszczenie bo ruoff miał wcześniej updaty niż NCwest.
imo frost po prostu wcześniej ignorował podmianę tych plików.
Gdyby dało się teraz modyfikować pliki z nazwami itemów/skillów, to można by było też dodać zoomhacki, własne sysmsg czy inne zmiany w options/l2 ini, a jak wiemy nie jest to możliwe.
Nie wiem jak teraz - kiedyś na RU offie sie podmieniało pliki configu po starcie klienta, na ekranie wyboruy postaci (jak już sprawdził pliki, a jeszcze ich nie wczytał bo nie musiał). Tyle tylko, że przed grą trzeba było wkopiowac stare, oryginalne, sprawdził, przekopiowywało się swoje.
Moze poprawili skrypt i frost sprawdza te pliki w czasie gry także. Nie wiem. Nie jestem programistą. I nie gram na ruoffie. I po prawdzie mnie to ani grzeje ani ziębi.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Przerobienie klienta ru na angielskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2013, 05:14:03 pm »
działa to jak kiedyś, frost nie sprawdza tych plików jedynie jak ściągasz jakiś upd musisz ponownie podmienić.
In The Name Of Satan ...