Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 926764 razy)

  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3250 dnia: Styczeń 13, 2016, 03:36:09 pm »
Bany banami, nie ma co się śmiać z czyjegoś nieszczęścia, może napiszecie do którego levela udało wam się dojść :-)

Z 6 postaci, 5 poszło się paść, wszystkie na 36. Przeżyła moja główna najprawdopodobniej bo miałem ustawione wyjście z gry jak w pt mniej niż 2 postacie. Musiał się GM nie kapnąć że jedna wyleciała z gry, ale bez bana :D

Byłeś przy kompie? jaka miejscówka?

Strach obleciał? :D
Ja czekam na opinie biegłego. Pepsi gdzie jestes?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3251 dnia: Styczeń 13, 2016, 03:40:57 pm »
Bany banami, nie ma co się śmiać z czyjegoś nieszczęścia, może napiszecie do którego levela udało wam się dojść :-)

Z 6 postaci, 5 poszło się paść, wszystkie na 36. Przeżyła moja główna najprawdopodobniej bo miałem ustawione wyjście z gry jak w pt mniej niż 2 postacie. Musiał się GM nie kapnąć że jedna wyleciała z gry, ale bez bana :D

Breka Orc?
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3252 dnia: Styczeń 13, 2016, 05:56:07 pm »
btw.



Oj Shani Shani :D


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3253 dnia: Styczeń 13, 2016, 06:35:06 pm »
btw.



Oj Shani Shani :D

noooo właśnie, a ja muszę grać na innym nicku bo mi ktoś zajumał ><


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3254 dnia: Styczeń 13, 2016, 10:48:03 pm »
Ja obstawiam harana, nie chce nawet myśleć co teraz wyprawia z tą postacią, samo mi przyszło do głowy ale się tym nie podzielę bo nie wypada.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3255 dnia: Styczeń 14, 2016, 01:24:24 pm »
nowy system makr
https://www.youtube.com/watch?v=5d3HJTQsq3g
nieco lepsze od nostromo, bo będzie działać na wszystkich zminimalizowanych oknach xD


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3256 dnia: Styczeń 14, 2016, 01:41:36 pm »
nowy system makr
https://www.youtube.com/watch?v=5d3HJTQsq3g
nieco lepsze od nostromo, bo będzie działać na wszystkich zminimalizowanych oknach xD

XD wbudowany bot


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3257 dnia: Styczeń 14, 2016, 02:03:59 pm »
nowy system makr
https://www.youtube.com/watch?v=5d3HJTQsq3g
nieco lepsze od nostromo, bo będzie działać na wszystkich zminimalizowanych oknach xD
MMO dzisiaj to nie jest tylko biznes dla wydawców/twórców gry co jest oczywiste od powstania 1 gry, dzisiaj gry MMO to także sposób na biznes dla "graczy" czasami też rujnując twórczość tych pierwszych i zarabiając spore sumy.
Co się dziwić, grind w L2 nigdy nie był jakiś fascynujący, a co mówić po tylu latach (w sumie jak w każdym grind MMO z Korei paradoksalnie z szerokim PvP contentem, chcesz powalczyć to musisz się pomęczyć chociaż pewnie chcieliby inaczej ale coś im nie wychodzi)
Tamagotchi też wspomina się z sentymentem ale nikt do tego nie wraca bo jest już nudne. L2 to źródło kasy dla bot sellerów głównie, w sumie to nie tylko L2 ale spora część MMO z otwartym handlem, czekasz na jakieś MMO, wchodzi beta, możesz nareszcie przetestować grę i twój zapał opada gdy widzisz auto boty spamujące i reklamujące swoją stronę ze sprzedażą golda - a gra jeszcze nie wystartowała. Dlatego Innova napluła w twarz dla tych prawdziwych fanów starocia, no ale biznes to biznes, nie ma co się oszukiwać, nowe gry starają się tego już uniknąć ograniczająć bezpośredni handel ale gorzej jest z grą i to z jednym serwerem jak L2, która istnieje już tyle czasu i przyzwyczaiła graczy do swojego systemu.

Skrypty i boty strasznie podniosły poprzeczkę w swojej funkcjonalności, raj dla zarobkowiczów i typowych botterów, rak dla normalnych graczy MMO:
- zapchane spoty z botami
- skrypty do PvP
- sprzedaż golda co jest takim samym zjawiskiem jak OP itemy w Item Shop, nie dosyć, że jest to taka sama metoda P2W jak ta pierwsza to jeszcze dodatkowo zachęca bottera do rozwijania swojej działalności

Bany też oczywiście są ale jest w dzisiejszych czasach o wiele bardziej ogarniętych, świadomych botterów, zbanują jedno konto i wyrosną 3 nowe - jak hydra, bo botter na jednym koncie zarobi (w przypadku L2 bardzo tani) abonament na kolejne 3 konta z nawiązką, oczywiście cena adeny zacznie spadać i ilość botterów spadnie, ale spadnie też ilość legit graczy dodatkowo zostawiając  znacznie nadszarpniętą gospodarkę serwera.

Większość nie inwestuje tylko w jedną grę ale ma szereg tytułów do wyboru na swojej stronie ze sprzedażą golda. Więc nie tylko L2 jest tego ofiarą.
Aby nie być gołosłownym, pierwsza lepsza strona z listą (zauważcie listę usług, nawet casual dzisiaj z portfelem może mieć lvl nie odstający od średniej serwera - i to na specjalne zamówienie):
Black Desert Online
Blade and Soul

    • Buy gold
    • Power leveling
    • Celestial beans
    • Weapons
    • Other services
    • Bopae
    • Jewellery
    • Buy platinum
    • Sell gold

LineAge2 Classic
LineAge2 Classic x3 PTS
LineAge2Classic Eu-4game
Tera Online (ru)
SkyForge
ArcheAge
Aion (4Game)
World of Tanks
Сфера 3
Diablo III
Echo of Soul
Path of Exile
ArcheAge (EU/NA)
LineAge II (4game)
HearthStone
WildStar
Aion: Euro
ArchLord 2
Guild Wars II
Меч и Магия:Герои Онлайн
Neverwinter (рус)
Warface
Star Conflict
World of Warplanes
War Thunder
Final Fantasy XIV
Star Wars: The Old Republic
Dota 2
TERA (USA)
LineAge2 Free
World of Warcraft
Stronghold Kingdoms
Аллоды Online
Bless Online
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 02:23:04 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3258 dnia: Styczeń 14, 2016, 02:55:21 pm »
Jak świat stary tam gdzie jest chętny aby cos kupić szybko znajdzie się sprzedający. Gdyby kupujących nie było nie było by tylu botów, bawi mnie głupota ludzi  którzy kupują adenę aby być lepszym choć nic to im nie da bo i tak nie dogonią gościa grającego 8h+ dziennie. A sami powodują to ze opłaca się bocic i jeszcze zwiększać dystans do najlepszych boterów (koło zamknięte ). Oczywiście i tak nie było by czysto bo zawsze znajdzie się ktoś kto idzie na skróty no ale to inna bajka.
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3259 dnia: Styczeń 14, 2016, 03:01:11 pm »
Jak świat stary tam gdzie jest chętny aby cos kupić szybko znajdzie się sprzedający. Gdyby kupujących nie było nie było by tylu botów, bawi mnie głupota ludzi  którzy kupują adenę aby być lepszym choć nic to im nie da bo i tak nie dogonią gościa grającego 8h+ dziennie. A sami powodują to ze opłaca się bocic i jeszcze zwiększać dystans do najlepszych boterów (koło zamknięte ). Oczywiście i tak nie było by czysto bo zawsze znajdzie się ktoś kto idzie na skróty no ale to inna bajka.

Tutaj się mylisz. Jak wywalisz na grę ponad 10k euro, to nie tylko dogonisz czołówkę, ale nawet będziesz ich w stanie przegonić.
Może nie na tym etapie co jest Skelth, ale jak już ludzie będą mieli max lvl, to już wszystko kupisz za euroski.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3260 dnia: Styczeń 14, 2016, 03:32:18 pm »
Powiedz mi jak Pan Jarosław grający po 8-12 godzin w tygodniu płacąc 10 K euro dogoni czołówkę ?? Zapomniałem napisać że chodzi mi o gracza grającego z ręki wiesz taki co wciska klawisze osobiście ;) Masz oczywiście racje że kiedyś na pewno coś tam dogoni ale chyba już inna czołówkę.


Jeszcze grając na privie słyszałem o gościu który płacił gruba kasę za epiki i sprzęt ale grac nie potrafił więc i tak na nic sie to nie przełożyło tak jak leżał bez epików tak leżał z epikami  :o
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3261 dnia: Styczeń 14, 2016, 03:40:37 pm »
Mówię o serwerze stojącym dłużej niż Skelth, na przykład taki Core. Kupujesz postać na allegro, adenę, ubierasz postać i tyle. Masz tyle samo albo i więcej niż jakiś Zbyszek, który gra na serwerze od początku.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3262 dnia: Styczeń 14, 2016, 03:56:57 pm »
Mówię o serwerze stojącym dłużej niż Skelth, na przykład taki Core. Kupujesz postać na allegro, adenę, ubierasz postać i tyle. Masz tyle samo albo i więcej niż jakiś Zbyszek, który gra na serwerze od początku.


Chodziło mi o formę gracza grającego od początku tak jak wszyscy, Za euro czasu nie nadrobi i trzeba samemu level wbić nie mówie o lvlowniu za kasę. Zgadzam sie  z opcja starego serwera i kupna postaci tu nie mam obiekcji masz racje
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3263 dnia: Styczeń 14, 2016, 04:30:39 pm »
nowy system makr
https://www.youtube.com/watch?v=5d3HJTQsq3g
nieco lepsze od nostromo, bo będzie działać na wszystkich zminimalizowanych oknach xD
MMO dzisiaj to nie jest tylko biznes dla wydawców/twórców gry co jest oczywiste od powstania 1 gry, dzisiaj gry MMO to także sposób na biznes dla "graczy" czasami też rujnując twórczość tych pierwszych i zarabiając spore sumy.
Co się dziwić, grind w L2 nigdy nie był jakiś fascynujący, a co mówić po tylu latach (w sumie jak w każdym grind MMO z Korei paradoksalnie z szerokim PvP contentem, chcesz powalczyć to musisz się pomęczyć chociaż pewnie chcieliby inaczej ale coś im nie wychodzi)
Tamagotchi też wspomina się z sentymentem ale nikt do tego nie wraca bo jest już nudne. L2 to źródło kasy dla bot sellerów głównie, w sumie to nie tylko L2 ale spora część MMO z otwartym handlem, czekasz na jakieś MMO, wchodzi beta, możesz nareszcie przetestować grę i twój zapał opada gdy widzisz auto boty spamujące i reklamujące swoją stronę ze sprzedażą golda - a gra jeszcze nie wystartowała. Dlatego Innova napluła w twarz dla tych prawdziwych fanów starocia, no ale biznes to biznes, nie ma co się oszukiwać, nowe gry starają się tego już uniknąć ograniczająć bezpośredni handel ale gorzej jest z grą i to z jednym serwerem jak L2, która istnieje już tyle czasu i przyzwyczaiła graczy do swojego systemu.

Skrypty i boty strasznie podniosły poprzeczkę w swojej funkcjonalności, raj dla zarobkowiczów i typowych botterów, rak dla normalnych graczy MMO:
- zapchane spoty z botami
- skrypty do PvP
- sprzedaż golda co jest takim samym zjawiskiem jak OP itemy w Item Shop, nie dosyć, że jest to taka sama metoda P2W jak ta pierwsza to jeszcze dodatkowo zachęca bottera do rozwijania swojej działalności

Bany też oczywiście są ale jest w dzisiejszych czasach o wiele bardziej ogarniętych, świadomych botterów, zbanują jedno konto i wyrosną 3 nowe - jak hydra, bo botter na jednym koncie zarobi (w przypadku L2 bardzo tani) abonament na kolejne 3 konta z nawiązką, oczywiście cena adeny zacznie spadać i ilość botterów spadnie, ale spadnie też ilość legit graczy dodatkowo zostawiając  znacznie nadszarpniętą gospodarkę serwera.

Większość nie inwestuje tylko w jedną grę ale ma szereg tytułów do wyboru na swojej stronie ze sprzedażą golda. Więc nie tylko L2 jest tego ofiarą.
Aby nie być gołosłownym, pierwsza lepsza strona z listą (zauważcie listę usług, nawet casual dzisiaj z portfelem może mieć lvl nie odstający od średniej serwera - i to na specjalne zamówienie):
Black Desert Online
Blade and Soul

    • Buy gold
    • Power leveling
    • Celestial beans
    • Weapons
    • Other services
    • Bopae
    • Jewellery
    • Buy platinum
    • Sell gold

LineAge2 Classic
LineAge2 Classic x3 PTS
LineAge2Classic Eu-4game
Tera Online (ru)
SkyForge
ArcheAge
Aion (4Game)
World of Tanks
Сфера 3
Diablo III
Echo of Soul
Path of Exile
ArcheAge (EU/NA)
LineAge II (4game)
HearthStone
WildStar
Aion: Euro
ArchLord 2
Guild Wars II
Меч и Магия:Герои Онлайн
Neverwinter (рус)
Warface
Star Conflict
World of Warplanes
War Thunder
Final Fantasy XIV
Star Wars: The Old Republic
Dota 2
TERA (USA)
LineAge2 Free
World of Warcraft
Stronghold Kingdoms
Аллоды Online
Bless Online

Dodaj jeszcze Cabal2 wczoraj dropla mi recka na EQ dla FB i gostek z mojego pt kupil ode mnie za 300zl w 10min po dropie :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 08:51:07 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3264 dnia: Styczeń 14, 2016, 09:23:32 pm »
Nie wydaję mi się, że Innova będzie chciała te makra na swoim serwerze, no chyba, że gracze będą nalegać. Może być podobnie jak z fishingiem, który ma być całkowicie zmieniany w porównaniu z serwerami wschodnimi.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3265 dnia: Styczeń 15, 2016, 11:20:42 am »
Wpisujcie miasta, kto położył już bot party Seriala w Breka Orc :D. Typ bezczelnie boci tam od 8 dni dzień w dzień, każdy na spocie to wie i dalej tam jest. Jeśli innova w ogóle banuje boty, to chyba tylko te, które kumplom GMa spota zajęły :f.

Anyway dobre źródło coal i soe :D.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 11:23:48 am wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3266 dnia: Styczeń 15, 2016, 11:26:33 am »
Wpisujcie miasta, kto położył już bot party Seriala w Breka Orc :D. Typ bezczelnie boci tam od 8 dni dzień w dzień, każdy na spocie to wie i dalej tam jest. Jeśli innova w ogóle banuje boty, to chyba tylko te, które kumplom GMa spota zajęły :f.

Anyway dobre źródło coal i soe :D.
Ojeju przecież widać, że legit, trzy razy odpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3267 dnia: Styczeń 15, 2016, 02:11:21 pm »
Skeltha pilnuje dwóch useless betonów tzn. amarantha i pazak więc każdy kto kiedyś botował na lilith/core i ma minimalne/średnie doświadczenie to bana nigdy nie dostanie.

I nie płaczcie tak o boty w l2 bo nie macie pojęcia co się dzieje w nowych mmo np aa, od startu do teraz jest tysiące botów i bugów aka "infinity gold", na NA serwerach gdzie goldzik jest w cenie na start lokacji pojawiają się nowo tworzone bociki średnio co 5 sekund które z bomby się teleportują i lecą farmić i tak 24/7 co 5 sekund powstaje nowy bocik...
To samo nowe mmo black desert które nawet jeszcze nie wyszło a tak jak w przypadku AA już są do kupienia skrypty "press play and done" do tego "inifnity gold" bugi, takie samo bagno jak aa.

Jak kogoś drażni to że boter przez kilka minut wyfarmi tyle golda co on przez następny miesiąc a potem to sprzeda do jakiegoś gracza to niestety KAŻDE nowe mmo tak wygląda i będzie wyglądać, jedno wielkie botowe bagno. I mała popularność, wąski zasięg  l2 działa tylko na jego korzyść bo problem botów w porównaniu do nowych mmo jest bardzo znikomy.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3268 dnia: Styczeń 15, 2016, 04:20:31 pm »
Skeltha pilnuje dwóch useless betonów tzn. amarantha i pazak więc każdy kto kiedyś botował na lilith/core i ma minimalne/średnie doświadczenie to bana nigdy nie dostanie.

I nie płaczcie tak o boty w l2 bo nie macie pojęcia co się dzieje w nowych mmo np aa, od startu do teraz jest tysiące botów i bugów aka "infinity gold", na NA serwerach gdzie goldzik jest w cenie na start lokacji pojawiają się nowo tworzone bociki średnio co 5 sekund które z bomby się teleportują i lecą farmić i tak 24/7 co 5 sekund powstaje nowy bocik...
To samo nowe mmo black desert które nawet jeszcze nie wyszło a tak jak w przypadku AA już są do kupienia skrypty "press play and done" do tego "inifnity gold" bugi, takie samo bagno jak aa.

Jak kogoś drażni to że boter przez kilka minut wyfarmi tyle golda co on przez następny miesiąc a potem to sprzeda do jakiegoś gracza to niestety KAŻDE nowe mmo tak wygląda i będzie wyglądać, jedno wielkie botowe bagno. I mała popularność, wąski zasięg  l2 działa tylko na jego korzyść bo problem botów w porównaniu do nowych mmo jest bardzo znikomy.
Niestety to prawda dlatego część nowych MMO redukuje bezpośredni handel między graczami do minimum zastępując to innymi rozwiązaniami jak AH. Nowe MMO z dużym hype i otwartym handlem dla boterów są jak wyciągnięcie ręki z cukierkiem do dziecka, sprzedaż waluty w grze kwitnie i dolary spływają na konta ruskich (przede wszystkim), tutaj nawet IP block i inne pierdoły nie pomogą, wystarczy opłacić za kilka dolców dobry VPN a dolar to nie rubel, dolar ładniej pachnie dla ruskich boterów dlatego dodatkowo część nowych  MMO jak wspomniałem stosuje ograniczenie bezpośredniego handlu. Wtedy przykładowo taki ruski ma mniej motywacji bo po co mu wyfarmiona postać na EU/NA serwerze jeśli nie będzie mógł sprzedać swojego golda? Handel postaciami jest jednak mniej dochodowy i bardziej czasochłonny.
Smutna prawda.

Do AA z tego co widzę jest bot o takiej samej nazwie jak do L2, Adrenaline. Do BDO mógłbyś podesłać bo ruscy akurat mają swojego retaila tak jak to jest z RUOFF w L2 i wiem, że coś próbują ale na chwilę obecną o żadnych bugach z infinite gold nie słyszałem a grałem w top zergu u ruskich - JustPlay. To samo ze skryptami chociaż wiadomo, że się pojawią, prędzej czy później. Na KR kiedyś pojawił się bug, na początku istnienia z dublowaniem itemów i rybami (mają sporą wartość) ale to były początki i rok temu, żadnej afery na dużą skalę aktualnie z niczym podobnym nie było. Prosiłbym o link z czymś konkretnym w takim razie, inaczej to zwykła papka :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 04:27:28 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3269 dnia: Styczeń 16, 2016, 06:12:52 pm »
Śledząc wykres ludzi grających z tym co się dzieje na rynku mmo i w samej grze, nie wróżę dalekiej przyszłości. Blade&Soul wkracza we wtorek, Black Desert pewnie przed kwietniem, czyli akurat jak ludziom 3 miesiące pre-orderu sie pokończy, a nawet bez tych czynników jest systematyczny spadek jak na ruskich serwerach.

Z wielką pewnością można stwierdzić że online spadnie o połowe.

Btw, strasznie cicho w tym temacie, ludziom nie chce się opowiadać o serwerze, jego zaletach i jak fajnie się tam gra? Powinniście zachęcać więcej graczy pozytywnymi opiniami, których nie ma zbyt wiele, a te które są streszczają się do stwierdzenia 'fajnie sie expi'. Słabo.
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3270 dnia: Styczeń 16, 2016, 06:32:54 pm »
Ludzie wola grać niz słuchaj płaczu ze online spadnie, l2 to grind, wszystkie dzieci które myślały ze bedzie jak na hajrejcie quitna i bedzie ok, ja grałem na hindemith i phoenix jak online był 1,2-1,5 tys i było super, wiec skończ płakać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3271 dnia: Styczeń 16, 2016, 06:42:39 pm »
Ludzie wola grać niz słuchaj płaczu ze online spadnie, l2 to grind, wszystkie dzieci które myślały ze bedzie jak na hajrejcie quitna i bedzie ok, ja grałem na hindemith i phoenix jak online był 1,2-1,5 tys i było super, wiec skończ płakać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Starku ale Ty męski się zrobiłeś po latach, rzekłbym, że taki mhhhroczny z Ciebie chłop.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3272 dnia: Styczeń 16, 2016, 06:46:01 pm »
Moge byc mrocznym rycerzem ? Proszę !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3273 dnia: Styczeń 16, 2016, 06:52:48 pm »
Gra się bardzo fajnie, pvp jest od groma, ludzie nie płaczą za starconymi procentami póki co (30-40), randomowe party potrafią trwać godzinami, boty dostarczają sporo rozrywki i dropów, stun to najważniejszy skill na serwerze ^^. Online cały czas się trzyma powyżej 3k - wieczorami 4,5k, nawet jeśli połowa to boxy i boty to wciąż jest zajebiście. Amen.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3274 dnia: Styczeń 16, 2016, 11:01:14 pm »
Slyszałem ze w Paradox panuje kanibalizm, lider stunuje ludzi z klanu jak uciekaja przed mobami zeby sie wydropili  hahaha

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %