Witaj
Gość

Wątek: Pare pytań:  (Przeczytany 3554 razy)

  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Pare pytań:
« dnia: Luty 04, 2015, 08:20:39 am »
Wstępnie mnie interesuje gra tutaj, ale potrzebuje dokładniejszych informacji na temat:
- ile wychodzi na PLN opłata miesięczna za gre
- jaka to kronika?
- jak ludzie stoją z lvl'em?
- buffy/questy
- kim najwięcej zarobie

Dzięki wielkie za info


Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2015, 08:56:45 am »
1. patrzac na kurs rubla wychodzi 16 zlotych z gorszami

2. L2Classic

3. http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,55693.msg674999.html#msg674999

4. ?

5. zgaduje ze spoilem


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2015, 11:37:30 am »
odnośnie kasy, krafter nie byłby lepszy ?

Odnośnie kroniki - nie rozumiem co to jest L2 Classic, gram głównie na interlude i szufladkuję kroniki po nazwach i tym kiedy zostały wydane, proszę o dogłębniejsze wytłumaczenie laikowi tej kwestii ;)

Jak online w szczytowych godzinach i ile polaków oraz innych UE?


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2015, 11:43:16 am »
Dodając: raty jakie są?

Na marginesie: jest tu też mowa o OFF EU - kiedy takowy ma niby wstać i z jakimi ustawieniami ?


Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2015, 11:55:44 am »
odnośnie kasy, krafter nie byłby lepszy ?

Odnośnie kroniki - nie rozumiem co to jest L2 Classic, gram głównie na interlude i szufladkuję kroniki po nazwach i tym kiedy zostały wydane, proszę o dogłębniejsze wytłumaczenie laikowi tej kwestii ;)

Jak online w szczytowych godzinach i ile polaków oraz innych UE?
ja sam nie gram na classicu, ale biorac informacje z tematu w ktorym udzielaja sie ludzie tam grajacy to wnioskuje ze raczej spoil niz craft, chociaz tu by juz trzeba bylo kogos aktywnie grajacego zapytac ( mozesz to zrobic tutaj http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,55693.1550.html )

z tego co ogladalem na streamach kronika na classic'u to mix, w sensie skille z okolic c1 ale z pewnymi dodatkami ( nie powiem konkretnie z jakimi bo jak wyzej pisalem sam tam nie gram, ale w glownym temacie pewnie ci wyjasnia) oraz interfejsem/wyskakujacym dmg na srodku ekranu z GoDa


polakow troche jest, jest nawet klan ( bodajze lvl 3 obecnie, http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,56538.0.html )

a co do eu classicato niby ma wstac, niby innova o tym mysli ale konkretnego info chyba jeszcze nie ma, odnosnie tego tez powinni udzielic ci informacji w glownym temacie, w ktorym wszystko sie dzieje


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2015, 12:14:11 pm »
Dodając: raty jakie są?

Na marginesie: jest tu też mowa o OFF EU - kiedy takowy ma niby wstać i z jakimi ustawieniami ?
Na serwerach oficjalnych nie ma czegoś takiego jak raty - to wymysł privów


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2015, 12:26:42 pm »
Raty z C1

Drop,Adena 0.16 (1/6 Orginału)
Exp x1

Jeśli się pomyliłem to proszę o poprawienie. :P



  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2015, 03:07:10 pm »
Jak najbardziej polecam nawet jakbyś miał grać tylko tydzień to 20 zł to niewiele by poczuć jeszcze raz ten pradawny autentyczny klimat L2. Co do kaski to najwięcej zarobisz Spoilem to logiczne, ogólnie o kasę ciężko ale są i tacy co nią chyba srają i latają z soulshotami ;)



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2015, 04:39:16 pm »
Wstępnie mnie interesuje gra tutaj, ale potrzebuje dokładniejszych informacji na temat:
- ile wychodzi na PLN opłata miesięczna za gre
- jaka to kronika?
- jak ludzie stoją z lvl'em?
- buffy/questy
- kim najwięcej zarobie

Dzięki wielkie za info

1.opłata to jakieś 19zł
2. Kronika L2 classic (polecam google) - w dużym skrócie jest wszystko to co było najlepsze w L2. Nie ma gównien typu bufki non stop łącznie z song+dance etc. Kronika trudna ale na OFFICJALU a więc nie ma bugów, i wymysłow dotacji.
3. Buff są sprzed goda, z tą różnicą, że są zaoptymializowane i logicznie ułożone. (np spoil ma rozbijanie przedmiotów). Quest są te same ale zmiejszone nagrody.
4. Najlepiej sie zarabia spoilem. Dobrze wychodzi też kociarzem ale należy pamiętać, iż NIE MA bufków za friki więc warto mieć swojego buferka.

Podsumowując expisz nie używając shotów, hp potek = HARDCORE. Innymi słowy kronika nie dla leszczy co pragną wbić max level w 3 dni jak w Archeage.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2015, 06:47:43 pm »
oj sobek, sobek, co wy sie tak alariona czepiacie :d


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2015, 07:08:56 pm »
Ja się nie czepiam Alariona, w AA grałem i to był błąd


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2015, 07:43:15 pm »
Ja się nie czepiam Alariona, w AA grałem i to był błąd

grales w zlego aa, trion zle sterowal gra, wiele aspektow gry powinno byc przelozone/pominiete. To jak postawic L2 classic z spotami gdzie mozna z questa wyjac S grade.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2015, 01:08:44 pm »
Dodając: raty jakie są?

Na marginesie: jest tu też mowa o OFF EU - kiedy takowy ma niby wstać i z jakimi ustawieniami ?
Na serwerach oficjalnych nie ma czegoś takiego jak raty - to wymysł privów
jestem pełen podziwu Twojej marnej wiedzy na temat Lineage 2, haha a raty to co to niby są? w każdej grze MMORPG jest coś jak "raty" idź się doszkol


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2015, 01:34:16 pm »
Dodając: raty jakie są?

Na marginesie: jest tu też mowa o OFF EU - kiedy takowy ma niby wstać i z jakimi ustawieniami ?
Na serwerach oficjalnych nie ma czegoś takiego jak raty - to wymysł privów
jestem pełen podziwu Twojej marnej wiedzy na temat Lineage 2, haha a raty to co to niby są? w każdej grze MMORPG jest coś jak "raty" idź się doszkol
Tak, np. x2 to 2 raz to co jest na OFFIE.
GG WP

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2015, 04:20:07 pm »
5 . Dobrze się zarabia spuszczając trainy na boty w Talking Island

a tak to oczywiście że spoilem  :)
Redpwnz = lvl 21 future Dark Avenger ! l2 Classic Skelth


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pare pytań:
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2015, 04:55:28 pm »
Jeden rusek z youtube robi spoila (w sensie krasia ;p) daje mu prawie top No grade broń i farmi pod dwarfen do skończenia się ss'ów z questa na 10 lvlu.
Później grockuje wszystkie dropy i wychodzi mu 30-48k. Metoda dobra pod chodzika lub dla kogoś kto ma dużo wolnego czasu :p