Witaj
Gość

Wątek: Klan Paradox szuka graczy!  (Przeczytany 11919 razy)

  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Klan Paradox szuka graczy!
« dnia: Listopad 17, 2015, 06:45:18 pm »


WITAMY!

 Mamy przyjemność ogłosić rekrutację do klanu PARADOX! Klan ten powstał na serwerze EXI pod nazwą BractwoMroku, a na następnie została zmieniona ona na Paradox. Graliśmy na serwerach jak Exi/Exi2/Exi3, Roxy, RPG Club i parę innych.

 Klan nasz będzie grał bez systemu CP. Uważamy, ze CP na serwerze jak Classic jest złym rozwiązaniem, ponieważ nie każdy ma czas i ochotę logować się codziennie o określonych porach wystarczy, ze mamy takie w pracy i na uczelniach, a l2 ma być zabawą, a nie obowiązkiem.

W klanie na chwilę obecną jest ponad 40 osób i cały czas przybywa nowych! Klan będzie klanem Archerów + kilku WL. Nie rekrutujemy magów oraz innego rodzaju dd.

Na chwilę obecną rekrutujemy :

BD/SWS
PP/WC
SE/EE
BP
WK
HE

 Wszystkich chętnych zachęcam do składania podań na :

 http://www.paradox.vhn.pl/forums.php
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2015, 09:20:12 am wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Klan Paradox szuka graczy!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2015, 09:39:11 am »
up
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2015, 11:13:02 am wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2015, 11:13:56 am »


WITAMY!

 Mamy przyjemność ogłosić rekrutację do klanu PARADOX! Klan ten powstał na serwerze EXI pod nazwą BractwoMroku, a na następnie została zmieniona ona na Paradox. Graliśmy na serwerach jak Exi/Exi2/Exi3, Roxy, RPG Club i parę innych.

 Klan nasz będzie grał bez systemu CP. Uważamy, ze CP na serwerze jak Classic jest złym rozwiązaniem, ponieważ nie każdy ma czas i ochotę logować się codziennie o określonych porach wystarczy, ze mamy takie w pracy i na uczelniach, a l2 ma być zabawą, a nie obowiązkiem.

W klanie na chwilę obecną jest ponad 40 osób i cały czas przybywa nowych! Klan będzie klanem Archerów + kilku WL. Nie rekrutujemy magów oraz innego rodzaju dd.

Na chwilę obecną rekrutujemy :

BD/SWS
PP/WC
SE/EE
BP
WK
HE

 Wszystkich chętnych zachęcam do składania podań na :

 http://www.paradox.vhn.pl/forums.php

 Za parę dni wracamy na naszą starą stronę : http://paradox.voode.net/forum/index.php  nie było na niej nic robione od przeszło 2 lat i jest trochę roboty do niej więc prosimy o cierpliwość.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2015, 12:30:02 pm wysłana przez nawrot »


Odp: Klan Paradox szuka graczy!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2015, 10:33:33 am »
Juz +/- 40 osob (sredni online 4-5h, ew. wiecej na start z okazji swiat [pozwoli nam to znacznie przyspieczyc droge do 40] -> srednia wieku 22)
Dobre ratio DD's / Support / Healers

up up

HE's
SWS/BD
WC
SE/BP



  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2015, 12:30:15 pm »
UP


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Klan Paradox szuka graczy!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2015, 08:41:21 am »
Myślę, że stosunek supportu do DD się zmieni po starcie serwera. Ludzie są przyzwyczajeni do grania na privach z bufami, dlatego większość robi DD, jednak rzeczywistość szybko to zweryfikuje. Pamiętam 100 lat temu gdy zaczynałem grę na Lancerze napisałem w podaniu, że mogę grać SWS lub EE, to mi "kazali" zrobić nekro, bo supportu mieli pełno, a brakowało DD. Mając do wyboru klepanie mobów bez buffa lub granie supportem, który zawsze jest potrzebny ludzie szybko się ogarną. Wystarczy, że nie ma newbie buffera, a bieganie bez ww od samego początku jest mega wkurzające :P

EDIT: gdyby nie to, że OL bez CP na tych kronikach trochę ssie, wybrałbym OLa bez mrugnięcia okiem. Pewnie z kolejnymi update'ami i coraz większą ilością "high level" PVP to się zmieni.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2015, 08:43:45 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2015, 09:44:07 am »
up


Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2015, 02:13:53 pm »
Polecam,

bardzo dobry klan zarzadzany przez grupe ludzi, ktorzy ze soba grali(+/- 10 os), wiec nie taka znowu randomeria.
Brak CP I SELF CRAFT(NIKT NIE BEDZIE OD WAS ZADAL ADENY).


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2015, 03:41:12 pm »
polecanie klanu prze botera- hm coś mierna reklama :(
chyba , że od razu napiszecie klan boterów- Paradox  rekrutuje , wtedy ok :)


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2015, 04:23:31 pm »
Ja nie botuje ani nikt z mojego CP nigdy nie botował grając u mnie więc nazywając klan "boterami" jest słabe.  Bocie severenie.


Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2015, 04:37:38 pm »
polecanie klanu prze botera- hm coś mierna reklama :(
chyba , że od razu napiszecie klan boterów- Paradox  rekrutuje , wtedy ok :)

bocie severenie, w tym klanie prawie nikt nie botuje, a ja i owszem. Nie zmienia to faktu, ze wszystkie top klany botuja wiec qq


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2015, 04:59:19 pm »
ale grafika ładna, a owszem :P


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2015, 07:28:32 pm »
RedWind
Wasz klan poleca gośc , co w innym topiku i teraz tez tu pisze ,że będzie botował- to dla mnie taką osobę dyskwalifikuje z gry w jakimkolwiek klanie- skoro wy to tolerujecie to odpowiedź sama się nasuwa
i nigdzie wam nie ubliżam  i bota nigdy nie używałem , nie zamierzam bo mnie to brzydzi- owszem każdy ma prawo  go używać jeśli tak lubi , ale dla mnie  takiego gościa z klanu się usuwa , więc sorki , że zabolało


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2015, 07:40:30 pm »
Czemu ? Mi nie przeszkadza jak ktoś używa bota jak jest poza pt. W pt klanowym nikt bota używać nie będzie. Poza tym masz swój klan Kohorte macie tam takie zasady jakie macie szanuję to nie spamuję wam po topikach. Więc proszę Cb o to samo bo nie chce mi się zadymy kręcić z powodu innych poglądów. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 29, 2015, 07:47:48 pm »
Mi nie przeszkadza jak ktoś używa bota jak jest poza pt.

przynajmniej wszystko jasne- skoro ci to nie przeszkadza to nie ma problemu
wydawało mi się ,że normalne klany takie osoby tępią, przepraszam bo faktycznie nie pomyślałem ,że może być  inaczej - mea culpa i przestaje tu pisać

ja tylko wypowiedziałem się w swoim imieniu, nigdzie  nie pisałem gdzie zamierzam grać , wiec to nie tak ,że pisze nie grajcie tu ale tu bo to i to

teraz przynajmniej jasno się wyraziłeś , że nie przeszkadza Wam jak ktoś używa bota , wiec  takim osobom mogę polecić ten klan :)


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2015, 07:50:18 pm »
W każdym klanie na tym serwie będą osoby co używają boty, a jeśli uważasz inaczej to w l2 grałeś ostatnie lata tylko na małych privach. 


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2015, 10:01:08 pm »
Cytuj
i bota nigdy nie używałem
Panie Severenie a Lady Craft to ssy z palca klikała na core/lilith  pod drzewem na fairy bo coś mi się wydaje ze jakiś programik/macro pomagał w tej ciężkiej pracy )
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2015, 10:27:58 pm »
Ciii, macro to nie bot!


Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2015, 11:37:53 pm »
Ciii, macro to nie bot!
hipokryzja ;)

Mi nie przeszkadza jak ktoś używa bota jak jest poza pt.

przynajmniej wszystko jasne- skoro ci to nie przeszkadza to nie ma problemu
wydawało mi się ,że normalne klany takie osoby tępią, przepraszam bo faktycznie nie pomyślałem ,że może być  inaczej - mea culpa i przestaje tu pisać

ja tylko wypowiedziałem się w swoim imieniu, nigdzie  nie pisałem gdzie zamierzam grać , wiec to nie tak ,że pisze nie grajcie tu ale tu bo to i to

teraz przynajmniej jasno się wyraziłeś , że nie przeszkadza Wam jak ktoś używa bota , wiec  takim osobom mogę polecić ten klan :)

Mialem sie nie odzywac, ale skoro Pan sie w naszym temacie udziela to pozwole sobie wtracic kilka zdan.

Moze i u nas pare osob (poza pt) bedzie sobie 'pomagalo' jak i w reszcie klanow, a z pewnoscia we wszystkich side'ach. My, chociaz nie mamy 'clan craftu' aka:

Lider-> 'rada starszych' -> koledzy 'rady' -> przyjaciele gluchego.


Mamy uczciwy system self craftu, a kwestie tego czy ktos odpala adrenaline czy nie to pozostawie na boku. Kazdy kto odpala, zdaje sobie sprawe z ryzyka, robi to z danego, waznego dla niego powodu i Nikt sie nie bedzie sugerowal opinia graczy, ktorzy graja w 30 gier i twierdza, ze GRACZY Z BOTEM sie tepi....

Wydaje mi sie, ze wiedza o botach zatrzymala sie na poziomie l2walkera, obecnie jest cos takiego jak adrenalina i jest ona z poziomu serwera niewykrywalna, dodac do tego pare skryptow + (czuwac jak bot morduje potworki w pokoju lub siedziec na przegladarce) i nie ma opcji, zebys wykryl ze to BOT!.


Wlasnie zakupilem sobie od na goha.ru skrypt, ktorego testuje na classicu x3 i musze powiedziec, ze ow skrypt w taki sposob randomizuje pin-pointing(movement), ze postac biega jak prawdziwa i GL z ogarnieciem ze to bot. (biega, stopuje postac, odbiegnie troche w lewo, to w prawo itd. itp.)

Jak ktos nie ma mozgu i puszcza boty w sznurku, to sam jest sobie winien ze dostaje banana - bo to widac, ale zdziwilbys sie ile osob boci, a nawet bys ich o to nie podejrzewal.
OBECNIE sa mody, ktore pozwalaja odpisac na twoje pmy z poziomu telefonu komorkowego, takze porady typu pmnij i zobaczysz czy to bot wydaja sie byc, w najlepszym stopniu reliktem przeszlosci.

GL & HF, milego bicia niedzwiedzi po 4h dziennie w l2 przez najblizszy miesiac, kazdy lubi co innego. Mi samo bicie mobow juz nie wystarcza i tyle.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2015, 11:49:13 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2015, 10:28:16 am »
Bota da się złapać:
a) jak poleci sporo reportów od graczy
b) indywidualna interwencja GM (jail, invisible drop i inne sztuczki)

Jak Pepsi napisał, nie jest trudno nawet bez skomplikowanych skryptów ustawić bota w taki sposób aby był w miarę niewykrywalny, a to że 70% osób nie będzie umiało/chciało tego zrobić to tylko plus dla Was. Toteż, jeśli gracze Cię nie zreportują, GM sam się Tobą (raczej) nie zajmie przy takim online jaki będzie a początku. Tym bardziej, że to innova i Eu serwer.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2015, 11:40:29 am »
1)Jeśli, ktoś będzie działał z rozsądkiem to go nie wykryją.

2) A co do mnie to sam, osobiście NIGDY nie używałem bota/clickera etc. Grałem przede wszystkim na GOD, a tam nie było problemu z bufffem(!) np. Chociaż miałem osoby w cp, które korzystały z programów. (działał nie tylko adrenaline)

3) Nie mam klanu na chwilę, obecną ponieważ startuję dopiero w poł. stycznia^^. Stąd moja "neutralność", w tym temacie.

Teraz zobaczymy jak to będzie. Nie wyznaczam sobie granicy lev(end game,1.3) nieosiągalnej z punktu widzenia uczciwej rozgrywki. Przy solowaniu, bez boxa(scr) na plecach się nie obędzie. Jednak z założenia będę STARAŁ się radzić sobie (na serv. tego typu) bez "pomocy".
-------
PS. Ja zamiast casualowych script userów obawiałbym się gości, ala Troy, którzy za kasę są w stanie zmienić np. wynik siege. Wykupić unban i jechać dalej na programach, aż do dziś. (server Core)
Także, przy takiej ilości Rosjan, sytuacja na servie będzie "interesująca"....

To nie poszczególni, zwykli gracze będą stwarzali tam zauważalne problemy. No chyba, że socjopata -Doctor(Core). :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 11:53:21 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2015, 07:33:19 pm »
Tak czytam czytam i wychodzi na to że nie dość że będzie tu przyzwolenie na boty to jeszcze czuję że to będzie wymagane. Szkoda, chyba sobie poszukam dalej jakiejś ogarniętej grupy.

P.S Panie PepsiQQ dziękuję za reklamę bota, jeszcze tylko brakuje reflinków żebyś dostał część zysku ze sprzedaży tych skryptów :P


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2015, 07:45:46 pm »
Tak czytam czytam i wychodzi na to że nie dość że będzie tu przyzwolenie na boty to jeszcze czuję że to będzie wymagane. Szkoda, chyba sobie poszukam dalej jakiejś ogarniętej grupy.

P.S Panie PepsiQQ dziękuję za reklamę bota, jeszcze tylko brakuje reflinków żebyś dostał część zysku ze sprzedaży tych skryptów :P

Przesadzasz :P
PepsiQQ będzie latał ze swoją grupką wzajemnej adoracji a reszta klanu bez botów :D


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2015, 08:06:04 pm »
I co? Będą bezczynnie patrzeć jak kółko odskakuje od nich lvl? :D Oki :D


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Paradox Klan EU CLASSIC
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 30, 2015, 08:56:20 pm »
Nikron nie zaśmiecaj tematu. W każdym klanie na Core, znalazłbym kilku-kilkunastu mniej lub bardziej regularnych scripterów.
Także, znowu ktoś robi sobie tutaj reklamę. :))

Dla mnie liczy się to, że banda wzajemnej adoracji CLa np nie zamierza ubierać się z matsów klanowych/
To jest istotne dla klanowiczy. I różnica lev ? Ktoś będzie solował 45+ DD ?? Raczej nie. Buff na plecach to jeszcze nie to samo co bot party RU ....