Witaj
Gość

Wątek: KLUCZE ROZDANE- CBT2 Black Desert Online / Start CBT2 18 luty  (Przeczytany 11290 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
KLUCZE ROZDANE- CBT2 Black Desert Online / Start CBT2 18 luty
« dnia: Styczeń 10, 2016, 08:31:16 pm »
Ilość kluczy na tym forum będzie zależna od zainteresowania grą. Aktualnie jest ono znikome, niecałe 2000 wyświetleń w temacie powstałym w 2012 roku - zdaję sobie sprawę, że to forum tematyczne o konkretnej grze jednak w porównaniu do innych portali jest mizernie. A do tego głównie się odnoszę gdy decyduję jaka pula kluczy zostanie przeznaczona na dany portal - niestety nie mogę podać innych przykładów gdzie akurat klucze będą rozdawane przeze mnie aby uniknąć "dublowania" wygranej przez jedną osobę. Szczerze mówiąc rozdanie tutaj robię z sentymentu do gry L2 i społeczności tej gry - czym nas więcej w nowej produkcji, tym lepiej :)

Na chwilę obecną nie wiem jaką ilość kluczy przeznaczę na to forum, w zależności od zainteresowania od chętnych zdecyduję ile kluczy przeznaczyć. Start CBT2 to 18 luty.

Aby być branym pod uwagę przy rozdaniu musisz w kilku zdaniach opisać czego od gry oczekujesz najbardziej i co aktualnie przypadło Ci do gustu. Na końcu proszę dodać jaką klasą chcielibyście najbardziej zagrać.

Klucze rozdam 3 dni przed startem CBT2 tak aby na spokojnie pobrać klienta.

O grze możecie dowiedzieć się więcej na jednym z portali fansite:
http://blackdesert.com.pl/
http://www.blackdeserttome.com/wiki/BDO_Tome
http://black-desert.com/
http://blackdesert.info/castle-sieges
Oficjalna strona:
https://www.blackdesertonline.com/
Pre-orders:
http://www.blackdesertonline.com/preorder/
Oficjalne forum:
http://forum.blackdesertonline.com/

Możecie także zadawać pytania na temat gry, lokalizacji serwerów, wszystkiego co dotyczy gry.
19.01.2016
Aktualny system PvP prezentuje się następująco, w związku z dużym zainteresowaniem graczy w którym toczy się dyskusja nadal można zgłosić swoje sugestie co do systemu - może on jeszcze ulec zmianie i jest to wstępna propozycja. Dyskusję można znaleźć


16.01.2016
Najbardziej delikatna sprawa czyli kwestia istnienia P2W czy jego brak.
Będą dwa sklepy w grze, jeden za realne pieniądze, drugi za tzw Mileage - 100 dziennie za zalogowanie się.
Cash shop:


Mileage shop:



14.01.2016.

Wiele osób zadaje pytania, w skrócie opiszę co gra oferuje, jednak rozłożenie każdego aspektu na części pierwsze nie ma sensu bo poradników jest już o tym mnóstwo, także jeśli kogoś interesuje jakiś aspekt gry który podam tutaj to z łatwością znajdziecie wiele poradników, opisów na temat tego co Was interesuje.

W skrócie: świetna grafika, dobra optymalizacja, wojny gildii, wojny o terytoria (node tak zwane węzły), wojna o zamki (siege). Node i siege są co tydzień. Ogromny świat bez teleportów. Brak ograniczenia lvlowego. Walka non target na podstawie kombinacji klawiszy (niektóre skille można wyciągnąć na pasek jednak używanie bezpośrednia jednego klawisza często też zmniejsza ich siłę). Crafting, enchanting, housing, fishing, elementy parkouru (interakcja z otoczeniem, widzisz daszek - wskakujesz, przeskakujesz przez płot, wspinasz się itd). System łapania koni i podwyższania ich leveli, rozmnażanie, czym wyższy level konia tym jest on przede wszystkim szybszy - główny środek transportu. Własne pety, do maksymalnie 3 przywołanych w jednym czasie - podnoszą dropa, także można je levelować, wyższy level - szybciej podnosi drop. System pracowników. Imponujący kreator postaci. Klasy na start Warrior, Ranger, Sorcerer, Berserker, Valkyrie, Wizard, Witch, Tamer, klasy dodane w niedalekiej przyszłości Kunoichi, Blader, Ninja, Plum Flower. EU/NA będzie mieć szybsze updates niż przykładowa Rosja.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 08:23:37 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2016, 03:28:49 am »
ja wezmę klucz, bardzo lubię tą grę, śledzę jej postępy od 2008 roku

myślisz, że będzie coś warty na allegro? pytam z ciekawości


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2016, 12:29:36 pm »
Czekam na tą grę od dłuższego czasu bo nudzą mnie już servery l2j i monotonia robienia ciągle tego samego, bo servery padają po miesiącu przez dote i community quiterów a na bot/p2w off nie ma co się samemu wybierać :) Klasy które mnie interesują: Blader, Kunoichi i Sorcerer. Na pewno te 3 bym sprawdził i wybrał jedną z nich :)

Widzę słabe zainteresowanie tym tematem na forum  :oops:


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2016, 12:45:50 pm »
Słabe zainteresowanie, bo lapsik temat założyl. Pewnie wszyscy myślą, że to jakiś troll topic.

Od gry oczekuję małej populacji goblinów, żeby nie zostać zgładzonym oraz ciekawego pvp, gdzie będę mógł złoić lapsa.
Aktualnie nic mi nie przypadło do gustu, bo nie grałem, ale na widok frapsików aż ślinka cieknie.
Zastanawiam się nad: Sorcerer/Wizard/Ranger.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2016, 04:09:53 pm »
A ja wezmę klucz żeby spotkać Relapsa na jakimś serwerze i go zabić.

heheheł

A zagram jakimś przypakowanym gorylem z mieczem


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2016, 08:02:40 pm »
Ja się dowiedziałem o tej grze przypadkiem od znajomych. Zainteresowali mnie i wraz z dziewczyną mamy zamiar z nimi w to zagrać. Szczególnie cenię sobie grafikę a w tej grze po prostu zwala z nóg. No i oczywiście Ranger forever love :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 08:04:31 pm wysłana przez hasdan »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2016, 08:11:54 pm »
Dowiedziałam się o tej grze dwa lata temu u znajomych na Sylwestrze. W sumie oczarowało mnie bardziej niż grafika siege i grindowanie na mobach, a także symulator wędkarski :D Mam zamiar pograć z chłopakiem , którego ledwo udało mi się namówić :D Dwie postacie mnie oczarowały Tamer i Ranger. Oczywiście z filmików bo nie grałam, a chciałabym spróbować :D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2016, 09:53:30 pm »
sprawdzilbym, bo ponoc fajnie sie zapowiada - da rade pobrac pliki gry jeszcze przed startem?


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2016, 09:54:25 pm »
Śledzę grę od dłuższego czasu, właśnie kupiłem nowego kompa za ciężki pieniądz żeby pograć. Chciałbym ją jednak trochę przetestować przed oficjalnym startem, żeby nie wystartować jako kompletny newbie. Niestety ruskie serwery nie chciały u mnie ruszyć, nie wiem czemu, probowalem wszystkich rozwiązań.

Z tego co widziałem na gameplayach, to mass pvp przypomina mi trochę kochane L2 z lat świetności, chociaż sam system walki jest bardziej zrecznosciowy. Najbardziej przypadło mi do gustu to, że można sobie spokojnie expic solo, nie ma parcia na constant party, na które z racji wieku juz nie mam czasu. Kilku znajomych tez jest zainteresowanych tym tytulem i pewnie pogramy razem casualowo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 09:56:31 pm wysłana przez Shen »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2016, 09:56:10 pm »
Śledzę grę od dłuższego czasu, właśnie kupiłem nowego kompa za ciężki pieniądz żeby pograć. Chciałbym ją jednak trochę przetestować przed oficjalnym startem, żeby nie wystartować jako kompletny newbie. Niestety ruskie serwery nie chciały u mnie ruszyć, nie wiem czemu, probowalem wszystkich rozwiązań.

bo z tego co wiem trzeba sie laczyc przez vpn, ale moge sie mylic


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2016, 09:57:05 pm »
Probowalem przez 2 rozne programy, to raczej nie wina tego.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:07:11 pm »
Probowalem przez 2 rozne programy, to raczej nie wina tego.

probowales z wtfast? kolega przez to gra i dziala

wlaczasz wtfast -> odpalasz gre -> wpisujesz kod -> zamykasz wtfast -> wybierasz channel


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:10:03 pm »
wtfast i jeszcze jakis, juz wywalilem instalke, pozostaje zdobycie klucza na cbt2


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2016, 09:46:23 am »
sprawdzilbym, bo ponoc fajnie sie zapowiada - da rade pobrac pliki gry jeszcze przed startem?
Opcja pobrania klienta będzie dostępna kilka dni przed wystartowaniem CBT2, tak jak to miało miejsce w przypadku CBT1. Na chwilę obecną pobranie klienta nie jest możliwe a także w przypadku gdy już opcja taka się pojawi to trzeba mieć konto z dostępem do CBT2.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2016, 11:38:19 am »
Ja bym osobiście zagrał, bo jest niskie zagrożenie botami i sellerami golda. Podoba mi się też polityka firmy, która nie wstrzymuję się ze zmianami w kliencie dla odbiorców europejskich, którzy różnią się dużo od graczy z korei i ogólnie azji. Podoba mi się solo grind, brak zależności od pt i system zamków. Zagrałbym Sorcerem i mogę wstępnie powiedzieć, że gra jest dość podobna do L2. Oczywiście nie pod każdym względem, ale jest kilka rzeczych bardzo podobnych i kilka dobrych rozwiązań w L2 niestety nieobecnych.

Pozdro ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2016, 06:08:27 pm »
Wiele osób zadaje pytania, w skrócie opiszę co gra oferuje, jednak rozłożenie każdego aspektu na części pierwsze nie ma sensu bo poradników jest już o tym mnóstwo, także jeśli kogoś interesuje jakiś aspekt gry który podam tutaj to z łatwością znajdziecie wiele poradników, opisów na temat tego co Was interesuje.

W skrócie: świetna grafika, dobra optymalizacja, wojny gildii, wojny o terytoria (node tak zwane węzły), wojna o zamki (siege). Node i siege są co tydzień. Ogromny świat bez teleportów. Brak ograniczenia lvlowego. Walka non target na podstawie kombinacji klawiszy (niektóre skille można wyciągnąć na pasek jednak używanie bezpośrednia jednego klawisza często też zmniejsza ich siłę). Crafting, enchanting, housing, fishing, elementy parkouru (interakcja z otoczeniem, widzisz daszek - wskakujesz, przeskakujesz przez płot, wspinasz się itd). System łapania koni i podwyższania ich leveli, rozmnażanie, czym wyższy level konia tym jest on przede wszystkim szybszy - główny środek transportu. Własne pety, do maksymalnie 3 przywołanych w jednym czasie - podnoszą dropa, także można je levelować, wyższy level - szybciej podnosi drop. System pracowników. Imponujący kreator postaci. Klasy na start Warrior, Ranger, Sorcerer, Berserker, Valkyrie, Wizard, Witch, Tamer, klasy dodane w niedalekiej przyszłości Kunoichi, Blader, Ninja, Plum Flower. EU/NA będzie mieć szybsze updates niż przykładowa Rosja.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2016, 06:27:04 pm »
Ja wraz z 2 znajomymi będziemy śledzić tą gierkę :D
Zapowiada się ciekawie


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2016, 09:03:43 pm »
Czyli nie będziemy mieli rozczarowania jak w przypadku P2W-AA :P ?


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 15, 2016, 05:10:58 pm »
Jak to jest z podzialem na klasy? Czytalem ze kazdy nawala dmg i nie ma typowych tankow czy supportow.
Premiera nadal ma byc w pierwszym kwartale?


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2016, 05:17:29 pm »
Jak to jest z podzialem na klasy? Czytalem ze kazdy nawala dmg i nie ma typowych tankow czy supportow.
Premiera nadal ma byc w pierwszym kwartale?
Nie ma tu tak zwanej świętej trójcy.
Tak, w pierwszym kwartale czyli czas do 31 marca, 2016 roku.

Będą dwa sklepy w grze, jeden za realne pieniądze, drugi za tzw Mileage - 100 dziennie za zalogowanie się.
Cash shop:


Mileage shop:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 08:10:45 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2016, 10:25:08 am »
Kiedy startuje ta beta? I czy można nadal załapać się na klucz (najlepiej 2, bo dla kuzyna by się przydał)? Wybieram się sprawdzić Blade&Soul ale z tego co czytałem to będzie p2w niewypał, a B. Desert wygląda genialnie.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2016, 12:35:11 pm »
Kiedy startuje ta beta? I czy można nadal załapać się na klucz (najlepiej 2, bo dla kuzyna by się przydał)? Wybieram się sprawdzić Blade&Soul ale z tego co czytałem to będzie p2w niewypał, a B. Desert wygląda genialnie.
Jeden klucz na jedno konto. CBT2 wstępnie jest ustalona na 18 lutego ale potwierdzenie ostateczne otrzymamy na początku tygodnia.

Co do BNS, postawili 10 serwerów w NA z czego na jednym jest 50 % populacji a 5 serwerów ma poniżej 5 % populacji.
W EU 6 serwerów z 12 poniżej 5 % populacji, największy 30 %, następny 18%, 10...
Nie są to oficjalne dane ale ludzie z reddita skryptami wyciągali. Ale to nie temat o tym.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2016, 01:00:45 pm »
Cześć, też będę grał na liive i jestem zainteresowany keyem do bety, będę wdzięczny. Z góry dziękuję.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2016, 01:19:41 pm »
Kiedy startuje ta beta? I czy można nadal załapać się na klucz (najlepiej 2, bo dla kuzyna by się przydał)? Wybieram się sprawdzić Blade&Soul ale z tego co czytałem to będzie p2w niewypał, a B. Desert wygląda genialnie.
Jeden klucz na jedno konto. CBT2 wstępnie jest ustalona na 18 lutego ale potwierdzenie ostateczne otrzymamy na początku tygodnia.

Co do BNS, postawili 10 serwerów w NA z czego na jednym jest 50 % populacji a 5 serwerów ma poniżej 5 % populacji.
W EU 6 serwerów z 12 poniżej 5 % populacji, największy 30 %, następny 18%, 10...
Nie są to oficjalne dane ale ludzie z reddita skryptami wyciągali. Ale to nie temat o tym.
dlatego ja bym wolał jeden serwer i kanały, niz nawalone serwerow a po 2 miesiacach łączenie, bo opadł poczatkowy hype


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Rozdanie kluczy- CBT2 Black Desert Online
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2016, 01:32:27 pm »
dlatego ja bym wolał jeden serwer i kanały, niz nawalone serwerow a po 2 miesiacach łączenie, bo opadł poczatkowy hype
Aktualnie kierując się sondami bliżej nam do kilku serwerów. Megaserwer to bolączka bo ludzie skaczą po kanałach i jeśli już to moim osobistym zdaniem ilość kanałów powinna się zmniejszać/zwiększać w zależności od ilości online. Jednak wolękilka  serwerów i znać swoje community a nie szukać wojen skacząc po 10 kanałach.