Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021  (Przeczytany 24558 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 11, 2022, 12:23:02 pm »
Tobie to ja synek proponuje przestać już zakładać nowe konta i pisać o tym samym, w ten sam sposób. Bo nie mogę napisać, że nikt nie jest głupi, ale śmiem twierdzić, że nikt nie jest na tyle głupi, by nie widzieć tutaj ataku nowych kont siejących dezinformacje. Sami polacy na serwerze i Ty mi tutaj wyskakujesz z pozytywną atmosferą? Nawet gdybym nie śledził tematu temidy i toksyczności osób, które tam grają, to i tak bym Ci nie uwierzył. Jak już musisz reklamować, to reklamuj pisząc z jednego konta. Nie pisz bzdur, a prawdę.

Ja osobiście próbowałem grać na temidzie, ale zniechęcili mnie ludzie, którzy tam grają i to w jaki sposób się zachowują. Sam serwer ma głupie, jakieś customowe ustawienia, które czynią graczy, którzy tam grają od początku jeszcze silniejszymi, niż byliby na normalnych ustawieniach serwera. O samym adminie i jego "ludziach" nie mogę niczego negatywnego napisać, bo normalnie z nimi można popisać na discordzie.

"Synek", Tobie to ja proponuje się najpierw zorientować do kogo piszesz bo jak widać głupich nie sieją, a sprawdzić kiedy ktoś konto zakładał nie jest jakoś magicznie trudno. Nowe konto z 2010r. Kurde umiem się w czasie cofać  :o
Ja przekazałem swoje spostrzeżenia odnośnie serwera, Ty jak widać masz inne. No cóż, życie.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 11, 2022, 01:37:11 pm »
Aż mnie oczy bolą jak widzę co poniektórzy piszą 🤣 200 online to chyba na miesiąc jest, sklepy offline tylko nabijają licznik. Jeden admin to stosuje mechaniki rodem naszego rządu. Nie można wyrazić negatywnych opinii bo od razu ban. Wczorajszą akcja z usunięciem po pijaku całego seta i potem przywróceniem go właścicielowi przez admina to już śmiech na sali. Dajcie od razu enchanty 100% bo to wychodzi na to samo 🤣🤣. Drugi admin co chwilę pisze co on to nie robi, na linuxie stawia serwer, "przepisuje pliki na win 10", dużo pisze a nic nie zrobił 🤣🤣 No masakra jedyne kto odwala cała robotę do dev Lucery.  Admini to mają małe pojęcie w ogóle o mechanice gry, tak ma być i kropka bez żadnych źródeł. Reasumując serwer ma za dużo dodatków jak zepsuty interfejs... (po co go zmieniać update ma już być od roku 🤣).  Polski serwer który zmierza w kierunku l2polska.  Pliki może i dobre ale ekipa dno, próbującą tworzyć pseudo serwer.  No i pozdrowienia dla admina habera, czasami meliske sobie zaparz bo gwiazdorzysz. Pamiętaj że to ludzie utrzymują ten twój grajdojek.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 11, 2022, 02:34:16 pm »
Cześć, ja już miałem tutaj konto dziesięć lat temu, ale pies zjadł mi kartkę z hasłem.

Serwer bardzo prawilny, admin jest sprawiedliwy i sprzedaje epicki każdemu po tyle samo.








wiadomość tylko i wyłącznie w celach humorystycznych. Nic mi nie wiadomo o żadnej korupcji na serwerze.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 11, 2022, 05:07:51 pm »
Parafrazując pewnego Józefa muszę stwierdzić, że "serwer piękny, tylko niektórzy ludzie ku***". Gdyby nie toksyczne "odpady", to był by to najlepszy serwer do spokojnego popykania. Administracja pracuje nad kulturą graczy więc może z czasem będzie lepiej.
Zawsze jednak można pozamykać czaty, zablokować priv i popykać sobie spokojnie.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 11, 2022, 07:15:21 pm »
Jak zaczynałem grać to powiem szczerze, że i jedna strona i druga strona "serwerowego wara" pomagała nowym. To że się tam miedzy sobą naparzali nawet nie zauważyłem. Po dojściu do jednej ze stron już widać co poniektóre "elementy". Nie ma takiego serwa na którym nie zdarzają się "wybitne jednostki". Takie prawa wojny, nerwy stres i tym podobne.

Za to rozbawili mnie co poniektórzy użytkownicy tego forum. Po moim poście jakiś użytkownik tego forum odwiedził discorda Temidy i pokazał klasę dokładnie taką samą jak zarzuca się graczom tego serwera. Po sposobie wypowiedzi jestem w 90% pewny kto to.

Wychodząc z założeń piszących tu ludzi, teraz powinno się zmieszać z błotem to forum, bo przecież tutaj.... (i tu należało by wkleić epitety z tego tematu)

Jak więc widzicie drodzy forumowicze, w każdym gnieździe może zdarzyć się zgniłe jajo.

PS. Kulfonik pisał o zepsutym interface. No fakt ma kilka błędów, nie ukrywam wykurzają mnie też. Pewnie dla tego dali opcje przywracania skasowanych przedmiotów, (polecam omijać na temidzie prawy ALT szerokim łukiem). Mimo wszystko da się przywyknąć, a z interfece modowanymi wszędzie są jakieś bugi.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam na serwer. Są też neutralne klany których nikt nie rusza i wtedy serwerek jest idealny dla casualowych graczy którzy kochają PvE. Jak się znudzi, można zawsze dołączyć do wara.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2022, 07:47:58 pm wysłana przez makbet »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 20, 2022, 09:00:36 am »
Ustawienia i raty serwera spoko. Gdzieś na ich disco wyczytałam, że złapano bota:

https://www.youtube.com/watch?v=upymKq8Zx5Y

Ludzie piszą, że to ponoć nie jego pierwszy raz...
Jednak Admin nie chce go ukarać, a jedynie wprowadzić capatcha ,by utrudnić życie innym grającym.

Trochę cyrk z tym. Z tego co mi mówiono to epiki znikają ciągle, nawet ludzie wstają o po nocach by ubić custmomowe Frafuriony czy Granity.

Dopisze coś więcej jak rozeznam się bardzie na serwie, ale nie zamierzam tam długo zabawić. Grałam tam już kiedyś.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2022, 09:17:34 am wysłana przez Erun »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 20, 2022, 11:51:14 pm »
Proszę doczytaj czym jest np. Klawiatura którą można programować czy też myszka. Do tego dodaj sobie makra, daj je na pasek i trochę się tym pobaw :)
Myślimy nad systemem sprawdzania takich delikwentów, troszkę cierpliwości ;)
Propo Captchy to trwa właśnie głosowanie na naszym Discord: https://discord.gg/msX6dqbvg3
Epiki znikają ponieważ szybko są ubijane jak tylko się pojawią, nic dziwnego  :shock:


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 22, 2022, 06:15:54 am »
A ja grałem na temidzie... Nie polecam i nie zamierzam wracać. Nikt mnie tak nie oszukał, jak administracja tego serwera. 

Długo by pisać o szczegółach, ale jeśli ktoś okrada ci postać, a admin jedyne co ma do powiedzenia, to "pewnie miałeś złe hasło" i zupełnie olewa mój problem, to cóż... tak sobie. Może ja za dużo wymagam, ale jak zostawiam kilkaset zł / mc i wspieram serwer jak mogę, to oczekuję chociaż zainteresowania, a nie kompletnej olewki i "zostawiaj kasę, a ja i tak mam cie w d.pie" ;/

W każdym razie - wszedłem tu zobaczyć , czy może coś nowego, sensownego gdzieś powstaje... Ale chyba nic. Dziwne czasy. Czyżby l2 w końcu upadało?

Może to znak...

Tymczasem gram sobie na https://l2barbarians.com. Mały, kameralny serwerek x4 interlude. Zapraszam chętnych.

Jeżeli podajemy komuś dane do logowania - nie ma co się dziwić, że ktoś okradł konto. Takich rzeczy się NIE podaje. Jak już to robimy, to liczymy się z faktem, że ktoś może coś nam z tego konta zabrać.
Jeżeli ktoś ma dane do logowania to możemy to nazwać kradzieżą ?

Widzisz... ale to tylko Twoje zdanie, że podałem komukolwiek dane do logowania. Prawda jest taka, że nie podałem nikomu a Ty (jak zawsze zresztą) odwracasz kota ogonem. Ciekawe, czy do wszystkich graczy masz takie podejście.



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 29, 2022, 06:26:42 pm »
Nie ma możliwości, by ktoś wykradł dane. Więc są 2 opcję - MUSIAŁEŚ komuś podać dane i tego nie pamiętasz albo miałeś hasło identyczne jak login i nazwa postaci. W obu przypadkach nie jest winna Administracja. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 12, 2022, 11:21:18 pm »
A ja z kolei zachęcam do dołączenia. Szukałem jakiś czas temu spokojnego, polskiego serwera, z niewielkim, ale stałym online, który leniwie rośnie. Sporo pomocnych osób, które na początku wspomogą sprzętem, bez względu do której ze stron dołączysz. Codziennie kilka eventów, codzienne pvp na siege i epikach, pomocni GM, aktywny discord, bieżące aktualizacje, weekendowe bonusy.

Zarówno poszukiwacze dram jak i spokojnego klikania znajdą coś dla siebie. Zbliża się jesień, sporo osób będzie chciało w coś pewnie poklikać, warto wpaść i sprawdzić :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 20, 2022, 06:28:03 pm »
Zapraszamy wszystkie nowe osoby. Serwer przechodzi drugie życie, duży online, fajna atmosfera, pomocna administracja, polecam !


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 13, 2022, 10:13:46 am »
Serwer liczebnie rośnie.

Są kary za wyzywanie czy obrażanie - jaile.
Tylko , że jakiś gracz ciągle spamuje na globalnym - nikt tego nie  pilnuje.



Z innych rzeczy,...
Niestety admin bawiąc się w poszerzanie nowości i oddalania end game dodał jakiś czas temu już stagi.
Owe stagi dają 10% jedynie do powera broni, nie da się tego odłączyć na meczach olympiady przez co łucznicy i wojowie, destroyerzy ściągają support
i magów na 2 skille/hity.
A wystarczyłoby jak już ktoś napisał zmniejszyć siłę stagów z 10 -> 5% i dać na defense 5% również. Belty załatwiłyby sprawę, których to można by było użyć pojedynczo - albo jeden albo drugi. Te belty byłyby dane ludziom za poświęcony czas na wbijanie stagów i byłyby nietradowalne dla przykładu.
A stagi mogłyby odejść do lamusa ,usunąć je i byłoby superciowo.
Admin ma rozwiązanie pod nosem, niestety woli robić wszystko po swojemu.


A póki co dziwi mnie to
Że mimo tych graczy łez
Ciągle tak jest
 Przecież i tak rozwiązań nie brak
 A na drugie mam Królowa dram




Kompletne zniszczenie balansu na i oly, a zapomniałam, w końcu i tak są feedy.
Nawet 1 gość zrobił 10 paladynów aby się nimi feedować.


To nie jest zarzucanie bezpodstawne czy hejt tylko pisanie to co nam nie pasuje na serwerze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2022, 10:23:22 am wysłana przez Erun »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 14, 2022, 04:55:39 pm »
Przeczytaj proszę do końca albo nie czytaj wcale.
Jest sporo rzeczy które mniej lub bardziej świadomie zostały wprowadzone i debalansują jeszcze bardziej grę. Jest sporo utrudnień które niby mają oddalać endgame a w efekcie powodują, że aby dorównać innym graczom, trzeba się namęczyć kilkadziesiąt godzin przy lataniu po custom kamach. Oczywiście nie można tak normalnie bić RB deską, bo RB dostał rezist na wszystko, na co specjalne zdolności posiada deska :D. W konsekwencji zamiast bić mieczem czy bigbluntem, profanuje się grę bijąc sztyletem :D . Inny niezbyt fajny pomysł żeby endgame wysłać w kosmos, to ograniczenie dropu niektórych rzeczy. Najwięcej problemu sprawiają graczom LSy. Oczywiście tylko niektórym, bo inni mają ten etap za sobą i bronią się rękami i nogami przed wszelkimi zmianami które uczynią grę przyjaźniejszą. Konflikt między starymi starającymi się utrzymać "status quo" a nowymi którzy mają pomysły jak sprawić by to wszystko było mniej tępym tłuczeniem przez wiele godzin, czasem się zaostrza. No ale czego się spodziewaliście po w 99% polskim community?  :D .
Mimo to serwer jest najlepszym wyborem zarówno dla szukających spokojnej, farmerskiej gry jak i pobiegania z fioletowym albo nawet czerwonym nickiem :) . Każdy GB, każde siege, prawie każdy RB 70+ jest powodem żeby powymieniać się ciosami (nie tylko słownymi :D ).
Bardzo przyjazne ustawienia serwera które zwalniają nas z "koksania" i "ciągania" bufferów, wielu questów .. rekompensują małe "minusy ujemne". Wcale nie trzeba się mocno starać, żeby znaleźć topowy klan, który nas przygarnie, nakieruje i ułatwi start. Zapraszam!


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 24, 2022, 12:32:49 pm »
szkoda czasu. server pada, jest przefarmiony - 40 online
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2022, 12:37:06 pm wysłana przez CometoTheVirus »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 22, 2022, 11:09:59 am »
Nie jest tak źle jak co niektórzy piszą, co chwile ktoś odchodzi i przychodzi jak wszędzie. Obecnie nowi się pokazują coraz częściej.
Strony się zmieniają i się dzieje, nie ma co płakać :)
Pracujemy nad tym, żeby było lepiej.

Jest co robić zarówno w pvp jak i pve :)

Cya online! ^^


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 22, 2022, 12:08:20 pm »
Nie jest tak źle jak co niektórzy piszą, co chwile ktoś odchodzi i przychodzi jak wszędzie. Obecnie nowi się pokazują coraz częściej.
Strony się zmieniają i się dzieje, nie ma co płakać :)
Pracujemy nad tym, żeby było lepiej.

Jest co robić zarówno w pvp jak i pve :)

Cya online! ^^


Gówno prawda. Admin kazał napisać reklamę żeby itemy odzyskać.

Teraz odeszło znowu ponad 10 osób czyli... prawie połowa serwera. PVP teraz nie będzie istnieć- bo jedna strona poszła w długą.

Mass pvp na siege ostatnio widziałem chyba z miesiąc temu.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 22, 2022, 02:06:52 pm »
Typowa Antyreklama. Mass PvP są za każdym razem na wysokim poziomie :) 10 osób to połowa servera ? ja nie wiem z której bajki ta informacja ale polecam zmienić kanał :)
Wieczorami gra ok 80 - 100 osób. Serdecznie Zapraszam !

· Mery Christmas! Bonus(23.12.2022 - 01.01.2023)
Possible Bag of Rune drop from any monster (1% Chance)
With each Vote you can get from 25 to 50 col !
Top-Grade Life Stone - Level 76: -50% CoL on shop!
All Enchant's -50% CoL on Shop!
Premium Account for 30 day's: -50%!

We have launched alpha testing of Legacy. On Discord in the Legacy tab you will find link to download the client.
www.l2temida.pl


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 23, 2022, 08:22:43 am »
Zawsze starałem się mocno nie hejtować tego serwera, bo admini to normalni ludzie i nie można im wiele zarzucać po zwykłej rozmowie na discordzie, ale czytając o tym online 80-100, to poczułem się jakbym dostał w ryj. Tyle to na tym serwerze może jest założonych kont :D

Miejcie sobie serwer, bo wytrwałości nie można Wam odmówić. Customowe rzeczy są jakie są - mnie się nie podobało, odszedłem i w sumie nie robiłem dramy żadnej, a i nie chce mi się o tym pisać kolejny raz. No ale, nie pieprzcie głupot o tym online, bo zaraz zacznę podejrzewać, że logujecie boty biegające po miastach.

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 25, 2022, 01:54:24 pm »
Siemka Wszystkim, czy Wy już odebraliście prezent z Waszego serwera L2? Polecam do dołączenia: https://l2temida.pl
Pierwszy z polskich serwerów w takim stopniu scustomizwany pod LEGACY !!!
To są zmiany na tydzeń świąteczny:
Mery Christmas! Bonus(23.12.2022 - 01.01.2023)
Possible Bag of Rune drop from any monster (1% Chance)
With each Vote you can get from 25 to 50 col !
Top-Grade Life Stone - Level 76: -50% CoL on shop!
All Enchant's -50% CoL on Shop!
Premium Account for 30 day's: -50%!
· Added missing mobs in Frozen Labyrinth (Pronghorn Spirit)(Interlude, Classic)
· We have launched alpha testing of Legacy. On Discord in the Legacy tab you will find link to download the client.
A konkrety o serwerze w ogóle:
Planowany bez WIPE (na razie stoi 1.5 roku) i administracja twardo obstaje, że WIPE nie będzie 🙂
Aktywne Disco i administracja odpowiadająca na potrzeby graczy (są wprowadzane zmiany, czasm na podstawie dyskusji, czasem na podstawie ankiety).
Co najmniej raz w miesiącu aktywny duży event z promocjami!
Co tydzień gracze wybierają bonus na weekend (od pt do nd).
Mnóstwo pomniejszych wydarzeń organizowanych przez GM.
Waluta premium dostępna w dużych ilościach od graczy - wszystko co jest dostępne na serwerze można wyfarmić i/lub wykupić od innych.
Customowe bossy (Granit, Fafurion) i wiele innych zmian przygotowanych i dostępnych w takiej przystępnej formie tylko tutaj 🙂
POLECAM


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 14, 2023, 11:45:32 am »
Zachęcam do dołączenia na l2temida :), wróciłem do gry w L2 po około 12 latach a może i dłużej, z początku niechętny byłem bo małe raty ale tak naprawdę szybko się expi i farmi, bardzo w expie pomagają mobki championy.
Dodatkowy atut to gm shop oraz buffer manager u którego można wziąć full buff.
Jak dla mnie bardzo duża frajda gry po tylu latach nieobecności w L2 :), polecam server :).


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 22, 2023, 05:20:05 pm »
Super serwer gram od paru tygodni fajny klimat jest coraz wiecej ludzi admin  jest super kilka problemow od kolegow rozwiazanych natychmiast pozytywnie
 do tego custom  troszeczke wiec nudy nie ma fajne eventy itp. duzo ułatwien wszystkiego mozna sie dowiedziec na stronie serwera L2 temida zapraszamy.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 22, 2023, 05:23:26 pm »
Super jest polecam.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 18, 2023, 01:04:24 pm »
Serwer porównałbym  do umierającego człowieka, którego urządzenie sanitarne podtrzymuje przy życiu.

Ogólnie nie polecam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2023, 01:09:43 pm wysłana przez CometoTheVirus »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 12, 2023, 04:03:30 pm »
Witam wszystkich graczy. Nowych i tych starych.

Chcialbym sie z wami podzielic opinia na temat severa Temida.
Jest to Interlude, ale zupelnie w nowej odslonie i wyglada to kozacko!
Mamy najnowsza oprawe graficzna z nowych kronik, a mimo wszystko pozostaje to Interlude.
Swietny projekt, powiew swiezosci i coraz wiecej nowych graczy na serverze.
To trzeba po prostu sprawdzic, innej opcji nie ma.
Wszystko dziala plynnie i duzo lepiej niz klasyczne interlude. Warto sprawdzic dla samej grafiki!

Do zobaczenia w grze :)




  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 12, 2023, 09:32:54 pm »
Data rejestracji:Dzisiaj o 03:57:19 pm

tak, tak, wiarygodna recenzja.