Witaj
Gość

Wątek: L2 low rate, sensowne community  (Przeczytany 2166 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

L2 low rate, sensowne community
« dnia: Luty 10, 2021, 11:18:58 am »
Witam
Grałem na offie US od 2004 roku, kilka privów ze znajomymi też zaliczyłem (Dex, Hobby, Deviant Realms), serwery EU, ostatnio classic EU, na którym zacząłem się rozkręcać, to niestety zamknęli, chociaż to też był bardzo ułomny classic, bo jak można mówić o classicu na nowym tylko zmodyfikowanym kliencie gry. Próbowałem chyba wszystkich mmo na rynku, ale zawsze mnie ciągnie z powrotem do L2. Na offie US niestety jest total pay 2 win, więc makabra, poza tym najbardziej byłbym zainteresowany max C5, ewentualnie Interlude, bo te późniejsze L2 to już nie to co kiedyś.
 
Niestety lata swoje już człowiek ma, rodzinę i prace też, mam świadomość, że low rate nie idzie w parze z mała ilością czasu na grę, ale mimo wszystko lubię to powolne "dłubanie". :) Grind w L2 mnie zawsze odstresowywał. :) Od lat na żadnym privie nie grałem, więc totalnie wypadłem z obiegu i nie mam pojęcia jak obecne privy się mają i czy w ogóle jest sens na nich grać... Szukam jakiegoś sensownego priva z low rate, najlepiej x1, ale do max x5 chyba też przełknę, nie musi być jakiś wielki online, ale żeby community było sensowne i serwer nie padł po kilku miesiącach. I najlepiej bez bandy dzieciarni wyzywającej się na każdym kroku. Pod wrażeniem jestem ilości priv serwerów L2 jakie wciąż działają i powstają kolejne. Lecz czy to w ogóle możliwe znalezienie serwera o jakim piszę, czy to wszystko tylko na kasę nastawione, albo padają po krótkim czasie? Czy lepiej dać sobie na luz i w końcu zdusić wciąż odzywający się sentyment do tej gry i jednak poszukać czegoś w nowych official mmo...?

z góry dzięki za odpowiedzi


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2021, 01:02:11 pm »
Sprobuj na l2 etina (x3, kronika il) bo ma potencjal, w miare swiezy i na razie admini niezle ogarniaja.
Ostatnio popularne sie robia serwery "no-dualbox" i ludzie faktycznie sklejaja party na kazdym lvlu i nie targaja za soba stada bufferow.
Jak chcesz x1 to starszy l2 reborn ktory ma 2k+ zywych ludzikow online. Jedyny minus to slabe pliki.
Serwery te nie sa p2w moim zdaniem ofc.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2021, 02:49:34 pm »
Tylko i wyłącznie l2reborn, stoi ponad rok, online ciągle rośnie, najstabilniejszy low interlude od hmm? powyżej5/7 lat? Polacy grają, znaleźć dla casuala pt też bez problemu.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2021, 03:13:02 pm »
Tylko i wyłącznie l2reborn, stoi ponad rok, online ciągle rośnie, najstabilniejszy low interlude od hmm? powyżej5/7 lat? Polacy grają, znaleźć dla casuala pt też bez problemu.
Define "najstabilniejszy" - wystarczy wejść na discord by poczytać, jak admin nie ogarnia rożnego rodzaju implantów do klienta (czapeczki etc), które powodują ciągłe crashe. W porównaniu do Etiny to dziadostwo pod tym względem. Od strony serwera tak samo - Etina deklasuje w niektórych miejscach nawet l2off. oczywiście co nie oznacza, ze nie ma tam bugów.
Wiem na pewno - niedawno niektórzy sobie w brodę pluli, że nie zaczynali na Rebornie od początku. Tak może stać się i z Etiną, przy czym Etinę robi od strony technicznej naprawdę ogarnięty sztab ludzi. Wszystko zależy od tego, czy admini wytrzymają trudne okresy w dopływie kasy, jeśli tak, to ten serwer stanie się legendą.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2021, 04:46:42 pm »
Tylko i wyłącznie l2reborn, stoi ponad rok, online ciągle rośnie, najstabilniejszy low interlude od hmm? powyżej5/7 lat? Polacy grają, znaleźć dla casuala pt też bez problemu.

Odpaliłem l2reborn przedwczoraj i szczerze mówiąc słabo to chodzi, mam straszny tearing na tym serwerze i bardzo mnie to wkurza, pomimo 110Hz i g-sync, nie spotkałem się z czymś takim np. na offie. Dziś z ciekowości odpaliłem ElmoreLab, gra chodzi ok, grafika w porządku, lagów póki co żadnych nie uświadczyłem, nie wiem tylko czy jest sens tam grać, forum dość martwe, nie wiem czy są jacyś Polacy, bo ogólnie na czacie dużo obcojęzycznych i niestety nie mam na myśli angielskiego....

Może faktycznie tą Etinę, czy dać szansę ElmoreLab?


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2021, 09:48:36 pm »


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2021, 09:46:08 pm »
Mimo mojego narzekania na l2 etina, muszę przyznać że obecnie to najlepszy serwer. 


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2021, 06:17:28 pm »
jaki mnie więcej jest online na tym L2 Etina ?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2021, 07:43:08 pm »
Umm


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2021, 09:08:50 pm »
Według mnie w peaku ponad 1k i rośnie


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2 low rate, sensowne community
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2021, 12:53:52 pm »
https://www.l2warland.com/server-information/

NAJLEPSZY SERWER X12 INTERLUDE  gm on   dużo graczy PL  wszystko działa