Witaj
Gość

Wątek: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50  (Przeczytany 2873 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« dnia: Maj 30, 2021, 12:56:53 pm »
Cześć,

nie mam gdzie, więc zanim powiem czego szukam to muszę wylać tutaj trochę moich żali, bo to co się dzieje na rynku serwerów l2 woła qrwa o pomstę do nieba! Kiedyś, gdy szukało się serwera L2 off to było ryzyko, że 2 na 10 serwerów, które tak się reklamują, zrobiło Cię w jajo i jednak był to L2j. Ale teraz to jest 9,99/10!!!

Kolejna rzecz - jak szukam serwera L2 Off interlude to znaczy że DOKŁADNIE taki chcę znaleźć! A nie urozmaicony gównianymi, brązowymi okienkami, które mają przypominać kronikę Gracja czy inne goowno. Chyba jest jasne, że skoro szukam L2 Off Interlude, to nie chcę mieć ulepszeń klienta z innego syfu! A już szczytem debilizmu dla mnie jest cudo o nazwie "remastered" gdzie po całości spierdolili destroyera a z daggera zrobili supermana. Gdybym chciał pograć spierdoloną klasą destroyera to szukałbym serwerów Gracji i wyższych! Skoro szukam Interlude z normalnymi plikami to znaczy że dokładnie taki chcę znaleźć!

No dobra, do rzeczy. Wygórowanych wymagań raczej nie mam (chociaż po tym co widzę to może jednak ze mną jest coś nie tak). Poszukuję serwera L2 Off Interlude:
- raty x1-x50
- ilość boxów min. 3 (najlepiej nieograniczona) - warunek konieczny
- ŻADNEGO remastered
- jak w katalogu /system zobaczę plik l2.bin to kastruję od ręki
- z w miarę dobrym pingiem i online

czyli podsumowując chciałbym zagrać na NORMALNYM, TRADYCYJNYM interlude z niebieskim GUI, który wygląda jak interlude, działa jak interlude i naprawdę jest interlude z prawdziwymi plikami L2 off, a nie L2j. Są jeszcze takie?

Pozdrawiam!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2021, 02:48:59 pm »
Kolo pliki l2off interlude nigdy nie wyciekly.
Jak serwer jest stawiany na kronice interlude to albo jest to downgrade gracia albo upgrade c4.
I tyle.

Szansa na to ze serwer wytrzyma wiecej niz pol roku jest niezmiernie niska.

Obecnie oplaca sie zaczynac (ogolnie na jakimkolwiek privie bez wzgledu czy to l2j czy l2off) albo na reborn/hellforge albo elmorelab, jak nie chcesz zeby serwer padl po kilku miesiacach.

Koniec tematu.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2021, 07:09:27 pm »
Nie mówię o wycieku plików tylko o modyfikacjach. Nie powiesz mi, że na serwerze postawionych na rzekomych plikach L2 off, skill polearm mastery który się załącza przy tłuczeniu mobów, to coś normalnego? To jeden z wielu przykładów.

Co do polecanych serwerów to reborn i hellforge u mnie odpadają bo nie ma dual/multi boxów - ze względu na tryb życia jestem graczem solo. A serwer elmorelab to C3, nie Interlude :(


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2021, 07:28:57 pm »
PS. Wbiłem się z ciekawości na l2 hellforge - dokładnie o taki serwer mi chodzi pod względem wyglądu i działania - leciutki, tradycyjne GUI. Byłoby marzenie gdyby nie brak dualboxów :(


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2021, 07:48:53 pm »
Nie mówię o wycieku plików tylko o modyfikacjach. Nie powiesz mi, że na serwerze postawionych na rzekomych plikach L2 off, skill polearm mastery który się załącza przy tłuczeniu mobów, to coś normalnego? To jeden z wielu przykładów.

Co do polecanych serwerów to reborn i hellforge u mnie odpadają bo nie ma dual/multi boxów - ze względu na tryb życia jestem graczem solo. A serwer elmorelab to C3, nie Interlude :(

Za około miesiąc startuje upgrade do c4. W planach upgrade do c5 a potem do Interlude.
Masz pewność, że serwer nie padnie po 2-3 miesiącach.
1+1box wystarczy, szukasz większego supportu czytaj global chat w grze, często szukają party.
W tej chwili to optymalny wybór.


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2021, 03:21:57 pm »
Velkan ty stary dziadzie z abyssa :D


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2021, 03:27:44 pm »
Siema, @venzer gdzie grasz, lumpie z Chocianowa? :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2021, 09:26:19 am »
Nie mówię o wycieku plików tylko o modyfikacjach. Nie powiesz mi, że na serwerze postawionych na rzekomych plikach L2 off, skill polearm mastery który się załącza przy tłuczeniu mobów, to coś normalnego? To jeden z wielu przykładów.

Co do polecanych serwerów to reborn i hellforge u mnie odpadają bo nie ma dual/multi boxów - ze względu na tryb życia jestem graczem solo. A serwer elmorelab to C3, nie Interlude :(

Jak sie zalacza polearm mastery to byl przeprowadzony niedokladnie downgrade z gracia.

Przykro mi. Nie pograsz sobie w l2.

Ps. Fakt na elmorelab moze wejdzie interlude ale nie bedzie to wczesniej niz za jakies 2 lata bo zostalo do dodania cale c4 i c5.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2021, 05:43:55 pm »
Rozważam zagranie na elmorelab ale do tego odpalić lapka lub dwa i tak ciągnąć support.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 02, 2021, 07:20:28 pm »
Max 1+1 na jednym IP. Jak będziesz chciał ciągnąć cokolwiek więcej to dostaniesz bana od admina. 1+1 jest mocno przestrzegane i każde naruszenia są tępione przez MasterTome. Niemniej Elmore bardzo polecam. Świetne pliki, gra się naprawdę dobrze.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 02, 2021, 07:43:14 pm »
Max 1+1 na jednym IP. Jak będziesz chciał ciągnąć cokolwiek więcej to dostaniesz bana od admina. 1+1 jest mocno przestrzegane i każde naruszenia są tępione przez MasterTome. Niemniej Elmore bardzo polecam. Świetne pliki, gra się naprawdę dobrze.

Żeby uniknąć nieporozumień - 1+1 na IP to zabezpieczenie serwera, ale generalnie wg. regulaminu serwera 1+1 to max  na jednego GRACZA a nie IP i lepiej nic nie kombinować.
Poleciał ban na jlidera polskiego klanu za takie praktyki jakie Velkan proponuje.
Co jak co ale MasterToma się nie szczypie i lecą bany, i co ciekawe nie słyszałem o reklamacjach z tego tytułu.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 02, 2021, 09:12:57 pm »
A to moja narzeczona i siostra już nie mogą sobie zagrać?:D


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 02, 2021, 11:07:45 pm »
Jeżeli narzeczona i siostra=makro odpalane przez Ciebie z drugiego komputera to nie...
Już się jeden chłop na tym przejechał


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 03, 2021, 12:53:23 am »
https://l2kaen.com/

Ten serwer spełnia wymagania, opłacony na rok jaka przyszłość pokaże dota 

RATES:
Exp: x1
Sp: x1
Adena: x1
Drop: x1
Spoil: x1
Seal Stones: x1
Raidboss: x1
Quest: x1
Manor: x1

INFO:
Max Clients per PC: x3
Buff: 20+4
Buff time: Retail like
Debuff: 8
Olympiad: Olympiad will not be activated on grand opening
Heroes every month & 1 client per PC
Cursed weapons: Zariche & Akamanah will not be activated on grand opening

Epic RB respawn time:
Queen Ant: 21h + 6h
Orfen: 48h
Core: 34h + 6h
Zaken: 40h + 6h
Baium: 5d + 8h
Frintezza: 48h
Antharas: 11d
Valakas: 11d
Normal RB respawn time: 12h+24h random
Safe Enchant: +3
Max Enchant: +16

DONATIONS:
Premium account +50% + Auto loot
Runes of exp/sp/drop +30% 5 Hours
Hats
1st & 2nd class quest
Expand Inventory
Expand warehouse
Color title
Char rename
Clan rename
Sex change
Class change
Consumables


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 03, 2021, 11:37:20 am »
P2W dota.
No i ciekawe jakie pliki.......


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2021, 11:51:30 am »
P2W dota.
No i ciekawe jakie pliki.......

Pliki jak każde inne l2j zapewne i jeżeli jest tu p2w to ja mam jedną mniejsza stopę u nogi  :noob: 

Nie udzielam się na forum, bo to jest powtarzalne,  serwer nie ma szans nie ma co grac , p2w i inne chuj#$%


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 03, 2021, 12:42:33 pm »
Dzięki teo230. Spróbuję. Online mają dobry?

PS. Zastanawiam się, co siedzi w plikach ówczesnych patchy, że są takie ogromne?! Jeszcze kilka lat temu największy patch miał jakieś 100 MB. Teraz na standardzie są patche po 600 MB. WTF?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 03, 2021, 01:52:08 pm »
Dzięki teo230. Spróbuję. Online mają dobry?

PS. Zastanawiam się, co siedzi w plikach ówczesnych patchy, że są takie ogromne?! Jeszcze kilka lat temu największy patch miał jakieś 100 MB. Teraz na standardzie są patche po 600 MB. WTF?
Dodatki z innych, wyższych części L2, np akcesoria typu czapeczki, mogą to być całe nowe lokacje, generalnie przedmioty niespotykane w Interlude (zbroje, bronie etc)  a nawet nowe graficznie skile. Tak się teraz moduje grę. Czysty L2 to Elmore.
Daj znać jaki mają online, IMO strata czasu patrząc na stronę www, ale pozory mogą mylić.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 03, 2021, 02:16:12 pm »
Serwer lekko laguje :( Ale najgorsz jest to, że tam nikogo nie ma. W giran Puściutko.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 03, 2021, 03:33:22 pm »
Giran na 3 dzień od otwarcia x1 serwera przeważnie jest pusty. Reborn jakoś swoja strona nie zachęca . nie bronie serwera , po prostu tego nie rozumiem


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 03, 2021, 07:08:25 pm »
A grałeś tam? Dużo jest ludzi? Ja byłem tylko w orc village i w Giran


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam PRAWDZIWEGO L2Off interlude rate x1-x50
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 04, 2021, 10:57:47 am »
Edit: byłem też w Gludin i Gludio. Szczerze mówiąc to naliczyłem max 10 osób. Community głównie hiszpańskie.

Cóż - na razie popykam sobie na elmorelab.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2021, 11:32:23 am wysłana przez Velkan »