Witaj
Gość

Wątek: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+  (Przeczytany 4510 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« dnia: Lipiec 16, 2021, 09:14:10 am »
Heja, ciągnęło  mnie ostatnio  do nostalgii i mam chrapkę pograc w l2 jak kiedyś. Nie  orientuje sie zbytnio  jaki server jest  lepszy czy interlude czy c4/c5 (po prostu  nie pamietam czym sie  roznia). Chodzi mi  glownie o jakies 500/600+ online, zeby dalo sie z kims dogadac po angielsku/po polsku i zeby byla jakkolwiek mila atmosfera ;) dzieki za pomoc <3\

EDIT: Dobra, doedukowalem sie i chyba najbardziej interesuje mnie h5, kiedys najdluzej wlasnie na nim gralem, nie orientuje sie natomiast o dobrych serverach gdzie znajde jakies polskie community, bo 80% serwerów to ruskie a ja cyrylicy za chiny nie umiem xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2021, 10:57:36 am wysłana przez madmax2020 »


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2021, 03:55:25 pm »
Jak chcesz pograć dłużej niż miesiąc to albo reborn(interlude) albo elmorelab(c4).

Inne serwery w obecnych czasach szybko umierają albo online spada do 100.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2021, 06:09:07 pm »
Elmore to cyrylica. Realnie (minus  boxy) gra w porywach do 600 graczy, na dzisiejsze standardy to hardkorowy serwer.
Raty mylące, admin miał utrudnić grę na endgame (S grade, lokacje z c4 miały mieć słaby drop, czy to zrobił nie wiem, zajrzałem przed chwilą do Rune i Goddard znalazłem jeden sklep offline, i nic więcej).

Reborn to raty x1, za wyjątkiem populacji nie cieszy się dobrą opinią, pliki javy i to sporo zabugowane.


Zajrzyj tutaj:
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=65010.msg732185

Nie grałem, ale z tego co czytam ma raczej pozytywne recenzje.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2021, 09:43:46 pm »
wbijaj na lineage2.es , dużo nowych osób,  serw stoi 6 tygodni, z bonsuami h5 szybciutko się expi


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2021, 09:54:38 pm »
wbijaj na lineage2.es , dużo nowych osób,  serw stoi 6 tygodni, z bonsuami h5 szybciutko się expi

Jak to nie jest nastepna kupa na 2-3 miesiące to się zdziwię :)

Co do elmore 1301 online rekord i sukcesywnie rośnie, pewnie na zimę będzie kolejny wzrost.
Nawet jakby wszyscy biegali z dualem to coś się ta matematyka nie kalkuluje.
Obstawiam online w porywach do 800 z zaznaczeniem tego że online powoli wzrasta zamiast maleć.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2021, 10:16:44 pm »
c3 a h5 to dwa zupełnie inne klimaty, nie ma co tego porównywać bo jeden nie lubi h5 a drugi nie lubi grindu na low lv... bierz co lubisz, z perspektywy online oba są ok


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2021, 10:35:06 pm »
wbijaj na lineage2.es , dużo nowych osób,  serw stoi 6 tygodni, z bonsuami h5 szybciutko się expi

Jak to nie jest nastepna kupa na 2-3 miesiące to się zdziwię :)
Wystarczyło zajrzeć na stronę by przekonać się, w jaki sposób działa ekipa. Kiedyś tak działał Zeus, teraz np. rpg-club.
Mając do wyboru grę z ruskimi lub z Latynosami wybieram tych drugich.Dodatkowo request dotyczy x10, a nie low rate

Co do elmore 1301 online rekord i sukcesywnie rośnie, pewnie na zimę będzie kolejny wzrost.
Nawet jakby wszyscy biegali z dualem to coś się ta matematyka nie kalkuluje.
Obstawiam online w porywach do 800 z zaznaczeniem tego że online powoli wzrasta zamiast maleć.
Twoja matematyka z fusów i "widzimisie" chyba jest kiepska, nie znam się.

Znasz historię bana Zhodora, cl'a Avalanche? Sam raportowałem kilkukrotnie multiboxy 1+3. Wg. gm'a wszytko ok, bo każda postać rozwiązała kapcia.
Nawet biorąc za dobra monetę twoje uwagi to masz 1301/2 co daje w przybliżeniu 650, naprawdę w wuj różnica w porównaniu do "w porywach do 600".
Prawie tak jak z 24k online na Valhalli xD

Nie martw się, serwer jak jest dobry sam się wybroni, nie musisz go na siłę bronić.
Jak tam siedzisz to lepiej w poniedziałek wieczorem przeleć się po Giran i Goddard i zdaj relację, ile CH się sprzedało. Na dzisiaj gdy sprawdzałem z tych CH licytował się tylko jeden (1 klan). Wiem, że niektóre klany mogą licytować na ostatnią chwilę.
Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać w tym nowym systemie wymyślonym przez admina.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 17, 2021, 10:29:00 am »
o to gosciu ktory po za Lineage 2 nic w zyciu nie robi. Znawca wszyskich serwerow, na kazdy ma cos madrego do opowiedzenia


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2021, 02:47:58 pm »

Co do elmore 1301 online rekord i sukcesywnie rośnie, pewnie na zimę będzie kolejny wzrost.
Nawet jakby wszyscy biegali z dualem to coś się ta matematyka nie kalkuluje.
Obstawiam online w porywach do 800 z zaznaczeniem tego że online powoli wzrasta zamiast maleć.
Twoja matematyka z fusów i "widzimisie" chyba jest kiepska, nie znam się.

Znasz historię bana Zhodora, cl'a Avalanche? Sam raportowałem kilkukrotnie multiboxy 1+3. Wg. gm'a wszytko ok, bo każda postać rozwiązała kapcia.
Nawet biorąc za dobra monetę twoje uwagi to masz 1301/2 co daje w przybliżeniu 650, naprawdę w wuj różnica w porównaniu do "w porywach do 600".
Prawie tak jak z 24k online na Valhalli xD

Nie martw się, serwer jak jest dobry sam się wybroni, nie musisz go na siłę bronić.
Jak tam siedzisz to lepiej w poniedziałek wieczorem przeleć się po Giran i Goddard i zdaj relację, ile CH się sprzedało. Na dzisiaj gdy sprawdzałem z tych CH licytował się tylko jeden (1 klan). Wiem, że niektóre klany mogą licytować na ostatnią chwilę.
Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać w tym nowym systemie wymyślonym przez admina.
[/quote]

Znam historię zhodora i w końcu wyłapał bana, on jednak logował boxy pod pretekstem grania z kimś w jednym domu.

Nie wiesz jaki procent osób loguje boxa i z góry przyjmujesz że każdy kto wbija do gry.
Nie wiem po co porownujesz online z valhalli, nic to nie wprowadza do dyskusji.

Nie każdy char w grze który ma na dupie 2-3 postacie to multibox, mnie też reportowali bo byłem semiafk i dawałem tylko disco.

Nie dziwię się że obraziłeś się na serwer bo zabrali ci ch. Pewnie mocno pupa zapiekla. I ja również nie jestem zadowolony z tego rozwiązania. Miał być retail-like a admin wprowadził customowe rozwiązanie.

Jednak coś musiał zrobić. Wprowadzanie ch stopniowo mogłoby doprowadzić do tego że przejęłyby je wszystkie najbogatsze klany. Z drugiej strony jeśli miałby wprowadzić wszystkie od razu to pewnie czekalibyśmy na to rok.

Serwera nie bronie. Nie muszę. Mam po prostu inne zdanie.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2021, 07:19:01 pm »
Znam historię zhodora i w końcu wyłapał bana, on jednak logował boxy pod pretekstem grania z kimś w jednym domu.
Jeśli znasz, i wiesz, ze dostał bana dopiero po WIELOKROTNYM zaraportowaniu, w tym przez własnych klanowiczów, to powinieneś mieć świadomosć, ze zdarzają się przypadki multiboxów większych niż 1+1

Nie wiesz jaki procent osób loguje boxa i z góry przyjmujesz że każdy kto wbija do gry.
Tak jak ty nie wiesz ile gra bez boxa. I ile gra w większych zestawach niż 1+1. Widzisz w tym analogię i  dostrzegasz logikę czy nie?

Nie wiem po co porownujesz online z valhalli, nic to nie wprowadza do dyskusji.
Valhalla miała na liczniku 24k, realnie doświadczeni gracze szacowali na max 7-8k
Tam było o czym dyskutować, tutaj nie ma o czym

Nie dziwię się że obraziłeś się na serwer bo zabrali ci ch. Pewnie mocno pupa zapiekla.
ROTFL.
raz - nikt mi niczego nie zabrał, nie wierzysz to pogadaj z Doormanem (CH najbliżej GK)
dwa - wiesz, że CH w Gludin są warte ok 20kk (aukcja) zakładając, ze będzie je chciał ktoś kupić? Mam kilkukrotnie większy majątek w sprzęcie i matsach/reckach.
Różne głupie argumenty słyszałem ale takiego to jeszcze nie.
Gludin to najmniej przydatne CH w grze, te w Dion są cenniejsze.
W ogóle chciałem go przekazać jakiemuś dobremu polskiemu klanowi, ale Avalanche wcześniej się rozpadło, a te CośtamWolf to jakoś mi nie podeszli kiedy niektórzy ich przedstawiciele wydzierali się w Giran odzywkami typu "jebac pis".

Po prostu dotarło do mnie, że administracja nie rozumie mechanizmów ekonomii gry. Akurat nic dziwnego, nawet w RL większość 'eksperów po uczelniach z tytułami nie rozumie jak działa gospodarka.
A dodatkowo ekonomia w L2 została źle zaprojektowana, 2x NCSoft próbował ją stuningować (z dobrymi pomysłami), ale pod wpływem protestów graczy wycofali się z tego.


Jednak coś musiał zrobić. Wprowadzanie ch stopniowo mogłoby doprowadzić do tego że przejęłyby je wszystkie najbogatsze klany. Z drugiej strony jeśli miałby wprowadzić wszystkie od razu to pewnie czekalibyśmy na to rok.
Teza z natury błędna. Nie będę nic wywodził i dowodził.
BTW sprzedały się, aż się trochę zdziwiłem, CH w Goddard, reszta (Giran i Dion) jest znów na aukcji.
Wiem, że za wcześnie, ale zdobędę się na złośliwą i cyniczną uwagę - ceny na rynku widzę poszły w górę, a nie w dół, jakie było teoretyczne założenie tych zmian  (na podstawie cen skupu EWC i sprzedaży top B grade)

Serwera nie bronie. Nie muszę. Mam po prostu inne zdanie.
hahaha
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2021, 07:25:37 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2021, 08:30:37 pm »
Jeśli znasz, i wiesz, ze dostał bana dopiero po WIELOKROTNYM zaraportowaniu, w tym przez własnych klanowiczów, to powinieneś mieć świadomosć, ze zdarzają się przypadki multiboxów większych niż 1+1

Oczywiscie, że zdarzaja sie przypadki. Jednak jego sytuacja była taka, że SAM zglosił 1+1x2 i pod pretekstem grania z kimś działał dośc długo.

Tak jak ty nie wiesz ile gra bez boxa. I ile gra w większych zestawach niż 1+1. Widzisz w tym analogię i  dostrzegasz logikę czy nie?

Jak najbardziej. Wykazałem jedynie, że to nie argument i można go użyć przeciwstawnie. Tak samo jak ja, nie masz danych i snujesz niczym nie poparte teorie.

Valhalla miała na liczniku 24k, realnie doświadczeni gracze szacowali na max 7-8k
Tam było o czym dyskutować, tutaj nie ma o czym

Dokładnie. Sam siebie wyjaśniasz XD lol
Nic to nie wnosi do dyskusji na temat online na elmore.

Po prostu dotarło do mnie, że administracja nie rozumie mechanizmów ekonomii gry. Akurat nic dziwnego, nawet w RL większość 'eksperów po uczelniach z tytułami nie rozumie jak działa gospodarka.
A dodatkowo ekonomia w L2 została źle zaprojektowana, 2x NCSoft próbował ją stuningować (z dobrymi pomysłami), ale pod wpływem protestów graczy wycofali się z tego.

Nie od wczoraj wiadomo, że masz pomysł na idealny server L2 "dla wszystkich graczy".
Może kiedyś doznamy tego zaszczytu i poznamy ten genialny plan.
BTW napisz do ence softu jak naprawić ekonomie w ich grze, może jak będą robić remastera to uratujesz sytuację.

Jednak coś musiał zrobić. Wprowadzanie ch stopniowo mogłoby doprowadzić do tego że przejęłyby je wszystkie najbogatsze klany. Z drugiej strony jeśli miałby wprowadzić wszystkie od razu to pewnie czekalibyśmy na to rok.
Teza z natury błędna. Nie będę nic wywodził i dowodził.

Smętne pseudointeligentne wymioty.
Nie będziesz wywodził i dowodził bo nie masz na to pomysłu, ale pomarudzić to nie zaszkodzi.

Dżizas, czasami piszesz z takim nadęciem jakby ci jelito grube miało rozsadzić ekspercie ds. linejdża, proponuje lewatywę raz na jakiś czas, może ciśnienie z okolic odbytnicy ci spadnie.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 19, 2021, 10:28:01 pm »
Li Chong wyjaśniony przez sympatycznych forumowiczów   :afro:


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 19, 2021, 11:06:48 pm »
Jeśli znasz, i wiesz, ze dostał bana dopiero po WIELOKROTNYM zaraportowaniu, w tym przez własnych klanowiczów, to powinieneś mieć świadomosć, ze zdarzają się przypadki multiboxów większych niż 1+1

Oczywiscie, że zdarzaja sie przypadki. Jednak jego sytuacja była taka, że SAM zglosił 1+1x2 i pod pretekstem grania z kimś działał dośc długo.

Tak jak ty nie wiesz ile gra bez boxa. I ile gra w większych zestawach niż 1+1. Widzisz w tym analogię i  dostrzegasz logikę czy nie?

Jak najbardziej. Wykazałem jedynie, że to nie argument i można go użyć przeciwstawnie. Tak samo jak ja, nie masz danych i snujesz niczym nie poparte teorie.
Poparte prostą matematyką, oficjalny online z regułą 1+1 podzielone na 2.
Nic więcej nie można powiedzieć. To ty podważyłeś moje wyliczenie. Argumentem z dupy, że nie każdy używa multiboxa. Obaliłem go udowadniając na przykładzie Zhodora, ze w drugą stronę też można podobnie liczyć

Valhalla miała na liczniku 24k, realnie doświadczeni gracze szacowali na max 7-8k
Tam było o czym dyskutować, tutaj nie ma o czym

Dokładnie. Sam siebie wyjaśniasz XD lol
Nic to nie wnosi do dyskusji na temat online na elmore.
Ale to ty zakwestionowałeś to o czym pisałem,  moje "w porywach do 600"  zakwestionowałeś tutaj:
Co do elmore 1301 online rekord i sukcesywnie rośnie, pewnie na zimę będzie kolejny wzrost.
Nawet jakby wszyscy biegali z dualem to coś się ta matematyka nie kalkuluje.
Obstawiam online w porywach do 800
swoim pikiem z tego dnia 1301/2 + chuj go wie ile bez multiboxa 1+1  zrównoważane moją uwaga o np. multiboxach 1+3, co generalnie sprowadza dyskusję do przepychanki słownej o różnicę rzędu 11%. Bo twoje "Obstawiam (...) 800" to jest właśnie wróżenie z fusów.
Na Valhalli kłócono się o różnicę rzędu 400%

Ciągle nie dociera? To ja już prościej nie potrafię

Po prostu dotarło do mnie, że administracja nie rozumie mechanizmów ekonomii gry. Akurat nic dziwnego, nawet w RL większość 'eksperów po uczelniach z tytułami nie rozumie jak działa gospodarka.
A dodatkowo ekonomia w L2 została źle zaprojektowana, 2x NCSoft próbował ją stuningować (z dobrymi pomysłami), ale pod wpływem protestów graczy wycofali się z tego.

Nie od wczoraj wiadomo, że masz pomysł na idealny server L2 "dla wszystkich graczy".
Może kiedyś doznamy tego zaszczytu i poznamy ten genialny plan.
I tutaj jest właśnie ten moment w którym tracisz jakąkolwiek pozycję poważnego interlokutora, bo zaczynasz wycieczki personalne nie związane bezpośrednio z tematem.


BTW napisz do ence softu jak naprawić ekonomie w ich grze, może jak będą robić remastera to uratujesz sytuację.

Pisałem wyraźnie o tym, że NCSoft znał problemy i chciał je w L2 naprawić, 2x, tutaj o tym pisałem:
2x NCSoft próbował ją stuningować (z dobrymi pomysłami), ale pod wpływem protestów graczy wycofali się z tego.
Nie martw się, NCSoft sobie poradził rozwiązując zupełnie inaczej ekonomię w L2M

Jednak coś musiał zrobić. Wprowadzanie ch stopniowo mogłoby doprowadzić do tego że przejęłyby je wszystkie najbogatsze klany. Z drugiej strony jeśli miałby wprowadzić wszystkie od razu to pewnie czekalibyśmy na to rok.
Teza z natury błędna. Nie będę nic wywodził i dowodził.

Smętne pseudointeligentne wymioty.
Nie będziesz wywodził i dowodził bo nie masz na to pomysłu, ale pomarudzić to nie zaszkodzi.
Widziałeś gdzieś doradztwo biznesowe z prawdziwego zdarzenia za free? Możesz podać przykład? Jeden.

Dżizas, czasami piszesz z takim nadęciem jakby ci jelito grube miało rozsadzić ekspercie ds. linejdża, proponuje lewatywę raz na jakiś czas, może ciśnienie z okolic odbytnicy ci spadnie.
Obok pierwszej pozycji w najgłupszych argumentach przyznaję ci też pierwsze w chamskich atakach ad personam.
Do tej pory uważałem, że można cię jeszcze poważnie traktować. Teraz widzę, ze już lepiej w jakąkolwiek dyskusję z tobą nie wchodzić.
Zauważyłem, że niektórzy gracze L2 gdy zaczyna im brakować argumentów to zaczynają reagować agresją, chamstwem i wycieczkami osobistymi

Li Chong wyjaśniony przez sympatycznych forumowiczów   :afro:

Tak, siła ich argumentów powaliła wszystkich na kolana.
Zabrakło tylko w tych argumentach "ty gupi xuju"

Rozczarowuje community.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2021, 11:39:51 am »
Poparte prostą matematyką, oficjalny online z regułą 1+1 podzielone na 2.
Nic więcej nie można powiedzieć. To ty podważyłeś moje wyliczenie. Argumentem z dupy, że nie każdy używa multiboxa. Obaliłem go udowadniając na przykładzie Zhodora, ze w drugą stronę też można podobnie liczyć

swoim pikiem z tego dnia 1301/2 + chuj go wie ile bez multiboxa 1+1  zrównoważane moją uwaga o np. multiboxach 1+3, co generalnie sprowadza dyskusję do przepychanki słownej o różnicę rzędu 11%. Bo twoje "Obstawiam (...) 800" to jest właśnie wróżenie z fusów.

To ty zaczałeś wyciagać dane statystyczne z bazy DSZD (Dane Statystyczne Z Dupy), zobacz kto pierwszy podawał (w porywach)online i ilość boxów w tym temacie, dopiero wtedy ja zacząłem się do tego odwoływać, ponieważ podałeś błędne i niczym niepoparte dane, zastosowałem ten sam błędny sposób, żebyś sobie uzmysłowił jak słabe są to wyliczenia.

Na Valhalli kłócono się o różnicę rzędu 400%

Ciągle nie dociera? To ja już prościej nie potrafię

Pominąłem ten pseudo–argument ponieważ nic nie wnosił i zupełnie odciągał od tematu dyskusji na temat elmorelab.
Na valhalli licznik był kręcony x4(na starym i nowym serwerze) i ma się to nijak do elmorelab.


Nie martw się, NCSoft sobie poradził rozwiązując zupełnie inaczej ekonomię w L2M

To super. Dziękuję za informację. (coś czego ty nie potrafisz zrobić <gadu gadu smutna buźka>)

Dżizas, czasami piszesz z takim nadęciem jakby ci jelito grube miało rozsadzić ekspercie ds. linejdża, proponuje lewatywę raz na jakiś czas, może ciśnienie z okolic odbytnicy ci spadnie.
Obok pierwszej pozycji w najgłupszych argumentach przyznaję ci też pierwsze w chamskich atakach ad personam.
Do tej pory uważałem, że można cię jeszcze poważnie traktować. Teraz widzę, ze już lepiej w jakąkolwiek dyskusję z tobą nie wchodzić.
Zauważyłem, że niektórzy gracze L2 gdy zaczyna im brakować argumentów to zaczynają reagować agresją, chamstwem i wycieczkami osobistymi

ad personam?
moje ulubione,
ma również wielu innych polsko–angielsko–łacińskich znajomych:
ignoratio elenchi + argumentum ad hominem + podchwytliwe pytanie + sofizmat rozszerzenia + cherry picking

Teraz wyguglaj sobie ich znaczenie i podstaw do swoich argumentów z tego tematu, może się jeszcze w życiu czegoś nauczysz,
jak zamierzasz z kimś “interlokutorować” Panie Intelektualisto to pamiętaj, że niektórzy wiedzą czym jest erystyka.

Dla wyjaśnienia tutaj odwoływałem się do całej twojej “twurczosci” na tym forum i do sposobu narracji jaki uskuteczniasz. Tego tez nie zajarzyles. Jak w zyciu realnym tez przypominasz nadętego pawiana–marudę to ludzie się muszą toba mocno meczyc :|

Zataczamy argumentacyjne koło, dalsza dyskusja nie ma sensu,

na to forum wbijam tylko jak wyciskam kloca, wiec jak chcesz mnie stalkowac bo ośmielilem się podważyć twój forumowy autorytet to mozesz sobie z excela wyliczyc Panie Biznesmenie–Ekonomisto i bedziesz wiedzial w jakim odstepie czasu średnio wale dwójkę,

dla mnie EOT.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 24, 2021, 01:04:21 am »
Mylicie pojęcia i kłótnie odnośnie martwej gry niczego nie zmienią. Rynek przesiąkł oszustwem, obłudą i zakłamaniem. Ale możecie podziękować społeczeństwu z Rosji i Ameryki Południowej za zniszczenie gry, moim zdaniem na dobre. Zrobili z tego cash grab, nikt już nie gra w to dla przyjemności, tylko dla pozyskania łatwych pieniędzy z naiwności adminów. Teraz wygląda to tak, że nie dość, że tworzysz grę, to jeszcze musisz opłacać komuś rozrywkę bo inaczej kaplica. Li mówiłeś, że stworzysz serwer marzeń, nie warto, bo to jest niekończące się koło, chyba, że jesteś masochistą to rozumiem. Ogólnie praca nad tworzeniem gry bardzo mnie wciągnęła i w sumie nie robiłem tego dla ludzi, ale dla sprawdzenia siebie, czy potrafię i od 0 nauczyłem się programować, dzięki pomocy Saiki. Szanuję Mastertoma, pomagałem mu z początku, ale nie rozumiem jego pracy i męczenia się nad czymś co nie ma końca, progresywny serwer to taki drugi ncsoft oficjal, czyli tworzysz postać na 99 lvl przez 1 rok, zdobywasz sprzęt, w końcu jesteś gotowy na pvp a po dwóch tygodniach dochodzą nowości, zwiększony poziom i trzeba wszystko od początku. Gra bez końca, o czym wcześniej wspominałem :) chyba lepiej pograć sobie w mniej wymagająca i mniej czasochłonna strzelanke, ale zgadzam się z lupus grasz w to na co masz chęci. Apropo tego co piszecie, on-line na serwerze, wszystko można oszukać. Admini wstawiają to, aby mylić ludziom oczy. W programie możesz wpisać dowolna liczbę ;) podobnie jest z ilością pvp możesz przydzielić komu chcesz obojętnie jaka cyfrę i będziesz Top bez rywalizacji. Możesz prawie wszystko w tej grze. Poza tym nie ma plików l2off to jest kłamstwo, ale żyjcie mylą nadzieja, że coś takiego było 😂 Zresztą ncsoft za jakiś czas wykurzy wszystkie prywatne serwery, bo nikt nie będzie grał na grafice sprzed 15 lat. Po to właśnie tworzą remastered na unreal engine 4. Grajcie gdzie chcecie, z kim chcecie i jak chcecie. Pozdrawiam. Na tym kończę moją reklamę na tym martwym jak ta gra forum. Serwer oczywiście będzie odpalony cały czas, kto chce to zapraszam. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2021, 06:52:11 pm »
O czym ty rozmawiasz, na elmore od kiedy serwer wystartowal jest endgame 24/7. Ci gracze ktorzy sie licza maja 76+ i kilka subek 76. Od c4 przed kazdym epikiem jest masa ludzi. Rb sa bite 10 minut po respawnie. Nawet logujac kamery widac co chwile kamery kogos innego. Sprzet topowy kazdy ma. Od miesiaca sa s grade i juz czesc bardziej ogarnietych ludzi ma te s grade.

Toma dodaje rzeczy w swoim tempie i jest zajebiscie. Online rosnie, gra masa ludzi, rynek jest aktywny. Ty widziales ten serwer na oczy?

Toma banuje za RMT, a bana za boxowanie wiecej 1x1 dostaja glownie ludzie ktorzy dopiero zaczynaja. Nikt kto gra tu pol roku nawet nie zaryzykuje odpalenia 3 kont....

Zreszta wstarczy stanac pod gk w giran lub aden i zobaczyc ilu ludzi tam biega. Z produkcja shotow to czasem ludzie nie wyrabiaja i z aden trzeba skakac po miastach
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2021, 06:54:50 pm wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2023, 08:05:22 pm »
świetny świeży stabilny serwer na lata a nie na 2miesiace jak wiekszosc syfu, wpip polaków , stary dobry klimat, fakt online poki co niski ale zapraszamy wszystkich , im wiecej tym lepiej! zaczynalem grac w l2 15 lat temu i tu jest ten sam klimat ;)
Zapraszam Klan ELWARIACI , NOREMORSE , i WSZYSTKIE INNE (te 2 pierwsze to starzy znajomi)
Pozdrawiam AmiPL
Oficjalna strona:
http://l2-rez.com/

Oficjalny discord serwera:
https://discord.gg/nHkPbq7WeE

Oficjalny fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com//Lineage-2-Resurrection-x12-server-H5-115787208053618

A poniżej kilka podstawowych informacji:

XP: x12
SP: x12
Adena: x6 (100% chance)
Drop rate: x10
RB drop chance: x10
RB drop items: x1
Quest item drop: x1
Mana herbs drop rate: x3
Weight capacity: x3
Buff slots: 20 +4 from books & 12 dances/songs


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2023, 11:22:41 am »
Polecam server Temida. Stoi juz kilka dobrych lat, projekt Legacy wprowadzil swiezosc do Interlude. Server ciagle sie rozwija i stawia na nowosci. Administracja dostepna, nie ma wiekszych problemow. Duzo nowych graczy pojawia sie na serverze wiec to dobry moment zeby dolaczyc! :)

https://www.l2temida.pl/


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 17, 2023, 11:48:32 am »
Witam serdecznie,

Gorąco polecam w 100 % polski serwer L2Temida.
Serwer o ratach Experience (EXP) – 8x, Skill Points (SP) – 8x, Adena – 6x, Drop Items – 8x, Spoil – 9x, Drop Quest – 6x.
Raty może nie wydają się zbyt wysokie na pierwszy rzut oka ale dzięki tak zwanym Runkom( zwiekszają przykładowo % expa, spoila, dropa) które dostajemy za głosowanie na serwer oraz drop z mobków wyexpienie postaci to bardzo szybki proces.
Dodatkowo na serwrze są klany które pomagają w ogarnięciu sprzętu.
Super walka o epiki, super PVP, ogólnie bardzo polecam serwer dla osób które nie chcą nie wiadomo jak długo inwestować swój czas na wykosanie postaci.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: Szukam servera do gry po dluuugiej przerwie, najlepiej x10+
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2023, 01:12:01 pm »
"ogólnie bardzo polecam serwer dla osób które nie chcą nie wiadomo jak długo inwestować swój czas na wykosanie postaci" bo sie rozlece :D  kolega z typu: wbijam 79, ogarnę A graty i jestem end game, mogę kontestować z wszystkimi :D