Witaj
Gość

Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 44770 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:36:38 pm »
 :o  :o  :o  :o aż 100 osób!!! nie moge wyjść z podziwu na tak wielki świat to niesamowity wynik wyobraź sobie że w l2 gra 100 osób naraz a co dopiero w świecie wowa kilkukrotnie większym...


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 13, 2007, 08:20:47 am »
Swiat WoWa na pewno nie jest dwukrotnie większy :)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:41:02 pm »
Swiat WoWa na pewno nie jest dwukrotnie większy :)

czy ja wiem...
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 07, 2007, 02:24:43 am »
A ja mam prośbę do Tych co grają w WoW . Dajcie mi w dobry powód żebym zaczął grać w WoW na oficjalu . Bo lineage mi sie troche już znudził .


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 1

  • Shinigami
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:44:01 pm »
Masz powód ja tam gram :P Sylvanas 70 LVL Elf Druid 

          Oficjial wow ma tyle bajerów że praktycznie nie idzie się znudzić oprucz bulenia 110 zł za pre-paidy
                                   Battlegroundy/raidy/Pseudo-Siege/pvp-areny/eventy/questy różnorodne/dungeon/ i wiele wiele innych               jedyny minus chyba że płaci się ale czego ja nie robie dla rozkoszy :P             

Will the nightmare ever end?! I cannot force myself awake!
Dream Chaser
I Want to be your dream...


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:54:28 pm »
Mam kolezke ktory gra w wowa nalogowo...ma ten 70lvl i z rozmow z nim moge wywnioskowac ze w  wowie pve>pvp... dungeony/raidy/instance to wszystyko vs mobkki wiec dupa.
Nie ma mass pvp/pk dostawania w plecy krytyka za 4k od full buffed he ,w l2 expisz zeby pvpowac a w WoWie expisz bo nic innego nie ma do roboty(ta gra zostala stworza dla pve)
Hehe przypomnial mi sie title jednego goscia w L2
"I pvp mobs"


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • oO rly?;p
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 11, 2007, 07:24:05 pm »
Czy będzie ktoś na tyle miły by dać mi jakiś dobry priv serwer gdzie gra w miare duzo osob ?
I prosze nie dawajcie wow top listy tylko jakiś godny uwagi serwer..

Andeeria,tu masz link do stronki z regiem (nie wiem czy jest otwarty...:/) http://andeeria.pl/
rate masz blizzlike
ludzi kolo 500 on line
server u3ma kolo 650 osob i 3ma ze 2h (potem jest restart i grasz dalej^^)
serv jest polski

ps:Thaald widac ze niegralas w wowa ze twierdzisz ze nie ma pvp i nic innego nie robisz tylko farmisz... co z rozwijaniem profek? siedzeniem na aukcjach? wypadami na horde/ally? zwiedzaniem pieknego swiata^^? ta gra ma wiecej opcji niz l2... jeszcze nawiaze do "braku pvp"... pograj na servie ktory podalem wyzej... tam co chwila sa jakies mass horda<-->ally, a na oficjalu sprobuj wyjsc poza teren neutralnego miasta... nie odpedzisz sie od czlonkow wrogiej frakcji i pvp ^^
pzdr 4 all

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2007, 07:25:37 pm wysłana przez Jigga »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 1

  • Shinigami
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 12, 2007, 09:10:17 am »
Na piratach śmierdzi :P :P    Schować się z tym ... Polecam Retail

Will the nightmare ever end?! I cannot force myself awake!
Dream Chaser
I Want to be your dream...


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • oO rly?;p
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 12, 2007, 12:13:02 pm »
jak masz kase to jasne ze retail... tyle ze mnie nie stac zeby grac na oficjalu to musze sie piratami zadowolic ;p


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2007, 02:13:51 pm »
Jakoś na komputer było cię stać, a i internet opłacasz, więc dziwne że nie stać cię na 50 złotych miesięcznie (znam osoby co więcej na fajki wydają tygodniowo).
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • oO rly?;p
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 12, 2007, 07:32:48 pm »
mam kompa, oplacam internet ale na dodatkowe 50 zl to nie bardzo^^
ps:na brovar musi byc^_^


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2007, 03:25:42 pm »
Co do darmowych serwerow wowa to polecam www.burning-wow.com . Server high rate (x15) ma 500-1000ppl online, 1x okolo 100 graczy


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 26, 2007, 06:03:27 pm »
Jakoś na komputer było cię stać, a i internet opłacasz, więc dziwne że nie stać cię na 50 złotych miesięcznie (znam osoby co więcej na fajki wydają tygodniowo).

a ja znam takich którzy tyle nawet w 3 miesiace nie maja...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 26, 2007, 10:43:03 pm »
Eh nie podoba mi się WoW... ta jego cukierkowa grafika...


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 26, 2007, 11:17:18 pm »
kto gral na Burning wow i moze sie wypoweidziec bo mam zamiar tu grac?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 02, 2007, 04:05:47 pm »
Ta gra to nic w porównaniu do lineage II  :D
Ivan


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 02, 2007, 07:29:39 pm »
ja tajnikow jej nie znam , ale krasie i broń palna przyciagają  :)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:39:02 am »
Ta gra to nic w porównaniu do lineage II  :D

BLĄD


Retail WOW  vs  Retail L2
L2 sie do wowa nie umywa./
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 04, 2007, 09:45:55 pm »
Jednak nie polecam wam WoW. Ta gra stanowczo o wiele bardziej wciaga niz L2 i trzeba jej nieporownywalnie wiecej niz biednemu L2, ktore pod wzgledem mozliwosci jest naprawde mizere. PvP i PvE wymaga od graczy o wiele wiecej niz to co mialem okazje zobaczyc w L2. Pokusa typu "moze jeszcze jeden wypad do instancji" o 3  w nocy  wcale nie jest tak przyjemny jakby moglo sie wydawac.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • Jihad Noobs
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 05, 2007, 10:53:45 am »
Cóż trochę pograłem w wow nie ukrywam grałem już też w L2 i powiem tak:
-obie to świetne mmorgi
-obie maja piękną grafikę choć tak różna
-obie pochłaniają nasze życie:)
teraz mała analiza porównawcza (bardzo subiektywna oczywiście:)
pvp jesli chodzi o 1na1  zdecydowanie stawiam na wow gdzie wygląda to dlużej ciekawiej a w czasie samej walki często zmienia sie przewaga kilkakrotnie...
mas pvp no tu zdecydowanie l2 jednak nic nie zastąpi 200 osób biegnących na zamek :)
tworzenie postaci coz sam wybor postaci w wow mamy po 4 a z dodatkiem bc po 5 ras na strone konfliktu i kazda z tych ras ma klika postaci a każda postać trzy główne drogi talentów które można mieszać tym samym jak jest w l2 wiecie korzystniej wypada wow
Questy- cóż wow to w sumie same questy tam "zbrodnia" wlaściwie jest kampienie na mobach choć jak kto lubi L2 jest bardziej koxiarskie ale to już kwestia gustu kto co lubi
klimat no tu mimo że obie gry maja świetną i bogata historie to same servery (a od początku wypowiadam sie o privach) na korzyść wow
Tak wow jak i l2 ma setki jesli nie tysiące serverów prywatnych od zbliżonych zupełnie ratami do orginałów po raty kosmiczne :) Często ludzie oceniają grą tak wow jak i l2 po takich kosmicznych serverach co oczywiście wypacza ocenę.
Bugi no tu zdecydowanie na korzyść  L2  i choć same emulatory wow czy to wowemu czy mangos obecnie są udoskonalane codziennie to brakuje im dużo do orginału w przeciwieństwie do emu l2 przynajmniej c4(na takim tylko grałem:)
Grywalność no cóż gdyby brać orginały pod uwagę to ilość graczy mówi sama za siebie a na privach hmmm największą bolączka wow jest mała liczba graczy niestety mnogosc prywatnych serverow sprawia ze bardzo ciężko o dobry prywatny serv wow w L2 jest o taki serv dużo łatwiej. Jednak trzeba sobie powiedzieć ze jeśli ktoś lubi grę solową to wow jest idealny
przedmioty no tu niestety mówię niestety bo zamierzam pograć w L2 ktory wypada ubogo na tle wow 
i nie mówię o wyglądzie np setów bo to sprawa gustu ale o ilości i dostępności (składanie w l2 mnie osobiście denerwuje:)
Moby graficznie wypadaja w obu grach świetnie wow jednak ma ich więcej moby rare( silniejsze o ciekawym lepszym dropie) elity również silniejsze najwiecej ich w instancjach (których w l2 najbardziej mi brak) bossy to odpowiednicy Rb z l2. W l2 rb stoją w większości lużno w wow poukrywane są w instancjach. I tak by zabić rb w l2 wystarczy zerg szybkie przemieszczenie i po zabawie w wow trzeba stworzyć raid przejść często cała instancje by dorwać sie do bossa. Z własnego doświadczenia powiem ze więcej frajdy daje w tej kwesti wow.
Cóż mógłbym tak jeszcze długo ale widac od razu ze znam sie o wiele bardziej na wow niż na l2 i reasumujac powiem tylko tak:
Tak wow jak l2 warte są by w nie zagrać, obie te gry pochłaniają ogromną ilość czasu i nie warto ich zaczynać jeśli go nie mamy. Napewno nie oddałem powyżej nawet części piękna obu gier i każdemu polecam by sam spróbował to odkryć.
Dla zainteresowanych gra wow polecam wybrać server z tej listy:
http://top.forumwow.net/
napewno znajdziecie tam rodzaj rozrywki jaki was zainteresuje pozdrawiam:)
W obliczu śmierci nie ma sprytnych nie ma odważnych, straszy brak uzyskania drugiej szansy...<br /><br /><br /><br /><br />


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 08, 2007, 09:34:51 pm »
Grałem w Wowa na oficjalu i expienie jest 100 razy lepsze niż w l2 ale nabiłem 53 i znudziło mi sie jakoś mnie nie wciągneło


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 31, 2007, 10:10:15 am »
kto gral na Burning wow i moze sie wypoweidziec bo mam zamiar tu grac?
sry za odgrzewanie...a wiec poki co zarzucilem L2 kompletnie na rzecz WoW-a :P
co do burningWoW-a powiem ci ze stanowczo polecam ten serwer,szukalem serka jakis tydzien az tam zakotwiczylem... profesjonalna administracja,niezle community,coraz wiecej luda (ostatnio na 15x-ok 1k luda,na bizzlike-ok 300-500 osob),bugi sa,to oczywiste,lagi tez,ale na EPI mialem ich 100x wiecej ;p czasem sa DC albo crashe ale serwer jest paluszki lizac :)
a co do porownania L2 i WoW-a...jedyne czego mi brakuje w WoW-ie to CS-y,system klanow z WH klanowym i CH-ami,i... to chyba tyle ;p (a ten kto pisal ze w WoW-ie nie ma pvp...yyy ja gram na tym serwerze ze 3 tygodnie i mam 100+ honourable kills,czyli zabitych w normalnym pvp ludkow na moim levelu lub wyzszym),nie wspomne o Battlegrounds czy o "ownowaniu" wiosek startowych (hej,skoro horda tak robi to i ja tak robi,a co sie bede xD)... a swiat WoW-a jest gigantyczny i znacznie bardziej roznorodny niz w L2...jedynego czego sie nie moge nauczyc to kite'owanie (nie ma to nic wspolnego z kite'waniem z L2,jakos mnie to przerasta ;p)
ps:gram na Bloddmyst x1 jak cos x]


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 01, 2007, 03:57:07 pm »
Juz raz polecalem Burning wow ale zrobie to po raz kolejny, naprawde porzadny serv a liczba graczy ciagle rosnie- teraz to na bloodmyst(1x) widywalem 1k ludu a na 15x ponad dwukrotnie wiecej  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 13, 2007, 11:39:39 pm »
WoW to świetne MMORPG. Od 5 dni pogrywam w tę cudną gierkę. Nie ma co porównywać jej do L2 bo to dwie praktycznie różne gry.

Imo,

PvP = L2>WoW

Wszystko inne (klimat RPG, ilość sprzętu, świat) = WoW>L2

Privy WoWa to czysta kpina - aczkolwiek jeśli chcemy popykać to najlepiej grać na lowrate'ach - najmniej bugów, dc, niekochanych dzieci. Bolą tylko rollbacki bardziej niż na tzw. fun serverach.

Retail WoW = palce lizać ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2007, 11:41:49 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 771

  • Pochwał: 1

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 14, 2007, 12:06:47 am »
A zna ktoś jakąś listę ciekawych addonsów interfejsu do WoWa wraz z ich screenami?