Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Tresure Hunter  (Przeczytany 32709 razy)

  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2008, 04:39:59 pm »
Jezeli pvp rozgrywa sie na wyzszym lvlu to th ma wieksze szanse, focus skill mastery + bluff + backstab :D

No nie koniecznie taką przewage zyskuje TH bo glad ma w odpowiedzi wtedy rage, bariere i ósme załadowanie.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 22, 2008, 01:35:20 am »
Dopóki glad , nie ma sonic rage to th ma wieksze szanse , bo glad ma o wiele nizszy dps, wiec mozna próbować spamowac cp potkami (chociaz tss dalej jest bolesny).

sonic rage naprawde utrudnia zycie daggerom i nie tylko tej klasie.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 22, 2008, 11:00:53 am »
Przed sonic rage jest fajnie bo mozna glada obejsc jak sie laduje ^^


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 22, 2008, 05:19:15 pm »
Przed sonic rage jest fajnie bo mozna glada obejsc jak sie laduje ^^

A jak już ma sonic rage to w zasadzie jedynie lethal tyłek ratuje.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 22, 2008, 05:22:45 pm »
Przed sonic rage jest fajnie bo mozna glada obejsc jak sie laduje ^^

A jak już ma sonic rage to w zasadzie jedynie lethal tyłek ratuje.
Gustavs temu przeczy ;O

w greed chyba pojechal hero glada, w sumie ten glad cienki z deka ale fakt faktem, pojechal


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 22, 2008, 08:05:07 pm »
Przed sonic rage jest fajnie bo mozna glada obejsc jak sie laduje ^^

A jak już ma sonic rage to w zasadzie jedynie lethal tyłek ratuje.
Gustavs temu przeczy ;O

w greed chyba pojechal hero glada, w sumie ten glad cienki z deka ale fakt faktem, pojechal

hero wcale nie oznacza ze ktos ma jakies umiejetnosci ;> status hero oznacza ze masz duzo kolegow ktorzy oddaja tobie punkty :p (feed ftw)


Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 22, 2008, 08:09:29 pm »
ale zazwyczaj jak sie jest hero to sie ma chociaz dobre eq/poenchantowane skille w/e, w kazdym badz razie status hero daje profity


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:01:30 pm »
Ten filmik gustava jakis dziwny jest bo w sumie to on prezentuje tylko to ze potrafi sciagnac target i wyjsc na plecy. moze ten mirage jesttaki imba ze powoduje 10sekundowe stanie w miejscu jego przeciwnikow? w 1 akcji ma konfrontacje nie z jakimis dwarfo propehto wc ol bedekami tylko  z spsem ktory zjezdza go w 1-2 hity. (ladowal w celestiala az milo i zaden z jego oponentow nie potrafil go zabic, zdebuffowac)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:34:44 pm »
mnie tylko zastanawia tylko. jedno od czego gustav zginął podczas gdy przebiegał obok wskrzeszanego enemy , którego wczesniej zabił? wyglądało to tak jakby został zabity wskrzeszeniem. full hp i cp znikneło w jednej chwili. sorry za offtop pytanie ,ale naprawde nie wiem co to było.
skill seedowany nukera czy co czy jakis magic crit ?

ja w kazdym razie zaczne mijac zwłoki enemy szerokim łukiem. naprawde wie ktoś co to było ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 09:38:13 pm wysłana przez and »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:44:01 pm »
tylko  z spsem ktory zjezdza go w 1-2 hity.

gustav , był wtedy chyba sam na subie spsa pewnie jeszcze , nie super rozwinietej.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:51:14 pm »
ogólnie w tej walce th musi cały czas na plerach , co może mu się udać, ale jest dosyć trudne bo detarget nie zawsze wejdzie. jestem ciekawy czy shadowstep bedzie teleportował za plecy jak w wowie. to by było na plus dla daggera w tej walce.  pożyjemy ,zobaczymy.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:01:04 pm »
zabijajace wskrzeszenie hmmm? calkiem niezle bo moglo byc. np wskrzesza cie na 15s jezeli w tym czasie w rzucie kostką nie trafisz 6 , zostajesz spowrotem zabity.... a no i zwolki to trzeba zawsze omijac ... te bakterie itp.
te twoje zabijajce wskrzesznie to sps biegnacy u gory ekranu ktory zdjal go na 1-2 hity , byl tak zbuffowany ze chyba nawet animacja niezabardzo chciala sie pokazac.
i nauczmy sie edytowac posty. to nie jest takie trudne -wystarczy chciec-
a no i te zwloki ennemy to sa ZzzZo0O0mbieeeeEEeee ktore tylko czekaja az na nie nadepniesz wtedy rape'ują cie analnie z dużą szansa na lethal Blow! word bro/


Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:34:08 pm »
ogólnie w tej walce th musi cały czas na plerach , co może mu się udać, ale jest dosyć trudne bo detarget nie zawsze wejdzie. jestem ciekawy czy shadowstep bedzie teleportował za plecy jak w wowie. to by było na plus dla daggera w tej walce.  pożyjemy ,zobaczymy.
shadowstep teleportuje za plecy


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 22, 2008, 11:47:08 pm »
Ja chce wyciek ct2off T_T ...

A btw ten glad z filmu gustava = NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB imo

Ale vid calkiem fajny.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 23, 2008, 12:04:02 am »
Cytuj
a no i te zwloki ennemy to sa ZzzZo0O0mbieeeeEEeee ktore tylko czekaja az na nie nadepniesz wtedy rape'ują cie analnie z dużą szansa na lethal Blow!

So true...

Dwarfy moga tez stawiac miny(sa rozne na ciezkie postacie w heavy i na robe) wiec moze wlecial na taka i go zabilo.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 16, 2008, 02:27:09 pm »
Ja chce wyciek ct2off T_T ...

A btw ten glad z filmu gustava = NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB imo

Ale vid calkiem fajny.

No nie wiem czy taki noob. Nie był jakis swietny ale noobem bym go nie nazwal. Mirage poprostu tak mocno wkurwia. Gdy Mirage zaczal dzialac na Abyss walczylem z ST i dostalem anchor na wlaczonym Mirage. Koles nie wiedzial co sie dzieje i po kazdym nuku dostawal detarget. Wkoncu sie wybudzilem :] Jest to naprawde swietny skill. Na siegu ADV jest z Tym niesmiertelny
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 16, 2008, 04:30:10 pm »
Mirage+UE = GL killing me.



  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:11:22 pm »
Minuta za kamieniem/drzewem i po problemie :P
...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:47:41 pm »
Ja chce wyciek ct2off T_T ...

A btw ten glad z filmu gustava = NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB imo

Ale vid calkiem fajny.

No nie wiem czy taki noob. Nie był jakis swietny ale noobem bym go nie nazwal. Mirage poprostu tak mocno -_-'ia. Gdy Mirage zaczal dzialac na Abyss walczylem z ST i dostalem anchor na wlaczonym Mirage. Koles nie wiedzial co sie dzieje i po kazdym nuku dostawal detarget. Wkoncu sie wybudzilem :] Jest to naprawde swietny skill. Na siegu ADV jest z Tym niesmiertelny
Ta tylko nawet TSS'a chyba nie walnal, zachowywal sie tak jakby po detargecie juz w ogóle nie mogl stargetować, a przeciez wystarczy : /target -> skill -> /target -> skill ....


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 19, 2008, 11:10:16 pm »
Ja chce wyciek ct2off T_T ...

A btw ten glad z filmu gustava = NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB imo

Ale vid calkiem fajny.

No nie wiem czy taki noob. Nie był jakis swietny ale noobem bym go nie nazwal. Mirage poprostu tak mocno -_-'ia. Gdy Mirage zaczal dzialac na Abyss walczylem z ST i dostalem anchor na wlaczonym Mirage. Koles nie wiedzial co sie dzieje i po kazdym nuku dostawal detarget. Wkoncu sie wybudzilem :] Jest to naprawde swietny skill. Na siegu ADV jest z Tym niesmiertelny
Ta tylko nawet TSS'a chyba nie walnal, zachowywal sie tak jakby po detargecie juz w ogóle nie mogl stargetować, a przeciez wystarczy : /target -> skill -> /target -> skill ....
bo w walce z daggerem jest czas na wpisywanie /target...
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 19, 2008, 11:20:14 pm »
Chodzlo mi o ztargetowanie, (tak wiem neizbyt dobrze to wytlumaczylem T_T)

To detargetuje dopiero po tym jak zadamy dmg, wiec targetowac mozemy spokojnie, poprostu nie powinno sie walic z /attack jak mozna ze skilli imo


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 20, 2008, 12:22:09 pm »
Zastanawiam się, czy jak mamy macro ze skillem i po nim mamy komendę /attackforce to nie złapie nam z powrotem targetu.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 15, 2008, 11:19:06 pm »
Jezeli uwazacie ze ten glad to nie noob to ja nie wiem jaki ja jestem pro :/ . Podstawa glada to skille, a dualami to on go moze posmyrac ...
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 24, 2010, 11:02:19 am »
Powiem tak Walka Glad vs Th  Przy Buffku Wyglada mniejwiecej tak ze Glad najpierw powinien wbic TSS gdyz on je duzo Sonicow ( Oczywiscie Wiecie ze Czym wiecej Sonicow Tym Wiekszy DMG ze skila) nastepnie laduje fo fulla skillem na odleglosc od razu zadajac dmg DSS  i  niepozwala sie zdetargetowac a jak wiadomo Th jako papierowy
wojownik powinien na takie male Combo pasc No Chyba ze ruznica sprzeatu i LVL jest duza to juz inaczej to wyglada ( grajac troszke Gladem Stwierdzam iz th to latwa postac do pokonania dla gladiatora )

Pozdrawiam ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 24, 2010, 11:30:03 am »
Powiem tak Walka Glad vs Th  Przy Buffku Wyglada mniejwiecej tak ze Glad najpierw powinien wbic TSS gdyz on je duzo Sonicow ( Oczywiscie Wiecie ze Czym wiecej Sonicow Tym Wiekszy DMG ze skila) nastepnie laduje fo fulla skillem na odleglosc od razu zadajac dmg DSS  i  niepozwala sie zdetargetowac a jak wiadomo Th jako papierowy
wojownik powinien na takie male Combo pasc No Chyba ze ruznica sprzeatu i LVL jest duza to juz inaczej to wyglada ( grajac troszke Gladem Stwierdzam iz th to latwa postac do pokonania dla gladiatora )

Pozdrawiam ;)

ue+adevturing oznacza że glad napisze gf po max 3 bs :) stawiam raczej na 2 z cw a th pewnie bez straty cp nawet będzie :)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 11:31:38 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!