Witaj
Gość

Wątek: Paladyn vs Hawkeye  (Przeczytany 11493 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2008, 03:57:09 pm »
Tylko SoR i moze inne skilel typu counter ale nie dam sobie jaj uciac.Ogolnie walka z tankiem chyba tylko nukerem nie jest dluga bo tak to naprawde meczymy sie.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 04, 2008, 05:25:32 pm »
Glad jeszcze szybko kosi. Z Tyrkiem już gorzej, brak 1 skilla boli przy wymianie na CP potki.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 04, 2008, 05:29:55 pm »
SoR odbija tylko i wylacznie skille typu full contact ( czy tak jak je nazwac - skille np daggerow, gladow, tyrkow )
Co do phisical mirror i odbijania hamstringa - hamstring vs Palek to bardzo przydatna rzecz, jezeli masz cierpliwosci to zabijesz palka - tylko trzeba byc cierpliwym (palek ofc tez musi taki byc ;) ) Moze ci sie trafic hamstring - wtedy dash i w dluga... biegasz, biegasz i biegasz az sie skonczy :( ew. starasz sie wrzucic jak istnieje mozliwosc drugiego.
HE bedzie mial przerabane jak wejdzie taki Shild Slam czy Hamstring - to bedzie musial poprostu jakos przeczekac (czyli do oporu uciekac :()
Pojawia sie tez problem roota... troche moze przeszkodzic... szczegolnie jak wejdzie kiedy palek ma odpalone AI... :D no... moze sie to skonczyc zle dla HE ;)
Jak ktos bedzie sie tutaj martwil o SSy to gratki... wazne by zabic :D tylko to sie liczy ;)



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 04, 2008, 06:40:00 pm »
Jeszcze jednym problemem jest to ze Palek moze wstac na soul of phoenix a wtedy na bank nie wystarczy HE many zeby go ubic ;P
new future.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 04, 2008, 07:19:26 pm »
HE ma pain of saggitarius i Greater Healing Poty... sporo daje jak sie "efektywnie" uzywa.



  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 04, 2008, 07:54:00 pm »
HE ma pain of saggitarius i Greater Healing Poty... sporo daje jak sie "efektywnie" uzywa.
Ta, tylko ze bedzie musial na to marnowac czas = mniejszy dmg / h = dluzsza walka = wiecej hp se pal uleczy = wiecej skilli bedzie trzeba walnac = wiecej mp pojdzie  8)


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 04, 2008, 08:02:59 pm »
z takim podejsciem to lepiej z miasta nie wychodzic...
poprostu loguj sie do gry stan w giran pod priestem i wolaj "Adena plix mengzoids"
Czy naprawde poniesione koszty licza sie jak chodzi o to by wygrac ?? lub dazyc do wygranej - szczegolnie jezeli jest to w zasiegu naszych sil ??
Dla tych dla ktorych kasa w grze jest nawazniesza doradzam nie grania lucznikami (wieksze koszty ze wzgledu na uzycie SSow i strzal). Doradzam jakiegos daggera i nawalanie ze skilla na zmiane z restowaniem MP.

Palek tez ma skonczana ilosc MP. Jego skille do leczenia nie naleza do najtanszych dostepnych sluzacych do leczenia. Kiedys na swoim tanku (HK) klepalem sie z lucznikiem jakies 10 minut... cale 10 minut... nie posiadalem Boss Jew - on tak. Naprawde nie bylo to najciekawsze pvp. Szczegolnie ze obaj posiadalismy marne buffki... i tak po 2gim ToD dal bsoe :/
Wiem... tu napisalem HK... pvp palkiem jest trudniejsze, ale jezeli lucznik nie bedzie walczyl z nim bo go to naraza na zbytnie koszty to sorry... ale takiego HE to nawet na expa niewarto zabierac. Jeszcze biedak zbankrutuje na SSach.



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 04, 2008, 08:48:35 pm »
Ainulindale hmm chyba coś przeoczyłeś podczas naszych wypowiedzi tego typu... Przeczytaj to jeszcze raz, przemyśl, jeszcze raz przeczytaj to pewnie zauważysz gdzie się pomyliłeś...

Soul of Sagitalus = pal na plecach = root, stun i inne nieprzyjemne rzeczy
I nie wiem czy GHP + SoS tak bardzo są przydatne jeśli na samą walkę może nam HP zabraknąć... Bierzesz walkę jakby Pal spał nie walczył, a on też w razie potrzeby może wyciągnąć łuk żeby zabrać łucznikowi jakiś kawałek żywotności... AI łatwo może zakończyć sprawę i tu tłumaczenie Hamstig + dash jest nie na miejscu, bo równie dobrze to łuk może mieć na sobie hamstig a HE skończył się Dash, a AI trwa zdaje się trochę dłużej.


Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 04, 2008, 08:59:28 pm »
Pain of Saggitarius


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 04, 2008, 09:28:38 pm »
Ainulindale - tylko po co go zabijać marnując na walke np. 100k (cp potki ssy qhp strzaly itd.) jak mozna w tym czasie uciec/bsoe i zabić jakiegoś nuka / kogoś z kim walka to albo -1% albo +1 pvpeee .


Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 04, 2008, 09:33:56 pm »
bsoe drozej cie wyjdzie niz te strzaly/ssy zmarnowane


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 05, 2008, 08:39:40 am »
Ainulindale - tylko po co go zabijać marnując na walke np. 100k (cp potki ssy qhp strzaly itd.) jak mozna w tym czasie uciec/bsoe i zabić jakiegoś nuka / kogoś z kim walka to albo -1% albo +1 pvpeee .

PvE lover ?? :(
Dla mnie sie nie liczy kasa ktora strace po to by wygrac pvp. To tylko kasa, tym mniejszy z nia problem im lepiej umiesz ja zdobyc.
PvP z palkiem to dla mnie kwestia cierpliwosci obu walczacych + operowanie skillami. Liczcie dalej kase jaka stracicie na pvp i dalej bedziecie dawac BSoe przed palkami, temple knightami itp itd. Napiszcie gdzie gracie. Zrobie tam palka i bede was pkowal.



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 05, 2008, 10:54:00 am »
Ok a teraz sprawdź znaczenia takich słów jak sarkazm, ironia i temu podobne... A później w tych tekstach tego poszukaj.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 06, 2008, 09:04:48 am »
Moze jestem slepy ale sarkazmu nie widzialem nigdzie :|
no chyba ze ty lub ktos inny chcial napisac jakis sarkazm i nawet nie wie jak sie za to zabrac... ale to sorry ze nie potrafie dostrzec marnych sarkazmow i lichej ironii...



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 06, 2008, 12:03:23 pm »
Hmm to o wydatkach była z sarkazmem...


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 06, 2008, 12:59:22 pm »
solo he pala nie zabije jesli obu ma podobne lvle i  podobne bufy (w sesie powiedzmy pp 76 czy cos). No i pal he tez raczej nie eot.


W full party na full bufie tance songi itp zabije go na 4 cryty albo duble shota jak ma draco z 150 fire.
DeathBloodGore [Ern] - OldBoyz



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 06, 2008, 03:14:13 pm »
W MJ light, na 80 poziomie z Dynasty Bow zenchantowanym na +20 z bonusem z LSa +10 STR i +500 p.atc (niemożliwy), mając wszystkie buffy na p. atc, crit dmg, łącznie z buffami klanowymi (bez ring of ant queen) i hero zerka, Vicious stance +30power lejesz TK na selfie bijąc w tarcze (czyli zawsze) za góra 3k (PP za 7,6k, bez tarczy 10,7k)...

Pal ma 15k HP z CP, buffy, a ty nie masz takiego sprzętu, augu, chyba że bonus z 150fire attribute daje większego kopa.
DS raczej mniejszy DMG zada, niż krytyk na full buffie.

Jak TK wklepałem wszystkie możliwe debuffy z L2Calt to wyszło 4243-4690 DMG na tarcze 9763-10791 bez tarcz (a może nadal będzie 100% bloku...)... Gratki zabiłeś Pala na 4 kryty... Teraz spełnij te warunki.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2008, 03:19:04 pm wysłana przez TruTherion »


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 06, 2008, 05:45:59 pm »
Dodajcie do tego ze wiele Palkow zaczyna walke na AI...
new future.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 06, 2008, 05:52:30 pm »
W MJ light, na 80 poziomie z Dynasty Bow zenchantowanym na +20 z bonusem z LSa +10 STR i +500 p.atc (niemożliwy), mając wszystkie buffy na p. atc, crit dmg, łącznie z buffami klanowymi (bez ring of ant queen) i hero zerka, Vicious stance +30power lejesz TK na selfie bijąc w tarcze (czyli zawsze) za góra 3k (PP za 7,6k, bez tarczy 10,7k)...

Pal ma 15k HP z CP, buffy, a ty nie masz takiego sprzętu, augu, chyba że bonus z 150fire attribute daje większego kopa.
DS raczej mniejszy DMG zada, niż krytyk na full buffie.

Jak TK wklepałem wszystkie możliwe debuffy z L2Calt to wyszło 4243-4690 DMG na tarcze 9763-10791 bez tarcz (a może nadal będzie 100% bloku...)... Gratki zabiłeś Pala na 4 kryty... Teraz spełnij te warunki.



Ja tam nie obliczam nic na kalku ani nie licze szans na tarczy czy p.def, cryt rate itd. Poprostu ide na siege dostaje buffy odpalam snipe 4 - 5 x cryt i tam cos w heavy armorze z tarcza sie wykopyrtlo = tank bo raczej nie glad albo dager...pozostan w swiecie kalkulatorow dmg to sobie wstawisz guidance sa w dager bo lepszy dps jest gg
DeathBloodGore [Ern] - OldBoyz



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 06, 2008, 05:56:59 pm »
To teraz takie male pytanko, na jakim grasz serwerze?
new future.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 06, 2008, 06:05:32 pm »
Franz - tak wiem oficjalne servery sa zbagowane ;]


a i sry z tym duble shotem - to nie bylo na full bufie tylko na oli i nie pala tylko sk tak hawk zdja
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2008, 06:08:33 pm wysłana przez Ern »
DeathBloodGore [Ern] - OldBoyz



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 06, 2008, 06:13:23 pm »
Nie mozliwe, taki HE to jak za 3-3.5k walna tego SK to bedzie dobrze...  No i nawet z tym +150fire nie wierze, ze po 4-5crytach Palek sie zlozy, ba wrecz niemozliwe.
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 06, 2008, 06:26:50 pm »
W MJ light, na 80 poziomie z Dynasty Bow zenchantowanym na +20 z bonusem z LSa +10 STR i +500 p.atc (niemożliwy), mając wszystkie buffy na p. atc, crit dmg, łącznie z buffami klanowymi (bez ring of ant queen) i hero zerka, Vicious stance +30power lejesz TK na selfie bijąc w tarcze (czyli zawsze) za góra 3k (PP za 7,6k, bez tarczy 10,7k)...

Pal ma 15k HP z CP, buffy, a ty nie masz takiego sprzętu, augu, chyba że bonus z 150fire attribute daje większego kopa.
DS raczej mniejszy DMG zada, niż krytyk na full buffie.

Jak TK wklepałem wszystkie możliwe debuffy z L2Calt to wyszło 4243-4690 DMG na tarcze 9763-10791 bez tarcz (a może nadal będzie 100% bloku...)... Gratki zabiłeś Pala na 4 kryty... Teraz spełnij te warunki.



Ja tam nie obliczam nic na kalku ani nie licze szans na tarczy czy p.def, cryt rate itd. Poprostu ide na siege dostaje buffy odpalam snipe 4 - 5 x cryt i tam cos w heavy armorze z tarcza sie wykopyrtlo = tank bo raczej nie glad albo dager...pozostan w swiecie kalkulatorow dmg to sobie wstawisz guidance sa w dager bo lepszy dps jest gg

Jakbyś nie zauważył to jest pojedynczy cios, nie DPS. To tez miałem wytłuścić...
Ale teraz piękny przykład podałeś nie ma co. Na siege nie trudno jest o to, że jedną osobę zaatakuje naście osób, to można powiedzieć, że BD który się nawinie tanka na 4 kryty ściągnie...
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2008, 06:31:42 pm wysłana przez TruTherion »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 06, 2008, 09:48:49 pm »
Ktos zauwazyl ze palek ma SF+IS i reduce crit dmg?

I jak ktos leczy sie tymi healami palkiem to jest downem.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 10:03:39 am wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Paladyn vs Hawkeye
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:27:14 pm »
To ja dziś miałem walke ja 79 lvl vs he 79 lvl+ , on w S ja w A , obaj na fullbuffed + self buffy . Walke zaczełem od shackle , który oczywiście nie wchodził najlepiej , oczywiście Tribunal i stuny waliłem , Stuny we mnie nie wchodziły , bo ja nosze mj heavy , ok walka trwała jakies 10 minut , he mi zbil cp , ja go nadal shackle , stun i tribunal (ze względu na dmg) , ja się lecze self healem raz na ruski rok , zbija mi hp do połowy , ja odpalam ToL i napażam w niego , mam prawie full hp i się utrzymuje , po ToL załączyłem shield of Farit ok , zbija mi hp do 30% i ja AI , troche to pomagało , ale he mnie kitował , po AI normalnie biłem i się leczyłem , ok he sie kończy mana (mnie z resztą też :P) i załanczam znowu ToL , ok he bije regularami , ja też , raz na jakiś czas Tribunal , 30 sekund przed końcem ToL HE pada , mnie zostało 4k hp , z 12k , oczywiście podczas walki nie zapominałem o healach :P

Mowiąc he mam na myśli Sagitarius gdyż tamten też miał 79 lvl+