Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye vs. Treasure Hunter  (Przeczytany 19284 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2008, 04:30:51 pm »
Nasze statystyki nie wpływają na szybkość odnowy skilli (chodzi o STR itp.).
ke? no jak nie? a DEX to co? atk speed czyli tym samym reuse skilli fizycznych

Ale to nie DEX samo sobie wpływa tylko nasz atc. speed.


Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2008, 05:20:26 pm »
Nasze statystyki nie wpływają na szybkość odnowy skilli (chodzi o STR itp.).
ke? no jak nie? a DEX to co? atk speed czyli tym samym reuse skilli fizycznych

Ale to nie DEX samo sobie wpływa tylko nasz atc. speed.

ale DEX wplywa na atk speed czyli posredno wplywa na reuse skilli


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 28, 2008, 07:15:18 pm »
Nasze statystyki nie wpływają na szybkość odnowy skilli (chodzi o STR itp.).
ke? no jak nie? a DEX to co? atk speed czyli tym samym reuse skilli fizycznych

Ale to nie DEX samo sobie wpływa tylko nasz atc. speed.

ale DEX wplywa na atk speed czyli posredno wplywa na reuse skilli

Ale nie bezpośrednio. Nie statystyka tylko efekt jej zwiększenia. Jeśli to sama statystyka by się liczyła to komuś kto ma 10DEX powinny się szybciej skille odnawiać, niż osobie z 1DEX (założenie, że atc speed taki sam). Może to mała różnica, ale jednak błąd.


PS. Wiem, że może się czekam, ale 2 lata w mat-fizie nauczyło mnie, że taki duperel to czasem różnica miedzy 3, a 5 :).
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2008, 07:18:33 pm wysłana przez TruTherion »


Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 28, 2008, 07:34:24 pm »
Nasze statystyki nie wpływają na szybkość odnowy skilli (chodzi o STR itp.).
ke? no jak nie? a DEX to co? atk speed czyli tym samym reuse skilli fizycznych

Ale to nie DEX samo sobie wpływa tylko nasz atc. speed.

ale DEX wplywa na atk speed czyli posredno wplywa na reuse skilli

Ale nie bezpośrednio. Nie statystyka tylko efekt jej zwiększenia. Jeśli to sama statystyka by się liczyła to komuś kto ma 10DEX powinny się szybciej skille odnawiać, niż osobie z 1DEX (założenie, że atc speed taki sam). Może to mała różnica, ale jednak błąd.


PS. Wiem, że może się czekam, ale 2 lata w mat-fizie nauczyło mnie, że taki duperel to czasem różnica miedzy 3, a 5 :).
uh ... respect meng ;/


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 28, 2008, 10:43:29 pm »
ehehhe 2lata w mat fizie w liceum? restekpa?


Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2008, 04:32:22 pm »
ehehhe 2lata w mat fizie w liceum? restekpa?
tak bo ja jestem w humanie i mam 2 z matmy :P


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 29, 2008, 06:50:35 pm »
Cytuj
Ale nie bezpośrednio. Nie statystyka tylko efekt jej zwiększenia. Jeśli to sama statystyka by się liczyła to komuś kto ma 10DEX powinny się szybciej skille odnawiać, niż osobie z 1DEX (założenie, że atc speed taki sam). Może to mała różnica, ale jednak błąd.


PS. Wiem, że może się czekam, ale 2 lata w mat-fizie nauczyło mnie, że taki duperel to czasem różnica miedzy 3, a 5 .

Ale osoba, która ma 1DEX nigdy nie będzie miała takiego samego atc.speed'a jak osoba, która ma 10DEX ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2008, 07:05:37 pm »
Cytuj
Ale nie bezpośrednio. Nie statystyka tylko efekt jej zwiększenia. Jeśli to sama statystyka by się liczyła to komuś kto ma 10DEX powinny się szybciej skille odnawiać, niż osobie z 1DEX (założenie, że atc speed taki sam). Może to mała różnica, ale jednak błąd.


PS. Wiem, że może się czekam, ale 2 lata w mat-fizie nauczyło mnie, że taki duperel to czasem różnica miedzy 3, a 5 .

Ale osoba, która ma 1DEX nigdy nie będzie miała takiego samego atc.speed'a jak osoba, która ma 10DEX ;)

Założysz się? Zerk i różnica jest rzędu 1%. Albo zerk efekt 1 i DC light i mamy ten sam atc. speed :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 30, 2008, 10:56:50 pm »
mając wszystkie bufy/sprzęt na atack speed ktoś kto będzie miał nawet 1 dex więcej bedzie miał szybsze reuse skili od tego który ma mniej, wiec dex wpływa na szybkość reusa skili a czy to wpływ bezpośredni czy nie, nie ma znaczenia na pvp nikt bez bufa nie chodzi
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 31, 2008, 08:14:28 am »
ehehhe 2lata w mat fizie w liceum? restekpa?
tak bo ja jestem w humanie i mam 2 z matmy :P
tegoroczna mature podstawowa w 1kl liceum bylem w stanie zrobic na 50% (reszty materialy jszcze nie mielismy)
rzeczy tak proste ze az bania boli


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 31, 2008, 11:21:01 am »
Cicho bo też jestem na humanie i mam 2 z matmy.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 31, 2008, 12:52:12 pm »
ehehhe 2lata w mat fizie w liceum? restekpa?
tak bo ja jestem w humanie i mam 2 z matmy :P
tegoroczna mature podstawowa w 1kl liceum bylem w stanie zrobic na 50% (reszty materialy jszcze nie mielismy)
rzeczy tak proste ze az bania boli
a ja sie ciesze ze nie bede mial obowiazkowej matmy na maturze xa0x0ax0a0x :P ale taki troche OT sie zrobil :D


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 31, 2008, 04:58:04 pm »
mając wszystkie bufy/sprzęt na atack speed ktoś kto będzie miał nawet 1 dex więcej bedzie miał szybsze reuse skili od tego który ma mniej, wiec dex wpływa na szybkość reusa skili a czy to wpływ bezpośredni czy nie, nie ma znaczenia na pvp nikt bez bufa nie chodzi

To nie zmienia faktu, że sama liczba DEX nie wpływa na re-use skilli... To czy bezpośrednio, czy pośrednia ma znaczenie... Tak samo jak jest różnica, czy komuś przylutuje bezpośrednio ( po prostu w łeb dam), czy pośrednio (machnę ręką w powietrze, a ty cfaniaczku szukaj siły kinetycznej).
Na reuse ma wpływ, nie DEX. Zwiększenie DEX daje większy atc speed. Ale jak 2 osoby będą miały taki sam atc speed (nie interesuje mnie z jakiego powodu), to ten który ma tych kilka punktów DEX więcej nie będzie szybciej ze skilli bił... Proste.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 05:19:11 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2008, 05:02:18 pm »
mając wszystkie bufy/sprzęt na atack speed ktoś kto będzie miał nawet 1 dex więcej bedzie miał szybsze reuse skili od tego który ma mniej, wiec dex wpływa na szybkość reusa skili a czy to wpływ bezpośredni czy nie, nie ma znaczenia na pvp nikt bez bufa nie chodzi

To nie zmienia faktu, że sama liczba DEX nie wpływa na re-use skilli... To czy bezpośrednio, czy pośrednia ma znaczenie... Tak samo jak jest różnica, czy komuś przylatuje bezpośrednio ( po prostu w łeb dam), czy pośrednio (machnę ręką w powietrze, a ty cfaniaczku szukaj siły kinetycznej).
Na reuse ma wpływ, nie DEX. Zwiększenie DEX daje większy atc speed. Ale jak 2 osoby będą miały taki sam atc speed (nie interesuje mnie z jakiego powodu), to ten który ma tych kilka punktów DEX więcej nie będzie szybciej ze skilli bił... Proste.

lol.
DEX wpływa na reuse skilli bo powiększa atk speed.
Wpływa w małym stopniu , ale wpływa.

Ktoś z buffem x i dexem 32 ma mniej atk.spd (oraz reuse) od kogoś z buffem x i dex 33...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 31, 2008, 05:14:24 pm »
mając wszystkie bufy/sprzęt na atack speed ktoś kto będzie miał nawet 1 dex więcej bedzie miał szybsze reuse skili od tego który ma mniej, wiec dex wpływa na szybkość reusa skili a czy to wpływ bezpośredni czy nie, nie ma znaczenia na pvp nikt bez bufa nie chodzi

To nie zmienia faktu, że sama liczba DEX nie wpływa na re-use skilli... To czy bezpośrednio, czy pośrednia ma znaczenie... Tak samo jak jest różnica, czy komuś przylatuje bezpośrednio ( po prostu w łeb dam), czy pośrednio (machnę ręką w powietrze, a ty cfaniaczku szukaj siły kinetycznej).
Na reuse ma wpływ, nie DEX. Zwiększenie DEX daje większy atc speed. Ale jak 2 osoby będą miały taki sam atc speed (nie interesuje mnie z jakiego powodu), to ten który ma tych kilka punktów DEX więcej nie będzie szybciej ze skilli bił... Proste.

lol.
DEX wpływa na reuse skilli bo powiększa atk speed.
Wpływa w małym stopniu , ale wpływa.

Ktoś z buffem x i dexem 32 ma mniej atk.spd (oraz reuse) od kogoś z buffem x i dex 33...

Coś z czytaniem słabo. Patrz pogrubione u góry i dole.
Udowodnij mi, że osoba która będzie miała x atc speed i załóżmy 20 DEX będzie szybciej biła ze skilli (ze względu na re-use skilli) od osoby, która też posiada x atc speedu, ale tylko 15DEX. Jeśli mi to udowodnisz to się z tobą zgodzę, że DEX wpływa na re-use skilli, nie obchodzi mnie jak to zrobisz.


PS. Z powodu, że tego nie możesz udowodnić, więc napisze tak prosto i wyraźnie:

atc speed wpływa na re use skilli? - TAK
DEX wpływa na re-use skilli, ze względu na zwiększanie atc speeda? - TAK
DEX wpływa na re-use skilli jako statystyka? - NIE
SA podane na początku strony (skleroza) wpływa na re-use skilli? - NIE
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 05:19:59 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 31, 2008, 05:23:04 pm »
mając wszystkie bufy/sprzęt na atack speed ktoś kto będzie miał nawet 1 dex więcej bedzie miał szybsze reuse skili od tego który ma mniej, wiec dex wpływa na szybkość reusa skili a czy to wpływ bezpośredni czy nie, nie ma znaczenia na pvp nikt bez bufa nie chodzi

To nie zmienia faktu, że sama liczba DEX nie wpływa na re-use skilli... To czy bezpośrednio, czy pośrednia ma znaczenie... Tak samo jak jest różnica, czy komuś przylatuje bezpośrednio ( po prostu w łeb dam), czy pośrednio (machnę ręką w powietrze, a ty cfaniaczku szukaj siły kinetycznej).
Na reuse ma wpływ, nie DEX. Zwiększenie DEX daje większy atc speed. Ale jak 2 osoby będą miały taki sam atc speed (nie interesuje mnie z jakiego powodu), to ten który ma tych kilka punktów DEX więcej nie będzie szybciej ze skilli bił... Proste.

lol.
DEX wpływa na reuse skilli bo powiększa atk speed.
Wpływa w małym stopniu , ale wpływa.

Ktoś z buffem x i dexem 32 ma mniej atk.spd (oraz reuse) od kogoś z buffem x i dex 33...

Udowodnij mi, że osoba która będzie miała x atc speed i załóżmy 20 DEX będzie szybciej biła ze skilli (ze względu na re-use skilli) od osoby, która też posiada x atc speedu, ale tylko 15DEX. Jeśli mi to udowodnisz to się z tobą zgodzę, że DEX wpływa na re-use skilli, nie obchodzi mnie jak to zrobisz.


PS. Z powodu, że tego nie możesz udowodnić, więc napisze tak prosto i wyraźnie:

atc speed wpływa na re use skilli? - TAK
DEX wpływa na re-use skilli, ze względu na zwiększanie atc speeda? - TAK
DEX wpływa na re-use skilli jako statystyka? - NIE
SA podane na początku strony (skleroza) wpływa na re-use skilli? - NIE


-.- ATK SPEED wpływa na reuse skilli.
Ale dex dodaje nam bonus do atk speed(a więc do reuse skilli)
A skoro 2 osoby mają TEN sam atk speed lub reuse przy różnym dexie - jest to spowodowane pasywami/buffem.


Zresztą inaczej : Udowodnij mi że gdy 2 osoby przy różnym dexie mają taki sam reuse, to czy ta która ma mniejszy dex, gdy doda jej sie +5dex będzie miała nadal taki sam reuse jak osoba #2 ?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 31, 2008, 05:56:45 pm »
Brak mi słów. Zanim wyskoczysz ze swoimi teoriami może się nad moją zastanowisz.

Pisze ostatni raz i mam już głęboko czy to zrozumiesz czy nie (zdaje się, że to już 3 raz pisania tego samego, ale nie... - dokończyć sobie samemu)... Obie osoby mają taki sam atc speed, obie to te same postacie albo mają takie same właściwości odnośnie re-use(myślałem, że w takim wypadku nie trzeba tego dodawać), ten sam buff, nie ma żadnych cyrografów, paktów boskich, zmian w statystykach ze strony Adminów, GMów, hakerów, czy dzieci neo, debuffów czy innych wymysłów uniwersum... Jedyna różnica jest taka, że przy różnym DEXie mają ten sam atc speed (inny set czy cokolwiek innego, ale mają ten sam atc speed).

Czy fakt, że jedna osoba ma o x więcej DEXa PRZY TYM SAMYM ATC SPEEDZIE!!! PRZY TYM SAMYM ATAK SPEEDZIE!!! i bez wszelkich (wszelkich!) innych zmian dotyczących zmian w re-use(przeczytać to jeszcze raz najlepiej - to za nawiasem) to czy ta osoba z większym DEXem (tylko DEXem!!!!) będzie miała lepszy re-use skilli?

NIE!!! Czyli DEX nie wpływa na re-use skilli... To, że zmiana DEXa zmienia atc speeda i to zmienia re-use nie znaczy, że sama STATYSTYKA DEX zmiania atc speed...



I dla z obrazowania problemu pytanie:

Kto będzie miał lepszy re-use skilli:

HE lvl 80 z potkiem haste lvl 2, w Draconicu z Draconic Bow bez żadnego SA (472 atc. speed, 31DEX)

CZY:

HE lvl 80 z potkiem na haste lvl 2, w MJ light z Draconic Bowem bez żadnego SA i DYE +5DEX (472 atc. speed, 36DEX)

PS. W tym drugim wypadku HE ma 474 atc speed, ale nie chciało mi się już tak dobierać eq i DYE aby wyszło idealnie tak samo. Dla założenia dajmy i w jednym i drugim przypadku po 472 atc speed.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 06:15:16 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 31, 2008, 06:15:08 pm »
Brak mi słów. Zanim wyskoczysz ze swoimi teoriami może się nad moją zastanowisz.

Pisze ostatni raz i mam już głęboko czy to zrozumiesz czy nie (zdaje się, że to już 3 raz pisania tego samego, ale nie... - dokończyć sobie samemu)... Obie osoby mają taki sam atc speed, obie to te same postacie albo mają takie same właściwości odnośnie re-use(myślałem, że w takim wypadku nie trzeba tego dodawać), ten sam buff, nie ma żadnych cyrografów, paktów boskich, zmian w statystykach ze strony Adminów, GMów, hakerów, czy dzieci neo, debuffów czy innych wymysłów uniwersum... Jedyna różnica jest taka, że przy różnym DEXie mają ten sam atc speed (inny set czy cokolwiek innego, ale mają ten sam atc speed).

Czy fakt, że jedna osoba ma o x więcej DEXa PRZY TYM SAMYM ATC SPEEDZIE!!! PRZY TYM SAMYM ATAK SPEEDZIE!!! i bez wszelkich (wszelkich!) innych zmian dotyczących zmian w re-use(przeczytać to jeszcze raz najlepiej - to za nawiasem) to czy ta osoba z większym DEXem (tylko DEXem!!!!) będzie miała lepszy re-use skilli?

NIE!!! Czyli DEX nie wpływa na re-use skilli... To, że zmiana DEXa zmienia atc speeda i to zmienia re-use nie znaczy, że sama STATYSTYKA DEX zmiania atc speed...

Dobra w/e.
Ale chyba lvl 1 orc fighter (bez seta, buffów,danców songów, hacków itd.) ma mniejsze reuse skilli niż gdyby miał 10 dex wiecej.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 31, 2008, 06:16:32 pm »
W tym wypadku mają rózny atak speed, a ma być tak ustawiony sprzęt/toogle/buff aby mieli ten sam atc speed.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 06:18:09 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 02, 2008, 12:10:55 pm »
na full bufie z takim samy eq nie da sie miec takiego samego atack speed z róznym dexem
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 02, 2008, 03:22:51 pm »
Da się, bo max atk speed to 1500.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 02, 2008, 05:30:48 pm »
na full bufie z takim samy eq nie da sie miec takiego samego atack speed z róznym dexem

To czy się da, czy nie nie podlega dyskusji... Pytam się, czy sama statystyka DEX wpływa na re-use skilli (statystyka nie zmiany prowadzące przez zmiane jej).
Odpowiedź jest nie....


PS. Zastanawiające jest to w jaki sposób człowiek jest w stanie okroić tekst przedmówcy, żeby znaleźć tylko to co mu pasuje.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 02, 2008, 06:10:27 pm »
Dobra - najlepsza odpowiedz - wpływa, ale nie wpływa .


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 02, 2008, 11:08:25 pm »
Dobra - najlepsza odpowiedz - wpływa, ale nie wpływa .
krotko mowiac NCsoft przespal etap ustalania na co wplywa dex, tak jak przespali twoerzenie se :D


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs. Treasure Hunter
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 04, 2008, 12:50:56 pm »
Mam pytanie czy detargety zawsze wchodza?