Witaj
Gość

Wątek: [PS3] Killzone 2  (Przeczytany 938 razy)

  • Wiadomości: 771

  • Pochwał: 1

[PS3] Killzone 2
« dnia: Styczeń 26, 2009, 12:38:06 am »


Tej gry chyba nie trzeba przedstawiać, ale żeby nie było to w skrócie:

Cytuj
W pierwszej części rasa Helghast'ów zaatakowała planetę ISA, w celu całkowitego jej przejęcia.
Ich planeta została skażona, przez co muszą nosić te swoje maski, dostali za to większej siły i szybkości.
Druga część będzie tym razem rozgrywać się na planecie Helghan, ISA chce zabić tam głównego dowódce i zakończyć wojnę co oczywiście nie będzie takie łatwe. Głównym bohaterem nie będzie już Templar, tylko całkiem nowa postać nie znana jeszcze w tym uniwersum.

Gierka graficznie miażdży, ma nie mal wszystko dopracowane do perfekcji jeśli chodzi o kwestie techniczne. Nie będzie jej też brakować killerskie multi, oczywiście bez lagów, ponieważ będzie śmigać na dedykowanych serwerach. Gameplay przypomina Call of Duty 4 + brutalność z Gears of War (np. rozpryskująca się głowa po headshot'cie ze snajpy) + klimat starego dobrego Killzone i nawet jest dużo lepiej.

Premiera gry ma nastąpić w lutym, są też plotki, że Sony w premierę Killzone 2 wypuści PS3 Slim (mniejsza wersja PS3), wraz z obniżką ceny.

Proste pytanie - co sądzicie o tej grze? Chciałbym poznać wasze opinie. Jeżeli chodzi o mnie to czekam do końca lutego z niecierpliwością. Grafika, animacje, detale. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Ta gra to gwarantowany hit i nie ma co się sprzeczać, że odniesie sukces - to pewne. Uważam, że to najładniejsza i najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła na jakąkolwiek platformę  :D

To jedna z tych gier dla których warto kupić konsole.



  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [PS3] Killzone 2
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2009, 09:08:41 am »
Nie grałem, ale czytałem recenzję w PSX Extreme, gdzie gra dostała 9.5! Jak dla mnie spore zaskoczenie, zważywszy, że pykałem w pierwszą część jeszcze na mojej poczciwej PS2 i pozycja mimo, iż całkiem niezła to nie spełniała pokładanych w niej nadziei (nie była też Halo-killerem).

Co do własnych wrażeń to obejrzałem trochę trailerów, masę screenshotów i grafa na prawdę mile łechce oczy :P Sama rozgrywka jest bardzo dynamiczna, nie ma czasu na nudę - jak dla mnie plus. Myślę, że gdybym miał PS3 to byłaby to jedna z pierwszych gier na moją konsolę :) Poza tym jak już HIV(mój konsolowy guru :P) z PSX Extreme daje taką ocenę to chyba na prawdę warto! :D


/edit

Cytat: PSX EXTREME
Plusy:

    * wykonanie
    * wspaniała, brudna atmosfera,
    * historia,
    * cały wszechświat,
    * multiplayer.

Minusy:

    * brak co-op,
    * słaba sztuczna inteligencja,
    * nienaturalne skrypty.