Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 63161 razy)

  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 08, 2012, 05:04:41 pm »
Ktos dziś gra na becie?
Ja kupiłem klucz za 16 zł i bardzo ciekaw jestem jak gra wygląda.
Jak coś to PM goras


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 10, 2012, 07:16:19 pm »
Kilka slow o beta GW2. Slaby ze mnie recenzent ale imo gra jest ok , nie zaluje po 3 wieczorach z  beta tych 250 zlotych na nia wydanych.

Pve nie jest jakies calkowicie odkrywcze i nowatorskie jak autorzy zapowaidaja ale z drugiej strony przynajmniej nie ma sie odczucia ze grajac drugi raz trzeba isc po sznurku od npc aaa do bbb i robic identyczna serie questow by cos zdzialac , questy sa dosc ogolne albo kieruja w kilka miejsc albo losowo pojawiaja sie same z siebie w trakcie twojej wedrowki , np mozna spotkac karawane z dostawami ktora trzeba obronic , grajac drugim razem inna postacia na tym samym levelu nie musisz jej wcale spotkac bo mogla juz wyruszyc albo ruszy dopiero za jakis czas.

Pvp. Dostajemy na dzien dobry postac na max lvl ze z gory okreslonym sprzetem (bronie itp mozna oczywiscie zmienic i wybrac inne niz te predefiniowane , zaleznie od uzywanych broni zmieniaja sie nam skile i zastosowanie naszej postaci) i idizemy ziac ogniem, dla mnie to juz jest po prostu genialna sprawa, po poczatkowym braku jakiegokolwiek pomyslu co zrobic z tymi kilkoma/kilkunastoma skilami ( w w wowie obslugiwalem z powodzeniem okolo 35 skili i makr .......) gra sie elegancko. Jak dla mnie swietna sprawa bo moge sie zalogowac na 2 godzinki, dac komus pare razy po glowie toporkiem albo kula ognia i wylogowac sie nie przejmujac sie kompletnie jakims bezsensownym i bezproduktywnym biciu glupich npc chocby nie wiem jak duze byly  :bump:


Idealna gra dla czlowiek jak ja ktory nie ma juz czasu pare miesiecy levelowac, potem pare miesiecy zbierac sprzet zeby dac  z sensem innemu graczowi siekiera po mordzie, tutaj moge sie zalogowac , zasadzic fireballem w 4 litery innego czlowieka i sie wylogowac ze spokojem ze nie musze katowac myszki na miliardzie mobkow.

BG jak na razie sa 2 , przypominaja arathi basin, battle for gilneas z wowa , sa 3 punkty do przejecia 500 punktow do zdobycia , z ta roznica ze obie sa bardziej "miejskie" niz to ma wow , biegamy po schodach, dachac budynkow , trzeba samemu myslec czy cel jest w zasiegu wzroku czy w zasiegu skila, jesli nie tylko marnujemy cd i dowiadujemy sie ze gosciowi nic nie zrobilismy. Jak na obecna chwile kierunke jest dobry. Jeszcze jakby dali kilka bardziej otwartych mapek dajacych troche mniej przewagi melasom i juz bede calkiem zadowolony.

graficznie wyglada niezle, na E6600 , gf 240 gt i 4 gb ramu z powodzeniem na srednich detalach mozna bawic sie w pvp , w pve troszeczke zamula z uwagi na wieksze przestrzenie , bardziej kolorowe efekty bosow i wieksza liczbe graczy lejacych tego samego glupiego npc-a ale jak kogos obchodzi pve niech odlaczy internet i sobie odpali cos single player ..... diablo 1 jest ok  w takim przypadku:afro:

Btw world vs world nie mialem okjazi zbytnio obejzec , za krotka ta beta , zanim ogarnalem podstawy poruszania sie postacia w pvp to trzeba bylo to pokazac tylu znajomym ze sam juz nie mam czasu na pogranie  :P , moze po nastepnym beta evencie opisze cos o tym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 07:33:02 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 10, 2012, 08:23:01 pm »
Pvp. Dostajemy na dzien dobry postac na max lvl ze z gory okreslonym sprzetem (bronie itp mozna oczywiscie zmienic i wybrac inne niz te predefiniowane , zaleznie od uzywanych broni zmieniaja sie nam skile i zastosowanie naszej postaci) i idizemy ziac ogniem, dla mnie to juz jest po prostu genialna sprawa, po poczatkowym braku jakiegokolwiek pomyslu co zrobic z tymi kilkoma/kilkunastoma skilami ( w w wowie obslugiwalem z powodzeniem okolo 35 skili i makr .......) gra sie elegancko. Jak dla mnie swietna sprawa bo moge sie zalogowac na 2 godzinki, dac komus pare razy po glowie toporkiem albo kula ognia i wylogowac sie nie przejmujac sie kompletnie jakims bezsensownym i bezproduktywnym biciu glupich npc chocby nie wiem jak duze byly  :bump:
:o
A ja cały czas katowałem moją postać na 21 lvlu :o Ale jak teraz stworzyłem postać to i tak miała 1 lvl, więc skąd miałeś tą na maks lvl? Może w sumie i dobrze, że nie poznam jeszcze end gejmu, przynajmniej będzie motywacja, żeby do czegoś dojść :D

BTW. faktycznie poprawili wydajność gry, ostatnio jak grałem na maksie to komiks miałem... a teraz na maksie śmiga aż miło :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 10, 2012, 09:47:13 pm »
Trochę mnie dziwi to, że na bg wszyscy dostają taki sam sprzęt itd. Dobra, dla kogoś grającego 1h dziennie może się podobać ale jeśli gram np 7h dziennie to by mnie -_-' ogarniała gdybym dostał na pvp od takiego laika. I po co w takim razie jest pve? Czekam na odpowiedź bo mam nadzieję, że się mylę i można się tam jakoś wyróżniać bo inaczej gra dla hardcorowych graczy odpada.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 09:49:29 pm wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:28:44 pm »
Już tłumaczę. Początkowo możesz dostać po dupie ale pierwsza kwestia to taka: Czy gracz, który gra godzinę musi być słabszy od gracza, który gra 7? A może ma większego skilla od Ciebie?

W PvP po każdej grze dostajesz punkty Glory i Rank. Gdy uzbierasz wystarczającą ilość punktów glory to możesz wykupić sobie sprzęt z tieru 2. Tierów jest jeśli się nie myle 11 i nie łudźcie się, że zdobędziecie 11 tier w pół roku bo chyba jest to niewykonalne.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:35:03 pm »
wszystko się zgadza, ale jaki jest wobec tego sens pve tej gry? Dla fabuły? Czy może daje nam to jakieś profity w innym wymiarze pvp (niekoniecznie BG czy areny). Bo inaczej jaki jest sens cokolwiek farmić, skoro można cały czas siedzieć i bić pvp?

Jak to w końcu z tym gankowaniem na open pvp? Jest coś, czy tylko same areny i bg jak w WoW'ie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:39:16 pm »
Już tłumaczę. Początkowo możesz dostać po dupie ale pierwsza kwestia to taka: Czy gracz, który gra godzinę musi być słabszy od gracza, który gra 7? A może ma większego skilla od Ciebie?
ehh tego może nie będę poruszał bo odpowiedź jest zbyt oczywista...

W PvP po każdej grze dostajesz punkty Glory i Rank. Gdy uzbierasz wystarczającą ilość punktów glory to możesz wykupić sobie sprzęt z tieru 2. Tierów jest jeśli się nie myle 11 i nie łudźcie się, że zdobędziecie 11 tier w pół roku bo chyba jest to niewykonalne.
sprzęt kupiony w ten sposób nadal będzie mógł być używany tylko do pve? inaczej mówiąc osoba z t1 będzie miała równe szanse na bg t13?


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:53:57 pm »
wszystko się zgadza, ale jaki jest wobec tego sens pve tej gry? Dla fabuły? Czy może daje nam to jakieś profity w innym wymiarze pvp (niekoniecznie BG czy areny). Bo inaczej jaki jest sens cokolwiek farmić, skoro można cały czas siedzieć i bić pvp?

Jak to w końcu z tym gankowaniem na open pvp? Jest coś, czy tylko same areny i bg jak w WoW'ie?
teraz w sumie to zadaję sobie te same pytania  :o

Cytuj
The character will be given a fixed maximum level, and all skills and items will be available without the need to unlock them first.

Chyba zadam parę pytań na forum oficjalnym GW2, bo trochę mi to śmierdzi bardziej co-opem niż MMO :s

BTW na gw2wiki jest napisane coś takiego:

Cytuj
In Guild Wars 2, PvP and PvE content are completely separate; a character playing PvE cannot be killed by another player.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 10:56:39 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:08:16 pm »
Jeśli rzeczywiście tak jest z sprzętem, lvlem i skillami na bg to nie nazywał bym tego mmo RPG (oczywiście jest motyw rpg ale po co się do niego zabierać skoro tak spieprzyli jego wartość). Podsumowując gra dla mnie jest bez sensu, żeby pvp jeszcze było jakieś mega innowacyjne i skomplikowane to może zwrócił bym uwagę ale póki co to nie traktuję tej gry inaczej, niż Team Fortress 2 :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 11:10:59 pm wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:10:42 pm »
Cytuj
Hello!

I want to ask you a question. Since I have heared that PvE and PvP are completely separated I don’t know for what we have to play PvE mode as we have max lvl and full equipment in PvP and WvW modes? Is gaining XP in PvE mode gives us any profits in end-game? I mean in PvP mode? Or this GW2 PvE mode is like single or co-op game with a storyline?

Thank you for your answers

Dowiem się jutro co autorzy mieli na myśli :s
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:14:40 pm »
Wytlumaczy mi ktos czemu tworcy nowych mmorpgow nie wykorzystuja fenomenalnych pomyslow z l2?
Tj. siege/tw/fortresy itp. itd. Ogolnie chodzi mi o "pvp o cos", a nie glupi ranking.
Czemu nowe mmorpgi maja glupie instancje? Gdzie podzialy sie te chwile kiedy to o "glupiego mobka" potrafilo sie bic 500 osob? Dodatkowo wiekszosc z nich byla w stanie wstac o 5tej rano wlasnie z tego powodu.
Gdzie sa te walki o spoty?
Czemu nowe mmorpgi maja itemy przypisane do wlasciciela? Gdzie jest ten klimat kiedy czlowiek meczy sie 3dni spamujac trade, zeby zdobyc wymarzona bron?
Wg. mnie najpiekniejsze aspekty mmorpgow czyli walki o zamki i ekonomia zostaly ograniczone do minimum.
Tera niby ma ten outlaw system, ale ile mozna sie tluc o nic?
Po glebszym zastanowieniu GW2 tez mnie przestaje interesowac.



  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:53:44 pm »
Wytlumaczy mi ktos czemu tworcy nowych mmorpgow nie wykorzystuja fenomenalnych pomyslow z l2?
Tj. siege/tw/fortresy itp. itd. Ogolnie chodzi mi o "pvp o cos", a nie glupi ranking.
Czemu nowe mmorpgi maja glupie instancje? Gdzie podzialy sie te chwile kiedy to o "glupiego mobka" potrafilo sie bic 500 osob? Dodatkowo wiekszosc z nich byla w stanie wstac o 5tej rano wlasnie z tego powodu.
Gdzie sa te walki o spoty?
Czemu nowe mmorpgi maja itemy przypisane do wlasciciela? Gdzie jest ten klimat kiedy czlowiek meczy sie 3dni spamujac trade, zeby zdobyc wymarzona bron?
Wg. mnie najpiekniejsze aspekty mmorpgow czyli walki o zamki i ekonomia zostaly ograniczone do minimum.
Tera niby ma ten outlaw system, ale ile mozna sie tluc o nic?
Po glebszym zastanowieniu GW2 tez mnie przestaje interesowac.

+++++++
Facet ująłeś to co mnie boli w nowych grach  w 100 %. L2 poszlo też w te ciotowatą strone brakuje mi tego gangowania w 2-3 osoby expienia i walki o moba takiego jak kiedyś. Teraz to poza Cp time to mi się nawet nie chce ostatnio odpalać l2 . Ostatnio na Istine stracilem w 2 dni 4h zeby podejsc do niej 2 razy i sfailować 2 razy bo nie zrobiłem jej z cp.
No ale co zrobić . Brakuje nowych gier z rozwiązaniami z l2


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 11, 2012, 12:27:33 am »
z drugiej strony jak masz cp, to większość jest po staremu. PvP dziennie mamy aż za dużo i nie ma czasu w spokoju sobie poexpić.

Ja się cieszę, że gra poszła w kierunku CP, bo wymaga to współpracy i dużo większych umiejętności od graczy, niż wzięcie po prostu full buffa na dagerze i kozaczenie na HS / Varka.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 11, 2012, 12:35:22 am »
Wytlumaczy mi ktos czemu tworcy nowych mmorpgow nie wykorzystuja fenomenalnych pomyslow z l2?
Tj. siege/tw/fortresy itp. itd. Ogolnie chodzi mi o "pvp o cos", a nie glupi ranking.
Czemu nowe mmorpgi maja glupie instancje? Gdzie podzialy sie te chwile kiedy to o "glupiego mobka" potrafilo sie bic 500 osob? Dodatkowo wiekszosc z nich byla w stanie wstac o 5tej rano wlasnie z tego powodu.
Gdzie sa te walki o spoty?
Czemu nowe mmorpgi maja itemy przypisane do wlasciciela? Gdzie jest ten klimat kiedy czlowiek meczy sie 3dni spamujac trade, zeby zdobyc wymarzona bron?
Wg. mnie najpiekniejsze aspekty mmorpgow czyli walki o zamki i ekonomia zostaly ograniczone do minimum.
Tera niby ma ten outlaw system, ale ile mozna sie tluc o nic?
Po glebszym zastanowieniu GW2 tez mnie przestaje interesowac.
Też sie w pełni z tym zgadzam, wydaje mi się, że twórcy nowych mmorpg chcą koniecznie uniknąć powtarzania pomysłów z innych mmo, nawet jeśli są to bardzo dobre rozwiązania, a szkoda, mogli by wybrać z każdej popularnej gry po kilka motywów (np z l2 siege, epiki i hero) i powstała by gra idealna :P. Druga sprawa to to, że l2 tak naprawdę zebrało na offie (nie mówię o god) małe community i dlatego twórcy innych gier nie biorą przykładu z l2. Za to jeśli podsumowali by liczbę graczy z prywatnych serwerów to wyszło by całkiem spora liczba w porównaniu do innych gier tego typu.
/3 sprawa to to, że tworzy się teraz niestety jak najprostsze gry, a l2 jest wręcz spartańskie ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2012, 12:37:32 am wysłana przez Mc6 »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 11, 2012, 07:24:56 am »
przedstawiacie sprawe tak ze i mi zainteresowanie ta gra spadlo ^^ nie mniej nadzieje pogladam w B&S pomimo niektorych wyolbrzymien oraz(...) a zwlaszcza w ArcheAge! :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 11, 2012, 10:52:48 am »
Z tego co mi opisali to tylko w sPvP dostajesz max lvl i sprzęt, natomiast w World vs World vs World grasz swoją postacią z PvE, czyli jej lvlem i sprzętem. Trzeba się zagłębić w to całkowicie, obadać to ich GW2 wiki i wtedy coś wnioskować, bo takie opinie jakie tutaj dajemy tylko odstraszają ludzi od tej gry, a może jest całkowicie inaczej niż myślimy :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 11, 2012, 10:55:49 am »
więc spróbujcie się dowiedzieć jak to jest z tym PvE i PvP. Jeżeli faktycznie zostanie to całkowicie rozgraniczone, to dalej będzie
 L2 >> TERA + GW
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 11, 2012, 11:08:31 am »
Tyle, że tutaj za KS nie ma podziału expa, więc możecie moba lać w 553451543523 a i tak dostaniecie tyle samo doświadczenia, więc imo nie potrzebne tak naprawdę pvp o spota :D
Fakt faktem L2 to najlepsze MMO jakie kiedykolwiek była, z tym że GW2 chodzi mi z palcem w dupie na maksie nawet przy większym obciążeniu, a L2 nadal chodzi jakby chciało a nie mogło :C
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 11, 2012, 02:08:15 pm »
przedstawiacie sprawe tak ze i mi zainteresowanie ta gra spadlo ^^ nie mniej nadzieje pogladam w B&S pomimo niektorych wyolbrzymien oraz(...) a zwlaszcza w ArcheAge! :)
a ja pokładam nadzieje w Titana blizzarda chociaż na razie gówno wiadomo na ten temat :P


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 11, 2012, 02:13:41 pm »
W ktoryms z tych filmikow bylo sporo powiedziane o PvP. Z tego co pamietam gracz z wyzszym lvlem zawsze bedzie mial przewage.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 11, 2012, 02:20:53 pm »
W PvP po każdej grze dostajesz punkty Glory i Rank. Gdy uzbierasz wystarczającą ilość punktów glory to możesz wykupić sobie sprzęt z tieru 2. Tierów jest jeśli się nie myle 11 i nie łudźcie się, że zdobędziecie 11 tier w pół roku bo chyba jest to niewykonalne.
Cytuj
sprzęt kupiony w ten sposób nadal będzie mógł być używany tylko do pve? inaczej mówiąc osoba z t1 będzie miała równe szanse na bg t13?

Tyle, że staty mają takie same a ma to tylko zmiany wizualne.

Z tego co mi opisali to tylko w sPvP dostajesz max lvl i sprzęt, natomiast w World vs World vs World grasz swoją postacią z PvE, czyli jej lvlem i sprzętem. Trzeba się zagłębić w to całkowicie, obadać to ich GW2 wiki i wtedy coś wnioskować, bo takie opinie jakie tutaj dajemy tylko odstraszają ludzi od tej gry, a może jest całkowicie inaczej niż myślimy :D

Level masz podniesiony do 80.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:04:01 pm »
W ktoryms z tych filmikow bylo sporo powiedziane o PvP. Z tego co pamietam gracz z wyzszym lvlem zawsze bedzie mial przewage.

Racja:

Cytuj
In WvW, characters will have their effective level boosted to 80 but do not receive any new abilities or gear, and experience must still be gained to unlock them. Therefore, higher level characters will still be more powerful than lower level characters, despite both having the same effective level. Levels gained in WvW are kept and a player may level to the maximum 80 entirely within WvW.

Czyli z tego co rozumiem to tylko lvl jest podnoszony do 80, ale wszystkie umiejętności nieodblokowane w PvE takimi pozostają? Czyli logicznie rzecz biorąc masz tylko zwiększone HP do maksimum oraz podwyższoną obronę/atak. Poprawcie mnie jeśli źle myślę.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:11:31 pm »
Dokladnie tak jest. Nie moglem sobie tego wlasnie przypomniec ;)


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:18:45 pm »
Za dużo L][ jednak :D ale mi osobiście się podoba takie rozwiązanie, liczy się skill a nie ilość wolnego i poświęconego czasu na grę :) Pozostaje mi jeszcze dowiedzieć się skąd brać inne itemy na poszczególny poziom, bo już rzygam tym wyglądaem Apprentice, co każdy lvl ten sam wygląd tylko dodatkowy def i power w armorze :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 11, 2012, 04:16:14 pm »
W l2 cholernie podobal mi sie wysoko rozwiniety system otwartego pvp, gdzie mogles sie bic o wszystko zaczynajac od spotow, konczac po siegach i to wlasnie mialo klimat. Niestety jak widac nie wszystkim graczom sie to podoba, bo najwyrazniej wola "ustawiane" pvp na battlegroundach o jakies glupie cyferki w rankingu.

GW2 pewnie kupie tak czy siak, bo nie mam innej ciekawej gry na oku, nie mniej jednak juz widze, ze to nie bedzie taki mmorpg, ktory trafi calkowicie w moj gust.