Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 63533 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:01:14 pm »
Ta postac w 1v1 jest nie do zabicia  :D.



  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:23:24 pm »
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:56:22 pm »
Ta postac w 1v1 jest nie do zabicia  :D.
Chyba jesteś niepoważny, wystarczy ogarnąć z jaką bronią biega mesmer i oznaczyć go... klony cienkie jak barszcz, więc nawet się ich nie focusuje. OP 1v1 to guardian, nie ma chuja żebyś go czymkolwiek zabił w takim starciu
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:24:36 pm »
W 1 vs 1 OP jest imo kazda klasa, bo na takim guru ciagle tlyko placz ze mesmer jest najlepszy, inni ze guardian jest najlepszy , ktos tam katuje ze hundred blades jest OP , inni ze heartseeker spammer rozwali kazdego i tak w kolko. Imo nie ma najlepszej klasy, po prostu zaleznie jaka klasa i jakim buildem sie gra masz z jednymi latwiej a z innymi trudniej. Dla mnie jako guardiana najwiekszym problemem jest mesmer , HS spammer to maly pikus, hb warrior to smiech na sali , wszelkie condition buildy mnie nie wzruszaja tylko ten wredny mesmer specjalizujacy sie w phantasmach lub w confusion jest piekielnie trudny do zabicia ....


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #404 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:37:38 pm »
WTS GW2 ... kupione na keye, działa etc... po prostu nie mam czasu na dalsza grę.
up!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #405 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:05:18 pm »
Ta postac w 1v1 jest nie do zabicia  :D.
Chyba jesteś niepoważny, wystarczy ogarnąć z jaką bronią biega mesmer i oznaczyć go... klony cienkie jak barszcz, więc nawet się ich nie focusuje. OP 1v1 to guardian, nie ma -_-' żebyś go czymkolwiek zabił w takim starciu
Lol ale co z tego, ze go oznaczysz skoro on sobie walnie 2 phantasmy typu duelist+warlock, staffem nawrzuca Ci syfow, a sam tylko bedzie uciekal. Ta postac jest CHOLERNIE wkurzajaca, jak na BG widze takiego mesmera to sobie po prostu uciekam, bo wiem ze walka bedzie mnie kosztowala zbyt duzo nerwow. Swoja droga oznaczenie Ci nic nie da, bo spali decoya.



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #406 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:52:31 pm »
Za długo siedzę na pvp, żeby zostać wykiwanym przez mesmera :D Mimo to mesmer to papier tak czy siak...
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #407 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:59:36 pm »
Za długo siedzę na pvp, żeby zostać wykiwanym przez mesmera :D Mimo to mesmer to papier tak czy siak...
Tu nie jest problemem, ze mylisz mesmera z iluzjami tylk to, ze walnie Ci 2 phantasmy na ryj, ktore bija po pare k, a sam musisz idiotycznie biegac za mesmerem.



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #408 dnia: Wrzesień 11, 2012, 12:04:25 am »
Klony mesmera na dobrą sprawę schodzą na jedno aoe tak naprawdę :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #409 dnia: Wrzesień 11, 2012, 07:58:10 am »
Mesmer był op juz w pierwszej cześci gw chodz tam zupełnie inaczej wyglądał. Tutaj tak jak niektórzy piszą mesmer nie jest aż taki tragiczny, klony i phantasmy ja elementalistą zabijam na jednego hita z auto ataku, wystarczy ogarnąc dobry build dla swojej klasy.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #410 dnia: Wrzesień 11, 2012, 04:03:06 pm »
jak zrobisz build przeciwko Mesmerowi to inne klasy beda dla Ciebie OP :)
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #411 dnia: Wrzesień 11, 2012, 04:41:16 pm »
Z tymi buildami to jest jak w warhammerze tzn. można resetować sobie skille do woli czy jak już ustalisz skille to jesteś w dupie ?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #412 dnia: Wrzesień 11, 2012, 04:44:17 pm »
W 1 vs 1 OP jest imo kazda klasa, bo na takim guru ciagle tlyko placz ze mesmer jest najlepszy, inni ze guardian jest najlepszy , ktos tam katuje ze hundred blades jest OP , inni ze heartseeker spammer rozwali kazdego i tak w kolko. Imo nie ma najlepszej klasy, po prostu zaleznie jaka klasa i jakim buildem sie gra masz z jednymi latwiej a z innymi trudniej. Dla mnie jako guardiana najwiekszym problemem jest mesmer , HS spammer to maly pikus, hb warrior to smiech na sali , wszelkie condition buildy mnie nie wzruszaja tylko ten wredny mesmer specjalizujacy sie w phantasmach lub w confusion jest piekielnie trudny do zabicia ....

Chyba nie walczyłeś z thiefem co rzuca AoE bleeding albo ze sword/pistol


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #413 dnia: Wrzesień 11, 2012, 05:40:38 pm »
Z tymi buildami to jest jak w warhammerze tzn. można resetować sobie skille do woli czy jak już ustalisz skille to jesteś w dupie ?
Można do woli resetować sobie traitsy.
Do tego przypominam że aby ogarnąc postac w każdym większym mmo nie wystarczy tydzien czy 2 gry ale troche więcej, a w gw2 każda klasa ma po około 100 skili rozdysponowanych po różnych broniach + pasywy czyli traitsy. Widziałem już nawet warriora czy tam guardiana zrobionego na łucznika i radził sobie naprawde dobrze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2012, 05:47:00 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #414 dnia: Wrzesień 11, 2012, 06:58:52 pm »
guardian nie mzoe byc lucnzikiem i ma srednio dobre bronie dystansowe, co nie znaczy ze nie sa uzyteczne.

Verkal ja pisalem ze HS spammer na ktorego ludzie strasznie marudza nie jest jakims powaznym problemem, sword+pistol wymaga troche ogarniecia wiec ich mniej jest ale to wredne skurczybyki.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #415 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:20:07 pm »
Z tymi buildami to jest jak w warhammerze tzn. można resetować sobie skille do woli czy jak już ustalisz skille to jesteś w dupie ?
Można do woli resetować sobie traitsy.
Dopóki masz kasę rzecz jasna ^^

Zresztą idziesz na Hearts of the Mists i sprawdzasz za frajer wszystko i w PvE dostosowujesz sobie wszystko na end game
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2012, 08:38:31 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #416 dnia: Wrzesień 15, 2012, 05:45:41 pm »
Co daja acziwment punkty?



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #417 dnia: Wrzesień 15, 2012, 06:24:09 pm »
Co daja acziwment punkty?
Dają exp, kase i itemy.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #418 dnia: Wrzesień 15, 2012, 06:25:15 pm »
Co daja acziwment punkty?
Dają exp, kase i itemy.
A gdzie mozna je na to wymienic?



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #419 dnia: Wrzesień 15, 2012, 07:15:03 pm »
a przypadkiem nie dostajesz ich od razu do ekwipunku? exp i kasa od razu laduje na twoim koncie, sprzet chyba za solidniejsze achivementy jest.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 15, 2012, 08:09:00 pm »
Ta od razu dostajesz exp i kase i itemy, a sprzęt to miałem na myśli transmutation stony jakies coiny i inne jakieś śmiecie, nie bronie/armory czy jeszcze coś leprzego i to za każde achievementy jest dziennie/ miesięczne, za zbieractwo i całą reszte.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 17, 2012, 06:39:30 pm »
Jeśli ktoś chce kupić GW2 za 159.90 wystarczy zarejestrować się na http://www.fabrykakluczy.pl/ i wysłać mi na PW e-mail podany przy rejestracji, a po dodaniu do gildii cena spadnie ze 199.90 do 159.90.
Jest to cena sporo niższa niż na allegro czy w innych serwisach, a na FK kupowałem już Terę oraz GW i żadnych problemów z kluczami nie było.

Pełna lista przecen dla członków gildii:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 06:42:04 pm wysłana przez Obsess »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 17, 2012, 10:56:12 pm »
Szukam zgranych ludzi do stworzenia z 3 nazwę to "CP" w jednej gildii. Póki co 3 zgranych graczy, niedługo dwóch kolejnych (znajomi z real), oferuję opłacany serwer mumble i dobrą zabawę na WvWvW/sPvP/PvE (jeśli jeszcze brak itemów :P). Kontakt PW/gg 4609213.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 18, 2012, 12:03:39 am »
Jeśli ktoś chce kupić GW2 za 159.90 wystarczy zarejestrować się na http://www.fabrykakluczy.pl/ i wysłać mi na PW e-mail podany przy rejestracji, a po dodaniu do gildii cena spadnie ze 199.90 do 159.90.
Jest to cena sporo niższa niż na allegro czy w innych serwisach, a na FK kupowałem już Terę oraz GW i żadnych problemów z kluczami nie było.

Pełna lista przecen dla członków gildii:
http://i48.tinypic.com/2vlmqg8.jpg
Też polecam ten sklep, niedawno zakupiłem klucz bf3 premium, bez problemu, instant mail ze skanem kodu

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 18, 2012, 04:08:33 pm »
Gratuluję głupoty Areny Net, instancje zostały pogorszone (cięższe) i dostaje się po 17k expa za... godzinę-półtorej w instancji :O wielce speed-runy im przeszkadzały w takim CM story mode...
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D