Witaj
Gość

Wątek: Aion - nowy gracz  (Przeczytany 5008 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Aion - nowy gracz
« dnia: Grudzień 24, 2009, 11:56:30 am »
Witam ciagle gram w l2, znudzilo mi sie i chce pograc w aiona tylko mam pare problemow nie wiem jaki jest dobry server czy np raty x5 na prywatnym to duze raty, w ogole co i jak kompletnie bialy w aionie jestem, na razie tylko go sciagam.
P.S. czy sa tu tez prywatne servery, i czy oplaca sie na nich grac
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 02:04:40 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2009, 03:41:20 pm »
z Tego co słyszałem, są cholernie zabugowane i chyba trochę mija się to z celem. Radzę jednak zacząć na oficjalnym serwerze. A wtedy zapraszamy na Spatalosa do naszej gildii po stronie Asmo ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2009, 04:47:58 pm »
z Tego co słyszałem, są cholernie zabugowane i chyba trochę mija się to z celem. Radzę jednak zacząć na oficjalnym serwerze. A wtedy zapraszamy na Spatalosa do naszej gildii po stronie Asmo ^^
emm no jakos szkoda mi 50zl na miesiac, zeby grac w jakies pixele
Wiec chyba zostane przy l2 ;/



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2009, 05:05:51 pm »
Aion i pixele oO

Generalnie opłaca się wydać te 50 zł i grać w tą grę. Na prawdę warto. A privy tak są zabugowane ;-)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2009, 05:13:46 pm »
Aion i pixele oO

Generalnie opłaca się wydać te 50 zł i grać w tą grę. Na prawdę warto. A privy tak są zabugowane ;-)
z tymi pixelami to przenosnia ^^
Tyle ze zal mi te 50 zl na miech, jak moge zbierac na inne rzeczy



  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2009, 06:01:00 pm »
zal ci bo myslisz ze ta gra jest faktycznie tak zjebana jak na privach. a nie jest, tam wszystko dziala jak powinno. no a jak ci zal "az tyle" pieniedzy to coz, kis sie na privach
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2009, 08:28:17 pm »
zal ci bo myslisz ze ta gra jest faktycznie tak -_-'ana jak na privach. a nie jest, tam wszystko dziala jak powinno. no a jak ci zal "az tyle" pieniedzy to coz, kis sie na privach
Grajac w l2 nauczylem się ze kazdy krytykuje privy -,- a tak naprawde jedne z privow sa lepsze niz te wasze pr0 officiale z EU, w ktorych biegaja tylko boty...
Prosze Cie abys nie obrazal ani mnie ani nnych graczy privow...
Co do tematu to uwazam ze mozna go zamknac, bo juz sie dowiedzialem ze privy w aionie sa tragiczne



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2009, 09:15:09 pm »
Seken, ale wskaż, gdzie on cię obraził...? Tym, że uświadomił, że na privach dużo rzeczy nei działa?

L2 jest akurat bardzo specyficznym MMO jeżeli chodzi o "komfort" rozgrywki. Masz 3 opcje:

1) Privy - dużo bugów, możliwość, że serwer zdechnie, różne dziwne pomysły GM-ów i adminów, donate, często spora ilość online (zależnie od serwa)

2) oficjal - dużo botów, wszystko działa jak należy, mało osób (na tle ru ofa i niektórych privów)

3) ruoff - dużo online, wszystko działa jak na ofie (i to na bieżąco), lekki donate, ale nei przeszkadzający jakoś specjalnie, no i oczywiście ruski (comunity i klient)


Jak widać, którykolwiek wariant nie wybierzesz, to jest coś, kosztem czegoś. Nikomu nic do tego, że w L2 wolałeś grać na privach, a sam przecież kiedyś z paczką długo grałem, zanim na ofa poszedłem.

Ale w kwestii Aiona i innych typowych MMO, takich parodii i wariantów nie ma. Nie wspomnę, że privy L2 miały o tyle lepiej, że działy już na jakieś części wykradzionego kodu gry, a w przypadku aiona i innych mmo takich numerów raczej nie było. Nie licz zatem, że privy Aiona będą działać choć w 60% tak sprawnie jak te z L2.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2009, 11:34:02 pm »
zal ci bo myslisz ze ta gra jest faktycznie tak -_-'ana jak na privach. a nie jest, tam wszystko dziala jak powinno. no a jak ci zal "az tyle" pieniedzy to coz, kis sie na privach

Dla niektórych 50zł warto wydać na abonament, inni wolą wydawać je na potrzebniejsze rzeczy niż gra :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 11:46:03 pm wysłana przez Elenestir »




  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2009, 12:00:54 am »
jesli taka kasa jest problemem ( mam na mysli 60+ zl jakie kosztuje prepaid do l2) to radze zlapac jakas robote. ja np trenuje dzieciaki z podstawowki w pilke (zawody miedzy szkolne przez caly rok), za 2h treningu tygodniowo + mecz w sobote (nie zawsze) dostaje 110 euro za miesiac (nie liczy sie od godzin - jak sa swieta to ma wolne a i tak mi placa tyle samo). wiem ze jest to zajebista okazja ale trzeba szukac. a wymowka ze ktos ma np. za malo lat na prace nie jest dobra, sam mam 16 i poprostu zamiast chodzic na jakis trening popoludniu w te 2 dni to chodze do roboty a reszte dni na silke.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2009, 01:58:05 am »
zal ci bo myslisz ze ta gra jest faktycznie tak -_-'ana jak na privach. a nie jest, tam wszystko dziala jak powinno. no a jak ci zal "az tyle" pieniedzy to coz, kis sie na privach

Dla niektórych 50zł warto wydać na abonament, inni wolą wydawać je na potrzebniejsze rzeczy niż gra :)

Doprecyzujmy, że w tym przypadku te 50 zl to nie jest kwestia na potrzebniejszy rzeczy, tylko z kategorii rozrywki. a nie mów mi, że 50 zł miesięcznie na rozrywkę nei wydajesz. Nie porównuj gry w L2 do potrzeb pokroju, nowy ciuch, żarcie, zakwaterowanei itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:43:55 pm »
zal ci bo myslisz ze ta gra jest faktycznie tak -_-'ana jak na privach. a nie jest, tam wszystko dziala jak powinno. no a jak ci zal "az tyle" pieniedzy to coz, kis sie na privach

Dla niektórych 50zł warto wydać na abonament, inni wolą wydawać je na potrzebniejsze rzeczy niż gra :)

Doprecyzujmy, że w tym przypadku te 50 zl to nie jest kwestia na potrzebniejszy rzeczy, tylko z kategorii rozrywki. a nie mów mi, że 50 zł miesięcznie na rozrywkę nei wydajesz. Nie porównuj gry w L2 do potrzeb pokroju, nowy ciuch, żarcie, zakwaterowanei itd.
Dla mnie gra bedzie ciagle gra... Powiem szczerze poprostu zal mi tych 50zl/miesiac na jakies glupie gry, jak po kilku latach i tak mi sie znudzi, z reszta jak ja bede gral 2-3h na dzien to sensu niema... policz sobie te marne 50 zl na rok, i idze sobie kupic pare wazniejszych rzeczy.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2009, 08:45:47 pm »
to gadanie pokroju: "na kino wydawać 50 zł w miesiącu? Wolę wydać na inne rzeczy bardziej przydatne"  I oczywiście masz do tego prawo. Możesz ściągnąć ten sam film i obejrzeć na kompie. Czy jakość oglądania ta sama co w kinie? No cóż, sami decydujemy.

Nie bierzesz tylko pod uwagę, że można potem chara sprzedać ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 26, 2009, 09:40:58 pm »
Alarion akurat jak ja to mówię. Są filmy i filmiki. Dlatego do kina jest lepiej iść. Ale jak szkoda Ci kasy, tak jak mi kiedyś to nie graj. Bo nie będzie Ci się to opłacało ;-)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:40:52 pm »
Czesc! Tez jestem swiezakiem i dzis zamawiam gre dopiero. Moze mi ktos wyjasnic jaka jest roznica miedzy wersja box i kodem elektronicznym? W sklepie sa obie i roznica w cenie nie jest jakas drastyczna - czy procz opakowania dostaje sie jakies inne bonusy biorac wersje pudelkowa?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Aion - nowy gracz
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:06:42 am »
Nie lubię cię xD ja mam cd keya +30 dni gry na sell do tego ja chce sprzedać taniej