Witaj
Gość

Wątek: Subclass  (Przeczytany 5117 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Subclass
« dnia: Sierpień 05, 2010, 01:57:15 am »
Witam.

W związku ze zmianą questa na sube( nie trzeba bić baiuma, można moby ) w gracii final prosiłbym o polski opis co dokładnie muszę zrobić teraz. Dość dawno nie robiłem tego questa( zawsze q na sube był wyłączony  ).


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Subclass
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2010, 02:48:53 am »
Nikt na retailu nie robi już questa w ten sposób.
Macie TW? zbierasz 100 badgy, robisz nobla i sube masz gratis :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: Subclass
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2010, 03:06:21 am »
Nikt na retailu nie robi już questa w ten sposób.
Macie TW? zbierasz 100 badgy, robisz nobla i sube masz gratis :P

Wiem, że tak się da bo już tak robiłem...


Ale na tym serwerze będę musiał poświęcić miesiąc co najmniej, żeby tego nobla wbić... Szybciej to zrobie metodą standardową mi się wydaje. Poza tym i tak mi się wiedza przyda ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 04:13:05 am wysłana przez EverlasT »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Subclass
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:00:05 am »
Quest jest identyczny jak wcześniej z tym że npc który wcześniej kazał ci iść uderzyć Baiuma teraz ma jeszcze opcję wyboru bicia mobów w ToI.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: Subclass
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2010, 02:10:13 pm »
Quest jest identyczny jak wcześniej z tym że npc który wcześniej kazał ci iść uderzyć Baiuma teraz ma jeszcze opcję wyboru bicia mobów w ToI.




Wszystko już wiem, dziękuje, temat do zamknięcia


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Subclass
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2010, 05:39:55 pm »
Mam taki problem z Mimir Elixir. Jestem na etapie kiedy musze wymieszać True gold,blood fire,pure silver. I tu jest problem bo do urny moge wlozyc tylko 2 przedmioty i gdy wlozylem i ustawiłem na 3 stopnie to pękło.Może ktoś wie jak to zrobic? gram na serwerze abyss x7.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Subclass
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2010, 06:17:30 pm »
Mam taki problem z Mimir Elixir. Jestem na etapie kiedy musze wymieszać True gold,blood fire,pure silver. I tu jest problem bo do urny moge wlozyc tylko 2 przedmioty i gdy wlozylem i ustawiłem na 3 stopnie to pękło.Może ktoś wie jak to zrobic? gram na serwerze abyss x7.

11. Back to IT
Now combine Pure Silver and True Gold together with the Blood Fire in the Cauldron in IT basement to get Mimir's Elixir.
Use 3rd degree to combine.
(There's been rumours that this has a chance of failing but I've yet to hear of anyone actually failing. So no worries.)

tak dawno tego robiłem tego questa ze juz nie pamietam... ale to chyba jest tak ze PS + TG, to co ci wyjdzie z BF i masz elixir


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Subclass
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 15, 2010, 05:29:49 am »
Ok problem rozwiązany  :P ja też ostatnio tego Q robiłem na interlude, a tu taka nagła zmiana ^^ dzięki za pomoc


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Subclass
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 15, 2010, 05:02:33 pm »
np;]


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Subclass
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 30, 2010, 04:33:11 am »
Mam taki problem z Mimir Elixir. Jestem na etapie kiedy musze wymieszać True gold,blood fire,pure silver. I tu jest problem bo do urny moge wlozyc tylko 2 przedmioty i gdy wlozylem i ustawiłem na 3 stopnie to pękło.Może ktoś wie jak to zrobic? gram na serwerze abyss x7.

Kiedy mieszasz składniki w urnie to masz trzy poziomy:

1. Salamander
2. Ifrit
3. Phoenix

Stopień 1 to najniższy i najbezpieczniejszy poziom. Po zmieszaniu składników, zawsze otrzymasz item.

Dwa pozostałe stopnie to już loteria. Przy użyciu stopnie 2 i 3 jest szansa na otrzymanie więcej itemów ze zmieszanych składników, ale możesz spalić proces. W zasadzie te poziomy są dla questu od NPC w ToI, ale jest pewien haczyk w quest na subclass:


Zanim dotrzesz do momentu kiedy mieszasz True Gold i Pure Silver, temperaturę ustawiasz na normalny poziom (Salamander). Ale przy Gold i Silver, musisz ustawić maksymalny poziom ( Phoenix) . Jeżeli dasz inny, spalisz cały proces i quest musisz robić od początku.

Dlatego pamiętaj - mieszając składniki, ustawiaj na Salamander. Tylko mieszając True Gold i Pure Silver ustawiasz na Phoenix.
Jak już spaść to z wysokiego konia.