Witaj
Gość

Wątek: 3rd programy na serwerze  (Przeczytany 4937 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
3rd programy na serwerze
« dnia: Wrzesień 07, 2010, 08:15:13 pm »
Powinny bany poleciec dla tych co uzywaja programów 3-cich. Nie wazne czy do manora czy do expienia, nawet za CP spam powinny leciec bany. Grasz uczciwie albo zegnam. Nie wiem jak Wy ale ja w MMO gram po to zeby rywalizowac z ludzmi nie maszynami....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 09:57:37 pm wysłana przez Ryane »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Odp: Manor
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2010, 08:21:44 pm »
Jak byś oglądał filmik BMF i etap jak dany666 zaczął nagrywać, niestety kretyn udowodnił iż używa l2control do spamu CP :). A ni jednej CP potki na pasku, a spamił jak najęty hehe :D.

Insoomnia raczej powinieneś obejrzeć ten filmik i stwierdzić fakt ludzie mają w du*** regulamin :) Dodałbym jeszcze jedno zdanie, ale se daruję, chodzi o antybota jednak nie będę się wcielać.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Odp: Manor
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2010, 08:45:24 pm »
Danny jak Danny.... Ares przegina z targetem, nie wierze ze uzywa next target. Zreszta o Kamaelach to szkoda gadać, podobno mialobyc cos z nimi zrobione
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Odp: Manor
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2010, 09:52:26 pm »
Ech^ Obejrzałem sobie filmik jeszcze raz i faktyko możesz mieć rację ;/, jak widać doświadczeni gracze zawodzą ludzi. Niestety szkoda, że tak ciężko wykryć l2 control :(.

Kamaele przekoksane? Pierwszy raz mi się o uszy obija :o
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Manor
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2010, 09:53:29 pm »
Ares i jego 50 targetów na sekundę..
waiting for new dex 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2010, 10:01:39 pm »
Prawda jest taka anty bot, jest do chrzanu mówię to otwarcie wykrywa tyle co nic :( sam się przekonałem. Nie chce oczerniać serwera ale anty niestety epic phail.

Jak by ktoś chciał robić flame z tym iż nie mamy racji :http://www.own3d.tv/video/31404/BeMyFrag_L2Cerberus_BMF
Wystarczy po oglądać od 2 do 5 minut i potem resztę dannego, wina jak na palcu.
Szkoda, że l2 control nie da się zablokować (chyba)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2010, 10:28:26 pm »
Da sie da... jak ktoś grał na azure wie o co chodzi. Chociaż te zabezpieczenia też dało sie obejść. Ale ograniczało to boty spamery do minimum.

BTW: WTF jest prime shop. Można go włączyć w kliencie ale nie wiem po kiego to jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 10:30:15 pm wysłana przez sakaszli »


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2010, 10:41:28 pm »
Jak w to klikniesz to tam gdybyś grał na RuOffie miał byś możliwość kupna różnych itemków, paczek, ssów itp, innymi słowy to takie okienko z możliwością zakupów przez dotacje na RuOffie



Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:16:09 pm »
po pierwsze


w l2c TRZEBA miec potki na pasku zeby program je spamowal

kthx, koniec dyskusji fail polaczki?


nie ogladalem frapsa, ale jezeli ares gra zerkiem to normalne ze spamuje next target i zmienia ciagle targety wiec wasz drugi swietny argument wlasnie poszedl do piachu


rage more to moze admin zmieni reuse rush impacta tak zeby polaczki wreszcie daly rade zabic/ztargetowac zerka


  • Banned
  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:31:06 pm »
niestety kretyn udowodnił iż używa l2control do spamu CP :). A ni jednej CP potki na pasku, a spamił jak najęty hehe :D.
znajomy opowiadal Ci o zlych programach czy wut
aby spamowac jakiekolwiek potki l2 controlem musisz je meic an pasku...
l2sniffer/net etc

Da sie da... jak ktoś grał na azure wie o co chodzi. Chociaż te zabezpieczenia też dało sie obejść. Ale ograniczało to boty spamery do minimum.
eee wut, chyba tylko gimbusy nei potrafily odpalic chociazby prymitywnego acp

Prawda jest taka anty bot, jest do chrzanu mówię to otwarcie wykrywa tyle co nic :( sam się przekonałem. Nie chce oczerniać serwera ale anty niestety epic phail.

Szkoda, że l2 control nie da się zablokować (chyba)
kwestia wiedzy/checi nawet glupi l2jh rate astral world poradzil sobie z wiekszoscia 3rd programow

Ares przegina z targetem, nie wierze ze uzywa next target.
qrw wroc na chronicle 4, przestan plakac albo
zrob berka;
F1 rush
F2nxt target
i kruwa wbiegnij w grupke mobow spamujac F1-F2
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 11:33:38 pm wysłana przez Testov »


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:36:52 pm »
niestety kretyn udowodnił iż używa l2control do spamu CP :). A ni jednej CP potki na pasku, a spamił jak najęty hehe :D.
znajomy opowiadal Ci o zlych programach czy wut
aby spamowac jakiekolwiek potki l2 controlem musisz je meic an pasku...
l2sniffer/net etc

Da sie da... jak ktoś grał na azure wie o co chodzi. Chociaż te zabezpieczenia też dało sie obejść. Ale ograniczało to boty spamery do minimum.
eee wut, chyba tylko gimbusy nei potrafily odpalic chociazby prymitywnego acp

Prawda jest taka anty bot, jest do chrzanu mówię to otwarcie wykrywa tyle co nic :( sam się przekonałem. Nie chce oczerniać serwera ale anty niestety epic phail.

Szkoda, że l2 control nie da się zablokować (chyba)
kwestia wiedzy/checi nawet glupi l2jh rate astral world poradzil sobie z wiekszoscia 3rd programow

Ares przegina z targetem, nie wierze ze uzywa next target.
<br -_-' wroc na chronicle 4, przestan plakac albo
zrob berka;
F1 rush
F2nxt target
i kruwa wbiegnij w grupke mobow spamujac F1-F2


Ale oni tego nie rozumieja i na 100% uzywa l2c do targetowania :D hahahahah
playaction.pl - wszystko czego potrzebujesz do swojej konsoli :)


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:38:57 pm »
Na azure wykrywanie polegało na szukaniu nazwy formy lub nazwy procesu.
Wystarczyło napisać program ukrywający proces. Azure miało też ochronę przez modyfikacją systemu....ludzie pisali programy zamieniające pliki po jakimś tam czasie.

Jedynym problemem był dualbox na azure... nie poradziłem sobie z tym. Wiem że ka każdym razem tworzył się inny plik (ukryty).

PS: Nadal szukam czystego systemy epilog. Najnowszy by wszytko na oly grało i śpiewało.

co do rasha...mi nie przeszkadza to że sobie lata i laguje serwer....tylko chodzi o lanrate...2 szarże w 0,00000000000000000000000000000001c sek i 50 osob stoi na stunie.


Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:46:14 pm »
no ale z tym land rate to juz pretensje do NCSoftu

moge sie zalozyc ze on ma tego rusha OE i to pewnie calkiem mocno(nasz zerk na theonline x100 mial na +11 czy nawet wiecej na 84 lvl po 3 tygodniach grania, a cerberus ile juz stoi?) to nie dziwne ze stun siada we wszystkich, jezeli jeszcze ma jakies stun epiki/TW jewele to normalne ze w 2 sek 50 osob stoi na stunie, szczegolnie ze to jest w miare wczesny etap rozwoju serwera


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2010, 11:58:13 pm »
Dla informacji.. do wczoraj na serwerze rush impact enchantowany na chance miał bugniętą animację. Przy enchancie na element był Rush na 1 target-> i koniec, przy chance był Rush na 1 target -> i char skakał jeszcze bez sensu po innych osobach co było prawdopodobnie przyczyną lagów na mass pvp.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:10:55 am »
po pierwsze


w l2c TRZEBA miec potki na pasku zeby program je spamowal

kthx, koniec dyskusji fail polaczki?


nie ogladalem frapsa, ale jezeli ares gra zerkiem to normalne ze spamuje next target i zmienia ciagle targety wiec wasz drugi swietny argument wlasnie poszedl do piachu


rage more to moze admin zmieni reuse rush impacta tak zeby polaczki wreszcie daly rade zabic/ztargetowac zerka
może ma zrangera gdzie nie trzeba mieć cp potów na pasku ;d
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:12:39 am »
po obejrzeniu tego frapsa to chcialbym was polaczki zobaczyc na teonie, tam byscie zobaczyli fajne programy, a nie placzecie nad aw ktory w ogole nie uzywa cp potek czy zerka ktory w miare niezle zmienia targety ale do perfekcji to mu jeszcze brakuje


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:12:57 am »
to ktokolwiek robi RI na chance?



btw obejrzalem tego frapsa i nie ma tam ZADNYCH dowodow na to ze oni uzywaja jakichkolwiek programow

1. przez calego frapsa(19 min) CP potki sa uzywane moze eee .... przez 4-5 min max? i do tego zawsze sa na pasku jezeli sa uzywane, do tego sa spamowane ZBYT slabo jak na program ale okej, polaczki rage more
2. autotargetu tez zadnego nie ma, zerk to zerk i sprawa next targetu czyli juz wyjasnione, a AW ... jezeli on uzywa programu do targetowania to Marr gra rzesami i targetuje 10 typa na raz


  • Banned
  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:13:29 am »

wlasnei obejrzelismy tego frapsa komisyjnei na tsie
przez 10sec na frapsie mzoe ktos spamowal cp potki i to recznie
takze PRZESTANCIE PLAKAC ZBIERACZE RYZU I MARSZ DO SZKOLY


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:14:47 am »
pozdrawiam faje z bmf


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:51:38 am »
po pierwsze


w l2c TRZEBA miec potki na pasku zeby program je spamowal

kthx, koniec dyskusji fail polaczki?


nie ogladalem frapsa, ale jezeli ares gra zerkiem to normalne ze spamuje next target i zmienia ciagle targety wiec wasz drugi swietny argument wlasnie poszedl do piachu


rage more to moze admin zmieni reuse rush impacta tak zeby polaczki wreszcie daly rade zabic/ztargetowac zerka
cp potki mozesz miec na ktorymkolwiek pasku i l2c bedzie spamowac, te paski nie musza byc widoczne (np 8 pasek)


Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2010, 01:33:07 am »
okej, moj blad :D

ale i tak na tym frapsie on te CP potki spamuje jakby chcial a nie mogl(a ma je na pasku), a ze uzywalem l2c i wiem jak spamuje CP potki to wiem tez ze on tego nie uzywal


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2010, 08:54:48 am »
Płaczecie o spam CP potków które są normalną częścią gry? Raczej dziwne jest jak jacyś gracze nie używają cppotów na pvp.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2010, 09:17:43 am »
Spamować CP potki można też z myszki (np oscar) i nie jest to żaden 3rd program przecież. Warunek taki, że trzeba też tym samym przyciskiem na myszce je wyłączyć, bo inaczej będzie spamować non stop. Ja osobiście nic do tego nie mam, bo jako bishop mam dzięki temu na PvP mogę się zająć healowaniem/debuffowaniem (a bishop ma co robić w PvP...) w 100% co dużo bardziej zwiększa szansę na przeżycie mojego party.

Kłopot z tym polega na tym, że taki spam CP zablokuje używanie innych macr na myszce (ja np. mam stigme z assystą po desce, self celkę i nuka z augu) i póki spamu nie wyłączę, to inne funkcje są dla mnie zablokowane. Wtedy po prostu muszę z bindów z klawiatury lub ręcznie z paska. Używanie L2c dla spamu CP jest o tyle głupie, że i tak przynajmniej 50% osób skorzysta z innych jego funkcji )auto targety itd, chociaż idę o zakład, że i tak spora osób leci na L2Ranger). Poza tym ten spam CP jest pełni automatyczny, ja na myszce jednak muszę ogarnąć kiedy włączyć/wyłączyć.


Jeszcze co do QQ zerków, to powiem tak: Jeżeli ktoś ma A grade (poza majesticiem) i lvl poniżej 80, to co się dziwicie? Wtedy stun trzyma ponad połowę ludzi czasem. Obejrzyjcie sobie np. filmik JustPaula gdzie zerk z jego constans walcząc z ludźmi +80 potrafi postawić na stunie przy odrobinie szczęścia 1-2 osoby. Nie taka jest rola zerka w PvP by stunować, bo ta era już minęła. Chyba, że walczymy przeciw A grade, to wtedy nasz zerk sam bawi się w PvP bo nam szkoda czasu ^^

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 08, 2010, 11:01:09 am »
ale i tak na tym frapsie on te CP potki spamuje jakby chcial a nie mogl(a ma je na pasku),
klika recznie lub uzywa snifera ktory przycina cp poty qq


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: 3rd programy na serwerze
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:13:31 pm »
Może pytanie nie dotyczące ogólnego tematu topicu ale czy jest ktoś w stanie podać soundtracka z filmu Aresa ??
W komentarzach znalazłem tylko jeden otwór ^^

http://www.own3d.tv/video/31404/BeMyFrag_L2Cerberus_BMF