Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 920289 razy)

  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5050 dnia: Luty 06, 2018, 02:44:09 pm »
Coś chyba ruscy zaczynają spływać na serwer. Online rośnie i rośnie. W lutym powinno pęknąć 2k oraz przegonić Einhasada co byłoby nie lada ewenementem.

http://l2on.net/?c=online&a=stat&target=Skelth

Einhasad okrutnie cierpi przez to co ROA zrobilo z tym serwerem w kilka miesiecy. Podobno maja isc teraz na jakis x3 H5 (nie wiem czy BeyondWorld czy cos innego rusza ruskiego) i z jednej strony moze online sie poprawi, ale z drugiej na jakies siege pewnie dalej beda zagladac. Inna sprawa jest taka ze na coraz wiekszy opor trafiaja, 1-2 zamki max zdobywaja, AQ juz 2-3 razy pod rzad nie dali rady klepnac. Poza katkami na Einhasad jest pustawo, rynek umiera i to czuc. Z drugiej strony mozna sie tam teraz latwo i szybko wykoksac bo spoty wolne i itemy tanie. A pewnie predzej czy pozniej Innova znowu da opcje przeniesienia postaci z Paagrio na Einhasad tak jak robili to juz wczesniej bodajze z Shillen, a w koncu jak spadnie online to i merge sie doczekamy, wiec w dalszej perspektywie jest szansa na spora poprawe ;)


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5051 dnia: Luty 06, 2018, 03:10:31 pm »
ceny adeny spadly to nie maja co tam robic, a na beyondzie cos z bitcoinami podobno ma byc wiec wiadomo dlaczego tam ida


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5052 dnia: Luty 06, 2018, 08:58:01 pm »
A to prawda, że pufa znowu jakieś party rusków zgarnął, którzy nie mieli się gdzie podziać? I podobno jakieś postacie się znalazły :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5053 dnia: Luty 06, 2018, 09:16:13 pm »
no przecie maleum od kilku dni biega po aden


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5054 dnia: Luty 07, 2018, 03:46:01 pm »
No dobra to teraz ktoś mi niech odpowie na pytanie, dlaczego dziś nikt z blue sidea nie przyszedł na bossy wtf?

My gramy tylko w weekendy. :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5055 dnia: Luty 11, 2018, 11:34:17 am »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5056 dnia: Luty 11, 2018, 12:52:46 pm »
W końcu weekend nie? :P
a co tam w polityce? spectre już nie w blue? co tam co tam?
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5057 dnia: Luty 13, 2018, 08:47:45 am »
https://i.imgur.com/E3pjeVP.png

Wczoraj poraz pierwszy dropnoł zaken earing :) po 11 zakenach.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2018, 09:01:57 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5058 dnia: Luty 19, 2018, 12:26:01 am »
Co taka cisza na forum? Online rosnie a nie ma o czym gadac czy wszyscy farmia bo jest exp event?
Fajnie SWSa na 80 lvl cisnie pufa. Wydaje mi sie ze ten song of purification na topowym party magow narobi niezle zamieszania remove debuffs i 30% increased healing.

Ja sobie robie male farm party z moja, nawet mnie PK char dojechal w cruma. Kto by pomyslal rok temu ze w cruma beda jacys ludzie a co dopiero PK char patrole :D

Moze wiecie czyj to silver ranger 65 lvl z nickiem "iArvze"? Widze ze od piatek 18 PK wiecej nabil.



  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5059 dnia: Luty 19, 2018, 12:31:26 am »
Co taka cisza na forum? Online rosnie a nie ma o czym gadac czy wszyscy farmia bo jest exp event?
Fajnie SWSa na 80 lvl cisnie pufa. Wydaje mi sie ze ten song of purification na topowym party magow narobi niezle zamieszania remove debuffs i 30% increased healing.

Ja sobie robie male farm party z moja, nawet mnie PK char dojechal w cruma. Kto by pomyslal rok temu ze w cruma beda jacys ludzie a co dopiero PK char patrole :D

Moze wiecie czyj to silver ranger 65 lvl z nickiem "iArvze"? Widze ze od piatek 18 PK wiecej nabil.

I co ci da ta informacja xD? Pk chary w crumie nie maja zbijanej karmy wiec beda pkowac i pkowac.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5060 dnia: Luty 19, 2018, 12:35:16 am »
Ludzka ciekawosc po prostu. Chce wiedziec jaki kutasiarz mi zmarnowal 2 minuty grindu oraz kto mnie zmusil do trzymania zbuffowanego daggera na hide na spocie. Duzo roboty to nie jest ale zawsze ;)


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5061 dnia: Luty 19, 2018, 11:17:14 am »
Fajnie SWSa na 80 lvl cisnie pufa. Wydaje mi sie ze ten song of purification na topowym party magow narobi niezle zamieszania remove debuffs i 30% increased healing.
Tak, ale jest dużo ważniejsza rzecz w tym songu: Debuff Resistance +80% .  ;-)


A od środy nowy event! (dla odmiany)


« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2018, 11:37:22 am wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5062 dnia: Luty 19, 2018, 04:33:11 pm »
Co taka cisza na forum? Online rosnie a nie ma o czym gadac czy wszyscy farmia bo jest exp event?
Fajnie SWSa na 80 lvl cisnie pufa. Wydaje mi sie ze ten song of purification na topowym party magow narobi niezle zamieszania remove debuffs i 30% increased healing.

Ja sobie robie male farm party z moja, nawet mnie PK char dojechal w cruma. Kto by pomyslal rok temu ze w cruma beda jacys ludzie a co dopiero PK char patrole :D

Moze wiecie czyj to silver ranger 65 lvl z nickiem "iArvze"? Widze ze od piatek 18 PK wiecej nabil.

Oby Smile pomogło, wczoraj jak padł kilka razy wyszedł z klanu i bał się flagować na PVP.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5063 dnia: Luty 20, 2018, 07:06:17 am »
To na pewno chodzi tylko o tego heala, bo jaki debuff resistance na serwie gdzie nikt prawie nie używa debuffow tylko spamuje f1 :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5064 dnia: Luty 20, 2018, 09:10:24 am »
Z tym wyjściem z clanu to nie tak :) to zupełnie na odwrót, party sumonerów było bez klanu i magusy wyszły, pvp było nie do wygrania ale liczyła się liczba fragów które zrobią sumonery i magusy 4% na enemy a pufa o % się nie martwi bo robi tony expa dzień w dzień.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5065 dnia: Luty 20, 2018, 10:40:38 am »
Z tym wyjściem z clanu to nie tak :) to zupełnie na odwrót, party sumonerów było bez klanu i magusy wyszły, pvp było nie do wygrania ale liczyła się liczba fragów które zrobią sumonery i magusy 4% na enemy a pufa o % się nie martwi bo robi tony expa dzień w dzień.

Neural o sumonerach proszę nie wspominaj, jest początek PVP wszystkie sumony na Nico on cofa się, koniec pvp wygraliśmy a wy AOE próbujcie zabić tylko 1 gracza, śmialiśmy się chyba z 20 minut.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5066 dnia: Luty 20, 2018, 11:24:54 am »
Z tym wyjściem z clanu to nie tak :) to zupełnie na odwrót, party sumonerów było bez klanu i magusy wyszły, pvp było nie do wygrania ale liczyła się liczba fragów które zrobią sumonery i magusy 4% na enemy a pufa o % się nie martwi bo robi tony expa dzień w dzień.

Neural o sumonerach proszę nie wspominaj, jest początek PVP wszystkie sumony na Nico on cofa się, koniec pvp wygraliśmy a wy AOE próbujcie zabić tylko 1 gracza, śmialiśmy się chyba z 20 minut.

imax super swietnie


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5067 dnia: Luty 20, 2018, 04:09:46 pm »
Z tym wyjściem z clanu to nie tak :) to zupełnie na odwrót, party sumonerów było bez klanu i magusy wyszły, pvp było nie do wygrania ale liczyła się liczba fragów które zrobią sumonery i magusy 4% na enemy a pufa o % się nie martwi bo robi tony expa dzień w dzień.

Neural o sumonerach proszę nie wspominaj, jest początek PVP wszystkie sumony na Nico on cofa się, koniec pvp wygraliśmy a wy AOE próbujcie zabić tylko 1 gracza, śmialiśmy się chyba z 20 minut.

imax super swietnie

? rly/?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5068 dnia: Luty 20, 2018, 10:01:43 pm »
Od samego początku mówiłem, że ta taktyka z sumonami to jakiś fail, tylko ludzie nie potrafią tego skontrować. Czyżby się w końcu nauczyli?
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5069 dnia: Luty 21, 2018, 08:46:03 am »
Cała taktyka na tym serwerze to liczby kto ma więcej ten wygrywa :) konie może i poleciały gdzies w pizdu ale można je sumonować w ciągu sekundy ponowni i puszczać na jaki kolwiek target ważne aby było jak najwięcej ludzi zflagowanych bo wtedy aoe działa.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5070 dnia: Luty 21, 2018, 06:20:31 pm »
Jak każde inne aoe.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5071 dnia: Luty 21, 2018, 07:08:16 pm »
Cała taktyka na tym serwerze to liczby kto ma więcej ten wygrywa :) konie może i poleciały gdzies w pizdu ale można je sumonować w ciągu sekundy ponowni i puszczać na jaki kolwiek target ważne aby było jak najwięcej ludzi zflagowanych bo wtedy aoe działa.

Oczywiście, można i powinno się to ogarniać xD



  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5072 dnia: Luty 27, 2018, 12:12:55 pm »
Dzisiaj był maintance na RU i takie zmiany:

https://4gameforum.com/threads/689449/

A wśród nich: "Fixed a bug where the melee servants summoned by the character sometimes could not launch an attack, even with the closest approach to the target."

Nie mam w tej chwili czasu zeby wbic do gry i zobaczyc jak to dziala, ale jesli po tylu latach ogarneli w koncu to idiotyczne bieganie summona za celem i to, ze nie dalo sie kogos uderzyc dopoki sie nie zatrzymal albo nie zmienil kierunku, to jest to gigantyczna zmiana na plus dla summonerow. Do tej pory wystarczylo wlasciwie pozostawac w ruchu zeby nie dostawac melee hitow.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5073 dnia: Luty 27, 2018, 02:16:26 pm »
Ciekawe jak w praktyce będzie to wyglądać - może teraz summon będzie w melee atakował z "kilometra" ;-)
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5074 dnia: Luty 27, 2018, 02:55:57 pm »
Pare osob juz potestowalo i podobno jest troche lepiej, ale jakas wielka zmiana to to nie jest. Powinna byc wystarczajaca zeby wyeliminowac "taniec" summona z mobkiem aggro, kiedy czasem przez 30 sekund biegaly dookola siebie zanim zaczely sie bic.