Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016  (Przeczytany 48403 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 12, 2016, 08:15:46 am »
A ja sie tylko zastanawiam, jeżeli wszyscy mają racje to kto ma racje? Starych wyjadaczy aż ciarki chyba przechodzą gdy ktoś oferuje swoją opinię. Taki tam oftop aby podsumować powyższą dyskusje.

A w temacie. Dobrze, że powstaje coraz więcej GOD serwerów a nie wciąż to Interlude i H5. Nie krytykuje innych kronik, po prostu fajniej miec większy wybór.
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 12, 2016, 08:42:10 am »
Starych wyjadaczy aż ciarki chyba przechodzą gdy ktoś oferuje swoją opinię.
az mi sie rzygac zachcialo, brb kibel














dobra, jestem spowrotem, a wiec do rzeczy

przyjmijmy ze "offowosc" plikow jest opinia kornesa i innych, a nie faktem - dlaczego bez odzewu mialby zostac post, przeprzaszam - "opinia", ktory podaje w watpliwosc wczesniej wyrazone opinie bez podania jakichkolwiek dowodow? "bo tak" ?


to ja rownie dobrze moge napisac
"maestro robi mniejszy dps od feoha, wiec sa to offowe pliki", koniec i kropka

to jest moja opinia i nic nikomu do tego, wiec nikt nie ma prawa napisac ze jest inaczej bo przeciez to jest tylko moja opinia i chocbym nie wiem jakie bzdury wypisywal, bez podawania na to jakichkolwiek dowodow, to mam prawo do bycia wzietym w obrone przez whiteknighta, bo "jak to tak ze starzy wyjadacze od razu rzucaja sie na nowego, bo uwazaja ze wiedza lepiej"


no offense sybar, ale gardze ludzmi piszacymi posty takie jak ten twoj, ktory zacytowalem


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 12, 2016, 09:04:07 am »
A ja sie tylko zastanawiam, jeżeli wszyscy mają racje to kto ma racje? Starych wyjadaczy aż ciarki chyba przechodzą gdy ktoś oferuje swoją opinię. Taki tam oftop aby podsumować powyższą dyskusje.

A w temacie. Dobrze, że powstaje coraz więcej GOD serwerów a nie wciąż to Interlude i H5. Nie krytykuje innych kronik, po prostu fajniej miec większy wybór.

zgadzam sie z tym panem jezeli chodzi o serwery GOD jest ich zdecydowanie za malo a 90% to high raty. Dalej nie rozumiem czemu privow do GODa jest tak malo ze mozna je na palcach policzyc jest jakis hate na nowego l2? stary l2 jest ok ale do zrzygania mam juz dosc Interlude i H5 ile mozna lat w tym siedziec. Boje sie tylko ze serwer moze po paru tyg zostac zamkniety.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 12, 2016, 09:05:59 am »
No widzisz, ja nawet nikogo konkretnego w swoim poście nie wymienilem. Nie przypisałem nikomu racji ani chyba nikogo nie obraziłem.

Nawet nie wiem kto tu jest tym starym wyjadaczem i kto jest najbardziej wiarygodny. Wiem natomiast, że prawie zawsze opinia mniej znanych graczy jest tlamszona przez 'fakty' tych bardziej wokalnych. A jeżeli prawda jest tylko jedna to czemu nawet Ci doświadczeni obrzucają się mięsem?

Chyba zbyt dużo emocji tu się uwolniło.
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 12, 2016, 09:24:18 am »
A ja sie tylko zastanawiam, jeżeli wszyscy mają racje to kto ma racje? Starych wyjadaczy aż ciarki chyba przechodzą gdy ktoś oferuje swoją opinię. Taki tam oftop aby podsumować powyższą dyskusje.

A w temacie. Dobrze, że powstaje coraz więcej GOD serwerów a nie wciąż to Interlude i H5. Nie krytykuje innych kronik, po prostu fajniej miec większy wybór.

zgadzam sie z tym panem jezeli chodzi o serwery GOD jest ich zdecydowanie za malo a 90% to high raty. Dalej nie rozumiem czemu privow do GODa jest tak malo ze mozna je na palcach policzyc jest jakis hate na nowego l2? stary l2 jest ok ale do zrzygania mam juz dosc Interlude i H5 ile mozna lat w tym siedziec. Boje sie tylko ze serwer moze po paru tyg zostac zamkniety.
Tutaj chyba chodzi bardziej o dostępność plików. Jeżeli chodzi o L2J to zazwyczaj rozwój jakiejkolwiek kroniki to niekończąca się opowieść. Zawsze jest coś do zrobienia a niestety nawet jak coś jest zrobione off-like to zaraz może się okazać, że nie jest to 100% off-like. No i tak w kółko.

Tworzenie plików pod GOD chyba nie przyciągnęło aż tyle chętnych do pracy co starsze IL i H5. Znam tylko jedną grupę, która zajmuje się najnowszym Heliosem w L2J - l2junity i ich freemium projekt.

Osobną sprawą jest to, że sporo graczy nawet nie próbowało GODa. Znam mase ludzi którzy grają w L2 od wielu, wielu lat i jeszcze nie próbowali GODa. Dla wielu jest to czasem 'zupełnie nowa gra'.

Ważne, że są ludzie którzy chcą tą całą scenę prywatnych serwerów L2 wprowadzić do nowszych kronik :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 12, 2016, 01:07:06 pm »
jeśli przez "scenę" rozumiesz community privów, to jest raczej niemożliwe. Raz, że ludzie nie mają czasu uczyć się nowych rzeczy od 0, dwa, że to jest 100% prawda, że GoD, a H5 to dwie różne bajki, pvp wygląda inaczej, taktyki są inne itd. Toteż dany side się jeszcze skompromituje w czasie tej nowej "przygody", a nie od dziś wiadomo, że "top" klany są w miarę dumne, zresztą tak jak i gracze. Także lepiej siedzieć i męczyć n-ty raz F1-F2 Interlude niż zacząć grać w grę gdzie musisz ogarniać 4 paski skilli/itemów/makr/tokenów ^^.

PS Nie neguję IL, ale ile można ^^.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 12, 2016, 01:47:24 pm »
ja licze ze ten projekt sie jakos rozwinie a nie ze po miechu sie zwina i tyle z tego bedzie mam nadzieje ze postawia na reklame i online bedzie wiecej niz 200ppl bo kolejnego servera typu gdzie 1000 boxow siedzi a 10 graczy gra nie za bardzo zacheca do gry.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 12, 2016, 04:42:44 pm »
Mnie bardziej ciekawi w jaki target celuje ten serwer. Nastawieni są na ru, ale interludowcy i h5 nie pójdą grać na GODa, ci co lubią GODa mają 5 serwerów offowych, gdzie abo jest tańsze niż na tym privie... jedynie chyba dla odpadów z offowych godów, którzy nie potrafili nic zawojować na oficjalach.
Jakieś większe klany się tam zapowiedziały?


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 12, 2016, 05:55:14 pm »
czy ja wiem czy na offie masz tansze premki niz tutaj na NA w ogole nie ma premium konto, no tyle ze na eu tam cos takiego jest ale raczej drozsze to nie jest. Z drugiej strony jak nastawiaja sie na konta premium to oznacza ze moge sie solidnie zabrac za ten projekt na ale RU mowi juz samo za siebie.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 12, 2016, 07:44:53 pm »
jeżeli uwzględnimy takie szczegóły jak AI mobów/npc/bossów to żaden projekt l2j nie zbliżył się nawet w 5-10% do contentu z GOD offa, pominę już nawet instancje i całą mechanikę pvp, bo z tym też za dobrze nie jest :D
nie ma sensu dywagować czy ten serwer ma legit pliki, bo wystarczy sprawdzić jakikolwiek drobiazg, np jak zachowuje się ork na talking island, żeby mieć pewność w 100% ze to nie extender czy inny twór, a że zmian w Heliosie było sporo to łatwo dopatrywać się błędów tam gdzie ich nie ma.

Mnie bardziej ciekawi w jaki target celuje ten serwer. Nastawieni są na ru, ale interludowcy i h5 nie pójdą grać na GODa, ci co lubią GODa mają 5 serwerów offowych, gdzie abo jest tańsze niż na tym privie... jedynie chyba dla odpadów z offowych godów, którzy nie potrafili nic zawojować na oficjalach.
Jakieś większe klany się tam zapowiedziały?
Pisałem o tym już w pierwszym poście, admini pierwotne celowali w RU community, chociaż teraz otworzyli sie też na EN (fakt, że dodali klienta i npc po angielsku to już ogromny plus), wspominali też, że mają zamiar wykupić reklamy na EN stronach/toplistach.

Serwer sam w sobie zachęci każdego kto grał już na GODzie i przestał (z jakiegokolwiek powodu, wliczmy też "odpady"), tym bardziej, że obecna sytuacja na offach nie zachęcała go do powrotu (wieloletnie serwery przesycone endgejmowymy charami, zerowy income adeny bez l2store, 1-side, itd), no i na koniec osoby które grają całe życie na int/h5 też mogą się przełamać i spróbować czegoś nowego, raczej nie podpisywali cyrografu :D

Tutaj masz o wiele łatwiejszy exp i przede wszystkim drop adeny który widać w inventory, a skoro pliki są te same, to Innovie pozostaje niewiele plusów w takim zestawieniu (tym bardziej, że zawsze można tam wrócić) więc nie zdziwiłbym się, gdyby część przyszłego online była wynikiem migracji prosto z offów.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 13, 2016, 01:21:10 am »
Wbiłem, zobaczyłem i potwierdzam, maja pliki offowe - ciekawe jak je zaje.. no tego zdobyli :). Gdzies przewinął mi się płacz o to, że moby bijo, generalnie z tego co wiem to na heliosie mobki i bossy dostały boosta do dmg.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 13, 2016, 09:36:50 am »
jezeli naprawde maja pliki offowe to serwer moze dluzej postac i przyciagnie graczy. Nie mam mozliwosci testowac bety niestety ale jak za 2 tyg jest otwarcie to wbijam.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 18, 2016, 12:02:00 pm »
ref jak tam testy jakies nowosci? ile osob gra aktualnie na betcie? nie mam mozliwosci testowac bo na urlopie jestem


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 20, 2016, 01:43:07 pm »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 20, 2016, 02:44:32 pm »
Ktoś z innovy chce sobie dorobić na boku... Dziwne, że te pliki nie maja żadnych zabezpieczeń.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 20, 2016, 06:10:58 pm »
pewnie mają jakąś kontrole dostępu do plików/serwerów, ale to rosja, parę łapówek więcej i masz co chcesz XD


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 21, 2016, 07:53:33 pm »
Witam, serwer zapowiada się dobrze. Czy są jakieś chętne osoby wspólnej gry?
tyrr Duelist/Titan/Heal/Iss


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 21, 2016, 08:13:59 pm »
jeśli ktoś byłby chętny do wspólnej gry po starcie serwera to zapraszamy do grupy na FB :)

https://www.facebook.com/groups/1218840428161273/?notif_t=group_purposes_change&notif_id=1471803046679469


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 21, 2016, 08:19:41 pm »
Chcę zacząć grać na tym serwerze.
GOD jest mi zupełnie obcy   :?
Proszę o pomoc. Jak na tym grać, gdzie szukać sensownych poradników.

Z góry dziękuję!


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 21, 2016, 08:23:39 pm »
Chcę zacząć grać na tym serwerze.
GOD jest mi zupełnie obcy   :?
Proszę o pomoc. Jak na tym grać, gdzie szukać sensownych poradników.

Z góry dziękuję!

do 4 transferu klasy nie różni się prawie niczym. Poza tym że do 85 poziomu gra prowadzi za rękę. No i faktem, że pojawiła się nowa rasa (wprowadzona jakieś 2-3 kroniki wcześniej) - Ertheia.
Wszystkiego można się nauczyć po przebudzeniu. Ale oczywiście zapraszamy do grupy a chętnie odpowiemy na pytania :) Polecam pobrać klienta OBT, zainstalować i przetestować z czym to się je :) http://gamecoast.net


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 22, 2016, 10:10:18 am »
Polskie party  szuka Heala/Tanka/DD'ka bądz iss'a kto chetny niech napisze do mnie lub do Dzudzaka zawsze jest mozliwosc dogadania sie kim kto chce grac


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 22, 2016, 04:45:26 pm »
jak szukacie Issa do party to sie zglaszam na ochotnika


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:07:24 pm »
no to na chwile obecna brakuje drugiego heala i tanka. Ewentualnie Next vynn/feo z dualem heal. Tank main or dual tank.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:37:23 pm »
Ja się zastanawiałem nad healem albo issem. W sumie do piątku mam czas żeby się na spokojnie zastanowić ale skłaniam się ku issowi (powrót do korzeni - SWS na gravelandzie) albo healowi (coś czym grałem ostatnie 2-3 lata) :D Dylemat jak cholera :D


Odp: [L2OFF] L2Gamecoast - GOD Helios x7 - start 26.08.2016
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:46:11 pm »
no to na chwile obecna brakuje drugiego heala i tanka. Ewentualnie Next vynn/feo z dualem heal. Tank main or dual tank.
jak juz chcecie wynna to robcie full pve 3x wynn party  :afro: