Witaj
Gość

Wątek: Posłucham opinii... dziękuję:)  (Przeczytany 1867 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Posłucham opinii... dziękuję:)
« dnia: Styczeń 01, 2018, 09:41:17 pm »
Witajcie. W najbliższym czasie wstają trzy interesujące serwery: KetraWars x 1, l2Asia x20 i l2 Emi x7. Co sądzicie na temat tych  serwerów? Jak byście obstawiali online? Na którym najbardziej opłacałoby się zacząć w kontekście żywotności i online serwera? Może ktoś słyszał już o nich... Podzielcie się opiniami bo ciężko mi się zdecydować na którym zacząć grać, a każda opinia będzie mile widziana... pozdro
L2 Existence x3- Mystic Muse lvl 78/HE lvl 78/Necro lvl 78 nick DreaMs
L2 Dex Wrath x5- Duelist lvl 78/HE lvl 78 nick NeverD1e
L2 Reloaded x6- Evas Saint lvl 78 nick lDreaMs


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Posłucham opinii... dziękuję:)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2018, 10:00:48 pm »
Siemanko,

Z tego co wiem KetraWars nie będzie to nowym serwerem tz mam na myśli na nie nowych plikach no i online pewnie będzie rozsądny jak to na rusków przystało, raty x1 fajnie nie tak szybko to pójdzie co za tym idzie pewnie dłużej postoi.
Jest jeden problem ze community tam będzie pewnie w 80% w cyrylicy, z tego co lokalem na forum to też wszystko po rusku.
Do otwarcia L2 Emi już coraz bliżej, dziś ujawniono część oficjalnych ustawien, część ponieważ cały czas ludzie podsyłają pomysły i robione to jest pod nich. Osobiście czekam za L2Emi dlaczego? Mam ochotę pograć wreszcie gdzie przeważa polskie community, bardzo dopinguje by ten projekt wypalił, pomimo wszystkiego początkowych bugów etc. atmosfera będzie i tak dobra jeśli będzie spoko online bo to będzie made from Poland.
Cieżko mi powiedzieć gdzie maja lepsze pliki, gdzie będzie lepsza maszyna... mi w tej grze chodzi by ona mi sprawiała przyjemność grania a niestety tej przyjemności nie potrafię zaznać na jakiś ruskich serwerach chyba ze by było naprawdę sporo polaków.
Tak czy inaczej moim faworytem jest EMI.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Posłucham opinii... dziękuję:)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2018, 10:18:09 pm »
Grałem na ketrze ponad 2 miesiące,  więc sądzę, że mogę się wypowiedzieć, bo jakieś pojęcie mam.
Przede wszystkim - mają oni aktualnie 3 serwery online - x1, x100 i x1200.
Dwa ostatnie, high ratowe, bez wipe przez ogromną ilość czasu (do sprawdzenia na stronie).
x1 wstał w tym roku i na początku zbierał piekielnie ogromne żniwa. Fajnie się to wspomina, bo zaczynając, był problem z zabiciem moba. Na każdym spocie multum osób, walka dosłownie o każdego potworka.
Ten x1, wstający w tym miesiącu, będzie więc ich drugim, ale, co ważne, stary x1 nie pozostanie zamknięty, z racji na szacunek dla osób, które nadal grają na pierwszym x1.
Co do tego starego, online oscylował w granicach 4-5k.
Myślę, że druga odsłona, na pewno dużo bardziej dopracowana (o ile można było się przyczepić do czegokolwiek na pierwszej edycji), przyciągnie tyle samo, a nie wykluczone, że więcej osób. Oczywiście 80 lub więcej % graczy to ruskie, więc wszechobecna cyrylica, ale zdecydowanie jest to do zniesienia. Na serwerze na hajs można kupić jedynie runki, a także pierwszą i drugą profę. Teleporty do 30 lvl za friko, co jest dużym ułatwieniem, bo pamiętam, że praktycznie wszędzie trzeba było latać z buta na początku, bo nie było hajsu. Ogólnie polecam zdecydowanie Ketrę, moim zdaniem na ten moment jedyny serwer warty uwagi, na który naprawdę warto przeznaczyć trochę czasu. Pozdro!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Posłucham opinii... dziękuję:)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2018, 04:19:00 pm »
Osobiście wbijam na Ketrę, będzie mega online, nie przeszkadza mi to że dużo rusków, gracz to gracz, a znajdzie się na pewno ekipa jakaś polska lub international, co mi wystarcza. I tak pewne jest że nie osiągnę tam jakiejś topki bo idzie tam dużo ruskich zergów typu CriticalStorm, a ja jestem casualowym graczem, chcę czerpać radość z grania i wrócić wspomnieniami do dawnych lat i dawnego L2, polatać po tych początkowych wioskach. No i serwer wstaje niedługo, dlatego tam idę, wiem że się nie zawiodę pod względem gameplay'u, nie będzie przesadnej doty, etc. Natomiast to wszystko do czasu aż wstanie Emi i wtedy jeśli podpasują mi na nim Features to wbijam na Nasz narodowy, bo klimat Ketry przebije jeśli będzie dużo polaków i duży online, który mam tylko nadzieję szybko nie spadnie. Wiążę spore nadzieje z Emi, ale miałem już nie raz hype i nadzieje na serwery low które wydawały się stabilne dla graczy i miały by zapobiec w końcu temu skakaniu z serwera na serwer ale nic z tego. Oby nie było przesadnej doty, zbyt łatwo i zbyt dużego odchylenia od retail'a, a na pewno zawitam na Emi. Niestety ani nie znam do końca informacji, ani nigdzie nie widzę przybliżonej daty startu więc lecę na Ketrawars pobawić się trochę w hardkorowe granie ^_^