Witaj
Gość

Wątek: Powrót jaki serwer  (Przeczytany 6993 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Powrót jaki serwer
« dnia: Luty 02, 2018, 08:20:49 pm »
Witam, wiem że pytanie jakich milion na tym forum, ale stwierdziłem że czas wrócić do L2. W grę wchodzą tylko serwery oficjalne, a na Core widzę, że znaleźć pt na Kartie 85 czy 90 jest nie lada wyzwaniem, dlatego pytanie dla grających na którymś z serwerów. Lepiej na Chronos czy Naia? Który wybrać względem online i party abby móc cokolwiek robić?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2018, 09:40:40 pm »
dobre pytanie


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2018, 01:47:38 am »
Na chronosa i naine masz dużo większy próg wejścia, brak PA/ 30d run 200% eq jest dużo droższe do tego praktycznie nie ma już polaków,

może to was zainteresuje
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60942.msg710417#new


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2018, 09:55:52 am »
Zapomnij o Ramonie to martwe nawet bardziej niż moja wątroba ;p


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2018, 01:12:28 pm »
To gdzie Ci Polacy grają? Nie no Innova odpada, bo mam tam postać, ale ciężko o jakiekolwiek party. Myślałem właśnie o Chronos albo Naia. Ehh.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2018, 05:14:01 pm »
Witam, wiem że pytanie jakich milion na tym forum, ale stwierdziłem że czas wrócić do L2. W grę wchodzą tylko serwery oficjalne, a na Core widzę, że znaleźć pt na Kartie 85 czy 90 jest nie lada wyzwaniem, dlatego pytanie dla grających na którymś z serwerów. Lepiej na Chronos czy Naia? Który wybrać względem online i party abby móc cokolwiek robić?

A myslisz, ze na chronosie czy nai bedzie lepiej? Gracze lineage'a nie dbaja o "nowych", tam tez jest spinka o robienie w najmniejsza ilosc osob jaka jest mozliwosc, "minimalne wymagania zawyzone", zeby zrobic w 2min i tyle.



Z oficjala, ale to tez nie bez RMT zostaje Ci skelth, z privow Midy, a jak nie to polecam inne gry.
Skelth 2 konta min to 20e/mc lub 50e 3mc gry, do tego dolicz min. min te 100 euro na RMT, zeby jakos to szlo.



A tak btw, to zapomnij o w ogole jakimkolwiek oficjalu, jezeli sie do i tak tego "skromnego" groma zaliczac chcesz, jak jeszcze je dodatkowo zawezasz o wymagania co do polakow. Populacja EU w tej grze jest bardzo niska. Polska? Znikoma.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2018, 05:21:40 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2018, 06:07:29 pm »
No dobra to po prostu zagram na Chronos, zobaczę jak to jest. Będzie źle to może na jakiegoś priva pójdę.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2018, 06:40:53 pm »
Idź na Skeleth i dojdz do XenoTavern gra tam kilku moich znajomych po kilku miesiącach doszli do jakiś cp w klanie i dobrze się im gra. Jeśli mialbyś fun z grania BD to jest ogromne zapotrzebowanie na niego.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2018, 01:20:52 am »
Zapomnij o Ramonie to martwe nawet bardziej niż moja wątroba ;p

owszem jest martwa ale to samo można powiedzieć o każdym offie, co z tego skoro na chronosie w pt matchingu jest 1000+ ludzi jak żeby dojść do czegoś trzeba 3 x więcej czasu do tego bez pakowania kasy nie zrobisz tam nic, od dd na k99 wymagają pve broni minimum +10 pve seta i epków, bez rmt taki sprzet jest tam nierealny, bez władowania xxxx tys zł nie znajdziesz tam nawet klanu, jeśli ma być God to serio albo Core albo Ramona z tym że na tej 2 jest najłatwiej dojść do czegoś, jeśli nie God to faktycznie Skleth tylko i wyłącznie, chronosa/naie omijaj szerokim łukiem strata czasu i pieniędzy, władujesz 5-6 tys zł i bedziesz na hita na każdym pvp


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2018, 01:38:58 am »
Zapomnij o Ramonie to martwe nawet bardziej niż moja wątroba ;p

owszem jest martwa ale to samo można powiedzieć o każdym offie
orly?

https://www.youtube.com/watch?v=KkzyASDdWrw


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2018, 02:00:34 am »
Nie mówmy o rosyjskich i kor...


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2018, 02:42:24 am »
mowimy o kazdym offie, ale nie o koreanskim i rosyjskim? zdecyduj sie, albo nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie znasz


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2018, 03:25:36 am »
Cóż to chyba logiczne że ani na Ru ani na Kor nikt się nie wybiera i nie ich dotyczyła ta dyskusja


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2018, 06:25:14 am »
1sze primo, serwer Chronos ma 13 lat, bez inwestycji paru k euro nie ma co.
Ramona to GOD nic nie leci, bez inwestycji 1.5k euro tez nie ma co


Jak juz to mozesz isc na skelth, troche zainwestujesz w szybki start, ale przynajmniej adena z mobow dropi xD


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2018, 11:29:20 am »
Cóż to chyba logiczne że ani na Ru ani na Kor nikt się nie wybiera i nie ich dotyczyła ta dyskusja
nie mam pojecia co niby jest w tym logicznego, moze korea jeszcze tak, ale niby dlaczego ru tez jest od razu wykluczany?


wiec jak widac twoja logika nie za bardzo tutaj dziala


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2018, 08:14:14 pm »
Niestety Core odpada jak pisałem, ponieważ znaleźć tam party na k85 czy k90 to jest szukanie pare godzin. A tym bardziej już na inne misje.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2018, 10:51:08 pm »
Kolega pyta o Chronos i Naia, a tu Ramona i Skelth :D
Po czym poznać, że serwer jest dead? Po tym, że ludzie dzielnie walczą o każdego gracza na forum  hahaha

Co prawda ja Ci tutaj nie doradzę, bo nie grałem na żadnym z tych serwerów. Jednak z aktywności na forum, stawiam, że większe polskie community jest na Chronosie.

Najłatwiej byłoby Ci stworzyć postać na każdym z serwerów, zagadać do kogoś w grze i podpytać :)




Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2018, 03:38:24 am »
Kolega pyta o Chronos i Naia, a tu Ramona i Skelth :D
Po czym poznać, że serwer jest dead? Po tym, że ludzie dzielnie walczą o każdego gracza na forum  hahaha

Co prawda ja Ci tutaj nie doradzę, bo nie grałem na żadnym z tych serwerów. Jednak z aktywności na forum, stawiam, że większe polskie community jest na Chronosie.

Najłatwiej byłoby Ci stworzyć postać na każdym z serwerów, zagadać do kogoś w grze i podpytać :)

all sie zgadza ale chronos bez inwestycji z 2k naprawde mn £££ to strata czasu tam sie ludzie od parenastu lat stackowali


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Powrót jaki serwer
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2018, 12:52:14 pm »
Kolega pyta o Chronos i Naia, a tu Ramona i Skelth :D
Po czym poznać, że serwer jest dead? Po tym, że ludzie dzielnie walczą o każdego gracza na forum  hahaha

Co prawda ja Ci tutaj nie doradzę, bo nie grałem na żadnym z tych serwerów. Jednak z aktywności na forum, stawiam, że większe polskie community jest na Chronosie.

Najłatwiej byłoby Ci stworzyć postać na każdym z serwerów, zagadać do kogoś w grze i podpytać :)
all sie zgadza ale chronos bez inwestycji z 2k naprawde mn £££ to strata czasu tam sie ludzie od parenastu lat stackowali

Serio nie rozumiem tego płaczu o RMT. W każdej grze, gdzie jest możliwość bycia lepszym od drugiego gracza znajdą się osoby, które za wszelką cenę będą chciały to osiągnąć i to jest zrozumiałe - rywalizacja - szczególnie w grach online. Ale nie mogę tego zrozumieć jaka różnica czy kupujesz z oficjalnych kanałów czy trzecich stron jak https://www.sellersandfriends.com ?? I to samo dotyczy się wszystkich innych gier. Bocenie i jest be? Bo to wbrew zasadom gry? Ale ładowanie siana w ncoins już cacy.. Jak dla mnie bez różnicy czy ktoś kupuje przez oficjalny store, boci czy bierze adene z jakiegokolwiek innego źródła na własne ryzyko. Śmieszny jest fakt, że L2 ma slogan "truly free" totalnie nie podejmując rękawic w walce ze sklepami jak wyżej i do czasu kiedy one nie będą wyeliminowane, wasz płacz o rmt nie ma sensu bo skoro mają zysk to zawsze będą. A skoro sama polityka deweloperów jest taka, żeby dawać ludziom dodatki spoza gry, (boosty, itemy, biżuterie) za pieniądze przez oficjalne źródła - na prawdę nie ma sensu walka z tym bo zawsze znajdą się osoby, które złapią się wszystkiego nawet wydawania pieniędzy, żeby być lepszym - mimo, że Twój skill może być nieporównywalnie wyższy. L2 to zdechła gra dla wieloletnich pasjonatów, którzy koszty uzbrojenia, adeny wliczają w koszty rozgrywki i są tego świadomi.
Smutne i niesprawiedliwe dla przeciętnego gracza ale co zrobisz.. Zawsze się znajdą głosy które będą przeciw - w tej akurat grze ilość władowanych pieniędzy często jest wyznacznikiem tego jak dobry jesteś - w innej grze im więcej czasu poświęcisz na farmienie tym będziesz lepszy i też jest to niesprawiedliwe dla ludzi, którzy dawno temu skończyli 18 lat i nie mają czasu na spędzanie po 15 godzin dziennie w grze.

Dla autora tematu polecam chronosa bo rynek jest najlepszy i kosztów na zrobienie postaci trzeba być świadomym, żeby czerpać pełną przyjemność z gry.

A dla tych, którzy są politycznie poprawni polecam cs go albo lola  hahaha skiny nie mają wpływu na grę, a będąc mega skoncentrowanym podczas 3 rankedów/tydzień można podłechtać sobie ego wysoką rangą bez przesiadywania całego życia przed gierką.