Witaj
Gość

Wątek: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?  (Przeczytany 4211 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 01:16:25 am »
Witam serdecznie.

Po ostatniej 2 letniej tulaczce po jakichs 1-3 miesiecznych serwerach, stwierdziłem po dłuższym namyślę, ze jednak chyba Skelth jest godnym rozwiazaniem.
Gram w L2 odkąd powstalo - kronika C1. Ale to co sie dzieje ostatnio z serwerami to jest Dramat...

Mam postac na Skelth na 2x - AW i na drugim koncie 32 lvl bodajze - SE. Czy jest sens powrotu do rozgrywki? Czy znajde ludzi na tym etapie ?
Z expieniem nie powinno byc problemu. Moge dorzucic cos $$ na jakiegos Boost Scrolla XP
Kwestia ekipy? Znajda sie polacy chetni do wspolnej gry? Czy kazdy siedzi na 2-3 konta, farmiac na Macro?

Wszelkie odpowiedzi/konwersacje mile widziane :)

Pozdrawiam

Rogal/Lagor
Server: Thorus H5 x6
Nick: Lagor/Rogal
Rasa: Dark Elf
Klasa: Shillien Knight
Level: Soon
Klan: nieznany ?


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2018, 06:41:17 am »
nie ma boost scrolli w l2shopie, ludzi gra dużo, polaków też, sam mam 48 es i bawie sie bardzo dobrze :)


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2018, 12:11:54 pm »
Toś pan nieźle pocisnął z expem. AW 2x no no no :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2018, 12:16:55 pm »
Znajdź CP na discord, ustal kim chce grać a będzie dobrze.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:38:51 pm »
Toś pan nieźle pocisnął z expem. AW 2x no no no :)

Te 2x cos wbilem 2 lata temu ? Wiecej ? Nie wiem ile skelth stoi. Ale wszedlem na pare godzin i przestalem grac :)
Server: Thorus H5 x6
Nick: Lagor/Rogal
Rasa: Dark Elf
Klasa: Shillien Knight
Level: Soon
Klan: nieznany ?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2018, 11:42:25 pm »
Ludzi na low lvl dość sporo, ale wielu wymięka około 40 :D

Jak masz duo z boxem i możesz być niezależny i dodatkowo szukać innych to spoko, jak liczyć tylko na innych i stać w mieście to słabo.
Na tej kronice expi się duuuużo łatwiej i sprawniej niż na początku classic i bardzo dużo ludzi powbijało lvlki


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2018, 10:35:22 pm »
Co polecacie na duo z boxem?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Chcialbym wrócić na Skelth? > Czy znajdę kompanów do gry?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2018, 11:21:15 pm »
Moje wrażenia po miesiącu casualowej zabawy są bardzo pozytywne. Ludzi na low levelach sporo, codziennie znajdzie się kogoś z bufferem na wyższym lvlu, kto złoży party do Cruma lvl 3. Nie mam pojęcia jak to wygląda na wyższych lvlach, ale dłuuuugo się nie przekonam- miesiąc czasu zajęło mi wbicie 40 lvlu i zrobienie 2 profek na 2 postaciach (DD i PP). O klan też nie trudno, więc jakiś tam bonus do expa jest. No i czuć tu powrót do korzeni, jaką frajdę miałem grając na buffach propa 40 lvl, w odróżnieniu od clericowych z 35...Wiadomo, że potrzeba tu trochę cierpliwości...albo kapusty na kilka kont z supportem i powerlvl maina. Ale jak dla mnie, lineagowego dziadka, to zabija to cały fun z gry.