Witaj
Gość

Wątek: Online zdechł  (Przeczytany 18630 razy)

  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 02, 2018, 12:32:30 am »
Chciałem coś napisać o bugach ale leżącego się nie kopie także ten  :o powodzenia z następną edycją


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 02, 2018, 02:43:04 am »
A powiedz mi jeszcze? jesli jestes osobą myslącą to jak cos naprawiasz to sprawdzasz pózniej czy naprawiles? czy zostawiasz i czekasz az ktoś zgłosi ze jest dalej spierdolone i mówisz ze to nie twoja wina? tylko jeszcze jakims cudem ich wina xD

ekhem. Realy?

a Ant queen jest dalej zepsuty, sprawdziłem 1min temu i niemożna targetować go nawet, jest miesiac po starcie a tak podstawowa rzecz jak AQ jest zbugowana

Pracowaliśmy nad nim, na test serwerze wszystko było ok

Test server? Człowieku zawsze sprawdzamy to co wprowadzamy...
Tylko niektóre rzeczy zachowują się inaczej na serwerze testowym gdzie masz 1-2ppl, ew odpalone boty... A inaczej na Live gdzie biega 500+...
Na to nie wpadłeś? Jak myślisz jakim cudem nagle wypłynęło tyle błędów? Przecież sam latałeś po becie, to samo wielu innych testerów... I wszyscy z którymi mam dalej kontakt są w szoku gdyż nie było tego na serwerze beta...
Część problemów wypłynęła wraz z naprawą innych problemów, dla głupiego przykładu VoS i Fake moby, po naprawie VoS zaczął nam CPU sypać overload...
Finalnie wszystko się wyprostowało...


Co do reszty twojego posta... Już nie raz napisałem że nie obwiniam nikogo za błędy na serwerze, dla przykładu wielu graczy biegało po Vos i nikt nie zauważył że moby typu Alliance of Splendor nie respią się gdy zmienią formę, sam tam biegałem i tego nie zauważyłem... Na becie po prostu miałeś 0-30PPL i nie było problemu z ilością mobów, szansa na wykrycie tego błędu była znikoma...
Po wykryciu natychmiastowo wleciał fix, niestety fix stworzył błąd którego na test serwerze nie było widać, dopiero po odpaleniu 6 botów bijących blisko siebie problem zaczął się pojawiać, tego też się nie spodziewaliśmy... itd...


Reasumując po pierwszym cytacie stwierdziłem że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo lecisz na pałę by tylko coś napisać...
Druga część posta też to w sumie pokazuje, bo kilka postów wcześniej pisałem praktycznie to samo...
Powodzenia na High Rate.


Chciałem coś napisać o bugach ale leżącego się nie kopie także ten  :o powodzenia z następną edycją

Pisz chłopak co tam masz, po dziennym czytaniu postów na tym rakowisku nic mnie nie zaskoczy :)
Jeżeli jednak chcesz coś zgłosić jako bug etc, to pisz od razu w sekcji Bug Report.



Tak na uboczu, z serwera quit poleciał głównie po Polskiej stronie, (Dziwne :V) a większość gracy z poza granic naszego Pięknego i zarazem hejtem płynącego kraju gra dalej, ba nawet codziennie przybywa nowych graczy którzy jeżeli znajda jakiś błąd to zachowują się jak ludzie, czyli wchodzą na forum, robią konto, zgłaszają błąd i czekają... Odpowiedz dostają bardzo szybko a łatka wlatuje jak jest to tylko możliwe :)
Ogólnie Side poquitowały i zostali gracze w których celowaliśmy, czyli Casuale, pykają sobie na spokojnie bez spiny, a serwer z dnia na dzień wygląda lepiej (chodzi tu ofc o naprawę bugów)




  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 02, 2018, 02:17:30 pm »
A powiedz mi jeszcze? jesli jestes osobą myslącą to jak cos naprawiasz to sprawdzasz pózniej czy naprawiles? czy zostawiasz i czekasz az ktoś zgłosi ze jest dalej spierdolone i mówisz ze to nie twoja wina? tylko jeszcze jakims cudem ich wina xD

ekhem. Realy?

a Ant queen jest dalej zepsuty, sprawdziłem 1min temu i niemożna targetować go nawet, jest miesiac po starcie a tak podstawowa rzecz jak AQ jest zbugowana

Pracowaliśmy nad nim, na test serwerze wszystko było ok

Test server? Człowieku zawsze sprawdzamy to co wprowadzamy...
Tylko niektóre rzeczy zachowują się inaczej na serwerze testowym gdzie masz 1-2ppl, ew odpalone boty... A inaczej na Live gdzie biega 500+...
Na to nie wpadłeś? Jak myślisz jakim cudem nagle wypłynęło tyle błędów? Przecież sam latałeś po becie, to samo wielu innych testerów... I wszyscy z którymi mam dalej kontakt są w szoku gdyż nie było tego na serwerze beta...
Część problemów wypłynęła wraz z naprawą innych problemów, dla głupiego przykładu VoS i Fake moby, po naprawie VoS zaczął nam CPU sypać overload...
Finalnie wszystko się wyprostowało...


Co do reszty twojego posta... Już nie raz napisałem że nie obwiniam nikogo za błędy na serwerze, dla przykładu wielu graczy biegało po Vos i nikt nie zauważył że moby typu Alliance of Splendor nie respią się gdy zmienią formę, sam tam biegałem i tego nie zauważyłem... Na becie po prostu miałeś 0-30PPL i nie było problemu z ilością mobów, szansa na wykrycie tego błędu była znikoma...
Po wykryciu natychmiastowo wleciał fix, niestety fix stworzył błąd którego na test serwerze nie było widać, dopiero po odpaleniu 6 botów bijących blisko siebie problem zaczął się pojawiać, tego też się nie spodziewaliśmy... itd...


Reasumując po pierwszym cytacie stwierdziłem że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo lecisz na pałę by tylko coś napisać...
Druga część posta też to w sumie pokazuje, bo kilka postów wcześniej pisałem praktycznie to samo...
Powodzenia na High Rate.


Chciałem coś napisać o bugach ale leżącego się nie kopie także ten  :o powodzenia z następną edycją

Pisz chłopak co tam masz, po dziennym czytaniu postów na tym rakowisku nic mnie nie zaskoczy :)
Jeżeli jednak chcesz coś zgłosić jako bug etc, to pisz od razu w sekcji Bug Report.



Tak na uboczu, z serwera quit poleciał głównie po Polskiej stronie, (Dziwne :V) a większość gracy z poza granic naszego Pięknego i zarazem hejtem płynącego kraju gra dalej, ba nawet codziennie przybywa nowych graczy którzy jeżeli znajda jakiś błąd to zachowują się jak ludzie, czyli wchodzą na forum, robią konto, zgłaszają błąd i czekają... Odpowiedz dostają bardzo szybko a łatka wlatuje jak jest to tylko możliwe :)
Ogólnie Side poquitowały i zostali gracze w których celowaliśmy, czyli Casuale, pykają sobie na spokojnie bez spiny, a serwer z dnia na dzień wygląda lepiej (chodzi tu ofc o naprawę bugów)



Wygląda na to, że aż tak dobrze nie rozumieją po polsku albo używając translatora mają wrażenie, że to błąd w tłumaczeniu czytając Twoje odpowiedzi.

Zrozum Asgota ludzie do gry przychodzą aby uświadczyć rozrywki, a nie zapieprzac za kogoś. I jeszcze raz przypominam, że to nie błędy (bo grając na piratach człowiek jest świadom niedoskonałości) ale Twoja ignorancja od początku doprowadziła i będzie za każdym razem doprowadzac do takich sytuacji. Mam nadzieję, że ogarniesz się, przemyslisz wszystko na spokojnie i spróbujesz jeszcze raz. Myślę, że mimo wszystkiego, jeżeli podejdziesz od podstaw do tematu profesjonalnie to dostaniesz od tych wszystkich zniesmaczonych ludzi drugą szansę. Teraz piłka jest po twojej stronie a my jako gracze przyglądamy się z swojej połowy jak to rozgrasz w przyszłości.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 02, 2018, 08:17:56 pm »
Asgota daj sobie z nimi spokój, szkoda nerwów. Janusze chcą mieć za darmo serwer bez bugów, z adminem który będzie lvlował wszystkie postacie sam i przy tym naprawiał błędy. Przykro się patrzy na to, jak ciśnienie gościa, który poświęcił masę swojego czasu żebyście mogli grać...Przypomnijcie sobie parę lat temu jak wyglądało L2, każdy privy były zbugowany jak cholera, admini nic nie naprawiali - każdy grał i był szczęsłiwy. Teraz znajdzie się jeden błąd na serwie i polaczek już biegnie na forum płakać jaki to serwer zły, a przy tym każdego obraża. Naród wspaniały tylko ludzie k**wy :)


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 02, 2018, 09:32:47 pm »
Asgota daj sobie z nimi spokój, szkoda nerwów. Janusze chcą mieć za darmo serwer bez bugów, z adminem który będzie lvlował wszystkie postacie sam i przy tym naprawiał błędy. Przykro się patrzy na to, jak ciśnienie gościa, który poświęcił masę swojego czasu żebyście mogli grać...Przypomnijcie sobie parę lat temu jak wyglądało L2, każdy privy były zbugowany jak cholera, admini nic nie naprawiali - każdy grał i był szczęsłiwy. Teraz znajdzie się jeden błąd na serwie i polaczek już biegnie na forum płakać jaki to serwer zły, a przy tym każdego obraża. Naród wspaniały tylko ludzie k**wy :)
Kluczowe słowa twojego posta to "parę lat temu" co z tego że parę lat temu servery były zabugowane, parę lat temu to dzisiejsi gracze chodzili do gimnazjum/liceum, poznawali grę, mieli nadmiar wolnego czasu a dziś prace i często rodziny, w skrócie kiedyś to nie teraz, teraz jest 2018 i szok patrzeć że istnieją tak niedopracowane servery, mamy dziękować mu że poświecił czas? Nikt go nie prosił robił to z hobby/innych pobudek, moim zdaniem jak za coś się brać to porządnie, widocznie za mało czasu na to poświecił. Określanie ludzi jako "k**wy" tylko za to że są niezadowoleni z tego ze w 2018 powstają takie servery i coś im się nie podoba pokazuje tylko twój poziom intelektualny, każdy ma prawo do opinii, tobie to nie przeszkadza to sobie graj, innemu przeszkadza i nie gra, a napisać na forum może każdy. Znajdź mi drugi low rate który wstaje i ma takie bugi/problemy jak ten. Odpowiem: Nie znajdziesz. Bo nikt czegoś takiego nie puszcza live, ten server bardziej wygląda jak eksperyment aniżeli projekt.
PS. Czytając wszystkie posty tu nie uświadczyłem wrażenia że ktoś tu ciśnie Asgotę jako osobę a raczej jego podejście z racji tego że to on odpowiada za ten server i podejście ma nieprofesjonalne. Imo wymagania były zbyt duże a wyszło jak zwykle. Ot taka reprezentacja Polska w świecie l2.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2018, 09:39:12 pm wysłana przez baxu »
Addicted


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 02, 2018, 09:47:51 pm »
Asgota daj sobie z nimi spokój, szkoda nerwów. Janusze chcą mieć za darmo serwer bez bugów, z adminem który będzie lvlował wszystkie postacie sam i przy tym naprawiał błędy. Przykro się patrzy na to, jak ciśnienie gościa, który poświęcił masę swojego czasu żebyście mogli grać...Przypomnijcie sobie parę lat temu jak wyglądało L2, każdy privy były zbugowany jak cholera, admini nic nie naprawiali - każdy grał i był szczęsłiwy. Teraz znajdzie się jeden błąd na serwie i polaczek już biegnie na forum płakać jaki to serwer zły, a przy tym każdego obraża. Naród wspaniały tylko ludzie k**wy :)

I zapomniałeś dodać, że wszyscy to złodzieje. Zamiast dać prawowitym twórcą zarobic to grają na piratach.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 02, 2018, 10:07:04 pm »
Pytanie z cyklu dlaczego jest manor w Rune skoro zamek jest nie podbity? Strona kłamie czy manor nie działa? Mam wrażenie, że jedyną rzeczą która działa na tym serwerze to NPC od dotacji.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:16:13 am »
Asgota daj sobie z nimi spokój, szkoda nerwów. Janusze chcą mieć za darmo serwer bez bugów, z adminem który będzie lvlował wszystkie postacie sam i przy tym naprawiał błędy. Przykro się patrzy na to, jak ciśnienie gościa, który poświęcił masę swojego czasu żebyście mogli grać...Przypomnijcie sobie parę lat temu jak wyglądało L2, każdy privy były zbugowany jak cholera, admini nic nie naprawiali - każdy grał i był szczęsłiwy. Teraz znajdzie się jeden błąd na serwie i polaczek już biegnie na forum płakać jaki to serwer zły, a przy tym każdego obraża. Naród wspaniały tylko ludzie k**wy :)

Twój post miałby sens gdyby aktualnie nie istniał żaden low rate priv interlude a Asgota altruistycznie go stworzył za darmo.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 03, 2018, 05:33:43 pm »
Bugi są,niestety. Online raczej przestał pikować i raczej rośnie-dobrze


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 03, 2018, 06:40:29 pm »

Kluczowe słowa twojego posta to "parę lat temu" co z tego że parę lat temu servery były zabugowane, parę lat temu to dzisiejsi gracze chodzili do gimnazjum/liceum, poznawali grę, mieli nadmiar wolnego czasu a dziś prace i często rodziny, w skrócie kiedyś to nie teraz, teraz jest 2018 i szok patrzeć że istnieją tak niedopracowane servery, mamy dziękować mu że poświecił czas? Nikt go nie prosił robił to z hobby/innych pobudek, moim zdaniem jak za coś się brać to porządnie, widocznie za mało czasu na to poświecił.
Pozdrawiam

Połóż się na ziemie, zacznij tupać nogami bo mamy rok 2018 a na L2emi są bugi. I ty masz czelność odnosić się do mojego poziomu intelektualnego? Pozwól, że coś Tobie wytłumacze: Interlude to martwy projekt, którym nikt się nie zajmuje już od lat. Tutaj nie ma żadnego postępu, jeśli nie kupisz OFF plików to łatasz wszystkie dziury od nowa, niezależnie czy jest rok 2020 czy 3150, czy masz rodzine, 2 rodziny,  prace na pół etatu albo na czarno, czy w ogóle jej nie masz.
Masz prawo być niezadowolonym jeśli kupisz pliki OFF, a okazuje się że jest mnóstwo rzeczy do poprawy.
Masz prawo być niezadowolony jeśli zapłacisz developerowi za łatanie bugów, a ten narobi ich więcej.
Natomiast Ty jesteś niezadowolony bo serwer ma bugi? Asgota nigdzie nie napisał, że jego celem jest postawienia serwera w którym nie ma bugów. Zadeklarował natomiast że, każdy zgłoszony błąd zostanie naprawiony - i tak jest.
Mieszkam w Poznaniu, tutaj żeby coś dostać należy za to zapłacić. Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale jeśli myślisz że a darmo dostaniesz możliwość grania na serwerze bez bugów i 5 k online - to chyba w swoim komputerze.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 03, 2018, 07:19:25 pm »
Interlude to martwy projekt, którym nikt się nie zajmuje już od lat. Tutaj nie ma żadnego postępu

http://acis.i-live.eu/
http://lucera2.ru/
http://l2-scripts.com/index.php?productID=660

jeśli nie kupisz OFF plików to łatasz wszystkie dziury od nowa
Linka nie podam, źródła extendera l2off Interude upubliczniono ponad pół roku temu
Więc:

STFU U noob

 hahaha
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2018, 07:31:32 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:14:51 pm »
Niedawno ledwo 200 osób, a dzisiaj już 400. Admin się zdenerwował i podkręcił jednak.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 04, 2018, 07:36:00 pm »
Interlude to martwy projekt, którym nikt się nie zajmuje już od lat. Tutaj nie ma żadnego postępu

http://acis.i-live.eu/
http://lucera2.ru/
http://l2-scripts.com/index.php?productID=660



 Ponad 6 lat pracują nad tymi plikami, i będą kolejne 6 zanim cokolwiek będzie można pograć na tych plikach :) To są pliki jakie maja Interludowe HR, które są wipowane co 2 miesiące.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 07, 2018, 07:00:30 am »
Interlude to martwy projekt, którym nikt się nie zajmuje już od lat. Tutaj nie ma żadnego postępu

http://acis.i-live.eu/
http://lucera2.ru/
http://l2-scripts.com/index.php?productID=660



 Ponad 6 lat pracują nad tymi plikami, i będą kolejne 6 zanim cokolwiek będzie można pograć na tych plikach :) To są pliki jakie maja Interludowe HR, które są wipowane co 2 miesiące.

To zapodaj jeden link z potwierdzeniem,żę gracze quitneli i serwer zamknięto z powodu bugów w tych projektach.
Jakieś wpisy na forach or something
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 07, 2018, 03:17:41 pm »
Servera nie trzeba zamykać z powodu złej jakości plików, wszystko zależy od osoby prowadzącej i jej chęci do pracy.

Co do tych wszystkich plików, lucera jest chyba topka, acis ma wielu moich znajomych i narzekają, ogólnie super sprawa, ale czym głębiej w nie wchodzisz tym gorzej to wyglada, zapewne pewnego dnia bedą spoko, ale teraz... opinie wszyscy wydają jedna, „acis nie nadaje sie na low rate”. Moim zdaniem to samo tyczy sie wszystkich czystych paczek.
Co do l2s to jestem w szoku ze maja to w ofercie, jak rozmawiałem z nimi o licencji s-guarda to tego nie było. Ciekaw jestem jak sie to spisuje.

Ogólnie to nie jest to temat dotyczący plików serwerowych...
Ale prawda jest taka że z każdej paczki można zrobić cos fajnego, tylko trzeba w to włożyć dużo pracy, zwłaszcza jeżeli jest to darmowa Java.




  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 07, 2018, 04:05:20 pm »
Co do bugów: prosta rzecz a ludzi odstrecza..mimo że nie ma wpływu na grę. Wchodzi nowy na serwer i widzi guardów porozpie..lanych wokół bram,tarasujacych przejście nawet czasami. 1 wrażenie...


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 18, 2018, 05:18:03 pm »
Interlude to martwy projekt, którym nikt się nie zajmuje już od lat. Tutaj nie ma żadnego postępu

http://acis.i-live.eu/
http://lucera2.ru/
http://l2-scripts.com/index.php?productID=660



 Ponad 6 lat pracują nad tymi plikami, i będą kolejne 6 zanim cokolwiek będzie można pograć na tych plikach :) To są pliki jakie maja Interludowe HR, które są wipowane co 2 miesiące.

Gościu jak nie masz pojęcia o czym piszesz to lepiej nie pisz :) Lucera z dobrym developerem bije na głowę te wasze L2OFF, przykładów jest multum u ruskich i możecie lubić ruskie serwery lub nie, ale prawdą jest że ludzie na nich grają i na wielu wszystko śmiga lepiej niż na oficjalnych emulatorach.

Jak już się tu udzieliłem to skomentuje serwer i powiem krótko bez dobrego developera nic nie zdziałacie, i nie ujmuje wam umiejętności, ale jak widać nie są one najwyższych lotów. Druga sprawa zasięg, w żadnej większej ekipie się o was nie mówi, a polskie pseudo klany... szkoda gadać co serwer zlepki randomów. Polacy którzy poważnie traktują swój wolny czas zbierają się w dobre CPki i szukają side na jakimś dobrym serwerze, jakim tego nie można nazwać. Sry za szczerość.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 18, 2018, 11:17:25 pm »


Tak wygląda sprawa większych klanów, z ciekawości weryfikowałem oba konta i to nie są fake.
Poza tym BoH był na serwerze, zaliczył Quita w czasie gdy napisałem mu że nie płacimy graczom za grę.

Tak wygląda sprawa "Topowych Side"
Jak ktoś nie wierzy to jego sprawa, ale do mnie się zgłosiło kilka takich klanów, wszystkie nazwy klanów znałem... musiałbym teraz przekopać teraz całe archiwum FB i PM na forum by wrzucić tego więcej.

Kolejną sprawą jest to że nie celowaliśmy w topkę serwerów...
Przypominam że to jest pierwsza edycja, a nie jak to "top serwerach" setna albo więcej...

Już nie wspomnę o tym że na tym forum 50% to programiści najwyższej klasy i znawcy l2j oraz OFF, a Polskie serwery można policzyć na palcach u jednej ręki :D





  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 19, 2018, 09:06:09 am »
Masz w zupełności rację, u mnie było to samo.  :oops:


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 19, 2018, 04:04:16 pm »
Dobra jakby ktoś nie wiedział podstrona z dropami leży...


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 19, 2018, 04:18:38 pm »
Dobra jakby ktoś nie wiedział podstrona z dropami leży...

Yyyyy?

http://base.l2emi.eu/drop/



  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 19, 2018, 05:00:44 pm »
Leżała od wczoraj..:)


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 19, 2018, 05:18:11 pm »
Sebasian, u Ciebie był online 50, bo nie umiałeś podkręcić jak Asgota  :noob:


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 19, 2018, 08:02:50 pm »
Co się poradzi takie community  :oops:


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:38:11 pm »
Nie ma popytu na wasz produkt.