Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018  (Przeczytany 10331 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

[L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« dnia: Lipiec 05, 2018, 03:02:52 pm »
Witajcie, Chcielibyśmy was zaprosić na nowo powstały serwer L2 Interlude który wystartuje 15.07.2018r
Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z grą które przekładamy na serwer, gdzie będziecie spędzać miło swój wolny czas. Słuchamy każdego z osobna, rozpatrujemy każda propozycje, staramy się naprawiać wszystkie błędy związane z grą zaraz po zgłoszeniu. Jesteśmy zespołem, który dąży do tego, by gra dawała Wam maksymalnie dużo radości, a nam pozwoliła spełnić się w realizowaniu celów które sobie założyliśmy.

Skąd decyzja o stworzeniu serwera? Po latach spędzonych na serwerach Interlude zauważyliśmy że powtarza się ten sam scenariusz, start serwera, wszystko dobrze, a po kilku miesiącach (lub tygodniach) administracja zapomina po co stworzyła serwer i wszystko zaczyna umierać. Postanowiliśmy stworzyć serwer inny niż wszystkie. Tak wiem, że to mocne słowa i porównywalne do "Nextgenowych" mmo których wychodzi 50 tygodniowo, lecz naszą misją jest stworzenie środowiska dla doświadczonych graczy którzy są już zmęczeni skakaniem po serwerach co miesiąc, oraz nowych którzy chcą po prostu odnaleźć się w środowisku L2 Interlude. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo tym którzy będą chcieli miło spędzać czas wiedząc że mają do dyspozycji administrację której mogą zaufać. Jesteśmy w pełni świadomi tego że największym błędęm popełnianym przez administrację jest postawienie serwera samego sobie który od razu jest spisany na straty.

 
XP - 7
SP - 7
PARTY_XP - 1.2
PARTY_SP - 1.2
ADENA - 6
DROP - 7
SPOIL - 10
DROP_QUEST - 5
 
•   Na serwerze jest możliwość wyłączenia dostawania doświadczenia. Należy wówczas wpisać komendę .xpoff, a jeżeli dalej chcemy powrócić do standardowego "expienia" należy wpisać komendę .xpon.
•   Dostępny jest Buffer (czas trwania Buff/Dance/Song - 60 Min.) oraz Class Master do zmiany profesji.
•   Skille należy wykupować ręcznie, lecz nie potrzebne są książki.
•   Każda postać może mieć maksymalnie 3 Subclassy.
•   Max. enchant zwykłymi scrollami oraz blessed wynosi +16 (od 0 do 3 - 100%, od 3 do 16 - 60%) oraz dostępne są Crystal Scrolle (od 0 do 3 - 100%, od 3 do 16 - 85%) które można zdobyć w Eventach organizowanych przez administratorów.
•   Eventy automatyczne: TVT(8:00,14:00,20:00,2:00), CTF(21:00) oraz DM(10:30,23:30).
•   Dodatkową walutą w grze są Coin's of Luck. Można je zdobyć poprzez Votovanie oraz Dotacje.
•   Zwiększono ilość miejsc w plecaku: 100 dla wszystkich, 120 dla krasnali oraz 300 dla klanu.
•   Zwiększono ilość miejsc u kowala na recepty do 300.
•   Czas trwania Summonów oraz Cubiców zmieniony na 4h.

START SERWERA: 15.07.2018r. Godzina 10:00
FB: https://www.facebook.com/L2Everlife
WWW: http://www.l2everlife.pl/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2018, 07:34:09 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2018, 05:34:26 pm »
Zawsze chciałem zagrać na takich ratach z npc bufferem, ale widzę, że strona amatorska + nastawienie na PL graczy więc online raczej będzie kiepski.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:31:54 pm »
Najpóźniej jutro strona będzie już w języku angielskim i zostanie informacja rozesłana po zagranicznych forach  :) Co do strony, została stworzona całkowicie przez nas a nie ukrywam nie mamy dużego doświadczenia w stronach internetowych, nowa strona naturalnie będzie stworzona przez zewnętrzną firmę jednak to wymaga czasu a nie chcemy opóźniać startu serwera tylko przez stronę która niewiele wnosi w rozgrywkę. Skupiliśmy się w 100% na usunięciu bugów z gry bo to jest najważniejsze.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2018, 11:05:23 pm »
Coś nowego z takim buferem na takich ratach. Jak by się ktoś wybierał to chętnie przyłączę się do wspólnego popykania.

Czy jest jakaś beta przewidziana?



  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2018, 12:18:30 pm »
Najpóźniej jutro strona będzie już w języku angielskim i zostanie informacja rozesłana po zagranicznych forach  :) Co do strony, została stworzona całkowicie przez nas a nie ukrywam nie mamy dużego doświadczenia w stronach internetowych, nowa strona naturalnie będzie stworzona przez zewnętrzną firmę jednak to wymaga czasu a nie chcemy opóźniać startu serwera tylko przez stronę która niewiele wnosi w rozgrywkę. Skupiliśmy się w 100% na usunięciu bugów z gry bo to jest najważniejsze.

No strona to bardzo ważny aspekt startującego serwera. Wiele osob wejdzie i wyjdzie jak zobaczy to coś... Tak samo forum.
Zrobienie strony ktora będzie jako taka ale nie będzie straszyć to naprawde "chwila". Jeśli checie to PM cos tam wam przy niedzieli zmajstruje :)
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2018, 10:36:09 am »
Wszystko wygląda fajnie, tylko szkoda, że jest npc buffer.

Na takim rate serwerze nie powinno być takiego ułatwienia. Zwiększyć trochę exp i sp w party, zostawić czas buffów i usunąć npc, żeby samemu trzeba było bufferów wyexpić.


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2018, 11:46:59 am »
To jak chcesz targać te boxy to jednak lepiej zostawić npc buffera :D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2018, 12:19:49 pm »
Przynajmniej będzie dodatkowe zajęcie w postaci expienia bufferów własnych, a też nie każdy będzie miał takie chęci i możliwości, to i zarobić można na full buffie zawsze, jak ktoś chce.

PS. jeszcze np. max 3 klienty na jednym kompie do odpalenia.

Teraz najlepiej na łatwiznę iść, wszystko zmierza w kierunku ułatwiania, a kiedyś tak nie było :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2018, 03:24:46 pm »
Nawet nie promujcie Waszego projektu z taką stroną, przecież dość że laguje strona przy scrollowaniu, to jeszcze z PL .. Jak ktoś będzie chciał wejść na taką stronę, to się za głowę chwyci i wyjdzie szybciej niż załadowanie strony.

Pozdrawiam,
qqisback


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Everlife x7 Interlude start: 15.07.2018r
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2018, 05:45:36 pm »
Serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi. Strona zostanie zmieniona na dniach,nie był to dla nas priorytet ale macie rację w poniedziałek zabieramy się do roboty. Odnośnie NPC buffera po prostu nie ukrywajmy, wiemy jak to wygląda każdy lata z boxem  na plecach, jeśli ktoś będzie chciał mieć swojego buffera może to sobie śmiało zrobić, dzięki temu nie będzie musiał wracać do miasta, jeśli nie użyje sobie npc. 


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2018, 01:54:32 pm »
UP !! !!

Nowa Strona jest już gotowa! Czekamy na aktualizację domeny, więc do kilku godzin powinniście już mieć dostęp do wszystkiego :P


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2018, 01:25:30 pm »
Na co ten pośpiech?:P Info o wstającym serwerze tydzień przed startem??? Toż to fail będzie...Może tak jakaś beta na oblukanie plików? No i najważniejsze - co za te coiny do kupienia będzie?


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2018, 03:55:38 pm »
Nie ma możliwości wejścia i przetestowania plików, dlatego poczekam kilka tygodni po starcie i zobaczę czy warto wpaść.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 11, 2018, 05:30:53 pm »
Jak zrobić sobie bete:



Next



Next



Next

L2 File Editor (Link) -> Edytujesz L2.ini -> dajesz IP które masz wyżej -> Zapisujesz

Next

Witam na "Lewej Becie"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 11:10:03 pm wysłana przez Asgota »



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 11, 2018, 07:29:01 pm »
niesamowite, że z roku na rok, serwery cofają się w czasie :D


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2018, 07:52:36 pm »
niesamowite, że z roku na rok, serwery cofają się w czasie :D
Czekaj, przecież to będzie WIELKIE Otwarcie!
Parasola w ich dupach
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 11, 2018, 09:04:43 pm »
czasem np dobrzy matematycy są kiepskimi humanistami albo np nie potrafią się wyslawiać Panowie sami stwierdzili że 100% poświęcili na łatanie bugów może nie ma co skreślać tak


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 11, 2018, 09:47:44 pm »
czasem np dobrzy matematycy są kiepskimi humanistami albo np nie potrafią się wyslawiać Panowie sami stwierdzili że 100% poświęcili na łatanie bugów może nie ma co skreślać tak

ofc, nikogo nie wolno skreślać, dopiero zaczynają, a chyba każdy powinien rozumieć że Doświadczenia nabiera się z czasem...
Ja udostępniłem tylko Path na Bete :D bo tutaj kilku graczy stękało że jej nie uruchomili :D

niesamowite, że z roku na rok, serwery cofają się w czasie :D


Ja bym raczej powiedział że stoją w miejscu :D
Ktoś coś zrobi, poprawi, ale jak mu się znudzi to nie udostępni pracy tylko wciśnie w kosz i tak w sumie od 10 lat :D



  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 11, 2018, 09:49:43 pm »
Moi Drodzy już postaram się odpowiedzieć na wasze wątpliwości. Zacznijmy od tego że w pełni rozumię niektórych co do szukania wszędzie problemu, to takie polskie :) Na co dzień jestem osobą dorosłą prowadzącą swoją działalność gospodarczą więc kontakt z golfistami (szukającymi wszędzie dziury) mam na co dzień. Proszę rozwiń temat tego że serwery cofają się w czasie bo nie rozumię. Odnośnie TOP PK i PVP myślę że nie powinno to nikogo dziwić, poprosiliśmy kilka osób do testów, sami nie dalibyśmy rady. Odgórnie zostało im przekazane że żadne dodatkowe przywileje nie zostaną im przyznane by zachować się fair wobec nowych graczy. osoby te dostaną od nas trochę waluty coin of luck w dowód wdzięczności za swój poświęcony czas. Jeśli ktoś uważa że to niesprawiedliwe możemy tym osobom zrobić przelew bankowy o równowartości tej waluty. Patrzę z perspektywy przedsiębiorcy który najzwyczajniej płaci za wykonaną dobrze usługę. Dlaczego tak robimy? Otóż dobrze wiemy że w open becie jeśli faktycznie wyjdą jakieś bugi ułatwiające grę, zdecydowana większość zostawia tą informację dla siebie by wykorzystać ją przy starcie serwera, dlatego postanowiliśmy "zatrudnić" wąskie grono ludzi którzy dostaną wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę. Tak jak wspomniałem wasze uwagi są dla nas bardzo cenne tylko mam prośbę, jeśli już macie jakieś uwagi zachowajmy się jak ludzie. Napisz w czym masz wątpliwość, jaką masz propozycję, bo chętnie każdą rozpatrzymy. Zgrywanie cwaniaka w internecie jest troszkę nie smaczne i zdecydowanie dla wielu śmieszne. Jesteśmy dla Was więc jeśli open beta jest dla Was tak bardzo istotna jeszcze dziś rozpatrzymy tą propozycję. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:05:17 pm »
UP. Tak jak już nie raz mówiłem jesteśmy dla was i słuchamy waszych opini. Niech się dzieje wola Ludu  :D

Jutro tj. 12.07 od godziny 12:00 zostanie dla was otwarty serwer jako open beta. Liczymy na waszą uczciwość i że podzielicie się ewentualnymi błędami z nami. W sobotę zostanie zrobiony Vipe i w niedzielę o godzinie 10:00 ruszamy z tematem. Patch do pobrania będzie dostępny na stronie jutro od godziny 11:30 Pozdrawiam


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:05:50 pm »
Moi Drodzy już postaram się odpowiedzieć na wasze wątpliwości. Zacznijmy od tego że w pełni rozumię niektórych co do szukania wszędzie problemu, to takie polskie :)
Uwierz mi, dopiero się zaczyna...

Na co dzień jestem osobą dorosłą prowadzącą swoją działalność gospodarczą więc kontakt z golfistami (szukającymi wszędzie dziury) mam na co dzień. Proszę rozwiń temat tego że serwery cofają się w czasie bo nie rozumię.

Chodzi mu o to że w XXI w. pojawia się strona która serio jest słaba, do tego .NazwaForum.fora.pl itp.  Tak to wyglądały serwery z 1984r.
Więc nie dziw się im że tak to oceniają.

Odnośnie TOP PK i PVP myślę że nie powinno to nikogo dziwić, poprosiliśmy kilka osób do testów, sami nie dalibyśmy rady.

Nie chodziło tutaj o to czy kogoś poprosiłeś, czy o samą listę graczy, chodziło o to że świecisz IP i dzięki temu można sobie zrobic "Open Betę" bez jej otwierania.
To że masz testerów to całkowicie normalne i nikt się o to nie przyczepi, ale brak oficjalnej Open Bety owszem.

Odgórnie zostało im przekazane że żadne dodatkowe przywileje nie zostaną im przyznane by zachować się fair wobec nowych graczy. osoby te dostaną od nas trochę waluty coin of luck w dowód wdzięczności za swój poświęcony czas. Jeśli ktoś uważa że to niesprawiedliwe możemy tym osobom zrobić przelew bankowy o równowartości tej waluty. Patrzę z perspektywy przedsiębiorcy który najzwyczajniej płaci za wykonaną dobrze usługę.

Wież mi że wszyscy a przynajmniej zdecydowana większość ma gdzieś czy testerzy coś dostaną czy nie, a moim zdaniem nawet powinni dostać bo jednak coś tam sprawdzali. Także z tego nie musisz się w ogóle tłumaczyć...

Dlaczego tak robimy? Otóż dobrze wiemy że w open becie jeśli faktycznie wyjdą jakieś bugi ułatwiające grę, zdecydowana większość zostawia tą informację dla siebie by wykorzystać ją przy starcie serwera, dlatego postanowiliśmy "zatrudnić" wąskie grono ludzi którzy dostaną wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę.

Oj zdziwiłbyś się, sam doświadczyłem że na tym świecie, a zwłaszcza na tym forum są jeszcze normalni ludzie z normalnym podejściem, którzy cię wspomogą a nie oplują i zniszczą serwer zaraz po starcie. Oczywiście większość udzielających się będzie pluła, ale Ci "dobrzy" odezwą się na PW.

Kolejną rzeczą jest to że 10 testerów na zamkniętej becie NIGDY ale to NIGDY nie przetestuje serwera tak dobrze jak LIVE.

Tak jak wspomniałem wasze uwagi są dla nas bardzo cenne tylko mam prośbę, jeśli już macie jakieś uwagi zachowajmy się jak ludzie. Napisz w czym masz wątpliwość, jaką masz propozycję, bo chętnie każdą rozpatrzymy. Zgrywanie cwaniaka w internecie jest troszkę nie smaczne i zdecydowanie dla wielu śmieszne. Jesteśmy dla Was więc jeśli open beta jest dla Was tak bardzo istotna jeszcze dziś rozpatrzymy tą propozycję. Pozdrawiam

Nikt tu cwaniaka jeszcze nie zgrywa, wierz mi... Dopiero zwierzęta zaczną się wyżywać po starcie ;)



Swoją drogą doskonale cię rozumiem, chcesz stworzyć coś dla graczy, ale wierz mi słów wdzięczności będzie mniej niż hejtu, jakieś 10% max ;)
Tak po prawdzie po starcie zaczniesz myśleć o tym czy w ogóle warto z tym dalej działać (Wiem co mówię bo wiem jakie macie pliki i na jakim etapie stoicie z naprawą), wtedy właśnie losy tego serwera zostaną rozstrzygnięte i albo będziesz miał jaja stawisz opór przeciwnością i będziesz walczył, albo za miesiąc słuch o was zaginie.
Chcesz dobrą rade? Skup się bardziej na zagranicznym Community, tam znajdziesz więcej "normalnych" ludzi.
Dużym plusem jest też to że będziecie mieć niski Online, nie wykończy was to tak psychicznie :D

Reasumując trzymam kciuki i wspieram duchowo. (a wsparcie będzie potrzebne :D)
Jeżeli będziesz chciał też dobra listę pracy do wykonania w Core to pisz, sam wszystkiego nie pamiętam, ale nudził się nie będziesz :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 11:09:12 pm wysłana przez Asgota »



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:09:17 pm »
j/w

strona zrobiona przez kreator, statystki serwowane z tej samej maszyny co login/gra
takie cuda były w standardzie z 10 lat temu :D

@Moloch
jak tylko tu inwestujesz, to raczej nie dobrałeś za dobrze ludzi


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:38:22 pm »
I to że strona jest  zrobiona przez kreator, mam rozumieć ma jakiekolwiek znaczenie w jakości serwera? Z całym szacunkiem  ale to już trochę śmieszne jest... Nie chce robić nikogo w balona więc otwarcie szczerze napisałem że nie mamy umiejętności w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych więc jeśli są narzędzia które nam to ułatwiły  i teraz jest na stronie wszystko co na początek powinno być to co w tym złego? Myślę że to już na chwilę obecną jest szysta złośliwość, ale jeśli tak to bardzo przepraszamy że nie spełniamy norm 2018 roku gdzie wchodząc na stronę  wszystko musi strzelać fajerwerkami  błyszczeć i mrugać  żeby tylko przyciągnąć ludzi a wchodząc na serwer okazuje się klapa... Strona zostaje jaka jest i nie wstydzimy się jej gdyż wolimy poświęcić czas ma dopuszczenie serwer a nie fajerwerki na stronie.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:43:27 pm »
Dziękuję Asgota za szczerą wypowiedź dlatego jutro odpalamy serwer dla wszystkich


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Everlife - IL x7 - START 15.07.2018
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 12, 2018, 12:03:18 am »
Nikt Cie jeszcze nie atakuje, a tak to odbierasz... wierz mi...

Dlaczego strona jest ważna, sam piszesz ze nie masz umiejętności by stworzyć dobrą stronę/Forum, czyli HTML/PHP? kolejne pytanie samo na myśl się nasuwa, a mianowicie jak z Javą w takim razie?

mamy XXI w. wchodzisz na MXC i tam masz od chuja gotowych stron, robisz sobie edit i gotowe... OFC rozumiem że wolisz swoje i nawet to popieram, ale w ten sposób robisz krzywdę swojemu projektowi.

założę się że 80% jak nie więcej Community wbiło na stronę i pomyślało "JA PIERDOLE"...

Dlatego właśnie wszyscy Ci radzą by zmienić stronę, a co do forum... pobierasz silnik i instalujesz, to nie jest skomplikowane...