Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Interlude x 2.5 z interfejsem Classica// 08.07 Start  (Przeczytany 2827 razy)

  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Interlude x 2.5 z interfejsem Classica// 08.07 Start
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 12, 2023, 08:03:37 pm »
Jak przez miesiąc się nic nie odjebie tam grubego, to będzie można dać szansę :)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Interlude x 2.5 z interfejsem Classica// 08.07 Start
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 13, 2023, 01:04:38 pm »
Online rośnie jak i community na discordzie. Ciezko jest określić jaki jest dokładnie ale zwiększa się z dnia na dzień ponieważ widać po aktywności czatu, ludzi na spotach czy  mdt :) Gra sie przyjemnie , a GM wczorajszą akcją z banami za botowanie i dualbox potwierdził że projekt może naprawdę wypalić :)

Co do Etiny... zaufałem osobiście dwa razy temu serwerowi i teraz żałuje. Na ostatnią edycje ściągnąłem ze sobą dodatkowo 4 znajomych i wszyscy się zawiedliśmy. Brak banów za botowanie czy więcej boxów chociaż kolega nie raz zgłaszał temat to został wywalony z discorda :) Obiecany merge z serwerm x3 zostawał przesuwany i przesuwany bo akurat GM otwierał znowu nowy serwer :)
the merge was done 2 months ago, what are you talking about?


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Interlude x 2.5 z interfejsem Classica// 08.07 Start
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 13, 2023, 05:51:57 pm »
Wiecie z tym Discordem to jest troche tak jak z tym forum...gdyby wyciac wszystkie wypowiedzi nie wnoszace absolutnie nic do tematu poza narzekaniem i krytyka to zostalo by 4-5 postow xD. Pozdrawiam zainteresowanych serwerem i zycze dobrej zabawy. Uwielbiam Lineage i ciesza mnie tego typu projekty.
Cytryna


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Interlude x 2.5 z interfejsem Classica// 08.07 Start
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 14, 2023, 06:03:14 am »
Online rośnie jak i community na discordzie. Ciezko jest określić jaki jest dokładnie ale zwiększa się z dnia na dzień ponieważ widać po aktywności czatu, ludzi na spotach czy  mdt :) Gra sie przyjemnie , a GM wczorajszą akcją z banami za botowanie i dualbox potwierdził że projekt może naprawdę wypalić :)

Co do Etiny... zaufałem osobiście dwa razy temu serwerowi i teraz żałuje. Na ostatnią edycje ściągnąłem ze sobą dodatkowo 4 znajomych i wszyscy się zawiedliśmy. Brak banów za botowanie czy więcej boxów chociaż kolega nie raz zgłaszał temat to został wywalony z discorda :) Obiecany merge z serwerm x3 zostawał przesuwany i przesuwany bo akurat GM otwierał znowu nowy serwer :)
the merge was done 2 months ago, what are you talking about?

Tak został wykonany, ale ile to trwało. Obiecałeś połączenie serwera z datą x a wykonałeś to po miesiącu jak już gracze odeszli a Etinka otworzyła nowy serwer :) Grałem, czekałem i wiem jak to wyglądało :)


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Interlude x 2.5 z interfejsem Classica// 08.07 Start
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 18, 2023, 10:19:04 am »
GM właśnie zbanował top level za RTM, dobrze to o nim świadczy.

Niestety populacja trzyma się przy 200 max na ten moment od dłuższego czasu, mimo to nadal polecam spróbować, serwer ma potencjał. :)