Witaj
Gość

Wątek: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7  (Przeczytany 25986 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 06, 2018, 07:32:56 pm »
drop będzie leciał na glebę... już widzę te zaśmiecone lokacje... nie róbcie tego xd przecież to jedna  z bardziej wkurzających rzeczy w l2...
L2 Existence x3- Mystic Muse lvl 78/HE lvl 78/Necro lvl 78 nick DreaMs
L2 Dex Wrath x5- Duelist lvl 78/HE lvl 78 nick NeverD1e
L2 Reloaded x6- Evas Saint lvl 78 nick lDreaMs


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 06, 2018, 07:41:23 pm »
drop będzie leciał na glebę... już widzę te zaśmiecone lokacje... nie róbcie tego xd przecież to jedna  z bardziej wkurzających rzeczy w l2...

Autoloot też jest niedobry bo to boost dla magów. Wystarczy ustawić żeby wydropione itemki znikały z ziemi po np. 10 min i po problemie.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2018, 08:20:12 pm »
drop będzie leciał na glebę... już widzę te zaśmiecone lokacje... nie róbcie tego xd przecież to jedna  z bardziej wkurzających rzeczy w l2...

Autoloot też jest niedobry bo to boost dla magów. Wystarczy ustawić żeby wydropione itemki znikały z ziemi po np. 10 min i po problemie.

Dokładnie tak jest teraz zrobione.



  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 06, 2018, 09:33:32 pm »
Nie wiem czy ten boost będzie aż tak duży... Moim zdaniem to jest bardzo upierdliwe i wkurzające nie ważne czy będę grał mele czy range;/ na 80% serwach na jakich grałem było auto więc to o czymś świadczy...
L2 Existence x3- Mystic Muse lvl 78/HE lvl 78/Necro lvl 78 nick DreaMs
L2 Dex Wrath x5- Duelist lvl 78/HE lvl 78 nick NeverD1e
L2 Reloaded x6- Evas Saint lvl 78 nick lDreaMs


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 06, 2018, 10:51:06 pm »
Nie wiem czy ten boost będzie aż tak duży... Moim zdaniem to jest bardzo upierdliwe i wkurzające nie ważne czy będę grał mele czy range;/ na 80% serwach na jakich grałem było auto więc to o czymś świadczy...

Przy włączonym autoloocie tacy nukerzy czy archerzy będą strzelali do mobków jak z karabinu maszynowego nie zostawiając nic dla innych graczy na spocie. W połaczeniu z herbami na mp,  boost szybkości expa będzie znaczny. Teraz bieganie za dropem czy herbami ogranicza w pewien sposób te postacie i tak powinno zostać. Wystarczą już deski do szybkiego expienia nie róbmy z nuków kolejnych exp boosterów. To że na 80% serwerów na których grałeś był autoloot świadczy tylko o tym że admini tych serwerów swoimi nieprzemyślanymi ustawieniami chcieli zbyt ułatwić graczom grę. Na tym serwerze prawdopodobnie nie będzie żadnego autoloota bo jego administracja tworzy ten projekt dla graczy na dłużej a ustawienia takie jak autoloot to ustawienia rodem z high ratowych serwerów znacznie przyśpieszające rozgrywkę.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 06, 2018, 11:45:32 pm »
No to autoloot and drugs. :)
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 06, 2018, 11:58:20 pm »
Nie wiem czy ten boost będzie aż tak duży... Moim zdaniem to jest bardzo upierdliwe i wkurzające nie ważne czy będę grał mele czy range;/ na 80% serwach na jakich grałem było auto więc to o czymś świadczy...
to swiadczy tylko o tym ze w 80% grales na gownianych serwerach


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 31, 2018, 02:44:26 pm »
Jest też opcja dodania dla spoil'a mass sweeper ?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 31, 2018, 07:39:23 pm »
Jest też opcja dodania dla spoil'a mass sweeper ?

Zacytuję tutaj fragment swojego wcześniejszego posta :

"Mass sweeper – Brzmi kusząco ( zrobić train i ściągnąć spoila z każdego moba) . Ale trzeba zejść na ziemię. Rozwali to ekonomie serwera w tydzień ( matsy na których najwięcej się zarabia przestaną mieć wartość bo każdy będzie mógł mieć ich na pęczki). Gdyby na serwerze nie było dualboxa i spoil rate byłby naprawdę bardzo niski ( np. x2) to jeszcze miałoby jakiś sens ale to raczej nie przejdzie wiec ta propozycja też musi przepaść."

Tak jak w przypadku autoloota jest to kolejne ustawienie znacznie przyspieszające rozgrywkę. Wszyscy się wszystkiego szybko "nachapią" i potem znudzą się grą. Wprowadzenie mass sweepera ( z jednoczesnym zachowaniem dualboxa i przy obecnym x4 spoil rate) to prawie tak jak ustawić spoil rate na x20, x30 lub więcej a to już high ratowy serwer ( zdecydowana przesada, zwłaszcza że w ankiecie najbardziej popularne okazały się ustawienia low rate).


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 31, 2018, 08:24:52 pm »
Mass Sweeper raczej odpada, aktualnie nie przewidujemy wprowadzenia większych zmian w ustawieniach.

Trwają teraz prace nad Updaterem oraz Plikami gry.

Dokładniej:
- Grę można będzie uruchomić TYLKO za pomocą updatera.
- Updater będzie sprawdzał pliki przy każdym uruchomieniu.
- Brak połączenia Updatera z "internetem" nie pozwoli na uruchomienie gry.
- Zablokowana będzie możliwość zmiany Interfejsu gry. (Nie podlega to najmniejszej dyskusji)
- Zablokowana będzie możliwość zmiany części plików systemowych. (Mie mamy jeszcze pełnej listy tych plików)
- Wprowadzone zostaną: Nowy SplaschScreen, Nowy LoginScreen, Nowy LoadingScreen.


Jeżeli macie jakieś propozycje co do interfejsu, lub macie swoje "gotowe, ulubione" zachęcam do przesyłania go do nasz, jeżeli naprawdę okaże się użyteczny, zastosujemy go na Live!
To samo tyczy się plików systemowych, jeżeli życzycie sobie jakichś addonów zgłaszajcie teraz, później będzie już za późno, ofc w grę wchodzą tylko normalne addony...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 31, 2018, 08:41:27 pm »
Mass Sweeper raczej odpada, aktualnie nie przewidujemy wprowadzenia większych zmian w ustawieniach.

Trwają teraz prace nad Updaterem oraz Plikami gry.

Dokładniej:
- Grę można będzie uruchomić TYLKO za pomocą updatera.
- Updater będzie sprawdzał pliki przy każdym uruchomieniu.
- Brak połączenia Updatera z "internetem" nie pozwoli na uruchomienie gry.
- Zablokowana będzie możliwość zmiany Interfejsu gry. (Nie podlega to najmniejszej dyskusji)
- Zablokowana będzie możliwość zmiany części plików systemowych. (Mie mamy jeszcze pełnej listy tych plików)
- Wprowadzone zostaną: Nowy SplaschScreen, Nowy LoginScreen, Nowy LoadingScreen.


Jeżeli macie jakieś propozycje co do interfejsu, lub macie swoje "gotowe, ulubione" zachęcam do przesyłania go do nasz, jeżeli naprawdę okaże się użyteczny, zastosujemy go na Live!
To samo tyczy się plików systemowych, jeżeli życzycie sobie jakichś addonów zgłaszajcie teraz, później będzie już za późno, ofc w grę wchodzą tylko normalne addony...

Jeśli ma być zablokowana możliwość zmiany plików w folderze system to czy będą działać drop patche ? A może wrzucilibyście jakiś od siebie?

Co do addonów to życzyłbym sobie dodania informacji o wejściu lub nie wejściu spoila ( najlepiej przedstawionej w jakiś widoczny sposób np. duże napisy w górnej części ekranu na kilka sekund). Na l2 Dawn było coś takiego i miło to wspominam.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2018, 08:45:26 pm »
a co ze skrzynkami ? retail czy w grę wchodzi rozróżnienie na boxy / chesty. Tzn tak pytam, gram teraz na serwerze it x7 gdzie nie ma rozrożnienia i nie ma sensu za tym biegać po enchanty. Tzn mam na myśli to, że nawet po rozroznieniu szansa na ews/ewa itp będzie  nie za dużo ale może sądzicie inaczej

/edited

i czy wyjaśniło się coś w sprawie odpalenia main +2 na premium acc?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2018, 09:01:29 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2018, 08:51:58 pm »
a co ze skrzynkami ? retail czy w grę wchodzi rozróżnienie na boxy / chesty. Tzn tak pytam, gram teraz na serwerze it x7 gdzie nie ma rozrożnienia i nie ma sensu za tym biegać po enchanty. Tzn mam na myśli to, że nawet po rozroznieniu szansa na ews/ewa itp będzie  nie za dużo ale może sądzicie inaczej

Wyczytałem kiedyś na tym forum że rozróżnianie boxów i chestów na serwerze opartym na plikach l2j nie działa ale mogę się mylić. Najlepiej niech Asgota się wypowie na ten temat.

Asgota
Proszę też o odpowiedź na mojego wcześniejszego posta. Poruszyłem tam kwestie menu exp on off, dodatkowych skili dla dwarfów i możliwość wyrzucania itemków w miastach.
Oficjalne ustawienia zostały podane już jakiś czas temu ale nadal nic konkretnego nie wiadomo na temat dotacji. Przydały by się również jakieś konkretne informacje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2018, 09:11:40 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2018, 01:43:12 pm »
@rafalbrutal Od c4 do h5 grałem spojlem jako mainem. Nigdy nie miałem problemu z lewelem. Spojla robi się (lub odnawia subkę) tak często jak trzeba i zalicza nim program specjalny (każdy ma swój ale ogólnie bardzo dużo roboty pod ziemią :) ). Z lewelami do 52 nie ma żadnego problemu bo można przerzucić nową postać przez akademię a dojście do 52 to 2 godziny (top sprzęt i niezły buff). W zasadzie poniżej 40 nie ma nic takiego czego nie było by powyżej tylko dużo więcej. Jeśli nie chcę żeby niskolewelowy kras bił exp daję mu do party buffera z lvl max. Schody mogą być w okolicach 60 i 70 ale można mieć 2-3 postaci w kilka zaufanych osób i wystarczy. W końcu jak się taki boxowy kras przeleweluje można go komuś nowemu oddać na main :).
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2018, 01:46:44 pm wysłana przez projektl2 »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2018, 02:01:30 pm »
@rafalbrutal Od c4 do h5 grałem spojlem jako mainem. Nigdy nie miałem problemu z lewelem. Spojla robi się (lub odnawia subkę) tak często jak trzeba i zalicza nim program specjalny (każdy ma swój ale ogólnie bardzo dużo roboty pod ziemią :) ). Z lewelami do 52 nie ma żadnego problemu bo można przerzucić nową postać przez akademię a dojście do 52 to 2 godziny (top sprzęt i niezły buff). W zasadzie poniżej 40 nie ma nic takiego czego nie było by powyżej tylko dużo więcej. Jeśli nie chcę żeby niskolewelowy kras bił exp daję mu do party buffera z lvl max. Schody mogą być w okolicach 60 i 70 ale można mieć 2-3 postaci w kilka zaufanych osób i wystarczy. W końcu jak się taki boxowy kras przeleweluje można go komuś nowemu oddać na main :).

Zgadzam się z tym co napisałeś, ale nie każdy ma wysokolevelowego bufera ( przynajmniej na początku). Żeby spoil nie dostawał expa różnica leveli musi wynosić co najmniej 20. Luksus odnawiania subki również nie jest dostępny dla graczy na dzień dobry. Nie każdy ma też znajomości i zaufanych graczy ( takie rzeczy znowu wymagają pewnego stażu w grze na danym serwerze). Z kolei robienie questa na impa jest pewnym rozwiązaniem ale ma swoje wady bo nikt cię nie chce w pt ( imp zżera exp całemu party). Można by go więc przerobić żeby zabierał exp tylko właścicielowi albo stworzyć wspomniany wcześniej jako ( propozycje do zastanowienia się przez administrację) exp on/off mode.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2018, 02:20:42 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 01, 2018, 10:16:44 pm »
Co do plików w systemie, pliki które będą zablokowane oraz sprawdzane to między innymi:
-interface.u,
-interface.xdat,
-l2.bin,
-servername-e.dat,
-weapongrp.dat,
-etcitemgrp.dat,
-Engine.u,
-armorgrp.dat,
-dsetup.dll,
-dsetup.u,
-skillgrp.dat,
-l2.ini

Część z powodu cheatów, część bu uniknąć problemów z graczami którzy grają na 10 serwerach jednocześnie, ale używają tylko jednego klienta.
Także efekty chat'u, oraz wszelkie droplisty możecie sobie wrzucić jakie chcecie, za ich działanie my oczywiście nie odpowiadamy.

Dalej...
Sprawa EXP On/Off jeszcze nie jest rozwiązana, niestety temat rzeka, ma wiele plusów ale również minusów, trzeba wybrać to mniejsze zło :)

Dalej...
Dotacja, jakoś aktualnie nie mamy głowy do jej ustalenia, ważniejsze są pliki servera, strony itd...
Co mogę powiedzieć teraz:
-Na 99% będzie Premium Acc, ale czy to będzie 30% czy 50% tego wam jeszcze nie powiem... (bo nie wiem)
-Czapki
-Jakieś potki/scrolle na buff (podstawowy)
-Paczki D/C (ale jeszcze nie wiadomo kiedy będą wprowadzone)
-1/2 Klasa
-Może te lepsze Dye?
-SoE do miast?
dalej nie mam pomysłów na tą chwile, ale nie będzie to nic OP...

Dalej...
Krasnale prawdopodobnie dostaną skill Fatal Strike po 40lvl'u (99%)
Z WC/OL i Mana Vampem jeszcze nie wiem, ale raczej nie widzę przeciwwskazań...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 01, 2018, 10:45:19 pm »
 Asgota cieszę się że odpowiedziałeś na prawie wszystkie pytania ale zostały jeszcze pewne rzeczy do wyjaśnienia ( wspomniane w moim poście na poprzedniej podstronie ). Są to na tyle ważne rzeczy że warto o nich wspomnieć i skomentować.

Po pierwsze zauważyłem blokadę wyrzucania itemków z ekwipunku na ziemię ( na becie). Czy na live też tak będzie? Osobiście mi się to podoba, a dlaczego wspomniałem o tym we wcześniejszym poście.

Po drugie mam wrażenie że mobków jest zbyt mało na spotach otwartych ( powinno być ich  o 1/3 więcej takie mam odczucie).
Respią się one zawsze w tych samych miejscach a tak nie powinno być ( miejsce respawnu powinno być losowe na danym obszarze). W związku z tym czy planujecie poprawić ilość i respawn mobków ?
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2018, 10:57:26 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 01, 2018, 10:56:51 pm »
Asgota cieszę się że odpowiedziałeś na prawie wszystkie pytania ale zostały jeszcze 3 rzeczy do wyjaśnienia ( wspomniane w moim poście na poprzedniej podstronie ) Są to na tyle ważne rzeczy że warto o nich wspomnieć i skomentować.

Po pierwsze zauważyłem blokadę wyrzucania itemków z ekwipunku na ziemię ( na becie). Czy na live też tak będzie? Osobiście mi się to podoba. ( wspomniałem o tym we wcześniejszym poście)

Po drugie mam wrażenie że mobków jest zbyt mało na spotach otwartych ( powinno być ich  o 1/3 więcej takie mam wrażenie)

Po trzecie respia się one zawsze w tych samych miejscach a tak nie powinno być ( miejsce respawnu powinno być losowe na danym obszarze)
W związku z tym czy planujecie poprawić ilość i respawn mobków ?

1. Możemy to zostawić, w sumie dla mnie to nic nie zmienia ^^
2. ilość Mobów jest OK, raczej jest ich za dużo na niektórych lokacjach zamkniętych jak ToI oraz Katy (duże salki)
3. Odkąd pamiętam moby zawsze respawnowały się w tym samym miejscu, bo mają sztywno wpisane koordynaty... OFC, można wprowadzić randomowy respawn na obszarze powiedzmy 500 jednostek od punktu 0, ale wtedy mogą się one respić na skałach i innych uciążliwych miejscach, Osobiście uważam że nic totalnie nic to nie zmieni, a nawet nie pojawią się dzięki temu żadne dodatkowe błędy...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2018, 11:07:14 pm »
Cały czas podaje ten nieszczęsny L2 dawn jako wzór bo najlepiej mi się tam grało. Ale on stał chyba na plikach l2 off. Mam swoje ulubione miejsca które sprawdziłem na waszej becie ( porównując z tym co zapamiętałem na l2 dawn) i jestem pewien że w niektórych miejscach ( nie wszędzie ) na l2 dawn było więcej mobków. I na pewno nie respiły się w tych samych miejscach co do milimetra. Ale to są oczywiście tylko moje sugestie to jest Twój serwer i zrobisz jak zechcesz.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2018, 11:11:45 pm »
Cały czas podaje ten nieszczęsny L2 dawn jako wzór bo najlepiej mi się tam grało. Ale on stał chyba na plikach l2 off. Mam swoje ulubione miejsca które sprawdziłem na waszej becie ( porównując z tym co zapamiętałem na l2 dawn) i jestem pewien że w niektórych miejscach ( nie wszędzie ) na l2 dawn było więcej mobków. I na pewno nie respiły się w tych samych miejscach co do milimetra. Ale to są oczywiście tylko moje sugestie to jest Twój serwer i zrobisz jak zechcesz.

Kiedyś już gdzieś pisałem, że ten OFF to nie jest ten OFF który był w 2007r od NC Softu, to tak samo pisane przez kogoś pliki jak L2J, tylko że w C++ i są "bardziej dopracowane", gdyż nie są open source...

Wiesz, są rzeczy które wymagają naprawy i są rzeczy jak ten spawn który tak naprawdę nic dla was nie zmienia, a nam daje dodatkową prace...



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 01, 2018, 11:22:34 pm »
Cały czas podaje ten nieszczęsny L2 dawn jako wzór bo najlepiej mi się tam grało. Ale on stał chyba na plikach l2 off. Mam swoje ulubione miejsca które sprawdziłem na waszej becie ( porównując z tym co zapamiętałem na l2 dawn) i jestem pewien że w niektórych miejscach ( nie wszędzie ) na l2 dawn było więcej mobków. I na pewno nie respiły się w tych samych miejscach co do milimetra. Ale to są oczywiście tylko moje sugestie to jest Twój serwer i zrobisz jak zechcesz.

Kiedyś już gdzieś pisałem, że ten OFF to nie jest ten OFF który był w 2007r od NC Softu, to tak samo pisane przez kogoś pliki jak L2J, tylko że w C++ i są "bardziej dopracowane", gdyż nie są open source...

Wiesz, są rzeczy które wymagają naprawy i są rzeczy jak ten spawn który tak naprawdę nic dla was nie zmienia, a nam daje dodatkową prace...

Dla większości graczy niczego to nie zmienia to prawda. Ale dla spoila ma to duże znaczenie bo przy małej ilości mobków, sztywnym respawnie połączonym z dużą konkurencją innych graczy po prostu mniej zarobi. Ale kto by się przejmował takimi drobiazgami :D Masz rację inne rzeczy są ważniejsze a taki drobiazg można przeboleć.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 01, 2018, 11:41:47 pm »
Z tym że się dobrze grało to zależy od wielu czynników. Część z nich jest niezależna od administracji. Mnie się dobrze grało na l2REZ. Godzinne wszystkie buffy, aio bufferzy za 10 medali, zero szans na S grade (0,02% na kostki do AM), masowo spadające z nieba postaci na siege, postaci siedzące na smokach z bronią w ręku (dmg x5 szybkość x3), donaci z instatnt 80 s grade + epik wszystko + 20. Całe party na jednego czasem udawało się coś zdziałać :D.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 02, 2018, 12:12:41 am »
Działajcie , działajcie bo wiosna idzie i nie będzie
komu grać. Btw  będą bany jak ktoś będzie sprzedawał arenę, chary i ogłaszał się tu na forum ? ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 02, 2018, 12:48:36 am »
Ale dla spoila ma to duże znaczenie bo przy małej ilości mobków, sztywnym respawnie połączonym z dużą konkurencją innych graczy po prostu mniej zarobi

Nie wiem jakim cudem respawn mobów może na to wpłynąć. Zwłaszcza że random respawn musi być ograniczony do powiedzmy max kilku "metrów".

Btw  będą bany jak ktoś będzie sprzedawał arenę, chary i ogłaszał się tu na forum ? ;)

Była poruszona już ta kwestia i raczej nie widzieliśmy przeciwwskazań, ofc gracze zawsze je będą widzieć...
Musimy to jeszcze bardziej obgadać, możliwe że zezwolimy, ale z jakimiś limitami? Jeszcze dokładnie nie wiem, a nie chce sam decydować.
Moje zdanie jest takie, twój czas, twoja postać, twój wybór... Ale zobaczymy jak się reszta Administracji wypowie.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialne Ustawienia Serwera Lineage2.com.pl & L2Emi x7
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 02, 2018, 08:29:48 am »
Ale dla spoila ma to duże znaczenie bo przy małej ilości mobków, sztywnym respawnie połączonym z dużą konkurencją innych graczy po prostu mniej zarobi

Nie wiem jakim cudem respawn mobów może na to wpłynąć. Zwłaszcza że random respawn musi być ograniczony do powiedzmy max kilku "metrów".

Btw  będą bany jak ktoś będzie sprzedawał arenę, chary i ogłaszał się tu na forum ? ;)

Była poruszona już ta kwestia i raczej nie widzieliśmy przeciwwskazań, ofc gracze zawsze je będą widzieć...
Musimy to jeszcze bardziej obgadać, możliwe że zezwolimy, ale z jakimiś limitami? Jeszcze dokładnie nie wiem, a nie chce sam decydować.
Moje zdanie jest takie, twój czas, twoja postać, twój wybór... Ale zobaczymy jak się reszta Administracji wypowie.

Nie Wiesz jakim cudem respawn wpływa na zarobek ? Ale to banalnie proste. Chodzi o to że to nie ja podbiegnę pierwszy do mobka tylko konkurencja i przez to mniej zarobię. A gdyby mobków było więcej i miały losowy respawn ( a nie sztywny ) to wyrównało by szanse dla większej ilości spoili. Uwierz mi są lokacje gdzie spoilerzy bija się o mobki a jak będzie ich za mało to zamiast sobie spokojnie spoilować będę się bił i użerał z konkurencją. Te kilka metrów czasami robi wielka różnice bo liczy się to kto pierwszy rzuci spoila.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2018, 08:32:41 am wysłana przez rafalbrutal »