Witaj
Gość

Wątek: Nasze postacie  (Przeczytany 108540 razy)

  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 20, 2008, 11:35:40 pm »

Luna
AW xD


Pierwszy dzień na Trial koncie :P
I chyba mi się spodobał retail ^^
ech, na lunie sie zmarnuje  :(

edit: w sensie, ze pewnie zaczniesz bawic sie walkerem i ebayem, w koncu luna to jeden z najbardziej "unlegit" servow (chyba xD)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2008, 12:10:56 am wysłana przez SknerusKK »


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:01:55 am »

Luna
AW xD


Pierwszy dzień na Trial koncie :P
I chyba mi się spodobał retail ^^
ech, na lunie sie zmarnuje  :(
Why?
To zaproś mnie tam gdzie ty grasz ^^




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:21:08 am »
LOLuna
IMO tylko Franz i Phoenix sie teraz liczy tylko.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:38:00 am »
Jeśli tak mówisz:
Witaj Franz ^^




  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:47:12 am »
lol jaka propaganda... Kazdy europejski serwer ma tak samo duzo botow, serwery NA sa bardziej "live", natomiast gl z graniem z wysokim pingiem i eventami pozno w nocy. Wracajac do EU serwerow- Teon perma 2 sided, Franz HGW, Luna podobnie jak Franz kiedys - 1 sided, czyli o niczym to nie swiadczy.   


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:55:37 am »
Kurde i już mi namieszaliście xD

Rano zrobię wyliczankę i tyle :P




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:58:48 am »
Wysokich pingow nie czuc, to brednia. Co do Luny, sytuacja podobna do Franza, z tym, ze u nas Ruscy Live doszli do oneside(ja bylem w ruskiej stronie), a u was Ruscy "nie live" zrobili one side server. Tak wiec dopóki nie bedzie rewolucji, a nie bedzie dopóki wazni ludzie maja dostep do koryta z epicami i kasa. Nikt nie bedzie robil dramy o nic. Pytanie, czy chcesz zostac non factorem na Teonie gdzie nikt Ciebie nie bedzie znal i Ty nikogo, na Lunie gdzie krazy o polakach zdanie ze to buce, czy na Franz, gdzie zaczelo wiekszosc polakow z tego forum. byly ja do Ciebie nic nie mam, ale poprostu Luna nie wyglada tak, jak zakladalo 95% tego forum, tylko tak jak ja mowilem. Polacy z wielkimi aspiracjami zostali wybujani przez ruskich co mieli klany porobione na forach 2 lata przed tym jak server wstal.
Podalem tylko dlatego Penix, bo jest tam jescze jakis klan, gdzie wchodzac lowbie i bedac Polakiem nie jest sie totalnym nonfactorem. Jednak poziom PvP jest tam troche..."sredni". Chodzi mi o server.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 21, 2008, 01:17:15 am »
Nikt nie bedzie robil dramy o nic. Pytanie, czy chcesz zostac non factorem na Teonie gdzie nikt Ciebie nie bedzie znal i Ty nikogo, na Lunie gdzie krazy o polakach zdanie ze to buce, czy na Franz, gdzie zaczelo wiekszosc polakow z tego forum.
O_o
Czyli tak jak mówiłem:
Cytat: Szewa
Witaj Franz ^^




  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 21, 2008, 01:25:39 am »
ja od razu poczulem niskie pingi jak zaczalem grac na lunie (wczesniej trial na teonie), na np bartzie postac reagowala mi z lekkim opoznieniem. Ja to czuje, niektorzy czuja roznice miedzy 60 a 80 fpsow, kiedy dla ludzkiego oka 30 fpsow to plynny obraz, podobnie jak z pingiem, kwestia dosyc subiektywa.

Co do luny, coz l2 na privie a na retku to zupelnie dwa rozne swiaty, kazdy z nas myslal, ze gra na ofie bedzie wygladac zupelnie inaczej, nie zmienil sie jedynie cel- tworzyc drugi side na serwerze. Na razie udaje sie to srednio, bo z ruskim zergiem ciezko "wspolpracowac", rekrutuja kazdego kto ma postac odpowiednia wybotowana. W tej chwili "T" maja kilka (2 lub 3) top const pt (po kilku hero w kazdym) i prawie 2x wiecej niz nas miesa armatniego, mozliwe nawet ze wieciej, cholera go wie ile lata osob bez taga po varce/ketrze. Na razie staramy sie wyfarmic nasze postacie tak jak to jest tylko mozliwe, byc moze wkrotce pojawi sie z nikad jakis mocny wybotowany klan, z ktorym bedzie mozna zrobic jakis sensowny sojusz, cholera go wie kiedy wejda trasfery (ktore duzo namieszaja).

Co do polaczkow z luny, wiekszosc z nas lubi flame w kazdej postaci, wiele osob za bardzo bierze to do siebie, nie potrafia podejsc do calej tej gadki ze spooorym dystansem. Wlasnie ten dystans i rozroznienie rl od gry to czego wszystkim zycze- jak sie przeskoczy pewien prog, to wiele rzeczy ktore nas wczesniej -_-'ialy, zaczynaja smieszyc. Sam to przezylem na wlasnej skorze, wiem co mowie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2008, 01:28:05 am wysłana przez bylyforumowicz »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 21, 2008, 01:44:58 am »
Ja to rozumiem tak.
Przyszlismy na Lune, bylismy silent boterami, a oni byli pure boterami. Wydymali nas "troche" nie tylko levelem ale i organizacja. Sen kowalskiego sie nie ziiscil ale jakos honoru bronic trzeba i nie mozna powiedziec, ze na razie wyglada na to, ze ktos zaliczyl Fail'a.
BTW: Jezeli marzysz o tym zeby otworzyli transfer. Jezeli oni to zrobia, to to bedzie najwiekszy fail tego servera. Wjada do was klany z ludzie ktorzy to co wy macie teraz mieli 2 lata temu i cala Luna stanie sie miesem armatnim. Osobiscie bym za czyms takim nie wyczekiwal.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 21, 2008, 01:56:50 am »
Zle rozumiesz.

Przyszylismy na lune legit, 1 miesiac byl totalnego no lifa i farmienie kasy od 0 (bez transferow z franza przez gm bara i inne dziadostwa) na ch, sprzet. Po tym stwierdzilismy, ze prowadzi to do faila i zaczelismy botowac, do czego kazda osoba sie przyznala. Wiadomo bylo, ze nie bedzie latwo, niestety warunki nas przerosly. Fail? Byc moze, czlowiek uczy sie na bledach. Przynajmniej nadal mamy ambicje i na razie nie myslimy o quitowaniu.

BTW Nie marze o transferach, po prostu stwierdzilem fakt, ze nie wiadomo kiedy beda, a beda predzej czy pozniej i to jest bardziej, niz oczywiste, ze sporo namieszaja.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 21, 2008, 02:07:10 am »
Pytanie za 100punktow: Zaczeliscie botowac i czy osiagneliscie cos z tego tytulu czy dalej jestescie w tyle? :P
No life 8h>afk 24h jezeli chodzi wydajnosc w expie. ))))
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 21, 2008, 11:15:55 am »
Podalem tylko dlatego Penix, bo jest tam jescze jakis klan, gdzie wchodzac lowbie i bedac Polakiem nie jest sie totalnym nonfactorem. Jednak poziom PvP jest tam troche..."sredni". Chodzi mi o server.
panie Narayan, "jakis klan"?  :(


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 21, 2008, 11:52:21 am »
No Offensive, nie bede przeciez od razu reklamowal :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:34:56 pm »
No Offensive, nie bede przeciez od razu reklamowal :P

nie musisz, tylko "jakis clan", to tak jakbys mowil o pierwszym lepszym clanie :P


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 21, 2008, 05:15:49 pm »
Pytanie za 100punktow: Zaczeliscie botowac i czy osiagneliscie cos z tego tytulu czy dalej jestescie w tyle? :P
No life 8h>afk 24h jezeli chodzi wydajnosc w expie. ))))

Nie zostalismy jeszcze bardziej w tyle.

Poza tym: 8h no life + 16h afk > 8 no life>24h afk


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 21, 2008, 05:43:28 pm »
Wlasnie napisales definicje Leg0t'a :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 22, 2008, 06:09:03 am »
:)
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 22, 2008, 07:01:12 am »


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 22, 2008, 09:00:40 am »
Patrząc na clan miałbym zastrzeżenia co do tego "gz"
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 22, 2008, 12:50:46 pm »
Wysokich pingow nie czuc, to brednia. Co do Luny, sytuacja podobna do Franza, z tym, ze u nas Ruscy Live doszli do oneside(ja bylem w ruskiej stronie), a u was Ruscy "nie live" zrobili one side server. Tak wiec dopóki nie bedzie rewolucji, a nie bedzie dopóki wazni ludzie maja dostep do koryta z epicami i kasa. Nikt nie bedzie robil dramy o nic. Pytanie, czy chcesz zostac non factorem na Teonie gdzie nikt Ciebie nie bedzie znal i Ty nikogo, na Lunie gdzie krazy o polakach zdanie ze to buce, czy na Franz, gdzie zaczelo wiekszosc polakow z tego forum. byly ja do Ciebie nic nie mam, ale poprostu Luna nie wyglada tak, jak zakladalo 95% tego forum, tylko tak jak ja mowilem. Polacy z wielkimi aspiracjami zostali wybujani przez ruskich co mieli klany porobione na forach 2 lata przed tym jak server wstal.
Podalem tylko dlatego Penix, bo jest tam jescze jakis klan, gdzie wchodzac lowbie i bedac Polakiem nie jest sie totalnym nonfactorem. Jednak poziom PvP jest tam troche..."sredni". Chodzi mi o server.

Na Teonie jest calkiem duże polskie community - w różnych przedziałach levelowych - i Polacy nie mają opinii buców ;P Pytanie czy dla nowego gracza ważne jest to, że ktoś da mu D-grade na start (zresztą teraz i tak nie potrzeba), czy to co będzie robił jak już wykoksa postać - co nie znaczy ze taki lvl 1 noobek nie ma gdzie pójść - bo ma kilka opcji, które są w sam raz na wykoksanie się - w towarzystwie ludzi, a nie buffera na boksie, i na nabicie paru pvp przy okazji koksu również. Trzeba tylko zapytać, gdzie pójść - choćby na tym forum.
Co rozumiesz, pod hasłem, że "wchodząc lowbie nie jesteś nonfactorem"? Że offensive ma takich przeciwników, z którymi można się tłuc mając lvl 20? Czy że jako rodaka powitają cię chlebem i solą i ozłocą tyłek? Bo myślę, że ani to ani to nie jest prawdziwe.

Teon owszem, jest serwerem 2-sided, (ogólnie mechanika l2 jest taka, że zdrowy serwer zawsze dąży do 2-sided), ale poza dwoma głównymi frakcjami toczy się wiele pomniejszych wojen, o których na blahu nikt nie pisze. A 2 zamki są w rękach nie-X i nie-ITT.  No i -jak już ktoś chce być factorem- dwie strony to więcej niż jedna, a do tego jest jeszcze fieryrage, które walczy i z x i z itt. Tylko jest jeszcze taka sprawa, że zapisanie się do "factor klanu" nie czyni cię automatycznie "factorem", zwłaszcza jeśli botowałeś samotnie w ciemnej dziurze i nagle wylazłeś - faktycznie nie znając nikogo ;P A na Teonie IMO dzieje się najwięcej poza główną wojną - i jeśli nie masz ciśnienia żeby mieć wszystko od razu - to wbrew pozorom nie trzeba botować.


Generalnie to, że na serwerze grają ludzie z forum to jeszcze nie znaczy, że zyskasz coś więcej, niż zapisując się do pierwszej z brzegu akademii pierwszego z brzegu klanu na Teonie ;P

====================================Koniec reklamy================================================

;P


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 22, 2008, 02:29:30 pm »
Nikt nie bedzie robil dramy o nic. Pytanie, czy chcesz zostac non factorem na Teonie gdzie nikt Ciebie nie bedzie znal i Ty nikogo, na Lunie gdzie krazy o polakach zdanie ze to buce, czy na Franz, gdzie zaczelo wiekszosc polakow z tego forum.
O_o
Czyli tak jak mówiłem:
Cytat: Szewa
Witaj Franz ^^
witamy w naszym skromnym gronie :D pm in game na rykkar :D



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 27, 2008, 06:20:25 pm »
Patrząc na clan miałbym zastrzeżenia co do tego "gz"

My ze słoniem wiemy, że to jest totalny LolClan, gdzie ludzie nawet na RB się zebrać nie potrafią. Chodzi tylko o posiadanie CH i bez zobowiązań co do polityki (bo ten klan nie ma po prostu polityki). Wbijamy troszkę wyższy lvl w spokoju, bez pvp, kupujemy S grade (już częściowo mamy) i rozglądamy się za jakimś poważnym klanem.

Tylko perpsektywa matury nie zachęca mnie do ciągłego grania (a tego oczekują lepsze klany) ale postaram się jakoś jedno z drugim pogodzić :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 27, 2008, 06:35:12 pm »
Cytuj
S grade (już częściowo mamy)
kto ma ten ma;*
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze postacie
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 27, 2008, 06:40:10 pm »
Kwestia tygodnia mój drogi :* (i wiesz, że nie musiałem się godzić na twój S grade, bo wstępnie umowa była, że ja dostanę pierwszy, ale ok nvm...)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker