Witaj
Gość

Wątek: ForEver (x5)  (Przeczytany 1952 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

ForEver (x5)
« dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:09:43 pm »
Witam wszystkich i zapraszam do naszego klanu na Abyss x 5. Mamy lvl 6, ciasny ale własny CH :), ponad 20 doświadzcoznych graczy. Większość z nich ma 3 klase. Sporo jest w trakcie expienia subek, kilka osób robi nadal questa na subę. Ludzie w wieku 17-30+ lat, większość jednak w okresie studiów lub po, a młodsi są zadziwiająco dojrzali:). Oferujemy pomoc dla każdego gracza, niezależnie od lvlu i tego czy już grał na x 5 czy dopiero na x5 przychodzi. Nie interesuje mnie lvl, tylko podejście do gry i aktywność, więc nie ma limitu lvlu jeśli chodzi o rekrutację. Klan jest polski, choć kilku obcokrajowców też jest i nie jest dla mnie problemem, żeby było ich więcej, a co za tym idzie - klan międzynarodowy. Gramy kiedy możemy - nie jesteśmy no liferami, docelowo chciałbym, żeby ludzie się umawiali na grę ze sobą.

Planujemy brać udział w siegach, mass pvp, epicach - jeśli układ sił na serverze na to pozwoli. Aby to jednak miało ręce i nogi musimy podexpić kilka subek, znaleźć brakujące suporty, ewentualnie podexpić też nowych członków. Dlatego póki co nie mamy wojen - co nie znaczy, że stan ten będzie trwał w nieskończoność. Kiedy trzeba to się bijemy;).

Wcześniej graliśmy na Dragon Network, na serverze Shadow. A jeszcze wcześniej - kilka osób z klanu - grało na Infnity (gdzie ja spędziłem ponad 3 latka, może ktoś znajomy czyta ten post;).

Zapraszam na nasze forum: www.l2foreverclan.fora.pl lub In Game pm: Almayer, Gersimi, Kakashi01, HitmanPL, Xivios.

Pozdro:).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 12:17:31 pm wysłana przez Al »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: ForEver (x5)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2009, 04:43:19 pm »
Forever zawieszone. Dyrekcja i kilku graczy gra na serwerze RaidFight:)