Witaj
Gość

Wątek: Questy 70+  (Przeczytany 7747 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Questy 70+
« dnia: Lipiec 08, 2009, 12:50:11 am »
Witam mam 72 lvl i chciałbym zebyście mi podali jakieś przydatne questy poonieważ expie w wielu miejscacha przy okazji przeciez można by też questa robic. Mogą to być na jakieś recki partsy lub jakies inne które się OPŁACA robic lub takie które mi ułatwią póżniejszą gre i robienie questów. (cos slyszalem o moonstoon shards). podawajcie tez questy ktore bd mogl robi za iles lvli (3-6). z góry dziękuje :)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Questy 70+
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2009, 02:43:27 pm »
Wejdź na tę stronę: http://l2.eogamer.com/wiki/Quest_List_Grouped_by_Town i zobacz questy ~70+.

Po prawej masz "reward" (nagroda), zobacz i stwierdź sam czy Ci się opłaca je robić. Ogólnie to patrz na questy z Goddard, Wall of Agros, Hot Springs, Forge of the Gods, Rune.

Nagrody są różne, adena, exp, sp, recki/party S grade, enchanty.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 02:45:42 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Questy 70+
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2009, 03:32:20 pm »
Ok. Dziękuję.
A moglibyście jeszce powiedzieć jak z tym moonston shards?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Questy 70+
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:05:42 pm »
Moonstone Shards, lecą z mobów na Blazing Swamp - Shamanów. Konkretnie to lecą woreczki, które się później otwiera i dostajesz jeden z 4ch materiałów. Questa bierze się w IvoryTower u Wesleya a nazywa się Supplier of Reagents. Dostępny od 57 lvlu.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;