Witaj
Gość

Wątek: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel  (Przeczytany 17492 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 13, 2010, 01:08:49 pm »


Rosja - i tu musze przyznac jestem zaskoczony - wszystkie wazniejsze portale, czy kanaly informacyjne trabia o wypadku, o pracach nad badaniem przyczyn itd., itp.
Musze powiedziec, ze wiecej mozna dowiedziec sie z Rosyjskich programow niz z polskich.
Jezeli chodzi o sama zbrodnie katynska - tu tez niespodzianka, na jednym z kanalow mozna bylo natknac sie na liczbe 20.000 ofiar ...
Hmm jak dla mnie to Rosjanie w 100% przewyzszyli moje oczekiwania, myslalem ze tam Putin pare razy powie co sie strasznego stalo, ale nie jednak ciagle mozna u nich w TV zobaczyc o samolocie prezydenckim, tak btw to jakies pare lat temu moja pani od histori mowila ze w katyniu zginelo 21.000ofiar ;p. No ale coz nigdy nie bedzie dokladnie podane ile.

Jako to sie mowi telewizja i gazety klamia tak ze i autor tego artykulu nie musi pisac prawdy aczkolwiek  na 99% to jest nie prawda i dobrze ze zostalo to rozwiane. Ale nie o tym chcialem napisac mianocie zalosne sa wypowiedzi tych polskich pseudo wizjonerow...... Sluchajac ich smiac mi sie chce i nie moge sie nadziwic ze ktos ich slucha a co najwazniejsze wierzy w to co oni mowia bo tyle co mowia i jak mowia to i ja moge przepowiedziec.
Ja Ci powiem ze mnie tez latwo oszukac, jestem latwowierny, ale na taki kit jak III wojna w 2010 w Listopadzie, albo o tym ze zaraz naz najada to co najwyzej ktos z malym poziomem inteligencji uwiezy.Chociaz w Polsce to jest jeden ze sposobow zeby sie wybic w kategorii pisarza, teksty typu III wojna itp.



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 13, 2010, 11:15:54 pm »
Znalazlem dzisiaj cos takiego:
Teoria spiskowa nr 1 ;p
http://www.youtube.com/watch?v=RkEmHSIVDwE


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 14, 2010, 07:54:42 am »
A ja z zupełnie innej beczki.

Założę, się o dużo pieniążków (jak dla mnie:P), że się "okaże", że to wina pilota
http://ubezpieczenia.wp.pl/kat,113640,title,Tragiczny-lot-nie-byl-ubezpieczony,wid,12169372,wiadomosc.html?ticaid=19fc7

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 14, 2010, 01:53:47 pm »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 15, 2010, 08:40:20 pm »
Nie wiem czy w temacie ale ja mam tutaj ciekawostkę z takiego pkt widzenia..
Warto przeczytać:
http://www.wykop.pl/ramka/347463/koniec-kaczyzmu-wiwat-demokracja-wiwa


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 18, 2010, 09:50:31 pm »
Jeśli ktoś oglądał pogrzeb dzisiaj, to czy zna może dokładny tytuł utworu Mozarta który był puszczany w Bazylice? Nie jestem pewien czy to nie było Requiem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2010, 09:56:08 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 19, 2010, 02:49:16 pm »
Hmmm ja już 20 raz oglądam ten film http://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM&feature=topvideos nie wiem czy ktoś go tu wymieniał, ale jest b.dobrze opisane co i jak.
Hmmm ciekawe są te 3 osoby po lewej, napisane jest służby ratownicze? no chyba nie, oni raczej by biegli hm? W ogóle ten film to jeden wielki fakt, co potrafi Rosja...
Akurat mój nauczyciel od historii jest fanem, choć trudno powiedzieć, że to fan, takich "dziwnych" zdarzeń w Rosji, to wcale nie jest dziwne, w tym kraju nic nie ma własnych reguł...


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 19, 2010, 03:55:22 pm »
Jakby tak sie wsluchac to slychac to "uspokoj sie" i "nie zabijajcie nas", ale chyba nikt z nas nie jest takim znawca i powie, ze na 100% to nagranie nie bylo edytowane. A nawet jesli to byl spisek (tylko po co, jak Kaczynski konczyl swoja kadencje?) to watpie, ze ktos przedstawi mocne dowody, bo kazdemu zalezy na dobrych relacjach z Rosja.


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Żałoba Narodowa - Patriotyczny Apel
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 03, 2010, 07:18:19 pm »
Ja słyszałem, że to rodziecka maszyna kontroli pogody, sterowana przez samego Putina stworzyła tą mgłę własnie po to, żeby polski tupolew rozbił. 100 lat temu (jak ją budowali) specjalnie użyto takich ciężkich materiałów, żeby poderwanie jej 10.IV.2010 było niemożliwe. W międzyczasie agenci KGB przesunęli ziemię o 300m w górę tak na wszelki wypadek.

A wszystkich świadków zdarzenia, którzy widzieli te rzeczy odwiedził Will Smith z tym błyskającym długopisem do wymazywania pamięci!
Nawet widziałem ostatnio nagranie tego!
http://www.youtube.com/watch?v=KSRF3slguhI

A wszystko po to, żeby zagarnąć nasze bezcenne kopalnie węgla! I przodujący przemysł orkętowy!


I na pewno znajdzie się chociaż jeden głąb, który nie zrozumie :P
Wypadki się zdarzają.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 07:19:54 pm wysłana przez br2yd4l »

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...