Witaj
Gość

Wątek: Hell Knight - poradnik flame i inne  (Przeczytany 51858 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:39:26 am »
jesli mowimy o GF (dokladnie nie wiem jak to wyglada z tym przechodzeniem buffow na pety - nie wiem czy wilk jest traktowany summon czy wlasnie jako pet) to do normalnego expa polecam pantere - co prawda ma gorszy crt rate, ale za to zre duzo mniej expa (bodaj 15% vs 40%). Natomiast jesli bijemy RB/labe itp. wowczaj wilka. Zakladamy, ze w tego typu przypadkach nie chodzi o exp a jednak wilk wyciagnie wiekszy dps.
Jesli we freyi buffy przechodza na summona a na peta juz nie to mozliwe, ze pantera wyciagnie wiekszy dps (chocby za sprawa triggerow). W sumie sam bym sie chetnie dowiedzial jak to wyglada.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:53:15 am »
pantera podbita na około 12 albo 15 (nie pamiętam) nie zjada już nic expa. Buffy nie przechodzą na peta. Tylko na summona. Dla mnei w ogóle dziwne pytanie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:56:39 am »
do pvp pantera +1cancel
do pve wilk+top eq>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>pantera
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:00:28 am »
do pvp pantera +1cancel
do pve wilk+top eq>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>pantera

wilk vs pantera z boost morale? :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 29, 2010, 05:39:57 pm »
zalezy jakie obecnie ta pantera wyciaga staty w porownaniu z wilkiem, screenow juz nie mam wiec z google
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 29, 2010, 05:48:21 pm »
pantera podbita na około 12 albo 15 (nie pamiętam) nie zjada już nic expa. Buffy nie przechodzą na peta. Tylko na summona. Dla mnei w ogóle dziwne pytanie...

Na +10 zjada 5% wiec na +15 nie bedzie pobierala juz nic expa.
new future.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 27, 2010, 09:01:47 pm »
Poradnik jak dla mnie świetny!
I te porównania :D dawno się tak nie uśmiałem czytając poradnik.


Co do wilka to na screenie masz snow fenrira. Z tego co wiem (może mam złe info) to zwykły fenrir, gw jest mocniejszy od snow wolfa/fenrira (co do gw vs snow wolf jestem pewny w 99%)



  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 30, 2010, 05:52:33 pm »
Czytam ten poradnik, temat nizej...

Z opisu wynika ze DA to rzeczywiscie ciekawa i efektywna postac (PVP) , ale kiedy mowie na klan czacie ze chce zrobic DA to zaraz podnosza raban, ze to kiepska postac tak na prawde i najgorszy z tankow.

Gram na serwerze z full buffem od NPC, wiec pantera tez na maxa zabufowana, tylko czy pantera po 20 min znika? Krysztaly w plecaku ja podtrzymuja? I czy da sie expic bez panterki? Czy moze bez zwierzaka DMG DA jest jeszcze gorszy od reszty tankow?

???


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 30, 2010, 10:59:08 pm »
Skoro grasz na privie, to nic dziwnego, że śmieją się z tanka, bo owa postać pewnie jest tam zbugowana i działa u niej maksymalnie 50% tego, co powinno działać. Ponadto, full buff npc to zazwyczaj biegają same dd/nuke, bo zabijanie jest modne i fajne ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 31, 2010, 09:10:13 am »
Wrecz przeciwnie. Praktycznie kazda klasa jest tam ciezko ubic tanka i nikt sie z nich nie smieje. Z racji full buffa prawie nikt nie gra supportem - chyba ze tworzy postac pod oly. Zdarza sie ze SK "pojedzie" 4 osoby w podobnym eq.

Mi chodzilo o to czy sposrod tankow DA faktycznie blado wypada? I czy bez panterki staje sie bezbronny?

EDIT:
Mhm, jest jeszcze Vanguard. Czyli expac sie da solo na full buffie... No nic. Poczytam jeszcze o tankach i cos trzeba bedzie wybrac :D
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2010, 10:20:12 am wysłana przez Pain.Torment »


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 01, 2010, 11:19:02 am »
Jak chodzi Ci o pvp to lepiej wybrać sk/pala ich skille z 83 lepiej wypadają na pvp chyba że chcesz pobawić się na oly to da będzie dobry  :)
A expienie na full buffie to łatwizna możesz sobie zawsze rzucić z przemiany boost moral na przemian ze skillami z 83 oraz na palu jeszcze dochodzi ai  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 01, 2010, 01:17:30 pm »
Jak chodzi Ci o pvp to lepiej wybrać sk/pala ich skille z 83 lepiej wypadają na pvp chyba że chcesz pobawić się na oly to da będzie dobry  :)
A expienie na full buffie to łatwizna możesz sobie zawsze rzucić z przemiany boost moral na przemian ze skillami z 83 oraz na palu jeszcze dochodzi ai  :D
ogar DA zabije SK z palkiem bedzie miał problemy ale jak ogarnie to palek w 1 minute walki bez buff'a bedzie biegał.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 01, 2010, 04:00:35 pm »
Na oly to tak, sam gram da to wiem co może zrobić trochę szczęścia i można wszystko poskładać  :D
Ale na pvp z full buffem to już tak super nie jest trochę gorzej wypada na tle pala i sk ale też daje rade
wystarczy podenchantowany stun i hamsting i można dużo zdziałać.
Więc tak jak zawsze zależy wszystko od sprzętu i osoby sterującej dana postacią :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 29, 2010, 05:13:53 pm »
Jak chodzi Ci o pvp to lepiej wybrać sk/pala ich skille z 83 lepiej wypadają na pvp chyba że chcesz pobawić się na oly to da będzie dobry  :)
A expienie na full buffie to łatwizna możesz sobie zawsze rzucić z przemiany boost moral na przemian ze skillami z 83 oraz na palu jeszcze dochodzi ai  :D
ogar DA zabije SK z palkiem bedzie miał problemy ale jak ogarnie to palek w 1 minute walki bez buff'a bedzie biegał.

Problem z SK polega na tym ze znalazienie ogarnietego i z dobrym gearem jest tak samo prawdopodobne jak znalezienie 19 letniej dziewicy.Jak na razie to widzialem dobrze grajacego Daevarta.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:37:10 am »
ok albo ja jestem za leniwy albo Ncsoft za szybko wprowadza update :)

to co jest powyżej jest w gruncie rzeczy nie aktualne. W H5 zmiany sa bardzo duze i sam ich nie ogarniam na dobra sprawe.


Wszystko do tyczące olympiady to bezsnes w obecnej sytuacji. Nowe areny wymuszaja nowe taktyki wiec nie sadze zeby to co napisalem mialo zastosowanie. Doszly nowe skile i do tego kilka skili. Nowe statystyki setow itd. Wczoraj np udalo mi sie przegrac z sps co nie zdarzalo sie przez ostatnie 4 miesiace. Nie zaleznie jaki mial lev i sprzet ilu talizmanow uzyl.

Jak ogarne zmiany to pomysle nad aktualizacja ale poki co to sam nawet w przyblizeniu nei wiem co z czym jesc. Wczoraj tez nie moglem uderzyc sws ktory uciekal i chowal sie za filarami przez 5 minut i dopiero pod koniec jakos go lukiem zachaczylem bo pewnie bym dostal wklepy od takiej sieroty ktora walnela mi 2 hity z luku :)

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 03, 2011, 01:39:50 pm »
Tu sie zgadzam areny zmieniaja taktyke calkowicie. Ogolnie sporo na plus dla niektórych klas. Z SWS hero miałem wczoraj taka samą sytuacje. Z pp podobnie po 3 burnach zostałem bez many on z nukiem ja bez talizmanów wygralem ganiajac sie w koło monumentu blokując jego nuka. Pocieszajacy jest równiez nerf SB ich kradziez/para nie jest juz taki straszny.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 03, 2011, 06:47:31 pm »
Azex, może wrzucisz jakieś screeny / filmy (w Twoim wykonaniu) z oly/pvp itd. ? :)
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 04, 2011, 08:11:29 am »
teraz to chyba lepiej nie powinien hahaha


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 07, 2011, 03:16:49 pm »
A mnie bardziej od olimpiady interesuje to, czy Insane Crusher i Hell Scream mają rzeczywiście lepszy land rate, a Crusher prawie 4krotnie mniejszy reuse...?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:48:30 pm »
tak maja lepszy land rate a reuse crushera to 12s chyba. Na jednym zaladowaniu dwa razy da sie uzyc
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:22:17 pm »
Czyli taki HK wpada w tłum enemy na mass/siege i co ~15-20sek puszcza zaj*bisty mass cancel i zaje*sty debuff...GF lolN/C Soft hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 07, 2011, 06:22:53 pm »
tylko seeda trzeba naladowac
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 07, 2011, 07:59:06 pm »
Ta ale na dwóch naładowaniach możesz tym -_-'ąć 4 razy!! przecież po takim czymś zostajesz bez buffa :shock:


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 07, 2011, 08:05:27 pm »
E tam , dramatyzujesz


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Hell Knight - poradnik flame i inne
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 07, 2011, 08:16:17 pm »
jeśli Hk zmniejszyli reuse insane crushera to czy innym tankom w skilach z 83 też coś zmienili?