Witaj
Gość

Wątek: Iss Enchanter  (Przeczytany 110563 razy)

  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 27, 2011, 01:55:11 pm »
grająć orkiem, warto sobie zostawiać jakieś debuffy, czy raczej 0% landrate :P?

ogólnie czy w ogóle są skille które warto sobie zostawić (niezależnie od klasy)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 27, 2011, 04:37:27 pm »
w okolicach 85 debuffy jeszcze wchodzą, nie wiem jak wyżej. ogółem miałem dancera więc ciężko mi coś mówić o orku, ale hex, medusa, pb, a nawet fezing strike oO wchodziły, ale i tak pozamieniałem, bo nowe imo są lepsze dla bd'ka, tak mi się wydaje. Żałuje tylko, że meduse tak szybko wymieniłem na nową, mogłem jeszcze po testować, podenchantować etc.

na wc zastanawiałbym się nad cov'em, a u ol'a nad soul guardem (nie wiem na co się on wymienia, ale rozważyłbym zostawienie tego slilla)
i jeszcze można się zastanowić nad Seal of Suspension, bo nowy ma bardzo długi cd bo aż 2 min, ale równie długi czas działania. a tym starym można nawalać dość często :] a debuffy mają większy landrate w god niż w poprzednich wersjach więc można potestaować.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 04:41:44 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 27, 2011, 08:09:43 pm »
na razie nie mam tyle czasu (i szczerze mówiąc ochoty) żeby wbić na RU i expić do 'przebudzenia' ;p może ktoś się jednak znajdzie na forum kto orkiem grał :]

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&sl=en&tl=pl&u=http://danieldefo.ru/forum/showthread.php%3Ft%3D37989 te nowe skille są całkiem ciekawe, ale reuse jest straszne -.-
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 06, 2011, 05:45:17 pm »
Mam takie pytanie, jak sobie radzi enchanter w walkach 1 vs 1? Jest tak że może wygrać z każdym i z każdym przegrać? Czy może są jakieś klasy do których kompletnie nie może podchodzić? A może w ogolę nie nadaje się do 1 vs 1  :P?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 06, 2011, 05:53:19 pm »
nadaje się 1 vs 1, ale ten aspekt istnieje tylko na oly. Oly jest specyficzne i healer gniecie każdego.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 10, 2011, 11:06:56 am »
mam pytanko czy orkowie madzy po obudzeniu wciaz posiadaja wampira na mane czy w GODzie jest to usunięte..


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 10, 2011, 11:21:06 am »
madzy?
może lepiej :
orczy madzy   albo
orkowskie magiki


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 10, 2011, 11:31:59 am »
oj tam oj tam mając 10 lat nie znam innych słów ale ty widze masz doświadczenie


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 10, 2011, 12:32:34 pm »
mam pytanko czy orkowie madzy po obudzeniu wciaz posiadaja wampira na mane czy w GODzie jest to usunięte..
Śmiem podejrzewać, że orkowie "madzy" po przebudzeniu w enchantera nie posiadają tej umiejętności gdyż każda magiczna klasa przebudzona w enchantera uzyskuje statystyki wojownika swojej klasy, a orkiccy wojownicy tej umiejętności nie posiadają.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 10, 2011, 12:37:00 pm »
o wielkie dzieki za wyczerpującą odpowiedz,rozwiałeś me wątpliwosci czy magikowe zielonoludy posiadają takowe umiejętnosci.bądz pozdrowiony o piękny  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 10, 2011, 12:41:24 pm »
mam pytanko czy orkowie madzy po obudzeniu wciaz posiadaja wampira na mane czy w GODzie jest to usunięte..
Śmiem podejrzewać, że orkowie "madzy" po przebudzeniu w enchantera nie posiadają tej umiejętności gdyż każda magiczna klasa przebudzona w enchantera uzyskuje statystyki wojownika swojej klasy, a orkiccy wojownicy tej umiejętności nie posiadają.

śmiem twierdzic ze nie wiesz co piszesz.

Superior Steal Mana - There is a chance of recovering MP when attacking normally while equipped with dual swords or dual blunt weapons.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 11, 2011, 06:22:18 pm »
mam pytanko czy orkowie madzy po obudzeniu wciaz posiadaja wampira na mane czy w GODzie jest to usunięte..
Śmiem podejrzewać, że orkowie "madzy" po przebudzeniu w enchantera nie posiadają tej umiejętności gdyż każda magiczna klasa przebudzona w enchantera uzyskuje statystyki wojownika swojej klasy, a orkiccy wojownicy tej umiejętności nie posiadają.
Jacy orkowie madzy? Jaką klasę macie na mysli? Orki posiadają wojowników i enchanterów, nie maja żadnego maga. A więc logiczne (jak dla mnie) jest, że po przebudzeniu powinni posiadać wszystkie swoje umiejętności.
A poza tym mylisz statystyki z umiejętnościami. Toż to zupełnie 2 różne zagadnienia...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 13, 2011, 05:23:16 am »
A nie chodzi tu wam o tą zamiane u WC i OL "maga na fightera" statystyk CON,DEX,STR,INT MEN i WIT?
Po przejsciu na 4 klase spadaja im te 3 ostatnie i rosną 3 pierwsze. Poza passywami, ktore dodają STR i cos tam jeszcze.
U BD i SWS nie jest to aż tak widoczne.
 :ork_5_3: Szkoda ze Sup Steal Mana zostal wziety od pp a nie wc/ol ;/

Zmieniając temat:
-Zauwazylem na PTS RU ze vampirek dziala tez na skile. tzn zwraca te 9% dmg zadanego ze skila. SPrawdzalem kila razy. Jak w traina masowke walne to full hp :ork_5_3:

-Petryfikacja/Meduza/Zamiana w kamien czy jak inaczej tego debufa nazwac- na PTS RU moge go rzucic na wszystkich poza peace zona niezalnie czy postac ma flage/pk/duel/war nie musi nic miec. Wystarczy ze wyjdzie poza peace zone z "bialym nikiem" i moge juz klikac z ctrl. Nie mam nic do tego fajna sprawa. Ale czy tak powinno to dzialac^^?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 13, 2011, 11:42:00 am »


-Petryfikacja/Meduza/Zamiana w kamien czy jak inaczej tego debufa nazwac- na PTS RU moge go rzucic na wszystkich poza peace zona niezalnie czy postac ma flage/pk/duel/war nie musi nic miec. Wystarczy ze wyjdzie poza peace zone z "bialym nikiem" i moge juz klikac z ctrl. Nie mam nic do tego fajna sprawa. Ale czy tak powinno to dzialac^^?

tak, 95% debuffów można wrzucić w nieoflagowane postacie. Niestety dla biednych non factorów będzie to bardzo krzywdzące, szczególnie przy walce o spoty. Ale to się sami przekonacie : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 13, 2011, 06:08:26 pm »
ooo! Root też mogę wrzucić na nieoflagowanego?
Nareszcie :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 13, 2011, 06:12:33 pm »
ooo! Root też mogę wrzucić na nieoflagowanego?
Nareszcie :D

Pozdrawiam
Się tyczy skilli z 4 klasy a root enchantera jest lolowaty

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 13, 2011, 06:23:09 pm »
Bo... ?

Ty tak uważasz?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 13, 2011, 06:33:45 pm »
Bo... ?

Ty tak uważasz?

Pozdrawiam
Bo w przeciwieństwie do Ciebie, JA gram na GoD już od umm miesiąca?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 13, 2011, 10:42:07 pm »
W sumie 2 rooty ma, ale jakos nie widzialem potrzeby uzycia ich w 1v1, raczej w pt vs pt, ale tak sprawdzic czy wejdzie pojedynczy albo massowy, raz wchodzily raz nie. To samo mozna powiedziec o tym Rush ze stunem 1 sec ktorego efect trudno zobaczyc ;f Poza tym ze szybciej mozna sie przemieścić pod cel i zaatakowac Serią zanim ucieknie^^

Hmm z bronia magiczna i wizard harmony bardzo czesto te rooty jak i debufy wchodzily...czego nie powiem o tym Cancelu(On ma skasowac wszystkie bufy czy jakas czesc czy tylko 1 buff? Jezeli ma tak niski landrate to mam nadzieje ze wszystkie albo wiekszosc ;< )

Zamiast roota juz wole transformacje(na promujacych filmach byl mass, pewno zmienili) albo meduse walnac w kogos^^ (Szkoda ze nie masowe ;< ) Ale mogą zamęt lekki zrobić i dać nam przewagę^^

Co innego chyba root tanka z 30 sek trwa jak dobrze pamietam. To pozostaje nam zamienic sie w kamyczek i poczekac^^


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 15, 2011, 12:22:39 am »
To pewnie kwestia sporej różnicy lvli ale miałem okazję walczyć z Cut'em na oly (przebudził się w enchantera), walka wyglądała następująco: Battle Rhapsody, root, <imba dmg>, root, GF.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 15, 2011, 01:15:53 am »
(...)
Bo w przeciwieństwie do Ciebie, JA gram na GoD już od umm miesiąca?
Echanterem?! nie wierzę...
A jak nie, to zamknij się uprzejmie.

Dzięki Nolifer and tommaso.
Zresztą sam się niedługo przekonam

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 15, 2011, 01:26:47 am »
Generalnie większość debuffów, które nei są fizyczne, mają dosyć kijowy land rate w full buffed postać, która ma jakiś normalny equip (mowa o m def).

Widzę, że z tymi debuffami jest jak np. z debuffami od BD. Hex/freezing strike itd. Na +0 nie wchodzi prawie w ogóle, ale podbite na ++20 siada już elegancko. Jestem prawie pewny, że gdy w końcu ludzie zaczną enchantować debuffy to też zaczną jako tako siadać, ale do tego jeszcze długa droga. Więc na razie potraktujcie to, jako skill na przyszłość, ew. w mooby (i też nei wszystkie, bo niektóre mają mocne resisty).

Istnieje też inna szansa, że jeżeli OE debuffó nei pomoże, to może się okazać, że trzeba będzie na moment wrzucania debuffów zakładać do łapy jakąś magiczną broń. Myślę, że jakby była okazja, sprawdziłbym, o ile poprawia się land rate debuffów enchantera z jakąś w miarę dobrą magiczną bronią, problem w tym, że większość jest "binded" więc na razie będzie ciężko, a nasz Enchanter nie będzie inwestował w broń dla maga specjlanie pod kątem testów.

Kwestia to również epiki, ale to chyab oczywiste. Sprawdzałem z Deliosem jak wchodziły mu debuffy, gdy ja miałem swoje epiki, a on ich nie miał, a potem się zamieniliśmy (ja mu dałem swoje, a założyłem jego zwykłe vorpale). Różnica była diametralna.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 23, 2011, 12:32:43 pm »
enchanter po 4 profie jest bufferem / debuferem nie zaleznie od rodzaju podstawowej klasy wybranej np wc ?
powiedzmy enchanterzy czyms sie roznia oprocz pasywow rasy? np moge kupic sobie transformowane buffy wc i debufy ola itd?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 23, 2011, 12:56:59 pm »
Myślałem, że zmądrzejesz choć odrobinę, ale widzę pomyliłem się okrutnie...

Zanim zadasz kolejen z serii debilnych pytań, przeczytaj jakie skille ma Enchnater. Jeżeli przy tym umiesz użyć logicznego myślenia, to odpowiesz sobie na swoje jakże wspaniałe pytanie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 23, 2011, 01:06:22 pm »
tak tak chodzilo mi o debufy... czy wszyscy enchanterzy sa tacy sami ze skili. Ale z linijek widze ze raczej enchanter nie moze kupic skila ktorego nie ma w zamianie? Zastanawia mnie ten glupi wc, ale nie chce mi sie odpalac ptsa ru offa