Witaj
Gość

Wątek: Iss Enchanter  (Przeczytany 110561 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 24, 2012, 05:31:06 pm »
Ale o co chodzi z tymi rythmami? bo nie qmam?
Nie macie w party żadnego bufera?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 24, 2012, 06:37:07 pm »
Ale o co chodzi z tymi rythmami? bo nie qmam?
Nie macie w party żadnego bufera?

Pozdrawiam
Mamy enchantera tyle , że wykupił wizard harmony a wszyscy latają na harmonie(warrior , knight)  plus 2 rythmach zamiast wizard harmony...


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 24, 2012, 08:41:13 pm »
imo lepiej wykupic wizard harmony. dance co 2minuty sa niepraktyczne (na pvp jak ktos odbiegnie za daleko to juz ma pograne), nawet jezeli jest z tego jakis wiekszy boost (nie pamietam dokladnie efektow, ale to nie jest jakies game-breakning, chodzi chyba glownie o pdef z knighta). poza tym nie wyobrazam sobie feoha na knights harmony z rythmami. feoh i tak i tak bedzie papierem, a na wizardzie wyciaga o wiele wiekszy dps.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 08:44:56 pm wysłana przez Sanchi »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 25, 2012, 04:12:48 am »
imo lepiej wykupic wizard harmony. dance co 2minuty sa niepraktyczne (na pvp jak ktos odbiegnie za daleko to juz ma pograne), nawet jezeli jest z tego jakis wiekszy boost (nie pamietam dokladnie efektow, ale to nie jest jakies game-breakning, chodzi chyba glownie o pdef z knighta). poza tym nie wyobrazam sobie feoha na knights harmony z rythmami. feoh i tak i tak bedzie papierem, a na wizardzie wyciaga o wiele wiekszy dps.
Tak tak, słuchajcie tego pana
Serio niezły trolling sobie urządziłeś  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 25, 2012, 12:27:17 pm »
no i spoko, napisalem swoja opinie, jak chcesz napisz co Ty uwazasz - po to jest forum. moje cp biega na wizardach i na pvp nie mamy jakiegos mega problemu z ludzmi na rhythmach.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 25, 2012, 02:13:15 pm »
bo rhytmy dają jakiś tam boost, ale nei sprawia on, że nei da się wygrać. 90% niegoarów płacze, że to tylko kwestia rhytmów.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 25, 2012, 03:49:18 pm »
bo rhytmy dają jakiś tam boost, ale nei sprawia on, że nei da się wygrać. 90% niegoarów płacze, że to tylko kwestia rhytmów.

rotfl "jakis tam bost", gdyby tak było to nikt by nie robił problemu, ale tak nie jest. Rhytmu łącznie z harmony dają zbyt duży bost żeby można było to zignorować. Sam sobie zaprzeczasz, pisząc ze to jest "niewielki boost" jednocześnie mając nuker party używasz tego cały czas.

Jest ogromna różnica pomiędzy pvp kiedy masz rhythy i harmony a nie mając rhytmy kiedy bijesz się z nuker party, a właśnie takich party jest najwięcej na serwerze.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 03:59:29 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 25, 2012, 04:49:23 pm »
Tak? no patrz, a ja myślałem, że p def wynikający z knight i obcięte rhytmy (względem wizzard harmony) w walce z nukerem jednak nie pomagają za bardzo, ale popraw mnie, jeżeli się mylę zojka.

Co innego gdy bijesz się przeciw fizycznym DPS-om, albo jeszcze lepiej, gdy sam masz mele/archer DPS. Wtedy dopiero rhytmy dają ci potężny boost względem np. magów, z obciętym cast speedem i m atackiem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 25, 2012, 05:25:19 pm »
Tak? no patrz, a ja myślałem, że p def wynikający z knight i obcięte rhytmy (względem wizzard harmony) w walce z nukerem jednak nie pomagają za bardzo, ale popraw mnie, jeżeli się mylę zojka.

Co innego gdy bijesz się przeciw fizycznym DPS-om, albo jeszcze lepiej, gdy sam masz mele/archer DPS. Wtedy dopiero rhytmy dają ci potężny boost względem np. magów, z obciętym cast speedem i m atackiem.

Ale ty jesteś ograniczony myślowo:

Warriors Harmony+ Rythm >>> wizard harmony. Z warrior+ ryth masz +36% M att, kiedy wizard daje raptem 40% m att, m def taki sam, jedynie co się traci to raptem 8% cast, WOOOOW rzeczywistsze ogromna strata dla nukerow. I pewnie dlatego grasz z rythm a nie z wizard harmony, ponieważ to nie "pomaga"

Edit: poprawione wartości
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 05:37:07 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 25, 2012, 05:30:49 pm »
Z warrior + rhytm masz +36% m.att. z wizard masz +40%, warrior również dodaje 8 speeda.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 25, 2012, 05:37:34 pm »
Z warrior + rhytm masz +36% m.att. z wizard masz +40%, warrior również dodaje 8 speeda.

masz racje, mój błąd, poprawione
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 25, 2012, 05:50:35 pm »
no na razie z tego co piszecie to wizard wygrywa. 36% matku i 8 speeda, a 40% matku i 8% cast - tylko o tej roznicy wspomnieliscie. co jeszcze jest takiego ciekawego w polaczeniu warrior + rhythmy (i czemu nie knight?). nie ma co sie klocic napiszcie jakie sa benefity z jednego i drugiego rozwiazania i kazdy sobie sam zobaczy co dla niego jest lepsze.

ps. co wy w ogole robicie na tym forum, w kazdym temacie gdzie sie wypowiadacie to na siebie wrzucacie, klocicie sie o jakies glupoty, nie ma to jak ogarnieci moderatorzy... XXI wiek a kultura jak w jaskini
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 05:55:13 pm wysłana przez Sanchi »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 25, 2012, 06:07:03 pm »
no na razie z tego co piszecie to wizard wygrywa. 36% matku i 8 speeda, a 40% matku i 8% cast - tylko o tej roznicy wspomnieliscie. co jeszcze jest takiego ciekawego w polaczeniu warrior + rhythmy (i czemu nie knight?). nie ma co sie klocic napiszcie jakie sa benefity z jednego i drugiego rozwiazania i kazdy sobie sam zobaczy co dla niego jest lepsze.

ps. co wy w ogole robicie na tym forum, w kazdym temacie gdzie sie wypowiadacie to na siebie wrzucacie, klocicie sie o jakies glupoty, nie ma to jak ogarnieci moderatorzy... XXI wiek a kultura jak w jaskini

wszystko fajne tylko kiedy ty widziałeś 100% wizard party? Najczęściej jest 2 wizard 1 archer, wtedy mając wizard harmony robe user będą obrywali po 10-15k dmg od łucznika.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 25, 2012, 06:21:21 pm »
no na razie z tego co piszecie to wizard wygrywa. 36% matku i 8 speeda, a 40% matku i 8% cast - tylko o tej roznicy wspomnieliscie. co jeszcze jest takiego ciekawego w polaczeniu warrior + rhythmy (i czemu nie knight?). nie ma co sie klocic napiszcie jakie sa benefity z jednego i drugiego rozwiazania i kazdy sobie sam zobaczy co dla niego jest lepsze.

ps. co wy w ogole robicie na tym forum, w kazdym temacie gdzie sie wypowiadacie to na siebie wrzucacie, klocicie sie o jakies glupoty, nie ma to jak ogarnieci moderatorzy... XXI wiek a kultura jak w jaskini

wszystko fajne tylko kiedy ty widziałeś 100% wizard party? Najczęściej jest 2 wizard 1 archer, wtedy mając wizard harmony robe user będą obrywali po 10-15k dmg od łucznika.
95% "Mage" party na Core biega w składzie 2 nuki+summoner lub łuk

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 25, 2012, 07:03:02 pm »
no na razie z tego co piszecie to wizard wygrywa. 36% matku i 8 speeda, a 40% matku i 8% cast - tylko o tej roznicy wspomnieliscie. co jeszcze jest takiego ciekawego w polaczeniu warrior + rhythmy (i czemu nie knight?). nie ma co sie klocic napiszcie jakie sa benefity z jednego i drugiego rozwiazania i kazdy sobie sam zobaczy co dla niego jest lepsze.

ps. co wy w ogole robicie na tym forum, w kazdym temacie gdzie sie wypowiadacie to na siebie wrzucacie, klocicie sie o jakies glupoty, nie ma to jak ogarnieci moderatorzy... XXI wiek a kultura jak w jaskini

wszystko fajne tylko kiedy ty widziałeś 100% wizard party? Najczęściej jest 2 wizard 1 archer, wtedy mając wizard harmony robe user będą obrywali po 10-15k dmg od łucznika.

ja biegam w 3x feoh pt. nie jest to moze najlepsze rozwiazanie na pvp, ale narzekac nie moge, bo kox idealny, a na pvp tez nie jest zle z racji tego ze mamy topowych magów. lepiej tak niz 2x feoh i jeden niegoraniety wynn albo yul z bułgarii czy bóg wie skad. biegamy na wizard harmony i to prawda, ze magowie to papiery, ale wiekszosc czasu pvp zawsze jest mass ud / celka / tarcze magów czy inne pierdoly. jak mag nie zejdzie na combo to da sie wyhealowac, a ze mamy 2x aeore to duzo zgonów nie zaliczają nasi nukerzy. moze to tez sprawa mało ogarnietych enemy, ale to juz nie moja wina :( dodatkowo to jeszcze nie są te lvle na bartzie, gdzie łucznicy moga krytnac cie po 15k, zobaczymy z czasem.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 25, 2012, 11:10:28 pm »
Tak? no patrz, a ja myślałem, że p def wynikający z knight i obcięte rhytmy (względem wizzard harmony) w walce z nukerem jednak nie pomagają za bardzo, ale popraw mnie, jeżeli się mylę zojka.

Co innego gdy bijesz się przeciw fizycznym DPS-om, albo jeszcze lepiej, gdy sam masz mele/archer DPS. Wtedy dopiero rhytmy dają ci potężny boost względem np. magów, z obciętym cast speedem i m atackiem.

Ale ty jesteś ograniczony myślowo:

Warriors Harmony+ Rythm >>> wizard harmony. Z warrior+ ryth masz +36% M att, kiedy wizard daje raptem 40% m att, m def taki sam, jedynie co się traci to raptem 8% cast, WOOOOW rzeczywistsze ogromna strata dla nukerow. I pewnie dlatego grasz z rythm a nie z wizard harmony, ponieważ to nie "pomaga"

Edit: poprawione wartości

serio nuker party vs  nuker party wybiegłbyś na warriorze? Zapomniałeś już, jak ci obetnie m defa? To tak jakbyś z zerkiem w H5 wyskoczył na party magów.

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 25, 2012, 11:18:43 pm »
serio nuker party vs  nuker party wybiegłbyś na warriorze? Zapomniałeś już, jak ci obetnie m defa? To tak jakbyś z zerkiem w H5 wyskoczył na party magów.

warrior harmony obcina m def, ale rythm daje ci m def. Sumując wychodzi na to samo.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 26, 2012, 11:20:23 pm »
no nie, bo jesteś jednak w plecy casta, magic attack i clarity effect.

Chcę ci tylko udowodnić, że akurat w konfiguracji full nukker party vs full nuker party lepszy byłby wizzard. W pzoostałych przypadkach songi + harmonie sąlepsze, a największą przewagędają full mele/archer party
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 27, 2012, 12:56:35 am »
no nie, bo jesteś jednak w plecy casta, magic attack i clarity effect.

Chcę ci tylko udowodnić, że akurat w konfiguracji full nukker party vs full nuker party lepszy byłby wizzard. W pzoostałych przypadkach songi + harmonie sąlepsze, a największą przewagędają full mele/archer party

W konfiguracji full nuker party vs full nuker party to lepszy jest wizard+cov :P co jest możliwe u iss przebudzonego z wc.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 27, 2012, 09:18:43 am »
a nie lepiej PoWind + wizzard harmony jak coś?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 27, 2012, 03:53:52 pm »
Główna różnica między CoV a PoWind w tym kontekście to +M.Crit.Rate(CoV) v. +M.Crit.Dmg(PoWind). Dla CoV'a trzeba mieć Enchantera z DC, dla PoW'a wystarczy Healer z SE.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 07, 2012, 08:11:54 am »
Witam mam dylemat złozyłem duale blut apocalipsa i nie wiem jaka włoźyć kryształ  na critik  czy na p.atak gram orckiem iss  .jak mógłby  ktoś podpowiedzieć  dzęki  z góry.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 07, 2012, 01:51:27 pm »
na hp
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 08, 2012, 11:18:24 pm »
No i przyszła nowa kronika/update i wszystkie wasze rozważania, doświadczenia i pomysły poszły się... bawić...
Zero rythmów z bufami ISSa.... albo z Force - nie mam pojęcia co je wyłącza.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Iss Enchanter
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 08, 2012, 11:55:51 pm »
Wszystkie Harmonie ponoć, ale Songi/Dance'y działają:)