Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 EU - start 7 grudzień  (Przeczytany 13592 razy)

  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2011, 06:18:59 pm »
Do tego gracze będa wpuszczani falami po 300 osób.
Gm będą na spotach spawnować więcej mobów do questów.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2011, 08:08:18 pm »
@kamal start będzie ale pomiędzy 16-17 bo trzeba wziąć uwagę na gmt+1 oni podali 15-16 gmt+0 :< a na l2gc.com mówią dokładnie o 17.00 :< i nawet zegar odlicza czas...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2011, 09:47:54 pm »
A ja Wam powiem tak: mnie to totalnie wisi - ja pewnie przyjdę za tydzień, może dwa - i będę grał dla przyjemności, a nie ścigał się. Może nawet poczekam na ten PL, albo drugi, czy trzeci serwerek :)
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:05:20 pm »
Mam takie samo podejscie, na poczatku to i tak beda takie tlumy na spotach ze przyjemnosc z gry bedzie niewielka.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:08:15 pm »
Ale znajda sie napewno tacy co nie beda spac przez pare dni bo im lvl ucieknie  hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 06, 2011, 10:48:46 pm »
Ale znajda sie napewno tacy co nie beda spac przez pare dni bo im lvl ucieknie  hahaha
No spoko, jedni maja plany byc kims na serwerze, by jak najwieksza ilosc osob o nim uslyszala, drudzy graja dla przyjemnosci. Powoli denerwujace jest mowienie kto ile gra i po co, chyba ta osoba dobrze wie co robi i po co? :P Badz co badz, ludzie najwiecej pamietaja o tych co zdominowali serwer na poczatku, a potem quitneli jako rzekomo najlepsi. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 06, 2011, 11:19:02 pm »
Nie wolno się zatrzymasz jak się zatrzymujesz to się cofasz haha xD Żartuje też chce na lighcie do tego podejść, ale gdzieś tam siedzi taki rat race:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:02:58 am »
Znana jest już cena PA? Na stronce nie zauważyłem, a ich forum nie śledzę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 12:06:43 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:31:34 am »
A ja Wam powiem tak: mnie to totalnie wisi - ja pewnie przyjdę za tydzień, może dwa - i będę grał dla przyjemności, a nie ścigał się. Może nawet poczekam na ten PL, albo drugi, czy trzeci serwerek :)

Serwera stricte PL nie będzie, tylko tłumaczenie klienta (początek stycznia).
Ja przypuszczam, że drug serwer wstanie bardzo szybko, bo graczy będzie po prostu za wielu na jeden.
Natalia wypowiedziała się, że powstanie tyle serwerów ile będzie potrzeba by pomieścić wszystkich graczy, więc po tygodniu pewnie spokojnie będziesz mógł sobie wybrać dowolny serwer :)


I nie, jeszcze nie ma podanej ceny PA, dopiero dzisiaj ma się pojawić.


L2 EU off @ TapMadls


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:36:39 am »
START W GODZINACH POMIĘDZY 15.00 A 16.00 (GMT) :D

+0,


start w godzinach 16:00 - 17:00 GMT+1
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 07, 2011, 11:55:00 am »
Tak jest teraz to wszyscy piszą że grają dla przyjemności, a za pare dni nie wiadomo  skąd tak wysokie lvl mieć bedą.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:11:57 pm »
Z dużej przyjemności ;p?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 07, 2011, 01:31:20 pm »
Z przyjemności można grac po 20h+ (LOL)


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 07, 2011, 01:43:48 pm »
Każdy może różnie interpretować słowa ludzi oraz ich przekaz. Ja wiem, że na pewno będę grał z czystej przyjemności i ciekawości. Czasu na granie nie mam wiele (czasem 2 godziny dziennie, czasem 6 godzin, a innym razem przez kilka dni nawet nie znajdę czas na to, by się zalogować), więc nie ma tutaj mowy o gonieniu najlepszych, sam sobie wytyczę swoje cele po kolei, tak aby gra przysporzyła mi, jak najwięcej przyjemności. Szczęściem jest to, że będę mógł pograć z nieliczną, ale jednak, zajebistą grupką ludzi, którą znam od lat. Heh, co do startu, to pewnie zacznę od jutra, od stworzenia postaci, zalogowania się, i "Exit Game", bo na więcej nie znajdę czasu :) . Ogółem, to życzę wszystkim miłego czasu na serwerze :D

Pozdrawiam,
-Kraha


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:00:58 pm »
Ja tez nie bede sie pchal na poczatek,ale warto sie lognac chociazby ze wzgledu na zaklepanie sobie nicka ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:44:10 pm »
Cytuj
It is time to put all doubts aside. Let somebody else do the laundry. Text your friends you will be staying in today. Close windows, lock the doors and let the magic happen right in front of you on your PC, in Lineage 2 where the new World is there to embrace you!
Here are some things you should know:

    First of all, and the most terrible one - we will let you into the game in groups of 500 players at a time. No kidding, no VIP-s just random lucky guys. Then we will add 500 more and so on and so forth. Players will be granted access every 10 minutes or so. More and more happy faces will appear online depending on the availability of the location.
    When you have to moan over dead bodies (sad yet necessary) we will help you so you will have enough dead bodies available – fresh and there to greet you! Emmm, yaiks?..
    Somewhere I have already written that at the first location you will have to go through small instant zone. There is a maximum of 80 of those possible to be opened in the game - and that is all. Not more, not less! We cannot help this, so the first to enter are the first to grab the chance!
    In all zones there will be Game Masters creating as many NPCs as needed for you to enjoy battles.
    If something goes wrong (for it might) feel free to PM any of our friendly-looking and all-mighty GMs. You can send them your SOS by writing /gmlist in the chat window. Choose any whose nickname you find and drop them a line – they would love to help!


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:30:33 pm »
brak PA i donate przez pierwszy tydzien, pewnie przez ten pospiech nie zdazyli wszystkiego przygotowac  :P
dobre info


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:47:39 pm »
brak PA i donate przez pierwszy tydzien, pewnie przez ten pospiech nie zdazyli wszystkiego przygotowac  :P
dobre info

imo na starcie nie chcą dual boxów, aby więcej graczy się zmieściło


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:53:25 pm »
brak PA i donate przez pierwszy tydzien, pewnie przez ten pospiech nie zdazyli wszystkiego przygotowac  :P
dobre info

imo na starcie nie chcą dual boxów, aby więcej graczy się zmieściło

to tez ;p


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 07, 2011, 04:14:32 pm »
A ja Wam powiem tak: mnie to totalnie wisi - ja pewnie przyjdę za tydzień, może dwa - i będę grał dla przyjemności, a nie ścigał się. Może nawet poczekam na ten PL, albo drugi, czy trzeci serwerek :)
I brawa dla tego pana, normalne podejście do sprawy a nie sapanie kiedy to och wstanie bo już mnie ręce świerzbią  :oops: Spróbuję się dzisiaj zalogować, jak będzie problem to odpuszczę sobie dzisiejszy dzień. Prócz l2 jest wiele innych ciekawych zajęć które umilają czas  :)


Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2011, 04:33:58 pm »
A ja nadal czekam na info w jakiej walucie i jaki przelicznik będzie w sklepie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 07, 2011, 05:09:20 pm »
19:00 start...


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 07, 2011, 06:20:35 pm »
Z tym PL - to właśnie chodziło mi o klienta, nie serwerek - źle się wypowiedziałem. :)
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU - start 7 grudzień
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:55:28 pm »
Warto poczekać troszkę na grę. Ja zaloguje się i zrobię postacie aby mieć zarezerwowane nicki :) jednak samą grę albo za jakieś dwa miesiące kiedy już będzie mniej więcej spokój na lokacjach startowych i będzie sens robić krasia :) Lokalizacja l2 ma być w kilku etapach i nikt nie oświadczył, że lokalizacja PL będzie jedną z pierwszych :) Pozdrawiam