Witaj
Gość

Wątek: Aion - free to play  (Przeczytany 74243 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #475 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:02:34 pm »
Dobra prosze bardzo, spytalem sie ludzi, ktorzy ogarniaja aiona i graja w niego ladne pare lat (p2p), a nie jak wy specjalisci aka gralem na privie to wiem.
Tekst polopiryna:
Cytuj
Teraz mały bonus byś się pośmiał. Na tym filmiku, żaden z przeciwników nie jest "przygotowany". Ciekawi czemu ranger wgl mu silenca nie wsadził, sm to samo. Jedyny prawdziwy moment w tym filmie to jak ranger wali mu cryta za 4k. Ale, możesz się śmiać - Idź zdjejmij armor i poriftuj przez 5-10 minut. Ciekawe ile razy padniesz, ciekawe ile razy on padał na tym "pseudo" filmiku niż nakręcił to co jest teraz.....
Wintry oddaje 1k na damagu, na filmiku tylko 200
Odpowiedz czlowieka, ktory ogarnia:
Cytuj
Logiczne... pokazywał graczy którzy nie mieli skilla. Takich graczy w aionie sa tysiące, niektórzy nawet podczas walki 3 razy zmieniają kierunek ucieczki tak panikują, ze coś ich bije.

Widziałeś co zrobił sm na tym filmie? Rzucił fear mając końcówkę hp i dota na sobie który go zabił, miał masę czasu aby użyć potek, jednak tacy myślą o tym, żeby tylko udało się wycastowac kolejny fear.

Dla sprawdzenia możesz iść pograć bez gearu, co prawda klasa która nie jest ranged może nie mieć tak łatwo, ale sam zobaczysz ilu graczy panicznie boi sie pvp mimo posiadanego gearu, a uciekającego nie trudno zabić. Na filmie jeden sorc farmiący balaury dostał taki zastrzyk adrenaliny, ze sam padł.

Trzeba być debilem, aby nie rozumieć jaka jest różnica między animacją, a hitem. Wintry odbija 1k dmg za każdy skill/autoattak jesli animacja templara czy glada składa sie z 5 uderzeń tak samo pokazywany jest dmg 5x200.

Obejrzyj dokładnie co zrobił glad z eternal biżu i full elite setem zaraz po 2:00 minucie filmu. Użył berserka, dp, second wind i ... wall of steel który pozwala parować fizyczny dmg co nei zadziała na żadną klasę magiczną co świadczy o bezsensowności używania jego skilli, następnie biegał w kółko nie trafiając ani razu, piękny pokaz skilla przez gracza z praktycznie end game gear.

tekst polopiryna
Cytuj
1. Coś mi nie pasuję w jego dmg-u dodatkowo. 1.5k m.boost a wali tempaka po 3k z inferno w tarcze... 1300 m.acc a mu wchodzą all skille. Żadnych ressistów....
odpowiedz czlowieka, ktory ogarnia
Cytuj
jedyne 3k+ z inferno walnął w gościa który nie miał na sobie prawie żadnych buffów (jedynie scrolle i buffki clera...) Na dodatek użył tuż przed tym Magic Assist co dodało 300 m boosta więcej. To jak najbardziej normalny dmg...
I o jaką tarcze niby chodzi o.0 kiedy lol?!


tekst polopiryna:
Cytuj
2. Ląduje centralnie przed garrisonami - One go nie ruszają.
odpowiedz czlowieka, ktory ogarnia

Cytuj
Te NPC na artefakcie zawsze na począdku castują pierwszy skill, co jednak zajmuje troche czasu a od dość szybko po zabiciu gościa wrzucił kolejne ujęcie dlatego nie był pokazany hit zadnego NPC...

tekst polopiryna
Cytuj
3. Zakryty nick, rank - Tego nie da się zakryć bez różnych zabaw

odpowiedz
Cytuj
Jaki nick o.0 Jeśli ci chodzi o to że nie było widać jego nicka to żaden problem... w opcjach gry jest możliwość wyłączenia nicka itp. (inni go widzą ale ty u siebie już nie)...

A wiec teraz wasze teksty "jestes nowy i gowno wiesz o grze" ida do tylka i mam nadzieje, ze wreszcie przyznacie mi racje (o ile bedziecie mieli na tyle honoru) i zamkniecie mordki.



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #476 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:41:21 pm »
Co ty mi chcesz udowodnić, że się myliłem? Mogłem się mylić, ale o co cały czas się bijesz? Regułę skill> gear, czy moje pseudo wypowiedzi na temat filmiku?
Co do templara, faktycznie nie miał tarczy... potem to do uwarzyłem, ale już nie poprawiałem.
Trudno, widocznie jestem debilem i tej gry nie ogarniam. Płakać nie będę :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #477 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:44:40 pm »
Trudno, widocznie jestem debilem i tej gry nie ogarniam. Płakać nie będę :)
EoT



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #478 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:30:00 pm »
Ja o tym wiem, ty o tym wiesz. A oni robią biznes :P
ja na razie tylko 20kk zarobiłem po 2 dniach ;/ metodą kup/sprzedaj a co to słodka tajemnica ;* samobója sobie nie dam  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #479 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:46:45 pm »
Ja gram na aunharcie więc dawaj i to po stronie ely :D Więc przebolejesz :*
Do zarabiania to ja nigdy nie miałem talentu, z taloca jedynie farta

Ja to mam coś pecha, wczoraj nabiłem 10k ap.... i dupa curse, dzisiaj włażę zabiłem 5 na rifcie i znowu curse  :beksa:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 09:48:26 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #480 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:57:02 pm »
proste na drut, troche czasu poświęc dla brokera, patrz co schodzi szybko co nie i już  :D na pw. resztę dam ci, bo inni moga grać na anuharcie po stronie asmo  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #481 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:59:00 pm »
Idź ty biznesmenie jeden :D. Sposób jakiś to jest..... ale nie zawsze masz gwarancję, że zejdzie :) To samo robiłem na if....

//No nic dobijamy chantera na 51, jakoś biznesy trza robić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 10:10:02 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #482 dnia: Kwiecień 30, 2012, 10:14:28 pm »
Potki na mp i hp te najleprze z craftu pamiętam że z jedną noc potrafiłem i 10kk zarobic a znałem goscia co potrafił i 30kk z alchemi  ciagu w jeden dzień jak nie było za dużo na brokerze tego to wystawiał z kilku postów i jazda, i żadnej filozofi w tym nie było jedynie dużo czasu trzeba było poświecić na craft tego.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #483 dnia: Kwiecień 30, 2012, 10:27:08 pm »
Też tak robiłem, pamiętam w tygodniu... z reguły awakeningów nie było. Człowiek wystawiał za 1.5kk - 2kk za  100, ale kurde przychodził weekend i crafcili. A potem skapnął się jakiś typ, że na tym idzie kasę i dupa z zarobku xd
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #484 dnia: Kwiecień 30, 2012, 10:50:55 pm »
Można było manipulować cenami no chyba że ktoś wystawił o polowe taniej tylko wtedy to żaden zarobek miał.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #485 dnia: Maj 01, 2012, 03:10:53 am »
Ja jeszcze nie wpadłem na to jak efektywnie zarabiać tzn. tak aby za dużo się nie narobić, a najlepiej żeby Kinahy pracowały za Mnie  :D, no i oczywiście, żeby to było w miarę stałe, bo co to jest raz sprzedać przerobione Manastone'y, mieć farta że procnie zielony Manastone.

Jak wbić z 400 do 449 alchemie? Tyle lvli robili ze Mnie warzywo na tych work orderach, że przez to teraz nie wiem jak tutaj wbijać dalej skill :D. Na razie wbijam na Recovery Potionach tych najzwyklejszych, a dalej? Aethertapping na razie 230, mozolnie do przodu...
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2012, 03:18:48 am wysłana przez Nerisu »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #486 dnia: Maj 01, 2012, 09:05:06 am »
od 370/380 możesz scrolle robić running, awakening, cryt. Tymi tak dojedziesz do 430~. A potem potki te najlepsze, tylko potrzebujesz essence dużo jak nie chcesz z bankrutować i aether oczywiście też. Żeby wbić te ileś tam lvl to musisz wycrafcić tysiące scrolli ^.- lecz jest tego + jeżeli będziesz miał nawet sam essence bez aetheru to i tak Ci się zwróci ;) Ofc. jest i - musisz recki kupić :D
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2012, 10:11:33 am wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #487 dnia: Maj 01, 2012, 10:45:46 am »
Ja tam na zarobek to wpadam sobie do LUT/UT i czyszczę elitki solo, zazwyczaj tak jest z ~8kk (z białego/zielonego/niebieskiego syfu) + jakieś złoto się zdarzy (na 1 instancje) - wiadomo że są prostsze metody i pochłaniające mniej czasu ale jakoś po graniu w L2 przez parę lat brakuje tego PVE i od czasu do czasu trzeba się wyżyć :< Dla mnie w zupełności wystarcza ta kasa na kupienie jakiś manastonów czy enchantów.

/cleric ofc
born different.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #488 dnia: Maj 01, 2012, 10:49:36 am »
ale jakoś po graniu w L2 przez parę lat brakuje tego PVE
masochista?  :D


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #489 dnia: Maj 01, 2012, 05:34:50 pm »
od 370/380 możesz scrolle robić running, awakening, cryt. Tymi tak dojedziesz do 430~. A potem potki te najlepsze, tylko potrzebujesz essence dużo jak nie chcesz z bankrutować i aether oczywiście też. Żeby wbić te ileś tam lvl to musisz wycrafcić tysiące scrolli ^.- lecz jest tego + jeżeli będziesz miał nawet sam essence bez aetheru to i tak Ci się zwróci ;) Ofc. jest i - musisz recki kupić :D

Albo się mylę albo za crafty poniżej 400 nie wbija się zupełnie skill w alchemii ale mogę się mylić. Teraz wbijam Recovery Potionami.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 03, 2012, 07:24:41 pm »
Nerisu... wbija wbija. Są 2 metody wbijania, szybka i droga > przerabianie lesser elemental stonów w tysiącach albo długa i tania czyli właśnie work ordery :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 04, 2012, 01:05:31 pm »
To co sie dzieje na arena of chaos to jest epic  :D.



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #492 dnia: Maj 04, 2012, 09:26:19 pm »
Naprawdę fajna sprawa z tymi arenkami, na razie nie biorę udziału ze względu na sprzęt no i lvl ale wkrótce będzie zabawa  :)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #493 dnia: Maj 05, 2012, 01:41:53 am »
Sam biegam w szmatach i daje rade, szkoda tylko, ze da sie zrobic arene 1v1 tylko raz dziennie.

Za to dredgion to najwieksze -_-' jakie mialem okazje spotkac w aionie.


-_-' jacy ci ludzie w aionie sa smutni, nie daja rady w pvp na swoich lvlach to musza kampic przy riftach.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 07:19:13 pm wysłana przez seken »



  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #494 dnia: Maj 06, 2012, 03:14:33 am »
Dredgion fajna sprawa jak się ma ogarniętych ludzi do 50. Powyżej 51 to zazwyczaj losuje Mi koksów z 55. Właśnie jedna arenka dziennie to trochę ubogo wg. Mnie.

Co do arenek to jakby dali możliwość rozegrania więcej niż jednej walki to by musieli podwyższyć ceny itemów bo za łatwo by się je zdobywało.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #495 dnia: Maj 06, 2012, 11:07:22 am »
Poszedłem za twoim śladem nerisu i nabijam aether. Na razie jest 30, ale robię to 5 min ;p
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #496 dnia: Maj 06, 2012, 12:13:31 pm »
Dredgion fajna sprawa jak się ma ogarniętych ludzi do 50. Powyżej 51 to zazwyczaj losuje Mi koksów z 55. Właśnie jedna arenka dziennie to trochę ubogo wg. Mnie.

Co do arenek to jakby dali możliwość rozegrania więcej niż jednej walki to by musieli podwyższyć ceny itemów bo za łatwo by się je zdobywało.
Mogliby dodac, ze za wygrana arene dostajesz jakiegos coina i przykladowo 2 coiny= 1 ticket na arene czy cos w tym stylu.



  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #497 dnia: Maj 06, 2012, 03:13:08 pm »
Jeśli nie farmi się lvlu 24/7 to zaczynając arenki jak tylko lvl ci pozwala to spokojnie gdy wbijasz 55lvl to masz na te 3-4 itemki (u mnie tak było a jednak nie oszczędzałem się z nabijaniem lvli dziennie ;P)
born different.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #498 dnia: Maj 06, 2012, 03:23:41 pm »
Żeby móc farmić ap i areny itt. to trza najpierw mieć zwykłe itemy, to trza mieć znowu kase na to albo farta w crafcie :P. 150 aetheru... jeszcze 150
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #499 dnia: Maj 06, 2012, 04:57:42 pm »
Nie trzeba miec uber gearu zeby farmic areny, na 47 lvl mam
-zlote rekawiczki za platinum coiny
-spellbooka za 386 platinum coiny polaczonego z demolition tome
-buty z kampani dajace 22% speeda
-elite bakarma tunic z dropa
-dolan legginsy
Moje earringi/ringi to totalny syf na lv 26-30, a wygralem 1 discipline na 3 (w jednej nie mialem kompletnych szans, bo dostalem sfarmionego sina sciagajacego mnie na 3 hity, a w jeszcze innej popelnilem glupie bledy i przegralem 100 punktami.)