Witaj
Gość

Wątek: pomocy :P  (Przeczytany 904 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

pomocy :P
« dnia: Kwiecień 13, 2006, 09:39:43 pm »
Witam mam pytanie w zwiazku z pvp a mianowicie jak sie atakuje innych graczy dowiedzialem sie jedynie ze trzeba trzymac CTRL ale to jest bez sensu trzymac caly czas jeden przycisk w dodatku musze caly czas naciskac na mojego przeciwnika kursorem gadalem z paroma ludzmi na serverze na ktorym gram jak ustawic inaczej ale oni mowia ze oni takiego problemu nie maja ze atakuja graczy tak jak moby czy tylko ja mam ten problem ?pomozcie!


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

pomocy :P
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2006, 09:51:27 pm »
naciskasz lewy alt i wychodzi  taki sam efekt jak byś cały czas trzymał ctr a lepiej nie klikać ciągle tylko miec na pasku skilli atak i zaznaczasz osobe wciskasz alt (lub ctrl jak kto woli) wciskasz atak i jedziesz :)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

pomocy :P
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2006, 10:28:17 pm »
Aby atakować niesflagowanych (białych) trzymasz CTRL, jeżeli atakujesz gościa sflagowanego (różowego) wtedy atakujesz go jak moba.
w ogóle jak jest jakaś większa zadyma i nie chcesz nikogo peknąć, to nie używaj CTRL. Wciśnij go tlyko jak chcesz być agresywny :P Ogólnie trzeba z tym uważać
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
pomocy :P
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2006, 10:30:24 pm »
Zawsze mozesz zastosowac metode z zapałką miedzy klawiszami..
Lub jak kilku moich kolegów obkleić sobie ctrl taśmą klejącą tak zeby zawsze był wciśnięty :twisted:


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

pomocy :P
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2006, 10:35:50 pm »
ja znam takich, którzy wręcz przeciwnie- wyciągali ten przycisk z klawiatury :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+