Witaj
Gość

Wątek: 2ga mlodość ISSa  (Przeczytany 6972 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

2ga mlodość ISSa
« dnia: Maj 30, 2013, 05:53:38 am »
Otwieram dyskusje nad nowymi przebudzeniami  ISSów.

Nie wiem, czy to co jest teraz to jakaś wersja Beta (mówie o NCSoft), czy tez mój angielski jest tak bardzo do dupy. Ale po kolei.
Mając kilku ISSów pokusiłem sie o sprawdzenie paru klas. Nie testowałem jedynie swsa. Moje przemyślenia są następujące

- OL - zajebista klasa na endgame PvP dla klanu. Posiadane bufy ma takie same jak pozostałe ISSy ale.. zawsze jest haczyk. Poza tym, że sa dla całego klanu i trwają DŁUŻEJ niż normalne (50 minut 4 lvl nieenchantowanych bufów w porównaniu do 45 minut 4 lvla bufów +5 99 lvl ISSa), to są WYŁACZNIE dla członków klanu. Nie bufuje absolutnie nikogo z party. poza klanowiczami ofc.
wniosek -  Postać totalnie nie do grania. Nie wyobrażam sobie expienia 1->99 wyłącznie z klanem. Nawet jak ma się CP to jak ktoś wypandnie to nie dobierze się żadnego randoma do daily... totalna porażka. Chyba, że OL swieżo wyciągniety z bot traina. albo expiony amatorsko na boxie, albo przebudzony z istniejącego juz 99 DC bo się da :)

- BD - Wszystkie informacje mówią o wzmocnienie dla Party. Zajebista postać do PvP, ale... sama dla siebie... Tańczy wyłącznie dla siebie, nie dla party. Więc jak dla mnie - useless :P Więc jedynie użyteczna jest Meduza. Nie testowałem Landrate i czy to w ogóle wchodzi. Jeśli tak samo jak Chaos Symphony PP to ja podziękuję.

- DC - Świetna postać do PvP, ale.. sama dla siebie... PAtak toggle wyłącznie dla siebie... A informacje mówią o wzmocnieniu party.

- PP - praktycznie nie ma nic do zaoferowania swojemu party, poza pasywnym skillem zmniejszającym re-use skilli - dla siebie.

I właśnie diabeł tkwi w szczegółach.
Re-use skilli. Testowane na Battle rhapsody z wizard harmony
- 91 DC - 9 minut
- 91 PP przebudzony z DC 7:30 minut
- 99 PP przebudzony z PP z Valdkiem 5:40...
Jak się dorzuci talizman na re-use, moze augmentację, Eva's rune to (ponoć) mozna zejść ponizej 3 minut re-use...

Dlatego zostaję na PP :)
Chociaz kusi mnie silence z sws'a. Tylko kurcze dobiec do tego nukera...
Albo BD gdyby ten taniec był dla całego party.
Na OLa nie jestem masohistą..

A Wy co wybraliście i dlaczego?

Pozdrawiam
PS. jako że rządze w tym dziale, uprzedzam "jolajnie" - będę wycinał każdy spam i podjazy. Wyłącznie merytoryczna dyskusja. Więc prosze  się grzecznie zachowywać.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2013, 05:57:55 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: 2ga mlodość ISSa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2013, 09:29:33 am »
Sws z tego co testowałem na ptsie ssie hardo. Land rate song of silence minimalny (czyt wchodzi raz na 30 prób).



  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: 2ga mlodość ISSa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2013, 12:30:23 pm »
Song silencowy od swsa wchodził na ptsie w miarę normalnie.
Nie liczyłem prób bo było to po prostu "stój i chapaj debuff na ryja, a ja se to wytestuję" i wchodził dosyć często, z resztą to nie moja klasa więc nie zagłębiałem się w to jednakże nie jest to tak jak napisałeś ;s
Możliwe też, że miały na to wpływ inne czynniki ale to już inna sprawa. W dobie cleansów/brilliantów ten song będzie imo średnio przydatny w PvP - aczkolwiek o ile dobrze pamiętam nie mogłem go sobie sam ściągnąć Wynnowskim BTM'em ale zapewnie nowe rasówki nie mają tego problemu.
Wporzo skill imo.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: 2ga mlodość ISSa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2013, 06:20:46 pm »
tak mi teraz do głowy przyszło pytanie:
czy mając silence zadziała własny cleance - ten który się wybiera jako skill rasowy? No bo w końcu ma sie  silence i nawet odpalić soe się nie da :)
Ktoś testował? działa to?
Jak tak, to chyba przyjdzie mi wywalić 100kk i zmienić skille :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: 2ga mlodość ISSa
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2013, 11:59:07 pm »
Chodzi ci o cleanse z czarnucha? cleanse czarnucha można uzyć kiedy się chce, nie ważne czy masz stuna/silence/paraliż itp

Imba wyglada seal na ściąganie celek, ktoś sprawdza jakie to ma cd? i czy ma 100% land rate?
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 12:02:50 am wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: 2ga mlodość ISSa
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2013, 07:13:03 am »
Cóż.... Ja na Iss Hierophant nie zauważyłem zbyt dużej różnicy. Myślałem, że będzie to przywrócenie kilku/kilkunastu skilli z klasy, która jest podana druga. Niestety, dostałem tylko Mass transform z aktywnych oraz Superior Advantage ze skilli pasywnych. Jednak ja nie jestem tak szczegółowy, więc raczej nie mam o czym gadać, szczególnie z iss'em na 86 lvlu :P
Pozdrawiam.
Dawn Traitor 86 Iss Enchanter / 82 Phoenix Knight
Angarhel 85 Aeore Healer
xEpicSwords 72 Gladiator


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: 2ga mlodość ISSa
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2013, 04:02:54 pm »
Chodzi ci o cleanse z czarnucha? cleanse czarnucha można uzyć kiedy się chce, nie ważne czy masz stuna/silence/paraliż itp

Imba wyglada seal na ściąganie celek, ktoś sprawdza jakie to ma cd? i czy ma 100% land rate?

Unbid nie dziala :) to z humana.
Testowales tego cleansea z silencem ISSa? Ja humanowego tak. I nic eni moglem zrobic :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;