Witaj
Gość

Wątek: rpg / dex  (Przeczytany 5284 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

rpg / dex
« dnia: Lipiec 14, 2013, 03:42:15 pm »
Witam. Czy moglby ktos przyblizyc mi informacje na temat zapowiadajacych sie po wakacjach serwerach rpg-club i dex.
Chodzi mi glownie o: date startu, kronike, rate, i moze jakies info od Was.  Dzieki.

ps. jesli temat zalozony w zlym miejscu to z gory przepraszam :)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • ;>
Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2013, 06:10:31 pm »
nic na razie jest nie określone :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2013, 09:32:19 pm »
no nic. pozostaje czekac


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2013, 06:41:13 pm »
dex ma odpalic low rate h5 na przelomie sierpnia/wrzesnia, strona www.lineage2.pm
ale cos mi sie wydaje, ze bedzie fail, bo nie ma newsow od miesiaca, ani nic sie nie dzieje z tym serverem, bo ciagle zajmuja sięi ch starym dexem co stoi na glory days. ale zobaczymy

co do rpg to watpie ze postawia nowy server, odpalili w grudniu jakis lol high rate na ktorym gra 50 osob, a ich h5 x7 dobrze sie trzyma


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2013, 02:58:48 pm »
Dex chyba zrezygnował ze współpracy z promasters i na własną rękę zajął się pracami nad re-openem Wratha, więcej info na www.lineage2dex.com


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2013, 05:10:18 pm »
skad masz to info? dopiero co strona www.lineage2.pm zaczęła z powrotem działać. a z resztą to była jakaś współpraca z promasters? ja myślałem, że ot tak nazwali sobie projekt, a zajmuje się nim tylko i wyłącznie staff z dexa


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2013, 01:50:57 pm »
strona ta przekierowuje na stronę dexa. W sumie to był ich projekt, ale byly chyba tam tez osoby z zewnatrz.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2013, 01:40:46 pm »
Na stronce wisi info że serwer rusza za 11 dni. Orientujecie się może z wypowiedzi na forum lub tych usłyszanych od znajomych, czy dużo osób planuje tam zacząć grę ? Miałem 4 letnią przerwę od L2 i teraz mam ochotę trochę popykać ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2013, 03:47:50 pm »
Na stronce wisi info że serwer rusza za 11 dni. Orientujecie się może z wypowiedzi na forum lub tych usłyszanych od znajomych, czy dużo osób planuje tam zacząć grę ? Miałem 4 letnią przerwę od L2 i teraz mam ochotę trochę popykać ;)
Nawet jeśli dużo to tylko na start, sad but true.
Ostatnio odsłona wyglądała tak: duży hype > ludzie pograli godzinę > unistall :)

2 boxy max, oj szału nie będzie, ale stawiam 1k+ w pierwszych 2 miesiącach (więcej na sam start oczywiście)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2013, 03:54:49 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2013, 04:09:53 pm »
Na stronce wisi info że serwer rusza za 11 dni. Orientujecie się może z wypowiedzi na forum lub tych usłyszanych od znajomych, czy dużo osób planuje tam zacząć grę ? Miałem 4 letnią przerwę od L2 i teraz mam ochotę trochę popykać ;)

Będzie bardzo dużo osób, ale fakt pewnie po jakimś czasie się wykruszą. Jak liczysz na serwer który będzie miał ciągle duże online to chyba już nie będzie takiego...


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2013, 06:07:54 pm »
Widzę że stare dobre czasy się skończyły. Spróbuje na razie na tym H5 i zobaczę :).
Zaczynałem na c3 i dla mnie ostatnią i zarazem najlepszą kroniką był Interlude.
Szkoda że tak się losy L2 potoczyły. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: rpg / dex
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2013, 11:16:00 am »
Na stronce wisi info że serwer rusza za 11 dni. Orientujecie się może z wypowiedzi na forum lub tych usłyszanych od znajomych, czy dużo osób planuje tam zacząć grę ? Miałem 4 letnią przerwę od L2 i teraz mam ochotę trochę popykać ;)
Nawet jeśli dużo to tylko na start, sad but true.
Ostatnio odsłona wyglądała tak: duży hype > ludzie pograli godzinę > unistall :)

2 boxy max, oj szału nie będzie, ale stawiam 1k+ w pierwszych 2 miesiącach (więcej na sam start oczywiście)

chyba z tym 1k to trochę przesadziłeś :P