Witaj
Gość

Wątek: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)  (Przeczytany 20009 razy)

  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 18, 2016, 01:51:26 pm »
Nie wiem, nie grałem, z tego co czytam to stara firma i tytuły nie tak bardzo popularne.

Co Wam powiem to Wam powiem... Nie wiem czy wiecie, ale Innova po 6 miechach usuwa logi gry. W dobie taniej pamięci gdzie wykupienie sobie jakiegoś banku pamięci dla takiej firmy to grosze. Ok, to jeszcze jest zrozumiałe, po co trzymać logi przez całe życie jeśli się nie przydadzą na 90%. Teraz wisienka na torcie. Innova usuwa logi po 6 miesiącach, nawet osób z otwartym ticketem.

Miałem sytuację, że zostałem oscammowany z 2 miesiące po mergu, wtedy jeszcze ten nawet średni EQ na lilith był warty trochę na Core. No, ale nie grałem wtedy, to zmieniłem hasło, wysłałem ticketa, przeczytałem odpowiedź i postanowiłem się tym zająć jak wrócę do gry, a że byłem zajęty i miałem trochę wstręt to L2 wtedy (też przez tą sytuację) to odłożyłem sobie to na parę miesięcy. Wracam i "Sorry, ale logów już nie ma i nic nie poradzimy". Kpina.

Jak ktoś chcę grać, niech gra. Ja tylko uprzedzam, że z tą firmą trzeba ostrożnie.

PS Ostatnio w ogóle dostałem bana, za 3rd software, nie grając od roku. Mam na to wywalone, ale moja postać ma bana teraz xD Czy to jest poważne? Oczywiście nie tykałem bota grając tam.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 18, 2016, 01:59:35 pm »
Adena kosztowała równo rok temu 150-160zł dzisiaj kosztuje 60zł, nikt raczej nie drukował adenki przez ten rok a doktor usunął z serwera większość jak nie wszystkie  farmiace bociki... L2store zasrany wszystkim czym się da żeby wydoić co się tylko da, broszeczki czy tam talizmanki tak potwornie op że każdy musi je mieć. Pamiętam jakiś gm napisał że nigdy nie dodadzą do stora epikow a rok później tłumaczyli że oni wcale nie dodali epikow tylko skrzynki z nimi... Online w aden z przed tygodnia +- 200 gdzie na ruskach jest po 1.5k... Dno i tyle.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 18, 2016, 03:30:27 pm »
interesujące czytanie... prosów o l2... XD


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 18, 2016, 04:22:49 pm »
forum o l2 a wiekszosc osob po prostu broni jak aniol stroz od globalnych serwerow. Chyba pierwsza gra gdzie offy sa gorsze od prywatow. Jeszcze nie wrocilem do domu a juz nie wiem czy dalej grac na core czy czekac na tego ruskiego heliosa x7.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 23, 2016, 12:24:20 pm »
Hejka witam wszystkich grających , niegrających, narzekających nie narzekających….
Gram w L2 od kilku lat i napisze tak : gra się zmieniła i stale się zmienia jak to gra, ale bardziej mnie zdumiewa jak ludzie grający w tę grę się zmienili. Nie jestem czołowym graczem i z tego co czytam nigdy nie będę, nigdy nie wydałem prawdziwej kasy na nią i chyba nie wydam ale gra ciągle mnie cieszy i lubię w nią grać. Nie za bardzo rozumiem tego całego wyścigu, pędu. Po drodze do bycia super  gubi się całą zabawę z grania,  zwiedzania świata, lokalizacji. Kiedyś ludzie grając w te grę się bawili a teraz tylko chcą być najlepsi. Nie ma węży świń w Giran, fajerwerków w Aden.  Starsi gracze pamiętają o czym piszę , tak samo jak nie ma handlu niebieskimi, zielonymi czy czerwonymi kamieniami, turnieju wędkarskiego. Ale ciągle jest to fajna gra, tylko trzeba lubić w nią grać i tyle w temacie. Acha Gierka ciągle dycha i sporo ludzi w nią gra, nawet takich starych graczy jak ja. Mój Nick w grze to Wyjec_ARIA.
Pozdrawiam wszystkich.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka słów o Core (10.05.2016) - (16.08.2016)
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 23, 2016, 03:56:42 pm »
Nie oczekuj od ludzi mającyh 20-30+ lat, zabaw w quizy, świnki itp. Nie te lata. Zreszta w takie rzeczy ludzie się bawią w typowych sandboksach typu gta online, survivale day-z, rust, ark, daylight czy innych co-opach. Wystarczy przejrzeć twitcha.
Jak grasz na Core bez abonamentu to nawet jakbys chciał, to nic nie osiągniesz. Core bliżej do freemium niż f2p.